استایل تابستونی

استایل تابستونی

استایل تابستونی : این روزا اب و هوا و محیط یه طوری شده که هر جا هستم و میرم تو فکر استایل های تابستونی هستم به همین دلیل هم تصمیم گرفتم تو این مطلب از یک متخصص مد با هم در مورد استایل تابستونی صحبت کنیم . فصل ها که تغییر می کنن ادم دوست داره که معشوقش رو با توجه به فصل رنگارنگ و با استایل متفاوت ببینه شاید یکی از دلایلی که خدا چهار فصل رو آفریده اینه که تو هر فصل استایل متفاوت داشته باشید!  

خوب بیایین با هم تو استایل تابستونی رویا پردازی کنیم … استایل فصل ها تو خیلی از لحظات زندگیتون تاثیر گذاره…. تو مهمونی تو خیابون تو خونه تو ورزش و … استایلتون تحت تاثیر فصل و آب و هوا قرار می گیره مخصوصا تابستون که یه مورد اضافه تر از فصل های دیگه هم توش دارید که مربوطه به دریا و استایل دوست داشتنی کنار دریا میشه …. واقعا یکی از بهترین نعمت ها اینه که عاشق یه زن خوش استایل باشید که تو هر فصلی با استایلش ادم رو بیشتر به خودش جذب کنه … وقتی ادم با عشقش تفریح میره استایل تفریحی تابستونی وقتی دست تو دست میرید مهمونی استایل مهمونی تابستونی وقتی تو صورتش نگاه می کنید ارایش استایل تابستونی و برنزه … خلاصه خوش به حال افرادی که عاشق یه کمر باریک خوش استایل هستن که حتی با هر لحظه نگاه کردن و حرف زدنش ادم رو یاد زیبا بودن زندگی میندازه … البته نا گفته نمونه که خیلی از اقایون هستن که بنده خدا ها جز غر غر و اعصاب خرد کنی هم چیز دیگه ای از خانم ها گیرشون نمیاد خانم هایی که همچین رفتاری دارن از اینکه زندگیشون زیاد خوب و شاد نیست نباید شکایت داشته باشن چون شاید خودشون هم بی تقصیر نباشن!

استایل خونه تابستونی

خوب از همیشگی ترین و عمومی ترین استایل شروع می کنیم استایل خونه! شاید خیلی از خانم ها باشن که بیشتر وقتشون رو تو این استایل به سر ببرن و واقعا استایل مهمی هستش نباید این طور فکر کنید چون تو خونه کسی نیست باید مثل زن تارزان لباس بپوشید و به موها و ظاهرتون نرسید … متاسفانه این مورد رو زیاد دیدم که افراد فقط وقتی مهمونی میرن یا مهمانی دارن به خودشون میرسن به نظرم  یه زن خوش استایل واقعی حتی تو حموم هم به استایل خودش دقت میکنه! 🙂 وقتی حرف از استایل خونه میزنیم از تو تخت و بیدار شدن در نظر بگیرید تا هرجایی از خونه هستید و هر کاری می کنید…. تو همه شرایط می خوام خوش استایل باشید … خوابالو جون بیدار شو دیگه مو مشکی خانم بسه پاشو بریم صبحونه بخوریم حالا میشه یکم هم به بهونه بیدار کردن بالش بازی کرد یکم هم عشق خوش استایل و دوست داشتنی مون رو ناز بدیم باور کنید وقتی از سر صبح با ناز بیدار بشه خیلی خوش اخلاق تر میشه D:

استایل خونه تابستونی

حالا شاید هم خوابالو نباشه عشقمون زودتر بیدار شده باشه در حال درست کردن صبحونه باشه … بعضی اوقات میبینید یه لباس و پوشش خیلی معمولی می تونه خیلی خیلی جذاب و دوست داشتنی باشه مثلا عکس زیر رو ببینید یه شلوار ساده و چسب با یه تاپ ساده … بلوند خانم داری برام املت درست می کنی ؟ کمرشو ببین چه قشنگه چه استایل ساده و خودمونی و دوست داشتنی …  ادم دوست داره با موهاش بازی کنه یا مثلا به بهونه اب خوردن بره سمت اشپزخونه بازوشو بوس کنه اروم موهاشو دست بکشه یا مثلا به غذایی که داره درست میکنه ناخنک بزنه اونم با قاشق بزنه رو دست ادم بگه وایستا حاضر شه … قبول دارین ناخنک زدن یه حال دیگه ای میده اصلا :)) خوب یکم برگردیم عقب تر همین سناریو رو با هم با یه ادم که چاقالو هستش و به بدن و استایل خودش اهمیت نمیده بیاییم جلو تصور کنید چقدر حس بدی به ادم میده … مثلا یه لباس خیلی گشاد موها هم شلخته یکمم بوی عرق رو هم بهش اضافه کنید ادم وقتی با همچین زنی زندگی کنی اصلا دوست نداره از اشپزخونه هم رد بشه چه برسه که بخواد به بهانه اب خوردن بیاد بوسش کنه! :)) املت نمیخواد عزیزم جون مادرت برو حموم یه لباس بهتر بپوش یکم به خودت برس … واقعا یه استایل خوب می تونه به ادم انرژی مثبت بده و زیبایی رو به نگاه اطرافیان هدیه بده ….

women panties kitchen استایل تابستونی

یکی از برند های دوست داشتنی که به لباس های خونه و راحتی به خوبی پرداخته و لباس هایی با طرح زیبا و کیفیت خوب تولید کرده Victoria’s Secret هستش چند تصویر زیر رو ببینید مدل های ساده و زیبا و دوست داشتنی رو می تونید بیشنون پیدا کنید . اگر دوست ندارید لباس تو خونتون زیاد کوتاه یا باز باشه می تونید از این چند طرح زیر استفاده کنید.. پوشیده هستن و طرح های بامزه و شادی دارن…

استایل خونه تابستونی

استایل خونه تابستونی

استایل خونه تابستونی

استایل خونه تابستونی

یکی از استایل های خیلی تابستونی و جذابی که منم خیلی دوستش دارم استفاده از شلوارک خیلی کوتاه هستش  مثلا چند مدل زیر رو ببینید چقدر دوست داشتنی و زیباست … یه استایل خیلی خودمونی و جذابی داره ادم دلش می خواد عشقش رو تو این لباس ها بغل کنه یا بهش بگه بیا بشین رو پام برام تعریف کن چیکار کردی ؟  سر کار مشکلی نداشتی ؟ اوضاع خونه و بچه ها خوبه …  بشینه واسه ادم کلی درد و دل کنه و حرف بزنه … واقعا دقت کردن به همین مسائل خیلی ساده و این طور حرف زدن ها می تونه خیلی زندگیتون رو بهتر کنه و احساس رضایت رو تو طرفین بیشتر کنه … این اواخر تو مرکز مشاوره یک متخصص مد به چند مورد برخرد کردم که علاوه بر مشاوره پوشش و استایل مشکلات روابط عاشقانه و زندگی مشترکشون رو هم باهام در میون گذاشتن که مثلا یکی از افراد بیشترین مشکلش از همین صحبت نکردن های روزانه و موارد ساده تو یه رابطه سرچشمه میگرفت که اگر طرفین برای هم وقت بذارن و با هم صحبت کنن خیلی از مسائل رو خودشون می تونن حل کنن و تو بیشتر موارد هم به مشاوره نیاز ندارن.. بحث یهو مشاوره ای شد D: خوب چند مدل بعدی رو ببینید مثل تصویر دوم رو میبینید که چقدر طرح پارچش خاص و هنری شده یجورایی انگار سبک ایرانی داره ادم طرحش رو میبینه همچین حسی به ادم دست میده…

استایل خونه تابستونی

استایل مهمونی تابستونی

استایل خونه تابستونی

استایل خونه تابستونی

یا می تونید مثلا لباس هایی با جنس خاص یا ساتن بپوشید … راحت و لطیف و جذاب شما اصلا تو خونه هستید از این بی قانونی استفاده کنید و خوش استایل باشید اصلا یه رومنزلی تنتون باشه یکمم شل ببندینش که بندتون یکم تو دید باشه شبیه عکس زیر … چی میشه همینجوری صبحونه بخورید ؟ خونه خودتون قانون خودتون فقط خوش استایل باشید استایل خنک و تابستونی داشته باشید … کاری کنید که عشقتون دیوونه این باشه که همش خونه کنارتون باشه نه اینکه از شما فراری بشه… مثلا لباس دوم  و سوم رو هم ببینید چه خوش رنگ و دوست داشتنیه … استایل های تو خونه خیلی وقت ها می تونن شما رو از هر مهمونی و موقعیتی زیباتر کنن ….

 

استایل خونه تابستونی

استایل خونه تابستونی

استایل خونه تابستونی

 

اصلا من استایل تابستونی دوست دارم … مثلا وقتی تو ویلا باشیم … بیا بریم تو حیاط یکم قدم بزنیم … کلاه خوشگله رو هم بیار که صورت قشنگت نسوزه وای چه استایلی داره موهای خوش رنگش رو ببینید چشم های رنگیش رو ببینید اصلا عینک افتابی نزن من می خوام تو چشات نگاه کنم…. با اون کلاه و شلوار و تاپش بهم حس تابستونی میده تن سفیدش به زیبایی و گرمای خورشید شده … سفید بلوند جونی اصلا امروز ناهار دست به سیاه سفید نزنیا یکم استراحت کن قبل ناهار میریم یکم کنار دریا قدم بزنیم و بعدش هم واسه ناهار میریم رستوران …مثلا عکس دوم پایین رو ببینید بعضی وقت ها بعضی از لباس های خونه و راحتی می تونن طوری طراحی بشن که قسمتی از اون ادم رو یاد یک لباس مجلسی یا لباس های خیلی خاص بندازه..پشتش رو ببینید چطور طراحی شده و با اینکه با یه شلوار ساده و یه پارچه خیلی ساده تولید شده ولی با مدلی که برای پشتش در نظر گرفتن کمی خاص و زیبا شده….

استایل خونه تابستونی

استایل خونه تابستونی

استایل مهمونی تابستونی

خوب استایل بعدی که خانم ها دوست دارن و همیشه وقتش که میرسه از چند روز قبل شاید هم اصلا از چند ماه قبل براش برنامه ریزی می کنن استایل مهمونی هستش! اگر اخرین کالکشن ها رو دنبال کرده باشید مدل های زیادی برای بهار تابستان ارائه شده که هر کدوم سبک و طرح خاصی دارن که در مطالب بعدی هم سعی می کنم چند کالکشن از تابستان براتون بذارم ….  فعلا به طور کلی چند استایل خنک و تابستونی که ادمو تو حال و هوای تابستون میبرن رو بررسی می کنیم… یکی از سبک های یاد آور بهار و تابستون طرح های گل دار شبیه عکس زیر هستش که تو بعضی از کالکشن ها دیدین حتما… عکس دوم رو ببینید چه کوتاه و خوشگله من که صداش می کنم خانم گلی اصلا شاید هم گل گلی خانم یا خانم گل گلی یا شاید هم فسقلی گلی … هم دخترونه هم شاد اصلا طوری بخند که همه بدونن کلی می خوایم شیطونی کنیم خوش بگذرونیم برقص سر صدا کن مثل بچه کوچیکا بخند اون یقه بازش یه گردنبند هم می خواد گردنبند خیلی ظریف و بلند به نظر شما اینطور نیست ؟ بهار و تابستون فصل شکوفایی فصل تعطیلات فصل خوشگذرونی و مهمونی و خوشی… فصل بازی و طبیعت و شادیه دلم می خواد هم دلتون شاد باشه هم استایلتون ….

استایل مهمونی تابستونی

استایل مهمونی تابستونی

استایل مهمونی تابستونی

اصلا لباس کوتاه خوشگله دیگه واقعیت همینه  🙂 حالا اگر مثلا دوست ندارید پاها تو دید باشه یا اینکه پاهای خوش استایل و زیبا ندارید می تونید از رنگ های اتشین تابستان استفاده کنید … از یه جنس خیلی ازاد و خنک مثلا عکس زیر رو ببینید ببینید فکر کنم خیلی راحت باشه اصلا ادم حس نکنه چیزی تنش باشه … این خورشید خانم کیه ؟ چه رنگی داره پارچش … می تونید از این سبک ها هم استفاده کنید طوری که ادم وقتی شمارو ببینه یاد تابستون بیوفته …

استایل مهمونی تابستونی

یکی از مدل های دیوونه کننده که من خیلی دوسش دارم استفاده از کت و شلوارک هستش که بین کالکشن های امسال برند versace بهش به خوبی پرداخته و می تونید دو مدل از versace رو تو دو تصویر زیر ببینید وقتی مشغول تماشای این فشن شو بودم وقتی این دو مدل رو دیدم یا هر قدمی که این مدل لاغرمون ور میداشت قلبم تکون می خورد نمی دونید تو حرکتش این لباس چقدر قشنگ تو بدنش خود نمایی می کرد و تکون می خورد ادم واقعا شیفتش میشد شاید اگر تو یه مهمونی همین لباس رو ببینم دلم بخواد به اون شخص بگم جون من پاشو یکم مثل مدل ها قدم بزن خودتو تو هر قدمی که ورمیداری پرت کن من لباستو ببینم چجوری میشه :)))   وای چه تابستونی و شیک شده اگر همچین استایلی رو انتخاب کنید هر کس تو مهمونی آگاه به مد باشه سریع بهتون نگاه می کنه شایدم اصلا صداش در بیاد بگه بهتون چه لباس قشنگی , از کالکشن versace ایده گرفتید درسته ؟ شما هم میگید نه خیرشم از یک متخصص مد ایده گرفتم و سایت رو بهش معرفی می کنید D: از وفتی سایت فیلتر شده تعداد افرادی که از گوگل با سایت اشنا میشدن کمتر شده اگر یک متخصص مد رو دوست دارید کمی ادرس رو تو فیسبوک یا شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید و به دوستاتون معرفی کنید … چون هیچ قدمی برای تبلیغات یا معرفی یک متخصص مد ورنداشتم و بیشتر افرادی که یک متخصص مد رو میشناسن از گوگل عزیز پیداش کردن..

 

استایل مهمونی تابستونی

استایل مهمونی تابستونی

استایل مهمونی تابستونی

چند مدل زیر هم برام جذاب بود و دوست داشتم باهاتون به اشتراک بذارم … تصویر اول می تونه یه استایل خانومانه تر بین کت شلوارک ها باشه به نظرم خیلی جذابه …. از خنده هاش هم خوشم اومد خیلی بی شیله پیله و شاده به ادم انرژی مثبت میده … تو تصویر دوم نمونه کمی رسمی تر با رنگ بندی خشک و سرد تری رو میبینید که به نظرم از رنگ بندی های تابستونی نیست ولی خوب بعضی افراد شاید باز هم از همچین سبک هایی دلشون بخواد… تو تصویر سوم هم میبینید که خیلی ساده و معمولی با یک شلوارک و یک پیراهن چه سبک مدرن و خنکی رو درست کرده مخصوصا با رنگ پوستش من رو یاد کنار دریا و افتاب گرفتن میندازه… اگر خانم ها تو این فصل درست حمام افتاب بگیرن و به پوستشون گند نزنن می تونن زیبایی خیلی خاص و استایل تابستونی خیلی خوب و جذابی داشته باشن …. ولی حتما به این مورد توجه کنید که خودتون رو سیاه سوخته یا به شکل حاجی فیروز در نیارین چون اصلا جذابیت نداره و زیاده روی در این کار نه تنها شما رو زیبا نمیکنه بلکه کلی هم برای پوستتون ضرر داره و سرطان زاست … همین طور که اگر عشقم این کار رو درست انجام بده با این استایل سیاه خوشگله یا شکلات داغ صداش می کنم که حسابی ذوق کنه با یک اشتباه و خراب کردن پوستش مطمئنا تا وقتی که پوستش به حالت عادی برگرده حاجی فیروز صداش خواهم کرد که هیچوقت از این اشتباه ها مرتکب نشه و مراقب پوست قشنگش و استایلش باشه…

استایل مهمونی تابستونی

استایل مهمونی تابستونی

استایل مهمونی تابستونی

یکم قبل تر بهتون مدلی نشون دادم از ترکیب رنگ های خشک تر و سرد تر شاید تو مدل کت و شلوارک خیلی سرد تر به نظر میرسید ولی مثلا لباس دخترونه و خوش مدل زیر رو ببینید… کوتاه , راحت  , خنک با موج هایی که تو طرح پارچه میبینید با اون عینک و پاشنه بلندش خیلی بامزه و تابستونی شده مثل بچه کوچولوهاست رنگ تنش هم همینطوره ادم رو تو رویای دیدن خورشید درخشان کنار ساحل میبره و با این حال که از ترکیب رنگ مشکی استفاده شده ولی شادابی و حس خاص رو اون طور که باید به ادم منتقل می کنه….می دونید این بخش استایل مهمونی تابستونی رو نمیشه به این راحتی جمعش کرد چون انتخاب های زیبا و زیادی وجود داره که شاید باید بیشتر بهش بپردازم و چند کالکشن بهار تابستونی براتون بذارم تا بشه سلیقه های مختلف رو در این مورد راضی نگه داشت ….

استایل مهمونی تابستونی

اگر دنبال استایل تابستونی خانمانه تر هستید یا پوشیده تر دوست دارید انتخاب هایی شبیه عکس زیر یا همون سند باد خانم هم دارید خنک تابستونی خانومانه یا تصویر دوم رو ببینید یه کت و شلوار رسمی ساده و خنک و قسمت بالا تنش هم خنک و جذاب شده که در کنار رسمی و ساده بودن با تو دید گذاشتن قسمتی از بدن جذابیت خاصی پیدا کرده ….

استایل مهمونی تابستونی

استایل مهمونی تابستونی

استایل مهمونی تابستونی

استایل مهمونی تابستونی

استایل مهمونی تابستونی

 

 

استایل کنار دریا تابستونی

یکی از بهترین قسمت های تابستونی بودن کنار دریاست ! من که خیلی دوست دارم و همیشه تابستون سعی می کنم تو هر فرصتی که شده برم کنار دریا واقعا به ادم ارامش میده مخصوصا اگر صبح یه جای خلوت و دنج پیدا کنید فقط رو آب دراز بکشید و آسمون رو نگاه کنید …. دریا اروم آسمون آبی به صدای آب گوش کنید و بدنتون رو به موج های اروم آب بسپارید … من که با این کار ارامش خیلی زیادی پیدا می کنم و همیشه برای تصمیمات اصلی زندگیم به صدای دریا گوش میدم و نقشه میکشم … واقعا خیلی می تونه قدرت تفکر رو بیشتر کنه … اگر امتحان نکردید پیشنهاد می کنم این کار رو حتما انجام بدید …

استایل کنار دریا تابستونی

خوب دختر خوشگله سر صبح پاشدی می خوای کجا بری … چون اینجا ایران هستش و مسلما نمیشه که منو عشقم بتونیم راحت بریم کنار دریا با هم حموم افتاب بگیریم طبق معمول باید بگه من دارم با اروشا و ماندانا و پارمیدا و سمیرا و نمیدونم کبری خانم و اقدس خانم و کی کی … میرم حموم افتاب بگیرم… امیر جون قول میدم برات شکلات داغ بشم حسابی تابستونی بشم  … و از این حرفا پا میشه میره دریا… مسلما بعضی از شما هم از نعمت افتاب عزیز و دریا جون استفاده می کنید که برای اینکار به لباس های مخصوص ساحل نیاز دارید که اگر کالکشن ها رو دنبال کرده باشید با نام مجموعه لباس های ساحلی یا beach dress ارائه میشن که به طور مثال می تونید دو نمونه زیبا و خلاقانه از این سبک لباس ها رو در دو تصویر زیر ببینید . اگر اهل ساحل و این داستان ها هستید می تونید یه لباس ساحل خوب هم برای خودتون تهیه کنید که کنار دریا هم خوش استایل باشید 🙂 سعی می کنم تو مطالب بعدی یک متخصص مد بیشتر از استایل تابستونی و مجموعه لباس های ارائه شده از این فصل رو براتون قرار بدم…امیدوارم از این مطلب از یک متخصص مد لذت برده باشید خیلی خوشحال میشم اظهار نظر کنید و نظراتتون رو به اشتراک بگذارید.

 

استایل کنار دریا تابستونی

استایل کنار دریا تابستونی

 

 

 

133

۶ نظر ها

 1. صبا - اردیبهشت ۲۹, ۱۳۹۴

  چه قد کت شلوارکا عالی بود فقط ممنون می شم یه ذره بیش تر درمورد این که مثلا فلان لباس بیش تر مناسب کدوم اندامه یا مثلا خانم قدکوتاه فلان لباس براش مناسب نیس

 2. ساغر - اردیبهشت ۳۰, ۱۳۹۴

  واثعا عالی و زیبا …. ادم کیف میکنه اینا رو می خونه … چرا انقدر دیر به دیر مطلب میذارید … این خیییلی بده و مطمئنن بازدید تون رو کم میکنه … خود من با این که خیلی سایتتون رو دوست دارم از بازدید کنندگان قدیمی تونم ولی وقتی میبینم اپدیت نمیشین اصلا یادم میره بیاااام و بهتون سر بزنم و این خیییلی بده ….. چه عجب شما کارهای دخترونه هم گذاشتید : )))) …. راستش من که عاشق تاپ و شلوارکم خیلی جذابه … راستی کلا با این مطالبتون اشک خانوم های چاق رو درمیارید ها : – )))) البته خداروشکر من هیکلم خییییلی متناسب و خوبه

  • امیر عمادی - اردیبهشت ۳۰, ۱۳۹۴

   سلام ساغر عزیز بله همیشه با نظراتت منو خوشحال و دلگرم می کنی … شما درست میگی سعی می کنم از این به بعد بیشتر مطلب منتشر کنم چند وقتی بود تهران بودم به دلیل مسائل کاری خیلی محدودیت زمانی داشتم ولی الان اومدم شمال و برای مدت زیادی هم هستم و وقتم کمی ازاد تر شده سعی میکنم بیشتر مطلب منتشر کنم … اره منم دیوونه شلوارکم مخصوصا کت و شلوارک خیلی شیک و جذابه و اگر پاها خوش استایل باشه با کت شلوارک میشه یه ترکیب کشنده و جذاب داشته باشه ادم …. در مورد وزن و این ها خوبه شاید این حرفام باعث بشه که بیشتر به فکر سلامتی و استایل بدنشون باشن 🙂 ممنونم که اظهار نظر کردید همیشه شاد و سلامت باشید

 3. شاپرک - خرداد ۶, ۱۳۹۴

  وااااااااااااااااااااای چقققققققققققققققققد خووووووووووووب بودن همشوووووون … مرسی هزززززاااار تااا

  من اصن عاااااشق اخخخخری شدم خیلی بامزس ..

نظر دهید

*