انتخاب شلوار جین متناسب با شکل بدن

انتخاب شلوار جین متناسب با شکل بدن

انتخاب شلوار جین متناسب با شکل بدن
شلوار جین، یک آیتم اساسی در بخش لباس است که هم برای آقایان و هم برای خانم ها عرضه می شود. شما می توانید هم آن را در موقعیت های رسمی مانند عروسی و هم موقعیت های معمولی مانند دانشگاه، پارک و … بپوشید. کلید پیدا کردن شلوار جین مناسب، این است که شکل بدنتان را بررسی کنید. در این مطلب، ما شما را در این زمینه راهنمایی می کنیم.


پُشتِ بزرگ تر
شما باید شلوارهای فاق کوتاه بدون جیب بخرید. اگر هم نتوانستید بدون جیب پیدا کنید، سعی کنید شلوارجینی که می خرید، کوچک ترین جیب ممکن را داشته باشد. برای این که پایین تنه ی بزرگ خود را بپوشانید، شلوار جینی انتخاب کنید که جیب جلو هم نداشته باشد. این کار باعث می شود اندام شما باریک تر شود. رنگ سفید برایتان مناسب نیست، ولی رنگ های تیره با شکل بدنتان معجزه می کنند.

پُشتِ بزرگ تر
پُشتِ لاغر
شلوارهای فاق کوتاهی در جلو و عقب سنگ شور هستند، برای شما ساخته شده اند. سعی کنید مدل تنگ تر را انتخاب کنید. شلوار جینی انتخاب کنید که جیب های زیادی دارد. برای خانم های لاغر، شلوارهای جین وصله دار که با پارچه های جین مختلف و یا دیگر پارچه ها ترکیب شده است، بهترین انتخاب است.

پُشتِ لاغر
ران های پُر
شلوارهای راسته ای که کمی دمپای آن ها گشاد است، بهترین انتخاب برای یک خانمِ دارای ران های پُر است. رنگ این شلوارها باید تیره باشد. از شلوارهای تنگ دوری کنید، چون هیچ فایده ای برایتان ندارد. کفش پاشنه بلند با این شلوارها عالی هستند و پوشیدن آن ها باعث می شود لاغر تر به نظر برسید.

ران های پُر
پاهای کوتاه
از شلوارهای فاق بلند دوری کنید. سعی کنید رنگ جین با رنگ تی شرت یا هرچه که می پوشید، بهترین ترکیب رنگ را ایجاد کند. این کار باعث می شود که پاهای شما بلند تر و زیباتر به چشم بیاید. اگر با شلوار جین، کفش پاشنه بلند می پوشید، شلواری را انتخاب کنید که حدود ۳ سانتی متر روی پاشنه را بپوشاند.

پاهای کوتاه
هنگامی که شلوار جین را پرو می کنید، بدون پوشیدن کفش، انتهای شلوار باید به سطح زمین برسد. مطمئن شوید که در ناحیه ی پشت، هیچ فضای خالی وجود نداشته باشد.
حرف فروشنده را که می گوید: «یک کمربند همه چیز را حل می کند.» باور نکنید. یک شلوار جین ایده آل باید وقتی می نشینید، بلند می شوید و هر کاری که معمولاً انجام می دهید، خوب بماند.
هر چه ساده تر، بهتر. زیپ، جیب و چیز های اضافه باید تا حد امکان کم باشد. جیب های تزئین شده برای کسانی خوب است که درناحیه ی پُشت، لاغر هستند.
بهترین کار هنگام خرید یک شلوار جین این است که یک دوست را همراه خود ببرید. چون نظرات صادقانه ی آن ها مهم تر از چیزی است که در آینه می بینید. دلسرد نشوید. انواع و سایز های مختلف را امتحان کنید، حتی آن هایی که فکر می کنید هرگز نمی پوشید. بالاخره شلوار مناسب را پیدا خواهید کرد.

7

نظر دهید

*

English English Persian Persian