انتخاب لباس شیفت مناسب برای شکل بدن شما

انتخاب لباس شیفت مناسب برای شکل بدن شما

انتخاب لباس شیفت مناسب برای شکل بدن شما
زندگی یک خانم بدن یک لباس شیفت (shift) سخت خواهد بود. بنابراین، انتخاب لباس شیفت مناسب با شکل بدنتان می تواند حیاتی باشد!
لباس شیفت یکی از مهم ترین لباس ها در مراسم های مختلف است. این لباس زیبا، یکی از آیتم هایی است که هر خانمی باید در کمد لباس های خود داشته باشد و سال ها آن را بپوشد.
هنگامی که می خواهید تصمیم بگیرید که چه بپوشید، این لباس یکی از بهترین گزینه ها خواهد بود. البته ممکن است گاهی اوقات، استایل و وقار این لباس ها را دست کم بگیریم و برایمان عادی شود، ولی با کمی تأمل، این مشکل نیز رفع خواهد شد.
در چند سال گذشته، طراحان مدل ها و روش های سِت کردن زیادی در اختیار ما گذاشته اند و باعث شده اند که دید ما به این لباس ها باز تر شود و آن را مناسب برای بسیاری از موقعیت ها ببینیم.
لباس شیفت مناسب در مواقعی که نگرانید که برای یک موقعیت خاص چه بپوشید، می تواند زندگی شما را نجات دهد. از این رو، در این مطلب قصد داریم به شما بیاموزیم که کدام یک برای شکل بدن شما مناسب است تا بتوانید به سادگی، زیبایی خود را صد چندان کنید.
۱٫ گلابی شکل

گلابی شکل
برای خانم های با بدن گلابی شکل، پایین تنه ی لباس باید گشاد و بالاتنه و سرشانه ها باید کمی تنگ باشد. مطمئناً با این توضیح کوتاه، متوجه منظور ما شُدید و اکنون می توانید از این نکته در انتخاب لباس جدید، استفاده کنید.
با استفاده از یک لباس شیفت مناسب که دامنی پلیسه و گشاد دارد، می توانید نقاط ضعف بدنتان را بپوشانید و نقاط قوّت آن را نمایان کنید. طول این لباس همیشه باید یا بالا و یا روی زانو باشد، جایی که پاهایتان شروع به باریک شدن می کنند.
یک ایده ی خوب برای این لباس ها این است که آن ها را با شانه های اِپُل دار و با جزئیات فراوان در بخش بالاتنه مانند یقه های چین دار بپوشید تا شکل بدن شما را متناسب تر گرداند.
۲٫ سیب شکل

سیب شکل
بخش مشکل ساز بدن های سیب شکل، شکم است که بزرگ ترین بخش در این اندام ها محسوب می شود. بنابراین، باید لباس شیفتی بپوشید که این بخش را بپوشاند.
لباس شیفتی را انتخاب کنید که نه خیلی گشاد باشد و نه خیلی تنگ. لباسی که کوتاه باشد و یقه ای بزرگ داشته باشد تا حواس ها را از بخش میانی بدن شما پرت کند. ما همچنین رنگ های تیره را به شما پیشنهاد می کنیم، چون قدرتی باورنکردنی در لاغرتر نشان دادن افراد دارند.
۳٫ ساعت شنی

ساعت شنی
لباس شیفت اگر به درستی انتخاب شود، به یکی از بهترین دوست های خانم هایی تبدیل می شود که بدنشان شبیه ساعت شنی است. یکی از مهم ترین دلایل برای انتخاب این لباس این است که روی باریک بودن کمر تأکید می کند و شکل بدنتان را به شکلی غیر مبتذل زیبا می سازد.
بنابراین، به جای انتخاب لباس های راسته، لباس هایی را انتخاب کنید که کمرشان باریک است و تا می توانید از کمربندهای زیبا استفاده کنید. یقه ی باز و دامن گشاد نیز برای لاغرتر کردن شما گزینه های مناسبی هستند.
قد دامن و طول این لباس ها نیز باید بالای زانو باشد.
۴٫ مثلث وارونه

مثلث وارونه
بدن های با شکل مثلث وارونه دقیقاً برعکس بدن های گلابی شکل هستند، یعنی شانه های پهن و پایین تنه ی باریک دارند. این به این معنی است که کلّ فرآیند دقیقاً برعکس است. در اینجا هدف این است که پایین تنه را به اندازه ی شانه ها پهن نشان دهید.
به همین دلیل، لباس های با دامن گشاد و پلیسه و با پارچه ی خشک انتخاب کنید و جیب های روی پیراهن، چین یقه و جزئیات بالاتنه را فراموش کنید. دامن و قد لباس نیز باید کوتاه باشد.
۵٫ ستونی

ستونی
این شکل، با کلّیه ی اندام هایی که تا کنون دیده ایم متفاوت است.
این شکل، مانند شکل اندام مدل هاست. بنابراین، هر لباسی با آن ها فوق العاده می شود. تنها چیزی که هنگام انتخاب این لباس ها باید در نظر بگیرید این است که انحنای بیشتر به بدن اظافه کنید و شکل آن را زنانه تر بسازید.
این کار را می توانید با انتخاب لباس هایی که جزئیات فراوانی مانند یقه های چین دار، الگوهای رنگارنگ و … دارند، انجام دهید. این گونه می توانید با استفاده از خطای دید، در بدن انحنا ایجاد کنید. ولی باید از انتخاب پارچه های خشک خودداری کنید، چون دقیقاً تأثیر وارونه دارند.
مانند همیشه، باز هم از شما می خواهیم که سایت یک متخصص مد را از نظرات زیبا و سازنده ی خود بی بهره نگذارید تا بتوانیم به بهترین شکل ممکن، در راه ارائه ی خدمات بهتر به شما، قدم برداریم.

10

نظر دهید

*