با دامن Pencil چه بپوشیم

با دامن Pencil چه بپوشیم

با دامن Pencil چه بپوشیم
این مدل دامن در دهه ی ۱۹۴۰ توسط Christian Dior معرفی و به یکی از نمادهای یک زن کلایسک تبدیل شد. این دامن نه خیلی کوتاه است و نه خیلی بلند. دامن Pencil را به راحتی می توان با پیراهن، بلوز، ژاکت، کمربند و انواع مختلف کفش، سِت کرد. بر اساس استایل دلخواه شما، دامن Pencil می تواند ترکیبی از ظاهر کلاسیک هالیوودی و ظاهر مدرن را به شما بدهد.
در این مطلب، بهترین ترکیب ها را برای این دامن ها به شما معرفی می کنیم.
شماره ی یک
این ترکیب، یک ترکیب رسمی است. دامن Pencil برای خانم هایی که دوست دارند ظاهری رسمی داشته باشند، فوق العاده است. شما می توانید این دامن را با یک بلوز، پیراهن و یا حتی یک بلوز یقه اسکی ترکیب کنید. یک جفت کفش پاشنه بلند هم برای تکمیل ظاهر خود انتخاب کنید.
1

 

شماره ی دو
این یکی، مخصوص مهمانی است. دامن Pencil خود را با پیراهن سفید، سِت کنید و یک کمربند را هم روی قیمت کمر این دامن ببندید. این گونه، ظاهری کلاسیک و ساده خواهید داشت، بنابراین، با استفاده از کمی زیور آلات و جواهرات، کفش یا کیف، به ظاهرتان پویایی دلخواه خود را بدهید.
شماره ی دو

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

شماره ی سه
این ظاهر مخصوص یک روز معمولی در خانه ی دوستان است. این ترکیب لباس، غیر رسمی ولی تأثیر گذار است و اگر می خواهید توسط دوستانتان تحسین شوید، انتخاب مناسبی است.
3

دامن Pencil چیزی است که هر خانمی باید در کُمد لباس های خود داشته باشد. این لباس هیچ وقت از مُد نمی رود و به راحتی با هر چیز دیگری، سِت می شود. رسمی، مدرن، معمولی، هر ظاهری که بخواهید می توانید با این دامن ها داشته باشید.

23

نظر دهید

*