با لباس های مجلسی چه بپوشیم؟

با لباس های مجلسی چه بپوشیم؟

با لباس های مجلسی چه بپوشیم؟
در حالی که انتخاب لباس مناسب می تواند خیلی جالب باشد، انتخاب وسایل مناسب برای پوشیدن و یا استفاده با لباس مجلسی می تواند در نوع خود یک کابوس شود. با این که رنگ این لباس ها به دلخواه شماست، اما هر لباس مجلسی باید ظاهری مجلل و سطح بالا داشته باشد. برای این که لباس خود را برای مجلسی خاص، استثنایی کنید، ما به شما ایده هایی را پیشنهاد می کنیم.
سِت شماره ی ۱
لباس های به رنگ گل “fuschia” به چیزی بیشتر از یک جفت کفش مشکی پاشنه بلند و یک کیف کوچک مجلسی نیاز دارند. مقداری رنگ طلایی و سبز به ظاهر خود اضافه کنید. این سِت زنگ، مخصوص خانم های خنده رو می باشد. رنگ های “fuschia” و سبز، تضادی فوق العاده با هم ایجاد می کنند و رنگ طلایی هم به این سِت رنگ ها، کلاس می بخشد. این گونه، غیر ممکن است که همه ی توجّهات به سمت شما نباشد.

سِت لباس شماره ی 1

سِت لباس شماره ی ۱

سِت شماره ی ۲
با استفاده از رنگ هلویی ساده ی لباس خود و یک جفت کفش پاشنه بلند قرمز پُر رنگ، ظاهر خود را کُشنده کنید! یک کُت کوچک پولک دار و یک گردنبند مروارید، ظاهری رمانتیک به شما می دهد. به نظر ما، هر خانمی باید یک جفت کفش پاشنه بلند قرمز و یک کیف مجلسی کوچکِ سِت داشته باشد. چون هم برای این که خیلی سریع به یک ظاهر زیبا برسید، خیلی به شما کمک می کنند و هم برای موقعیت های مختلف، خیلی کاربردی هستند.

سِت لباس شماره ی 2

سِت لباس شماره ی ۲

سِت شماره ی ۳
سبز زمرّدی رنگی عالی برای یک لباس مجلسی است، چون با هر رنگ پوست و هر رنگ مویی جور در می آید. خانم ها معمولاً از رنگ سبز دوری می کنند، چون فکر می کنند یک رنگ معمولی است و جذابیت کمی دارد. اما با کفش مناسب و کّلی پولک می توانید ظاهری فوق العاده جذاب داشته باشید.

سِت لباس شماره ی 3

سِت لباس شماره ی ۳

سِت شماره ی ۴
ترکیبی عالی از صورتی، نقره ای و طلایی، ظاهری جذاب و برازنده برایتان ایجاد می کند و باعث می شود که بدرخشید. پولک زیاد، کمی خطرناک است اما اگر شجاع هستید، می توانید ظاهری فوق العاده داشته باشید. این سِت، به شما ظاهری “درخشان تر از ماه” می دهد.

سِت لباس شماره ی 4

سِت لباس شماره ی ۴

سِت شماره ی ۵
بِژ، رنگی جالب است، اما اغلب نادیده گرفته می شود. با این که ممکن است بِژ رنگی قدیمی به نظر برسد، بهترین کاری که می شود با این رنگ لباس ها انجام داد، این است که به آن رنگ های زنده اضافه کنید. پیشنهاد ما قرمز است. چون تقریباً همه ی خانم ها وسایل قرمز در کُمد خود دارند. برای این که ظاهری فوق العاده با این رنگ داشته باشید، از ژاکت قرمز، گوشواره ی مجلسی، کفش رنگ پوست بدن و کیف مجلسی چرمی ساده استفاده کنید.

سِت لباس شماره ی 5

سِت لباس شماره ی ۵

سِت شماره ی ۶
اگر با ترکیب رنگ ها زیاد آشنا نیستید، به لباس مشکی قدیمی شما ظاهری جدید بدهید. کُت نیم تنه ی نقره ای و گوشواره های هندسی، اتخاب های مناسبی برای این سِت هستند. رنگ آبی روشن برای یقه های بزرگ این لباس بسیار زیباست.

سِت لباس شماره ی 6

سِت لباس شماره ی ۶

سِت شماره ی ۷
لباس صورتی، انتخاب مناسبی برای تابستان است. با این لباس می توانید از انگشتر فیروزه نیز استفاده کنید. ما به شما پیشنهاد می کنیم موهای خود را دُم خرگوشی بهم ریخته ببندید. با این سِت، ظاهری آزاد و در عین حال، با کلاس خواهید داشت.

سِت لباس شماره ی 7

سِت لباس شماره ی ۷

سِت شماره ی ۸
برای این که خیلی زیبا به نظر برسید، نیازی نیست که کفش های با پاشنه ی خیلی بلند بپوشید. لباس های مجلسی را می توان با کفش های بدون پاشنه ی مناسب نیز پوشید. اما این کفش های بدون پاشنه باید برای آن موقعیت خاص، مناسب باشد. کفش های باله با رنگ خنثی نیز خیلی خوب هستند. بگذارید وسایل خودشان از کلاس بگویند: یک سِت دستبند، گوشواره های بلند و رژ لب قزمر، با این لباس شما را فوق العاده نشان می دهد.

سِت لباس شماره ی 8

سِت لباس شماره ی ۸

سِت شماره ی ۹
کمی ظاهر راک به لباس خود بدهید. دکمه، زیپ و طرح مار روی لباس با وسایل نقره ای، به شما ظاهری نامتقارن، جذّاب و خطرناک می دهد! اگر چه رنگ های زیادی برای این سِت وجود ندارد، اما این سِت مخصوص خانم های پر انرژی ایست که می دانند که چه می خواهند. با داشتن این سِت، می توانید خود را ستاره ی مجلس بدانید.

سِت لباس شماره ی 9

سِت لباس شماره ی ۹

 

 

 

سِت شماره ی ۷

لباس صورتی، انتخاب مناسبی برای تابستان است. با این لباس می توانید از انگشتر فیروزه نیز استفاده کنید. ما به شما پیشنهاد می کنیم موهای خود را دُم خرگوشی بهم ریخته ببندید. با این سِت، ظاهری آزاد و در عین حال، با کلاس خواهید داشت.

0

نظر دهید

*