بهترین مدل های موی زنانه از نظر آقایان

بهترین مدل های موی زنانه از نظر آقایان

بهترین مدل های موی زنانه از نظر آقایان
در این مطلب به این موضوع می پردازیم که آقایان چه مدل مویی دوست دارند و چند مدل موی جذاب از نظر مردان را به شما معرفی میکنیم تا از این رو، شما بتوانید هر روز، جای بیشتری در دل شوهرتان باز کنید.
بیشتر آقایان از موی بلند خوششان می آید، ولی بعضی ها هم هستند که موهای متوسط و کوتاه هم دوست دارند.
خانم ها، اطوی موی خود را آماده، بابلیس خود را گرم و قیچی های خود را تیز کنید تا ۹ مدل از جذّاب ترین مدل های مو از نظر آقایان را به شما معرفی کنیم!
۱٫ دُم اسبی
موهای سالمی که کمی آشفته بصورت دُم اسبی بسته شده باشد، با هر قدم، اعتماد به نفس را فریاد می زند. نه تنها این مدل خیلی آسان است، بلکه بدون ریسک نیز هست. نیازی نیست که موهای خود را کوتاه و یا رنگ کنید، فقط پشت سر خود ببندید. می توانید برای داشتن ظاهری زیباتر، جلوی موهای خود را پوش داده و پُف دار کنید.

مدل مد دُم اسبی

مدل مد دُم اسبی

هنگامی که موها پشت سر است، گردن، صورت و شانه ها بیشتر جلوه می کنند و شما جذّاب تر به نظر می آیید.

مدل مد دُم اسبی

مدل مد دُم اسبی

۲٫ موهای موج دار بلند با چتری

این مدل، به خانم ها، ظاهر کسانی را می دهد که تازه از خواب بیدار شده اند و این موضوع از نظر آقایان خیلی زیبا و دوست داشتنی است. همیشه زیبایی طبیعی برای آقایان جلوه ی خاصّی دارد.
حال، می پرسید موچتری چرا؟ موهای چتری با پوشاندن بخشی از صورت شما، چهره ی شما را قاب می گیرد و شما را جذّاب می سازد.

موهای موج دار بلند با چتری

موهای موج دار بلند با چتری

شوهرانتان عاشق چشم های شما هستند،چشم ها همان  دروازه های روح. این مدل باعث می شود که این دروازه ها برجسته شوند و شما را زیباتر از همیشه نشان دهند.
۳٫ موهای ساده ی لایه لایه
آقایان دوست دارند انگشتان خود را وارد موهای همسرانشان کنند. موهایی نرم، خوش حالت و پُر از نشاط زندگی. بیشتر آقایان عقیده دارند که طول مو حداقل باید تا شانه ها باشد.
به عقیده ی بسیاری از حرفه ای ها، این مدل، مدلی دخترانه است که بدون از بین بردن وقار یک خانم، وی را جذّاب می سازد.
این مدل، مدلی تطبیق پذیر است و برای هر موقعیتی مناسب است.

موهای ساده ی لایه لایه
۴٫ موهای کوتاه نامتقارن

حقیقت جالب در مورد این مدل این است که یکی از مناسب ترین مدل ها برای تابستان است و مرتب کردن آن کار ساده ای است. کمی کِرِم مو کف دست خود بریزید و با دست، موهای خود را حالت دهید. به همین سادگی! این مدل با رنگ های خاکی و پارچه های نرم مانند ابریشم یا ساتَن فوق العاده می شود. آقایان عاشق زیبایی طبیعی هستند و اندازه ای مناسب بین موهای خیلی کوتاه و متوسط است.

 موهای کوتاه نامتقارن

این مدل با رنگ های خاکی و پارچه های نرم مانند ابریشم یا ساتَن فوق العاده می شود. آقایان عاشق زیبایی طبیعی هستند و اندازه ای مناسب بین موهای خیلی کوتاه و متوسط است.
۵٫ مدل کلئوپاترا یا مصری (Cleopatra)
وقتی اسم این مدل می آید، اولین چیزی که در ذهن همه تداعی می شود، موهای صاف و بلند است. در این مدل، موها باید صاف، هم اندازه، زیر موها در یک خط و بخش چتری باید بلند و صاف باشد.
این مدل از نظر آقایان بسیار جذّاب است، چون همیشه الهه ها و ملکه ها این مدل مو را دارند.

مدل کلئوپاترا یا مصری (Cleopatra)

مدل کلئوپاترا یا مصری (Cleopatra)

۶٫ موهای صاف و بلند

موهای خیلی صاف، تمیز، براق و سالم، هیچ وقت از مُد نمی روند و همیشه برای هر موقعیتی مناسب هستند. در این مدل، موها باید ساده باشند تا با زیبایی طبیعی شان خودنمایی کنند.
آقایان عاشق این مدل هستند، چون موهای سالم و تمیز، نشانه ی سلامتی و موهای براق نیز نشانه ی سرزندگی است. این موها هنگام راه رفتن از خود سیگنال های جذّابیت ارسال می کنند!

موهای صاف و بلند

موهای صاف و بلند

۷٫ موهای پُر حجم

این هم از آن دسته از مدل هایی است که هیچ موقع از مُد نمی رود. آقایان عاشق موهای زیبا و پُر حجم هستند. موهایی که به هر خانمی، جذّابیت و زیبایی بی حد و اندازه ای می بخشد.

موهای پُر حجم

موهای پُر حجم

۸٫ دو گوشی
این مدل می گوید: « هی! من هنوز جوان هستم!» گوش ها را ببافید، آشفته بگذارید، هر کاری که دوست دارید با موهای خود بکنید!
آقایان عاشق این مدل هستند، چون یکی از اهرم های جذّابیت شماست. با این مدل، اولین چیزی که به فکر شوهرتان می رسد، زیبایی، جذّابیت، معصومیت و خصوصیات زیبای شماست. آقایان عاشق معصومیت همسرانشان هستند.

خرگوشی ( دو گوشی)

دو گوشی

 دو گوشی

دو گوشی

۹٫ دُم خرگوشی برّاق
موهایتان را از صورتتان خارج کنید. این مدل بسیار آسان و لطیف است و با لباس های مناسب، ظاهری فوق العاده به شما می دهد.
آقایان عاشق جذّابیت و زیبایی بدون تاریخ مصرف این مدل هستند.
مانند مدل دُم اسبی، این مدل نیز گردن، صورت و شانه ها را برجسته می کند و شما جذّاب تر می سازد.

 دُم خرگوشی برّاق

دُم خرگوشی برّاق

 دُم خرگوشی برّاق

دُم خرگوشی برّاق

این هم از مدل های زیبای ما! خوشحال می شویم که نظرات زیبا و سازنده ی شما را در بخش نظرات سایت یک متخصص مد داشته باشیم . امیدوارم از این مطلب لذت برده باشید.

3

نظر دهید

*