ترکیب شلوار جین سفید در هوای سرد!

ترکیب شلوار جین سفید در هوای سرد!

سفید، رنگ برف است و همیشه و برای هر لباسی، تازه و مدرن به نظر می رسد.
ما راهی را به شما پیشنهاد می کنیم که با آن می توانید در هوای سرد، شلوار جین سفید بپوشید. راه حل، ترکیب شلوار جین سفید با پولیور و نیم بوت مناسب است. شما می توانید برای داشتن ظاهر مناسب، هر چیزی را با هر رنگی انتخاب کنید، ولی ما به شما ترکیبی از رنگ های سرد و گرم را پیشنهاد می کنیم.
شلوار جین سفید: انتخاب کنید: از شوار راسته و چسبان تا بوتکات، انتخاب های فراوانی دارید. ما رنگ سفید روشن را پیشنهاد می کنیم، اما کِرِم و زرد آهویی نیز انتخاب های مناسبی هستند.
پولیور بزرگ: شما به چیزی بهتر از یک سوئیشرت ساده نیاز دارید. پس، به چیزی با سایز بزرگ و لبه های بالا پایین فکر کنید. البته اگر یک پولیور معمولی با اندام شما می آید، مشکلی نیست. پولیور های بالاتنه گشاد یا پولیورهایی که قسمت پایینی آن ها گشاد است نیز موارد مناسبی هستند.
نیم بوت: شما می توانید رنگ نیم بوت را با تضاد زیاد یا کم نسبت به سفیدی شلوار انتخاب کنید. آبی جوهری، قهوه ای کاراملی، سفید، قهوه ای برنزی، خاکستری مایل به قهوه ای و نقره ای، رنگ های مناسبی هستند. نیم بوت های پاشنه دار نیز خط راستی را که توسط تضاد زیاد رنگ ها بوجود آمده است، منحرف می کند.
کُت: یک کُت پشمی، ظاهر زیبای شما را کامل می کند. یک شنل، کُتِ بلند، ژاکت پشمی یا کاپشن چرم نیز گزینه های مناسبی هستند.
وسایل: اگر دوست دارید، از کمربند استفاه کنید. ما به شما استفاده از یک کیف مجلسی نقره ای کوچک را پیشنهاد می کنیم. اگر هم دست دارید، می توانید از زیور آلات،  جواهرات، ساعت، عینک و … استفاده کنید.
ترکیب شلوار جین سفید در هوای سرد!

شلوار های جین سفید نسبت به شلوارهای جین آبی جذّاب تر و خواستنی تر هستند. سعی کنید هفته ای یک بار از این شلوارها استفاده کنید. این را هم می خواهم اضافه کنم که شلوار جین سفید با پولیور صورتی و کمربند پلنگی و نیم بوت های پلنگی هم خیلی خیره کننده است!

0

نظر دهید

*