خط چشم مایع زیبا با استفاده از نوار چسب شیشه ای

خط چشم مایع زیبا با استفاده از نوار چسب شیشه ای

خط چشم مایع زیبا با استفاده از نوار چسب شیشه ای :
باید بپذیرید که برای استفاده از خط چشم مایع یا باید استاد هندسه باشید، یا دست های بدون لرزش یک جرّاح و یا میل به هنر داشته باشید. خوشبختانه با این روش، آرایش چشم گربه ای بسیار ساده شده است. سلیت یک متخصص مد در این روش به شما خواهیم آموخت که چگونه از نوار چسب به عنوان الگو استفاده کنید.
ما در ابتدا به شما چشم های بدون خط چشم را نشان می دهیم تا دریابید که حتّی با وجود ریمل، سایه و مداد ابرو، باز هم چشم آن گونه که باید خود را نشان نمی دهد.

مرحله ی اول: برای شروع، یک تکه نوار چسب به طول ۳ سانتی متر را بردارید و چند بار به دست های خود بزنید و جدا کنید تا از قدرت چسبندگی آن کاسته شود. این گونه، خیلی محکم به چشم هایتان نمی چسبد.نوار چسب

مرحله ی دوم: چسب را زیر مژه های پایینی و در گوشه ی خارجی چشم خود بچسبانید. انتهای چسب نباید به سمت انتهای ابرو باشد.

چسب را زیر مژه های پایینی و در گوشه ی خارجی چشم

مرحله ی سوم: شروع به خط کشی میانه ی خط مژه ی بالایی خود کنید، جایی که خط چشم مایع شروع به ضخیم شدن می کند. با خط های کوتاه و صاف، باریکه ای به سمت گوشه ی خارجی چشم خود بکشید. برای دقّت بیشتر، از یک قلم نوک تیز استفاده کنید و انگشت کوچک خود را برای کاهش لرزش دست و کنترل بیشتر، روی گونه ی خود قرار دهید.

step3

مرحله ی چهارم: از چسب به عنوان خط کش استفاده کنید و باریکه را در امتداد نوار چسب به سمت گوشه ی خارجی چشمتان ادامه دهید. نگران ورود مداد به نوار چسب نباشید چون قرار است برداشته شود. در این جا آشفتگی مهم نیست. چیزی که مهم است، این است که با حرکت باریکه به سمت بیرون، خود باریکه نازک شود.

step4

مرحله ی پنجم: نوار چسب را به آرامی به سمت بیرون جدا کنید.

نوار چسب را به آرامی به سمت بیرون جدا کنید.

مرحله ی ششم: با حرکت به سمت میانه ی چشم و با کشیدن خط های کوتاه و نازک به سمت گوشه ی داخلی چشم (محل اشک)، باریکه را تمام کنید. با رسیدن باریکه به محل اشک، خط ها باید تا حدّ ممکن به مژه ها نزدیک باشند.

step6

ببینید که چگونه خط چشم باریک است و با حرکت به سمت بیرون چشم شروع به پهن شدن می کند و در انتهای خود چه نوک تیزی دارد.

after

امیدواریم از این مطلب سایت یک متخصص مد لذت برده باشید و از این روش بهره ببرید.

 

 

0

نظر دهید

*

English English Persian Persian