ده مدل زیبا برای خانم های دارای موهای فِر

موهای فِر شما نعمتی خدادادی است، نه یک بلا. بنابراین، به بهترین شیوه ی ممکن به آن ها فرم دهید تا دوستانتان به موهای شما حسودی کنند.در این مطلب به ده مدل زیبا برای خانم های دارای موهای فِر می پردازیم.
اگر شما از نعمت موهای فِر برخوردار هستید، خیلی خوش شانس هستید، چون می توانید از زیباترین مدل های موی موجود استفاده کنید. بیشتر خانم ها از موهای فِر خود راضی نیستند و همیشه سعی دارند موهای خود را با مواد مختلف صاف کنند، غافل از این که با این کار موهای خود را از بین می برند.
باید دست از لعنت فرستادن به شانس خود بردارید و موهای فِر خود را نعمتی خدادادی و یکی از بهترین ویژگی های خود بدانید.
درست است که گاهی به این فکر افتاده اید که یک قیچی بردارید و موهای فِر خود را کوتاه کنید، اما رازِ داشتن موهای فِر، یادگیری روش درست برای مدل دادن به آن هاست. خانم های دارای موهای فر می توانند از هر مدلی استفاده کنند، از دُم خرگوشی گرفته تا دُم اسبی، از بستن پشت سر تا باز و روی شانه ها.
البته مدل کوتاه کردن قیچی زدن هم می تواند تأثیر زیادی حتی روی مدل فِر ها داشته باشد. بنابراین، مدلی که موها بر اساس آن کوتاه می شوند نیز خیلی مهم است.
ما برایتان ۱۰ عدد از بهترین مدل های مو را که به شما ثابت می کنند خیلی خوش شانس هستید، به شما معرفی می کنیم تا کاری کنید که دوستانتان به داشتن موهایی مانند شما حسودی کنند.
۱٫ موهای جمع شده پشت سر
 موهای جمع شده پشت سر

راحت ترین راه برای بستن موها پشت سر، داشتن مو های فِر است. تنها کاری که باید بکنید این است که موهای زیبای خود را پشت سر خود جمع کنید و با یک سنجاق سر، آن را محکم کنید. کمی از آن ها را هم آشفته رها کنید تا ظاهری زیباتر داشته باشند. سپس می توانید کمی تافت و اسپری مو به موهای خود بزنید تا مطمئن شوید که در جای خود ثابت می مانند.
۲٫ بلند و موج دار

مدل مو بلند و موج دار

مدل مو بلند و موج دار

بگذارید موهایتان بلند شوند و خود به خود شکل بگیرند. در صورت، وزن مو باعث می شود که موها بیشتر از این که فِر به نظر بیایند، موج دار شوند و به شما ظاهری رمانتیک ببخشند.
این مدل برای خانم هایی مناسب است که دوست ندارند موهایشان حجم داشته باشد.
۳٫ حجم دار

مدل مو حجم دار

مدل مو حجم دار

از طرف دیگر، می توان به موهای فِر حجم داد. موها را پشت سرتان سنجاق بزنید با هوای گرم سشوار، به آن ها بدمید. سپس سنجاق را باز کنید.
۴٫ بافته شده

فر بافته شده

فر بافته شده

راهی ساده برای این که موهای خود را از صورتتان دور نگه دارید، بافتن آن هاست. موهای خود را در یک طرف سرِ خود ببافید تا ظاهری بی نظیر پیدا کنید.
۵٫ مدل وحشی!

مدل فر وحشی

مدل فر وحشی

مطمئناً شما موهای بلند را دوست دارید، ولی نه هنگامی که وارد صورتتان می شود. با استفاده از سنجاق سر، دو طرف مو را به عقب ببرید و بگذارید آن پشت آشفته باشد.
۶٫ مدل عروس

مدل موی فر عروس

مدل موی فر عروس

این مدل جمع کردن موها در پشت سر، برای عروس ها بسیار مناسب است. در مهم ترین روز زندگی تان، بسیار مهم است که مو های خود را صاف نکنید و شکل طبیعی آن را حفظ کنید تا ظاهری دوست داشتنی داشته باشید. با استفاده از گل نیز می توانید ظاهری رمانتیک تر به مو های خود ببخشید.
۷٫ مدل Crazy bob

مدل Crazy bob

مدل Crazy bob

موهای کوتاه، دقیقاً تأثیری عکس موهای بلند روی شکل فِرها دارند و مو ها را حجیم تر و فِر فِری تر می کنند. برای داشتن بیشترین حجم، می توانید از این مدل استفاده کنید.
اگر نمی خواهید تا این حد موهای خود را کوتاه کنید، مدل faux bob را امتحان کنید. یعنی پایین موها بلند خود را ( نزدیک پشت گردن) دُم خرگوشی ببندید و با موهای کوتاه خود، آن را بپوشانید.
۸٫ زیبا و رمانتیک

مدل مو زیبا و رمانتیک

مدل مو زیبا و رمانتیک

در دو طرف سر خود، دو رشته از موهای خود را ببافید و پشت سرتان به هم ببندید و بقیه ی مو ها را آزاد بگذارید تا ظاهری فوق العاده و رمانتیک داشته باشید.
۹٫ دُم خرگوشی

مدل مو فر دُم خرگوشی

مدل مو فر دُم خرگوشی

همه می دانیم که موهای فِرِ ساده، هنگامی که پشت سر جمع شوند، بسیار زیباتر می شوند. حال، مثالی دیگر برای تأیید این موضوع می آوریم.
شما می توانید مو های خود را پشت سر خود جمع کنید و بصورت دُم اسبی ببنید. سپس، هنگام بستن آخرین حلقه ی کش، موها را بطور کامل از درون حلقه بیرون نکشید و یک دایره ایجاد کنید. این گونه، موهایی دُم خرگوشی خواهید داشت.
۱۰٫ دُم اسبی

دُم اسبی

دُم اسبی

آخرین مورد از لحاظ ترتیب و نه از لحاظ اهمیت، مدل دُم اسبی است که مدلی مناسب برای موهای فِر می باشد. دُم اسبی را خیلی بالا ببندید تا موها در پشت سرتان آویزان باشند. این گونه، ظاهری مؤدب، ساده و تأثیرگذار خواهید داشت.

 

 

 

0

نظر دهید

*