ده چیز که هر خانومی باید در کمد خود داشته باشد

ده چیز که هر خانومی باید در کمد خود داشته باشد

چند بار پیش آمده که جلوی یک کمد پر از لباس بایستید و با خود بگویید ” چیزی ندارم که بپوشم”؟ آیا از این که فکر کنید چیزهایی که هر روز می پوشید مثل هم هستند، خسته شده اید؟
واقعیت این است که اگر به اندازه ی یک ارتش لباس داشته باشید، باز هم فکر می کنید که یک دست لباس را هر روز می پوشید. چرا؟ چون شما در لباسی که قبلاً بارها و بارها پوشیده اید، احساس راحتی می کنید.
این به این معنی است که چیزی که بیشتر روزها اعصابتان را بهم می ریزد، همان چیزی است که در زندگی آرامش ایجاد می کند. شما چطور از این دو جهان بهترین بهره را می برید؟ چگونه لباس هایتان را بدون این که احساس ناراحتی کنید، تغییر می دهید؟
راه حل این است که لباس هایی را در کمد خود نگه دارید که چند منظوره هستند و در خیلی جاها می توان پوشید. این گونه، شما می توانید بارها و بارها آن ها را بپوشید و حس کنید که هر بار، چیزی جدید می پوشید. حال، سؤال اینجاست:  آن لباس ها چیستند؟ در این مطلب به ده چیز که هر خانومی باید در کمد خود داشته باشد می پردازیم.

یک : ژاکت و یا کت مشکی

 ژاکت و یا کت مشکی

ژاکت و یا کت مشکی

چه بخواهید رسمی به نظر برسید و چه خودمانی، یک ژاکت و یا کت مشکی می تواند ظاهر شما را جذاب تر کند. اگر می خواهیدظاهری رسمی داشته باشید، می توانید آن را با یک دامن مشکی و یا یک شلوار پارچه ای با کفش پاشنه متوسط، ست کنید. اگر به دنبال ظاهری دوستانه تر هستید، می توانید آن را با یک تی شرت شفید یا رنگی و یک شلوار جین سفید بپوشید.

پیراهن یقه دار دکمه ای سفید

برای داشتن ظاهری حرفه ای، می توانید آن را با یک شلوار پارچه ای و یا یک دامن بپوشید، و یا برای ظاهری خودمانی تر، با شلوار جین مورد علاقه تان ست کنید. همچنین، می توانید از آن ژاکت یا کت مشکی برای ایجاد ظاهری عالی استفاده کنید.

تی شرت های چند رنگ

شما همیشه باید یک تی شرت مشکی، یک تی شرت سفید و یک یا چند تی شرت در رنگ های مختلف داشته باشید تا با رنگ پوستتان بیاید و یا رنگ چشمانتان را گیرا تر نشان دهد. این تی شرت ها را می توانید زیر یک کت مشکی و یا پبراهن یقه دار سفید بپوشید و دکمه های پیراهن را باز بگذارید

دامن یا شلوار پارچه ای مشکی

دامن یا شلوار پارچه ای مشکی

دامن یا شلوار پارچه ای مشکی

مهم ترین ویژگی دامن یا شلوار پارچه ای مشکی این است که شما را لاغرتر نشان می دهد. چون هر چقدر که اندامتان متناسب باشد، باز هم دوست دارید ظاهرتان عالی تر باشد.
دومین ویژگی دامن یا شلوار پارچه ای مشکی این است که تقریباً با همه رنگ پیراهنی می آید. سعی کنید آن را با پیراهن های روشن تر بپوشید.

شلوار جین متناسب

آیا این عالی نیست که شلوار جینی بپوشید که شما را زیباتر نشان دهد؟ شلوارهای جین معمولاً گران هستند، اما نیازی نیست که کمد خود را با آن ها پر کنید. داشتن یک شلوار جین مناسب و زیبا که به شما حس خوبی بدهد، کافیست.
اگر دور کمرتان کوچک است، می توانید جین فاق کوتاه و یا فاق متوسط بپوشید. اما اگر دور کمرتان بزرگ است، می توانید از جین های فاق متوسط و یا معمولی استفاده کنید.

لباس مشکی

لباس مشکب تقریباً برای هر موقعیتی مناسب است و می توان آن را برای عروسی، مهمانی، جشن تولید، مجالس زنانه و … پوشید. لباس مشکی نیز مانند شلوار جین می تواند شما را زیباتر نشان دهد.
اگر می خواهید ظاهر لباس مشکی خود را تغییر دهید، یک شال روی دوش خود بیندازید و یا حتی روی آن کت مشکی بپوشید. اگر بخشی به آن اضافه و یا از آن کم کنید، هیچ کس متوجه نمی شود که این همان لباسی است که دفعه ی قبل پوشیده بودید.

کفش مشکی

 کفش مشکی


کفش مشکی

 

بله. در این مطلب، مشکی رنگ اصلی است. پس باید کفشی داشته باشید که با لباس هایتان بیاید. اگر یکی از دوستانتان به شما می گوید کفش بدون پاشنه بپوشید و دیگری می گوید پاشنه دار، راه حل این است که کفشی را انتخاب کنید که در عین زیبایی، راحت نیز باشد.
شما دوست دارید کفشی انتخاب کنید که تقریباً با همه ی لباس های کمدتان بیاید. پس هنگام انتخاب، به لباس هایی که قرار است این کفش را با آن ها بپوشید، فکر کنید.

شال چند رنگ

شال ها معمولاً با هر ظاهری جور در می آیند. تی شرت، پیراهن دکمه دار و یا لباس مشکی، شال می تواند ظاهری متفاوت به آن ها بدهد. همیشه دو نوع شال داشته باشید. یکی برای این که با لباس های سفید و مشکی شما بیاید، یکی هم برای این که با تی شرت های رنگی شما جور باشد.

زیور آلات

زیور آلات

زیور آلات

0

نظر دهید

*

English English Persian Persian