رژ لب مناسب برای موهای بلوند

رژ لب مناسب برای موهای بلوند

در این مطلب به رژ لب مناسب برای موهای بلوند می پردازیم و چند رنگ را معرفی میکنیم .
با داشتن موهای بلوند، می توانید رنگ ها مختلفی را – از رنگ های خنثی تا رنگ های تیره- امتحان کنید. در این مطلب، ما به شما رنگ هایی را معرفی می کنیم که به موهای بلوند شما بیاید.
قرمز
رژ لب قرمز همیشه فریاد میزند: ” بانویی پُر نشاط!”. افراد معروف، دهه هاست که از این رنگ استفاده می کنند. همچنین، پرده های مختلفی از رنگ قرمز وجود دارد که شما می توانید با رنگ موها و صورت خود سِت کنید.
شما می توانید از رنگ تیره تا رنگ روشن، هر کدام را که خواستید انتخاب کنید. اما خیلی تیره انتخاب نکنید، چون اگر رنگ موهایتان کمی قهوه ای باشد، ظاهرتان خوب نخواهد شد. از رژ لب های مرطوب کننده استفاده کنید تا لب های شما را پُر نشان دهد و رژ لب های خشک و مات را فراموش کنید.
اگر از رژ لب قرمز استفاده می کنید، آرایش تان باید ملایم و کم باشد. پس، از خط چشم مشکی، رژ گونه ی جزئی و ریمل استفاده کنید. برای داشتن ظاهری جذاب، رنگ رژ لب را با رنگ لاک ناخن تان سِت کنید.


رژ لب برای موهای بلوند

رنگ پوست بدن
این رنگ ها باعث می شود لب های شما نرم تر به نظر برسد و چشمانتان برجسته تر شود. رژ لب های رنگ پوست بدن با هر رنگ مو و پوستی جور هستند و با هر نوع لبی ( پُر و باریک) مناسب هستند.
بِژ خنثی و هلویی در روشن ترین پرده های خود به شما ظاهر ملکه ی یخی را خواهند داد، ظاهری بی باک! اگر می خواهید ظاهرتان کمتر بر پایه ی لب هایتان باشد، از رنگ های براق استفاده کنید. این کار همچنین این اجازه را به شما می دهد که آرایش چشم هایتان را بیشتر و رنگ چشم هایتان را برجسته تر کنید.
رژ لب رنگ بدن

رنگ های میوه ای
اگر رنگ موهایتان بلوند متوسط است، رژ لب با رنگ های میوه ای، انتخابی عالی برای شما خواهد بود. رنگ های هلو و زردآلو ظاهری بی نظیر به شما می دهد، مخصوصاً اگر برنزه نیز باشید. یک رنگ را انتخاب و پرده های مختلفی از آن را امتحان کنید تا رنگ مناسبی را که که با رنگ دندان هایتان در تضاد نیست، پیدا کنید. متأسفانه، گاهی اوقات رنگ های روشن باعث می شود که دندان هایتان زرد رنگ به نظر برسد. پس تا وقتی که رنگ مناسبی پیدا نکردید، دست از تلاش بر ندارید.
رژ لب میوه ای

صورتی
رنگ صورتی چشم گیر می تواند عالی باشد، اما با رنگ های میوه ای، باید پرده ای از صورتی را انتخاب کنید که با رنگ دندان ها و پوست صورتتان جور باشد. صورتی خیلی روشن باید براق باشد تا ظاهری آدامسی نداشته باشد.

رژ لب صورتی

رژ لب صورتی

ارغوانی
پرده ای تیره از ارغوانی با موهای بلوند، رنگ پوست روشن و چشم های سبز یا آبی می تواند فوق العاده جذاب باشد. این رنگ، باید کمی به رنگ آلو باشد تا به لب هایتان رنگ دهد. اگر می خواهید لب هایتان حجیم تر به نظر برسد، روی این رنگ، براق کننده بزنید.

رژ لب ارغوانی

اگر نمی خواهید رنگی جدید را انتخاب کنید، از براق کننده های شفاف و موج داری که رنگ خنثی لب های تان را زیاد می کند، استفاده کنید. از رنگ های قهوه ای تیره، نارنجی و رنگ های یخی نیز استفاده نکنید.

15

نظر دهید

*