سه آرایش چشم رمانتیک برای روز عشّاق

سه آرایش چشم رمانتیک برای روز عشّاق

سه آرایش چشم رمانتیک برای روز عشّاق
چه با دوستانتان قرار داشته باشید چه با همسر عزیزتان، سایت یک متخصص مد امروز در این مطلب سه آرایش چشم رمانتیک برایتان دارد.
با نزدیک شدن روز عشّاق، زمان آن رسیده که ظاهری خاص داشته باشید. چه با دوستانتان قرار داشته باشید و چه با همسر دوست داشتنی تان، ما سه آرایش فوق رمانتیک چشم را برای این روز خاص برایتان فراهم کرده ایم.
۱٫ صورتی لطیف و بانمک
صورتی لطیف و بانمک

با اندیشیدن به روز عشّاق، اولین چیزی که به ذهن خطور می کند، یک حالت آرایشی صورتی لطیف است. برای داشتن یک آرایش چشم صورتی که خیلی راحت با هر رنگ چشمی بیاید، این ترکیب سایه ی چشم صورتی لطیف را امتحان کنید. رنگ قرمز زیبای آن در گوشه ی چشم ظاهری دخترانه به چشم داده است.
مرحله ی اول: کار خود را با زیرسازی چشم شروع کنید تا سایه ی چشم چروک نشود. سپس یک رنگ صورتی لطیف و برّاق را به یک سوم داخلی پلک خود بزنید.
مرحله ی دوم: یک سایه ی چشم بِژ را بردارید و به مرکز پلک تان بزنید تا با رنگ صورتی ترکیب شود.
مرحله ی سوم: یک سوم دیگر پلک خود را با رنگ آلبالویی یا قهوه ای پُر، و با بِژ مرکز پلک ترکیب کنید.
مرحله ی چهارم: با استفاده از یک برس و یک رنگ خاکستری مایل به قهوه ای، روی گوشه ی چشم خود کار کنید تا با کار به سمت داخل، از حجم رنگ کاسته شود. هر چه که روی برس باقی مانده را روی خط پایینی مژه ی خود بزنید و آن را به گوشه ی چشمتان وصل کنید.
مرحله ی پنجم: یک برس پُفی را برداید و به سایه ی چشم بِژ برّاق خود بزنید. سپس برس را در بالای چشم خود به عقب و جلو حرکت دهید تا دو رنگ، ظاهراً با هم ترکیب شوند. کمی از این رنگ را نیز برای درخشان کردن چشم هایتان به گوشه ی داخلی چشم خود بزنید.
مرحله ی ششم: حالا استخوان ابروی خود را با استفاده از یک رنگ سفید یا رنگ بدن روشن، هایلایت کنید. این رنگ را نیز با رنگ بِژ پلک ترکیب کنید.
مرحله ی هفتم: با استفاده از یک مداد چشم مشکی، لبه ی پلک بالایی و پایینی را خط بکشید.
مرحله ی هشتم: اگر دلتان خواست، می توانید از یک لایه ی نازک ریمل و یا مژه ی مصنوعی استفاده کنید.
کار خود را می توانید با یک رژ لب قهوه ای مایل به قرمز مرواریدی به پایان برسانید.
چشم های روباه با صورتی فلامینگو
چشم های روباه با صورتی فلامینگو

اگر مدل اول ما در این مطلب برایتان جالب نبود، احتمالاً از این مدل خوشتان خواهد آمد. این مدل برای خانم هایی که اعتماد به نفس بیشتری در آرایش کردن دارند، بسیار مناسب است.
مرحله ی اول: کار خود را با زیرسازی چشم شروع کنید تا سایه ی چشم چروک و محو نشود. سپس، یک سایه ی چشم صورتی فلامینگو را بردارید و به سراسر پلک خود بمالید. اختیاری: مرکز پلک خود را با استفاده از یک هایلایت پاستلیِ برّاق، برّاق کنید.
مرحله ی دوم: یک رنگ قهوه ای تیره ی مات را به گوشه ی خارجی چشم خود بزنید. رنگ را کم کم به سمت داخل بکشید و آن قدر حرکت دهید تا محو شود. این کار بدون بزرگ نمایی سایه ی چشم صورتی، به پلک شما جلوه ای خاص می بخشد. یک خط نازک از رنگ را زیر خط پایینی مژه بکشید و به گوشه ی چشم وصل کنید.
مرحله ی سوم: با استفاده از یک سایه ی چشم سفید یا بِژ مات، استخوان ابروی خود را هایلایت کنید. سپس با استفاده از همان رنگ سایه و یک برس پُفی، لبه های ناجور قهوه ای تیره را تصحیح کنید.
مرحله ی چهارم: با استفاده از خط چشم مایع مورد علاقه تان و یا مداد چشم مشکی، پلک خود را خط بکشید. خط را به سمت بیرون بکشید تا مانند یک بال شود.اگر برای انجام این کار مشکل دارید، می توانید از یک نوار چسب برای صاف شدن خط و زاویه استفاده کنید.
مرحله ی پنجم: یک مداد چشم بردارید و لبه ی پلک پایینی را خط بکشید. سپس، با استفاده از یک خط چشم مایع صورتی و برّاق، گوشه ی داخلی چشم خود را هایلایت کنید.
مرحله ی ششم: به مژه های بالایی و پایینی خود ریمل بزنید. با حرکت زیگ –زاگ، از چسبیدن مژه ها به هم جلوگیری کنید. اگر هم دلتان خواست، می توانید از مژه ی مصنوعی استفاده کنید.
برای لب ها نیز از یک برق لب صورتی استفاده کنید.
زیبای ارغوانی
زیبای ارغوانی

برای یک ظاهر جسورانه و زیبا برای روز عشّاق، می توانید از این ترکیب زیبا که نفس ها را بند می آورد، استفاده کنید.
مرحله ی اول: : کار خود را با زیرسازی چشم شروع کنید تا سایه ی چشم چروک و محو نشود. سپس یک رنگ تمشکی برّاق را به دو سوم داخلی پلک خود بزنید.
مرحله ی دوم: یک رنگ قرمز آلویی تیره را از گوشه ی داخلی چشم شروع و در امتداد مژه های بالایی حرکت دهید.
مرحله ی سوم: از همان رنگ آلویی برای پایین چشم استفاده کنید. سپس با استفاده از یک برس ترکیب کننده ی پُفی، رنگ را به سمت بیرون بکشید تا شکلی مانند بال ایجاد شود. کار ترکیب کردن را تا جایی ادامه دهید تا لبه هایی نَرم ایجاد شود.
مرحله ی چهارم: استخوان ابروی خود را با یک سایه ی چشم سفید مات هایلایت کنید و با زدن همین رنگ به گوشه ی داخلی چشمتان و نزدیک محل اشک، چشم هایتان را بزرگ تر و باز تر نشان دهید.
مرحله ی پنجم: با یک مداد چشم مشکی، دور تا دور چشم خود را خط بکشید.
مرحله ی ششم: هم می توانید از ریمل های حجم دهنده استفاده کنید و هم به جای آن از مژه ی مصنوعی.
برای لب ها نیز می توانید از یک برق لب از پرده های رنگ تمشکی استفاده کنید.

6

نظر دهید

*

English English Persian Persian