شش عینک آفتابی برای خانم ها

شش عینک آفتابی برای خانم ها

شش عینک آفتابی برای خانم ها
تابستان به پایان رسیده اما فصل استفاده از عینک های آفتابی خیر. بهتر است استایل خود را با چند عینک آفتابیِ جذّاب کامل کنید.
در این مطلب، ما چند عینک آفتابی فوق العاده را به معرفی می کنیم که با دادن ظاهری زیبا به شما، شما را از دیگران متمایز می کند.
۱٫ عینک خلبانی Ray Ban
Ray Ban ثابت کرده که هیچ چیز جای کلاسیک را نمی تواند بگیرد. این عینک ها با هر شکل صورت و هر تیپی جور و خیلی شیک هستند. مدل لنز آینه ای را انتخاب و  به ظاهر کلاسیک خود کمی تِم مدرن نیز اضافه کنید و از داشتن ظاهری جذّاب لذت ببرید.
۲٫ عینک چشم گربه ای Vintage

عینک چشم گربه ای Vintage

عینک چشم گربه ای Vintage

با این شکل فرِیم، ظاهری فرای تصوّر برای خود ایجاد کنید و لذت ببرید. عینک های چشم گربه ای، “مُد” را فریاد می زنند. عینک های Vintage خیلی شیک هستند و در انواع و رنگ های مختلفی در دسترس می باشند و همه ی توجه ها را به شما جلب می کند. این عینک ها ظاهر شما را کامل می کند و شما را وارد مرحله ی بالاتری از جذّابیت می کند.
۳٫ عینک های Carrera Hippy

عینک های Carrera Hippy

عینک های Carrera Hippy

همان طور که از نامش بر می آید، این عینک های شیک، با تیپ های هیپی خیلی زیبا هستند. لنز این عینک ها بزرگ است و ممکن است برای صورت های کوچک مناسب نباشند، اما به دَرَک!! عینک های بزرگ برای هر فصلی مناسب هستند و  به این زودی ها قرار نیست از مُد بروند، پس با خیال راحت از ظاهر خود لذت ببرید.
۴٫ Ray Ban Wayfarer

Ray Ban Wayfarer

Ray Ban Wayfarer

عینک های بچه مثبتی ممکن است که دورانش به سر آمده باشد، اما این عینک ها قطعاً خیر. عینک مورد علاقه ی خود را از میان دریایی از طرح و رنگ انتخاب کنید و با عینک هایی که تقریباً با هر تیپ و استایلی جور هستند، با ظاهر خود حرفی برای گفتن داشته باشید.
۵٫ قاب گِرد
روی سرتاسر عینک های قاب گِرد نوشته شده است “افسانه ای”! هر چند وقت یک بار با این ظاهر جسور از محدوده ی امن خود خارج شوید و خود را شبیه بازیگران زیبای سینما بدانید. تنها چیزی که به آن احتیاج دارید، یک شال گُل دار ( البته با گُل های کم) برای دور گردن و یکی از آن کُلاه های بزرگ است.
۶٫ Ray Ban Jackie Ohh III

 Ray Ban Jackie Ohh III

Ray Ban Jackie Ohh III

 

0

نظر دهید

*

English English Persian Persian