شلوار جین را چگونه بپوشیم تا جذّاب به نظر برسیم؟

شلوار جین را چگونه بپوشیم تا جذّاب به نظر برسیم؟

رنگ های مختلف شلوار جین را چگونه بپوشیم تا جذّاب به نظر برسیم؟
شلوارهای جین یکی از سازگارترین آیتم ها با همه ی فصول سال است که هر کسی باید آن را در کمد خود داشته باشد. هر کسی می تواند آن را بپوشد و با آن جذّاب به نظر برسد. اگر رؤیای شما نیز همین است، این مطلب را مطالعه کنید تا راه های مختلف پوشیدن ۴ رنگ مختلف جین را دریابید.
شلوار جین دموکراتیک ترین لباس دنیاست. هر کسی در هر جایی می تواند آن را بپوشد. می گویم هر جایی چون هم سر کار، هم در یک مهمانی خانوادگی، هم در بیرون از خانه و … می توان آن را پوشید. مهم نیست که چند سالتان است و فُرم بدنتان چگونه است. مطمئناً یک شلوار جین مناسب برای شما وجود دارد.
تاریخچه ی جین
تاریخچه ی جین بسیار جالب است و به ما می فهماند که چرا این لباس اینقدر محبوب شده است. در ابتدا، کارگرانی که در معدن ذغال سنگ کار می کردند، شلوار جین را برای کار در معدن می پوشیدند. جنس پارچه ی آن زمخت و بادوام بود که آن را برای این نوع کار ها مناسب می ساخت. Jacobs Davis و Levi Strauss اصطلاح “جین” (jeans) را در سال ۱۸۳۷ ابداع کردند و بعد ها در بین گاو چران ها و نوجوانان بسیار محبوب شد. امروزه برای هر فردی در دنیا، شلوارهای جین بسیار شناخته شده و با ارزش است. در طول زمان، استایل ها و رنگ های مختلفی از جین ساخته شد. از مدل هایی مانند Levi’s 501 کلاسیک گرفته تا بوت کات، چسبان، دم پا گشاد و …، برای هر فُرم بدنی یک مدل وجود دارد. در این مطلب، ما روی رنگ های این آیتم تمرکز کرده ایم.
۱٫ رنگ های روشن
رنگ های روشن

این رنگ ها، رنگ های رایج و مد روز هستند، ولی باید خیلی مراقب باشید. جین های سنگ شور شما را بزرگ تر نشان می دهد. پس اگر درشت اندام هستید، باید از این رنگ ها دوری کنید. البته این رنگ ها را به راحتی می توان با رنگ های مختلف کتان سِت و ترکیب کرد.
۲٫ رنگ های تیره
 رنگ های تیره

این شلوارها را با نام جین آبی نیز می شناسند که در کشور ما بیشترین رواج را دارد. رنگ آبی تیره به نوعی DNA جین است و هر کسی می تواند این رنگ را بپوشد. اگر می خواهید شلوار جین بخرید و نمی خواهد که نگران سِت و ترکیب کردن آن باشید، این مورد مناسب ترین گزینه برای شماست. این رنگ، سنّتی تر و رسمی تر و در نتیجه، با کلاس تر است. به یاد داشته باشید، شلوار جین هر چقدر تیره تر باشد، شما را لاغرتر و قدر بلندتر نشان می دهد. پس اگر می خواهید این گونه به نظر برسید، این رنگ ها را انتخاب کنید.
۳٫ رنگ های میانه
رنگ های میانه

این رنگ ها مانند رنگ های تیره هستند و با هر چیزی می آیند. فقط یک توصیه ی دوستانه: با این رنگ ها سراغ کتان نروید. می دانیم که مدل های دهه ی ۹۰ امروزه مد هستند، ولی باید این ترکیب را فراموش کنید. کتان را می توانید با رنگ های روشن ترکیب کنید.
۴٫ جین های رنگی
 جین های رنگی

استفاده از جین های رنگی بهترین راه برای تبدیل ظاهرتان به ظاهری مد روز و منحصر به فرد است. اگر کلاسیک دوست دارید، به دنبال رنگ های مشکی یا سفید باشید. رنگ های مختلفی از جین در دسترس شماست. برای داشتن یک ظاهر جذّاب تابستانی می توانید از رنگ های روشن مانند صورتی روشن، آبی روشن، سبز نعنایی، آبی فیروزه ای و صورتی مرجانی را امتحان کنید. برای روز های سرد زمستان، بهترین انتخاب رنگ های تیره مانند خاکستری، کبود، قرمز تیره و سبز تیره هستند. این گونه، انتخاب بهریتن رنگ جین برایتان سخت نخواهد بود. همیشه به یاد داشته باشید که هر کسی منحصر به فرد است. یعنی بدن شما با دیگران فرق دارد و چیزی که با دیگران می آید، حتماً نباید با شما نیز بیاید. بنابراین، هر بار که شک دارید که چه رنگی برایتان مناسب است، سعی کنید خودتان باشید و لباس هایی را بپوشید که معرّف شخیص شماست. وحشتناک ترین اشتباهی که یک فرد در مد می تواند مرتکب شود این است که چیزی ناهماهنگ با شخصیت و فرم بدنش بپوشد.

4

نظر دهید

*