لب های زیبای دو رنگ

لب های زیبای دو رنگ

لب های زیبای دو رنگ
یکی از جدید ترین مدل هایی که توسط علاقه مندان به مُد سراسر دنیا استفاده می شود، مدل لب های دو رنگ است. با این مدل هم زمان می توان هم لب هایی با رنگ نئونی داشت و هم لب هایی با رنگ نارنجی و یا قرمز. این مدل امروزه بسیار مُد و تبدیل به یکی از دوستان خانم های مُد روز شده است. اما احتمالش خیلی زیاد است که دو رنگی که انتخاب می کنید، با هم نیایند و ظاهر خوبی نداشته باشند. به همین دلیل، سایت یک متخصص مد در این مطلب روش های درست انجام این کار را به شما نشان می دهد.
رنگ های لطیف
بهتر است که این تجربه ی زیبا را با رنگ های لطیف که خیلی تو ذوق نمی زنند، آغاز کنید. به دنبال رنگ هایی باشید که در تضاد با رنگ پوست صورت شما نباشند. خانم های زیبایی که پوست تیره دارند می توانند از پرده های پُر رنگ تر رنگ های لطیف استفاده کنند. خانم هایی که پوست بور دارند باید از رنگ های کِدِر و پاستلی استفاده کنند. هر چه رنگ تیره تر باشد، ظاهر جسورانه تر خواهد بود و ممکن است برای مدل دو رنگ مناسب نباشد.

رنگ های لطیف

خانواده ای از رنگ های مشابه
در مدل دو رنگ، نیازی نیست رنگ ها از یک خانواده باشند. ولی باید رنگ هایی با طرح مشابه باشند. این گونه، اگر رنگ ها چند پرده پُر رنگ تر از حدّ معمولِ شما باشد، باز هم نامناسب نخواهد بود. ترکیب رنگ های مرجانی و نارنجی کِدِر، شکلاتی گرم و هلویی، قرمز و نارنجی و پرده های صورتی و ارغوانی، ترکیب هایی فوق العاده خواهند شد. این ترکیب ها با پوست های تیره فوق العاده جذّاب خواهد شد و تنها چیزی خواهد بود که برای درخشش در میهمانی ها نیاز خواهید داشت.

2

آرایش رنگ پوست
چون قرار است روی لب هایتان تمرکز کنید، برای دیگر بخش های صورت خود از آرایش رنگ پوست بدن استفاده کنید. از سایه ی چشم تیره خودداری کنید و از ریمل هم کم استفاده کنید. اگر می خواهید لب هایتان همه ی کارها را انجام دهند، گوشواره و نگین بینی را نیز فراموش کنید و مدل موی خود را نیز سعی کنید در عین زیبایی، ساده نگه دارید. ساده ترین راه برای زیبا کردن لب هایتان، زدن رنگ های پُر رنگ تر به میانه ی لب پایینی است. این گونه هم جذّاب و هم با کلاس خواهد بود. اگر مکان دقیق میانه ی لب خود را نمی دانید، لب هایتان راغنچه کنید و رنگ را به جایی اعمال کنید که بیشترین افتادگی را دارد.

3

خیره کنندگی
اگر می خواهید ظاهری خیره کننده داشته باشید، کمی از برق لب بِژ در میانه ی لب ها و روی فرورفتگی بالای لب استفاده کنید. این کار، توجهات را به سمت لب های شفّاف و برّاق شما جلب می کند (حتی اگر به جای لباس، کیسه زباله بپوشید!). اما باید به یاد داشته باشید که رنگ پایه باید مانند رنگ های روشن هلویی، نارنجی، مرجانی، قرمز و بنفش، لطیف باشد. چون رنگ های درخشنده با برق لب تضاد خیلی زشتی پیدا می کنند و شما را شبیه یک دلقک سیرک می سازند!

4

تجربه کنید و خلّاق باشید
دو رنگ به این معنی نیست که رنگ ها حتماً باید بین لب بالایی و پایینی تقسیم شوند. شما می توانید هر گونه که می خواهید، رنگ ها را آزمایش کنید تا به مناسب ترین حالت برای خودتان دست پیدا کنید. به عنوان مثال، شما می توانید حاشیه ی لب هایتان را نارنجی و وسط لب ها را با قرمز یا صورتی پُر کنید. می توانید لب هایتان را نارنجی کنید و به لب پایینی (و/یا بالایی) صورتی پُر رنگ اضافه کنید. همچنین می توانید لب پایینی را ارغوانی و نصف لب بالایی را ارغوانی و نصف دیگر را صورتی یا قرمز کنید. بهترین راه برای یافتن مناسب ترین مدل، امتحان کردن آن ها در جلوی آینه است. گول مُدل ها را نخورید. ببینید چه مدلی برای شما مناسب است.
5

در پایان چند مدل از این سبک آرایش لب زیبا برای شما انتخاب شده تا مشاهده کنید و از این مدل ها استفاده کنید.

1 2 3 4 5     10 11 50 51 52 53  78 9

0

نظر دهید

*