مانیکور زیبای پاییزی

مانیکور زیبای پاییزی

مانیکور زیبای پاییزی

پس از انجام این مانیکور، شما می توانید خودتان را “باب راس” ناخن ها بنامید.در این مطلب به شما طریقه مانیکور کردن یک طرح زیبا را به شما اموزش می دهیم امیدوارم از ان لذت ببرید.

مرحله ی اول: پس از این که فُرم ناخن هایتان را به شکل دلخواه در آوردید و آن ها را تمیز کردید، یک لایه ی شفاف به عنوان پوشش پایه به ناخن هایتان بزنید. سپس، از لاک نارنجی کدویی به عنوان رنگ زمینه استفاده کنید.

1
مرحله ی دوم: کمی لاک قرمز مایل به نارنجی را به گوشه ی یک اسفنج آرایش بزنید و سپس، اسفنج را به آرامی از انتهای ناخن به سمت بالا طوری بکشید که فقط باریکه ای از رنگ کدویی مشخص باشد. حواستان باشد که پس از اعمال لاک به اسفنج، منافذ اسفنج باید قابل رویت باشند. اگر لاک زیادی روی اسفنج باشد، ناخن ها شکل بدی پیدا می کنند.

مانیکور زیبای پاییزی
مرحله ی سوم: با استفاده از تکنیک مرحله ی دوم و گوشه ای دیگر از اسفنج، رنگ قرمز مایل به قهوه ای را از سه چهارم بالایی ناخن به سمت بالا بکشید. سپس، در امتداد لبه ی ناخن، چند لایه ی دیگر اضافه کنید تا کار قوی تر شود و وقتی در مرحله ی بعد، رنگ مشکی را اضافه کردید، رنگ ها در هم مخلوط شوند.

مانیکور زیبای پاییزی
مرحله ی چهارم: با استفاده از تکنیک اسفنج و لاک مشکی، زمین را در لبه ی ناخنتان ایجاد کنید.

مانیکور زیبای پاییزی
مرحله ی پنجم: با استفاده از یک برُس نازک و رنگ مشکی مرحله ی قبل، دو کمان بکشید که در انتهای ناخن همدیگر را قطع کنند و در لبه ی مشکی ناخن محو شوند. سپس، کمان ها را برای داشتن تنه های درخت، پُر کنید.

مانیکور زیبای پاییزی
مرحله ی ششم: با استفاده از همان برُس نازک و پیچ و تاب دادن آن، شاخه ها را ایجاد کنید. نیازی نیست عالی باشند، فقط بکشید.

مانیکور زیبای پاییزی
مرحله ی هفتم: با استفاده از تکنیک مرحله ی ششم، چند شاخه ی کوچک تر به کار خود اضافه کنید. در انتها نیز یک لایه ی شفاف برای محافظت و تثبیت کارتان به ناخن ها اضافه کنید.

مانیکور زیبای پاییزی

9

نظر دهید

*

English English Persian Persian