نکات مهم برای خوش اندام جلوه کردن

نکات مهم برای خوش اندام جلوه کردن

نکات مهم برای خوش اندام جلوه کردن در زندگی روزمره‎
سایز لباس : تنها لباس هایی را انتخاب نمایید که سایز بدنتان باشد، لباس هایی که سایز آن کوچک تر باشد تمام برجستگی نامطلوب بدن شما را به نمایش می گذارد، لباس هایی هم که بزرگتر از سایز شما باشد، اندامتان را درشت تر نشان خواهد داد.

سایز لباس

سایز لباس

طرح پارچه لباس: چنانچه تمایل دارید از پارچه های طرح دار استفاده نمایید، از طرح های عمودی استفاده نمایید که شما را کشیده تر نشان خواهند داد، و نه طرح های افقی که موجب چاق نشان دادن شما خواهند شد.

طرح های عمودی

طرح های عمودی

مدل لباس: از لباس هایی استفاده نمایید در پهلو دارای برش و انحنا باشند. از لباس هایی با مدل ساده استفاده نمایید و سراغ مدل های شلوغ نروید. به ویژه در قسمت هایی که دارای تجمع چربی هستند از مدلهای شلوغ کاملاً اجتناب نمایید. قسمت هایی را که دارای چربی اضافه هستند، بپوشانید تا توجه ها به آن معطوف نگردد. از پوشیدن شلوارهای استرچ یا گشاد خودداری نمایید، به جای آن از شلوارهای راسته استفاده نمایید که پاها را کشیده نشان می دهند. از دامن های فون تا رو و یا زیر زانو اندامی خوش فرم تر و کشیده تر به شما می بخشد.

 شلوارهای راسته

شلوارهای راسته

رنگ لباس: رنگ مشکی و پس از آن رنگ های تیره، گزینه های مناسبی برای لاغرتر نشان دادن شما می باشند. از لباس های تک رنگ استفاده نمایید که موجب می گردد کشیده تر به نظر برسید.

لباس های تک رنگ

لباس های تک رنگ

جنس لباس: از لباس هایی با پارچه های لطیف استفاده نمایید، این پارچه ها به این دلیل که کاملاً بر روی اندام می نشینند، موجب می شوند که لاغرتر به نظر برسید. پارچه های استرچ به دلیل چسبندگی زیاد به بدن، برجستگی های آن را بیشتر نمایان می کنند که این امر موجب چاق تر نشان دادن شما می گردد.

جنس لباس
استفاده از گن:استفاده از گن را به ویژه در مهمانی ها از خاطر نبرید

گن
صندل: صندل های ظریف و باز پاها را زمخت نشان می دهند، پس از کفش های پوشیده تر استفاده نمایید.

کفش

3

نظر دهید

*