پر طرفدارترین حلقه های ازدواج در سال ۲۰۱۳

پر طرفدارترین حلقه های ازدواج در سال ۲۰۱۳

پر طرفدارترین حلقه های ازدواج در سال ۲۰۱۳
در این مطلب از سایت یک متخصص مد می خواهم در مورد پرطرفدار ترین حلقه های سال ۲۰۱۳ اطلاعاتی را در اختیارتان بگذارم. امیدوارم مورد توجه شما قرار بگیرد.
محبوبترین این حلقه ها از نوع ساده ی گرد و ساده با یک الماس تک سفید ، مناسب نامزدی، هستند. البته این روزها طلا سازها با برش های جدید، سنگ ها ، ظریف کاری و نگین کاری ها برای انعکاس سبک مدرن تر استفاده می کنند. اکنون محبوبترین حلقه های ازدواج سال ۲۰۱۳ را برایتان معرفی می کنم.
۱۶٫ حلقه با سنگ زمرد

حلقه ی نامزدی با سنگ زمرد
سنگ زمرد برش داده شده در حلقه ی نامزدی یک تناقض بسیار زیبا بین سبک مدرن و سبک جواهرات سنتی بوجود می آورد. این نوع حلقه ها ظاهری حجیم و سنگین تر از آنچه که هستند نشان داده می شوند زیرا سنگ های زمرد معمولا بزرگتر از برش سنگ های دیگر  که هم وزن هستند ، بنظر می آیند.
۱۵٫ حلقه با برش سنگ کوسنی

حلقه نامزدی با برش سنگ کوسنی
در دهه های پیشین این سبک حلقه ها بخاطر درخشندگی زیاد ، مد شده بودند. یک سبک قدیمی که اخیرا دوباره به بازار جواهرات بازگشته است ، محبوبیت خود را بخاطر انتشار درخشش خود، که همیشه معروف بود، حفظ کرده است.
۱۴٫ حلقه با برش سنگ بیضی

حلقه نامزدی با برش سنگ بیضی معمولا نقطه ی اتصال این سبک حلقه به سنگ با برش بیضی از چپ به راست است. این ظاهر تک سنگی حلقه را بسیار خیره کننده تر و جذاب تر از سنگ گرد می کند.
۱۳٫ حلقه با برش سنگ گلابی

حلقه نامزدی با برش سنگ گلابی
این سبک برش سنگ یک  موفقیت بزرگ در این کار بوده است.با طرفداران زیادی که این طراحی این محصول اخیرا داشته ، خیلی زود استایل قدیمی خود را به روز کرده که این سبک سنتی با ظاهر جذاب زنانه کاملا تکمیل می شود. همچنین ظاهر منحصر بفرد آن به حلقه شکلی بزرگتر از وزن واقعی خود در مقایسه با سنگ های هم وزن خود نشان می دهد.
۱۲٫ حلقه با نگین کاری دو ردیفی

حلقه نامزدی با نگین کاری دو ردیفی
این سبک از چندین سال پیش که مدل نگین کاری یک ردیفی مد شده بود، برگرفته شده است. امسال طلاسازان بجای یک ردیف، دو ردیف نگین کاری برای تنوع و ایجاد مدلی جدید، انجام دادند.این کار به این دلیل است که تک سنگ وسط بزرگتر از اندازه ی خود نشان دهد، بعضی طلاسازان  از رنگ های متضاد برای سنگ های اطراف یا فلز استفاده می کنند.تاثیر آن خیره کننده است و در عین سادگی جذاب تر بنظر می رسد.
۱۱٫ حلقه با تک سنگ گرد

 حلقه نامزدی با تک سنگ گرد
این مدل طرح حلقه یک نمای مدرن در استایل و نحوه ی برش سنگ به خودگرفته است.این شکل شامل خطوط منظم است که اگر با فلز پلاتین کار شود به آن ارزش بیشتری می دهد.
۱۰٫ حلقه که طراحی آن اصطلاحا از غرب به شرق است

حلقه نامزدی که طراحی آن اصطلاحا از غرب به شرق است
این سبک طراحی بسیار منحصر بفرد و متفاوت است و باعث محبوبیت بسیار آن میان کسانی که می خواهند برجسته باشند، شده است. بجای یک طراحی معمولی ، در این سبک سنگ روی حلقه بصورت افقی قرار می گیرد بدینسان باعث چشم نوازی و همچنین ظاهری زرق و برق دار می شود.سنگ های استفاده شده برای این مدل معمولا بیضی، زمرد سبز یا شکل گلابی هستند.
۹٫ حلقه به سبک دور زده و پیچ خورده

حلقه نامزدی به سبک دور زده و پیچ خورده
این مدل حلقه یک استایل چپاول گر است. این طراحی برای جلب توجه هر کسی کافیست که باعث شود برای بار دوم به آن نگاهی بیاندازد.  جواهر سازان حتی برای خود نمایی بیشتر این سبک حلقه از گیرائی تک سنگی استفاده می کنند تا سنگ برجستگی خود را به خوبی نشان دهد.
۸٫ حلقه با الماس زرد

حلقه نامزدی با الماس زرد قناری
حلقه با الماس زرد قناری هیجان زیادی در جواهرات شما ایجاد می کند. چند سال قبل ، الماس صورتی مد روز بود. امروزه تابش زیبای زرد قناری جذابترین چیزی است که می توان تصور کرد. به اندازه ای که در تصورتان می گنجد داشتن الماس زرد قناری در حال حاضر یکی از بهترین آرزوی هر کسی است.
۷٫ حلقه الماس با هاله های زیبا

حلقه نامزدی الماس با هاله های شامپاین و کنیاک
حلقه نامزدی الماس با هاله های زیبا یک رنگ خیره کننده به حلقه می دهد. رنگ و سایه روشن آن در واقع از بژ تا شکلاتی تیره در آن به چشم می خورد. تاثیر این سنگ گذشته از اینکه یک حلقه است، در مقایسه با یک حلقه با الماس رنگ سفید معمولی با شکل مشابه، خیلی برجسته تر به نظر می رسد. برخی جواهر سازان برای اینکه حلقه را برجسته تر نشان دهند جای قرار گرفتن سنگ را در یک هاله ی نورانی تنظیم می کنند.
۶٫ حلقه با گوی و هاله های آبی رنگ

حلقه نامزدی گوی با هاله های آبی رنگ
این نوع حلقه ها اخیرا توجه خانواده ی سلطنتی بریتانیا را جلب کرده طوری که نامزدی پرنس ویلیام و کیت میدلتون از این مدل استفاده شد. گوی آبی رتبه ی دوم در استحکام جواهرات را دارند، یعنی بعد از سنگ های الماس که رتبه ی نخست را دارند. گوی های آبی بسیار بسیار با دوام هستند علاوه بر رنگ جذابی که دارند و باعث منحصر به فرد شدن حلقه می شوند.
۵٫ حلقه با هاله های فلز ات مخلوط

حلقه نامزدی با هاله های فلز ات مخلوط
هاله های فلزات میکس شده یک رنگ متفاوت است که باعث انعکاس فلز حلقه هم می شود. جواهر سازان می دانند که رنگ فقط برای سنگ به کار رفته در حلقه نیست بلکه فلزی که سنگ را در بر می گیرد نیز تاثیر گذار است.پلاتینی هنوز هم یکی از جذاب ترین رنگ ها برای حلقه های رینگی ساده است اما جواهرسازان با استفاده از مهارت های خود دو رنگ طلای زرد و سفید را در طرحهای پیچ خورده و درهم مخلوط کرده و مدل های بسیار زیبایی درست می کنند.
۴٫ حلقه به سبک برجسته

حلقه نامزدی به سبک برجسته
این سبک حلقه نامزدی یک استایل متفاوت و فوق العاده شیک و مد روز است. این استایل برجستگی از چندین سنگ کوچک یا تک سنگ و یا مخلوطی از هر دو گروه است. برای اینکه این مدل را زیبا تر کنند رنگ های مختلف طلا را می توان استفاده کنند.
۳٫ حلقه به سبک گل و ارگانیک

حلقه نامزدی به سبک گل و ارگانیک
مدل گل و ارگانیک حلقه نامزدی آمیزه ای از سبک برجسته است.به جای اینکه یک شکل برجسته ساده داشته باشیم ، برآمدگی هایی به اشکال شاخه ای و گل های کندکاری شده ی برجسته بکار گرفته می شود که یک ظاهر یونیک ایجاد کنیم.
۲٫ حلقه با طراحی های هنری

حلقه نامزدی با طراحی های هنری
دلیل اینکه این سبک پرطرفدار است بخاطر روند به روز شدن طرح های محصول است. جزئیات در هم پیچیده ی این سبک باعث می شود خطوط مشخص پوشانده شوند.
۱٫    حلقه با الماس conflict-free

حلقه نامزدی با الماس conflict-free
نامیدن این مدل حلقه اساسا به این دلیل است که مطمئنا از الماس های تجارت خونین استفاده نمی شود( الماس هایی که از راه جنگ و کشتار بدست آمده است) و این  کار با صدور گواهینامه در فرآیند کیمبرلی حمایت و کنترل می شود.

0

نظر دهید

*

English English Persian Persian