پنج لباس که شما را لاغر تر نشان می دهد

پنج لباس که شما را لاغر تر نشان می دهد

با این که در زندگی واقعی نمی توان از فوتوشاپ استفاده کرد، چند قانون مد وجود دارد که باعث می شود لاغر تر به نظر برسید. اما این به این معنی نیست که باید رژیم غذایی و ورزش را رها کنید، بلکه به این معنی است که باید لباس های خود را با دقت بیشتری انتخاب کنید تا حس بهتری نسبت به بدن خود داشته باشید.
بهترین توصیه این است که لباس هایی را که اندازه تان است، بخرید، نه لباس هایی که برایتان تنگ است. چون این روش، روشی مناسب برای تشویق خود به رژیم نیست. از طرف دیگر، خود را زیر سایزهای بزرگ مخفی نکنید. این کار باعث می شود لباستان ارزان و ظاهرتان پهن تر به نظر برسد.
خود را پشت رنگ های تیره مخفی نکنید. به دقت ظاهرتان را بررسی کنید و چیزی را که برایتان مناسب ترین است، انتخاب کنید. هرگز خود را با دیگر خانم ها مقایسه نکنید. چون در چشم هر بیننده ای، هر خانمی و زیبایی اش، منحصر به فرد است.
لباس های دو تکه و دو رنگ
اگر شکل بدنتان کمی به شکل گلابی است، رنگ بخش پایینی باید تیره باشد. اگر شکل بدنتان شبیه سیب است، یک کمربند نیز باید به این لباس ها اضافه کنید. چون بالا تنه ی شما کمی بزرگ تر از پایین تنه تان است، رنگ بخش دامن باید روشن باشد.
به همین سادگی. پیدا و ترکیب کردن این لباس ها بسیار آسان بوده و در خلال فرآیند “امروز چه بپوشم؟!” در وقت شما نیز صرفه جویی می کند. از همه مهم تر، ظاهرتان را زیباتر می سازد.

پنج لباس که شما را لاغر تر نشان می دهد

شلوار جین دمپا گشاد
یکی از بزرگ ترین محصولات پاییزه، شلوار جین های دمپا گشاد است. این شلوار ها را با یک پیراهن یا تی شرت شُل مناسب بپوشد و حتماً از زیور آلات نیز کمک بگیرید. در این صورت، بیشتر تمرکز روی بالا تنه خواهد بود.
بلوز های راه راه انتخاب مناسبی هستند. اما این را بدانید که راه راه افقی، شانه هارا پهن تر نشان می دهد. بنابراین، برای بدن هایی که فرمی شبیه گلابی دارند بسیار مناسب است. در حالی که راه راه عمودی، فرد را قد بلند تر نشان می دهد و برای بدن های سیب شکل مناسب است.
شلوار جین دمپا گشاد

وسایل بزرگ
هر چیزی را هر جا که می پوشید، وسایل بزرگ ماند کیف دستی، کیف پول و … را فراموش نکنید. از کیف های دستی بزرگ استفاده نکنید. به جای آن، کیف های کوچک مجلسی پاکت نامه ای با زنجیر و نگین های فلزی را امتحان کنید.
یک جفت گوشواره ی بزرگ سِت با یک گردنبند زیبا، صورتتان را برجسته تر می سازد. در این صورت، کسی این زحمت را به خود نمی دهد تا به دو کیلوگرم اضافه وزن شما توجه کند. به علاوه، این وسایل باعث می شود اعتماد به نفستان بالاتر برود.
وسایل بزرگ

کفش های پاشنه ضخیم
همه کفش های پاشنه بلند با پاشنه های خیلی نازک را دوست دارند، اما آن ها دوستان مناسبی نیستند. آن ها باعث می شود که پهن تر به نظر برسید و ظاهرتان را خراب می کنند. کفش های پاشنه ضخیم خیلی راحت هستند و با لباس های بالای زانو بسیار مناسب می باشند. همچنین، برای شلوارهای جین دمپا گشاد نیز انتخابی عالی هستند. کفش های پاشنه پُر نیز مخصوصاً برای تابستان که تنوع رنگ فوق العاده ای برای انتخاب وجود دارد، بسیار عالی هستند.
کفش های پاشنه ضخیم

دامن کوتاه با کمر بلند

دامن های تنگ با کمر بلند، شکمتان را می پوشاند. جنس پارچه ها را با دقت انتخاب کنید، چون باید حداقل ۱% الیاف مصنوعی کِشی داشته باشد. با دامن یا شلوارک کوتاه مناسب، بلوز طرح دار شُل بپوشید و جزئیات مناسبی به ظاهر خود اضافه کنید. تا وقتی که بتوانید تعادل را در لباس هایتان برقرار کنید و چند کیلوگرم اضافه وزن را بپوشانید، تقریباً هر چیزی می توانید بپوشید. البته جدا از همه ی این ها، ورزش و رژیم غذایی صحیح و علمی را فراموش نکنید.

0

نظر دهید

*

English English Persian Persian