چند مدل مو کوتاه برای اقایان

چند مدل مو کوتاه برای اقایان
مدل زیر، مدل سال ۲۰۱۳ است که کناره های آن ها کوتاه و در قسمت بالای سر، کمی بلند است. این مدل به هیچ نوع تافت، ژل و محصول دیگری برای مدل دادن نیاز ندارد.

مدل های موی مردانه
مدل های مردانه
به این مدل کلاسیک به روز شده نگاه کنید که در قسمت بالای سر بلند و در پشت و کناره ها کوتاه است. کناره ها کمی بیشتر کوتاه شده اند تا ظاهری تمیزتر داشته باشد.
مدل های مردانه

 

چگونه موهای آقایان را باید مدل داد
پرطرفدار ترین مدل سال ۲۰۱۳، موهای کوتاهِ صاف است که به سک سمت برده شده است. موها ابتدا باید به درستی کوتاه و سپس، کمی ژل یا واکس (کمی!) به موها اعمال شود. سپس، با استفاده از برُس، موها را از بالای پیشانی به یک سمت، برُس بکشید.
چگونه موهای آقایان را باید مدل داد

 

مدل های کوتاه
مدل کوتاه مردانه ای که همیشه زیباست، موهای سیخ است. برای کسانی که می خواهند بلند قد تر به نظر برسند، اندازه ی مو باید کمی از این مقدار بلندتر باشد. این مدل، به اطوی مو و کمی نیترو، واکس و یا دیگر محصولات حالت دهنده نیاز دارد.

مدل های کوتاه

مدل خیلی کوتاه
برای کسانی که موهای ضخیم، موج دار و یا فِر دارند که به راحتی حالت نمی گیرد، مدل خیلی کوتاه می تواند انتخاب مناسبی باشد. سفید بودن ( کوتاه تر بودن) کناره ها باعث می شود که یک مدلِ معمولی به نظر نرسد.

مدل خیلی کوتاه

مدل سیخ !
این مدل برای کسانی که موهای ضخیمی دارند، بسیار مناسب است. در این مدل، قسمت بالای سر بلند تر است تا از نیمرخ، جذّاب تر به نظر برسد.
مدل موی سیخ

مو های کوتاه
برای کسانی که در روز مشغله های فراوانی مانند کار، ورزش و … دارند، موهای کوتاه مدل ایده آلی است. هر ۴ تا ۶ هفته یک بار، نزد آرایش گر خود بروید و موهای خود را مرتب و کوتاه کنید.
مو های کوتاه

مو های کوتاه جذّاب
موهای کوتاه برای آقایان نباید خیلی معمولی باشد. این موهای سیخ، ترکیبی از ظاهر مردانه و اسپورت ایجاد کرده است. هم می تواند با وسایل مختلف به موهای خود حالت دهید و هم آن ها را آشفته رها کنید.
مو های کوتاه جذّاب

کناره های کوتاه
کوتاه کردن کناره ها، ظاهری جذّاب و مدرن به موهای کوتاه می دهد. بقیه ی موها که بلندتر از  ۳ سانتی متر است را می توانی مانند هر یک از مدل های بالا ( سیخ، آشفته، یک طرفه و …)، مدل داد.

کناره های کوتاه

مدل های مو برای موهای ضخیم
به موهای ضخیم مدل های زیادی می توان داد. در این مدل، موها در محدوده ی مرزشان بلند هستند که با مدل های سیخ و آشفته، بسیار زیبا می شود.
مدل های مو برای موهای ضخیم

 

 

0

نظر دهید

*

English English Persian Persian