چند هدیه رمانتیک

چند هدیه رمانتیک

چند هدیه رمانتیک

میدانیم روز عشاق نزدیک است و بسیاری از خانم ها و آقایان دغدغه خرید یک هدیه خوب و رمانتیک را دارند تا عشق و علاقه خود را ابراز کنند از این رو در این مطلب از سایت یک متخصص مد تصمیم بر این شد که به چند هدیه رمانتیک برای آقایان و خانم ها بپردازیم.

گُل

گُل
این مورد نباید به عنوان یک هدیه در نظر گرفته شود  ولی در روز عشّاق، حتماً باید همراه هدایا باشد. دریافت گُل حس زیبا و خاصّی دارد که می تواند طرف مقابل را تحت تأثیرقرار دهد. گُل هدیه دادن می تواند راهی مناسب برای ابراز عشق باشد.
کیف مجلسی

xz0pc24w
یکی دیگر از لوازم مُد که خانم ها به آن نه نمی گویند، یک کیف جدید است. آقایان عزیز، حتماً دیده اید که خانم ها چگونه فروشگاه ها را برای این چیزها زیر و رو می کنند و چگونه جلوی یک فروشگاه کیف و کفش توقف می کنند و به ویترین آن خیره می شوند.
زیور آلات

زیور آلات
الماس ها جزء بهترین دوستان خانم ها هستند، ولی هر نوع زیور آلات و جواهرات جدیدی می تواند آن ها را شگفت زده کند: دستبندهای درشت یا یک گردنبند بلند. زیور آلات نگین دار زیبا هم همیشه یک ارزش خاصی برای خانم ها داشته است.
یک جفت کفش زیبا

یک جفت کفش زیبا
چه یک جفت کفش راحتی زیبا باشد و چه یک جفت کفش پاشنه بلند مجلسی فوق العاده، مطمئن باشید که همسرتان بابت کفش از شما خیلی متشکر خواهد بود! خانم ها اگر یک اتاق پُر از کفش نیز داشته باشند، باز هم برایشان کافی نیست و مطمئناً با دیدن کفش خواهند فهمید که شما به چه کفشی بیشترین توجه را کرده اید و از چه مدلی بیشتر خوشتان می آید.
نقّاشی یا پوستر ( تابلو)
اگر از سلیقه ی همسرتان خبر دارید و فکر می کنید که وی از چیزی این چنین خوشش می آید و بسیار مورد توجه او قرار می گیرد، می توانید آن ها را مدّ نظر داشته باشید. سعی کنید چیزی که انتخاب می کنید قابش زیبا باشد و همسرتان محل نصب آن را انتخاب کند.
کارت هدیه
کارت های هدیه هنگامی که نمی دانید همسرتان چه می خواهد و یا به چه چیز نیاز دارد، هدایایی عالی هستند. ممکن است هدیه ای رمانتیک به نظر نرسد، ولی خیلی مفید است. شما با این کار در واقع به نظر همسرتان برای خرید احترام گذاشته اید و چیزی را که نمی خواهد، به او تحمیل نکرده اید. این گونه، همسرتان هر چیزی را که دلش بخواهد می تواند بخرد و از آن لذّت ببرد.

کتاب مورد علاقه

کتاب مورد علاقه
ممکن است کمی بی ارزش به نظر برسد، ولی آقایان خیلی دوست دارند کتاب هدیه بگیرند. اگر همسرتان به یکی از کتاب های مورد علاقه ی دوران کودکیش اشاره کرد، یا کتابی را مد نظر دارد که خاطرات خاصی را برای زنده می کند، آن را برایش تهیه کنید.
حتی بهتر از آن، اگر همسرتان هنرمند یا موسیقی دان مورد علاقه ای دارد که بسیار برایش مهم است، کتابی درباره یا نوشته ی وی تهیه و به همسرتان هدیه دهید.
هر گاه می بینید که دارد درباره ی یکی از موضوعات مورد علاقه اش صحبت می کند، حتی اگر نمی دانید که چیست، تلاش خود را برای پیدا کردن یک کتاب درباره ی آن موضوع بکنید. مطمئن هستم از این که چقدر از شما متشکر خواهد بود، شگفت زده خواهید شد!
همچنین سعی کنید که کتاب را کادو بگیرید و یک روبان زیبا نیز روی آن بچسبانید. آقایان هر چقدر هم که سنّشان بالا برود، باز هم دوست دارند هدیه ای که می گیرند، کاغذ کادو داشته باشد تا با اشتیاق فراوان بازش کنند.
به آشپزخانه بروید
آقایان عاشق این هستند که همسرشان برایشان آشپزی کند. پس چه بهتر برای روز عشّاق، یک کیک با یک پیام تبریک در رویش برای همسرتان بپزید. اگر از مهارت کیک و شیرینی پزی خود مطمئن نیستید، می توانید شیرینی تَر مورد علاقه ی خود و همسرتان را تهیه کنید و آن ها را به زیبایی در یک ظرف بچینید، یک شام خوشمزه ی دو نفره تهیه کنید و شیرینی ها را پس از صرف شام میل کنید و این روز زیبا را جشن بگیرید. فقط باید خودتان آشپزی کنید.
شام رمانتیک

 شام رمانتیک
اگر وسعتان می رسد و استعدادی خدادادی در کارهای مربوط به آشپزخانه دارید، یکی از رمانتیک ترین هدایایی که می توانید در روز عشّاق به همسرتان بدهید، یک شام رمانتیک است. جمله ای جالب می گوید: «راه رسیدن به قلب مرد از شکمش می گذرد.» و شما به راحتی می توانید از این ویژگی به رمانتیک ترین شکل ممکن بهره ببرید.
پس از پختن غذای مورد علاقه ی همسرتان، میز را با شمع های با سایزهای مختلف و یک دسته گُل زیبا تزئین کنید. چراغ ها را نیز خاموش کنید و از غذای خود لذّت ببرید.
بلیط مراسم های مختلف
ممکن است تهیه ی بلیط یک مسابقه ی ورزشی خیلی رمانتیک نباشد، ولی به سادگی و با قرار دادن بلیط در یک پاکت دست ساز خودتان آن را رمانتیک کنید.
اگر دستتان در این چیزها ماهر نیست، یک پاکت زیبا و رمانتیک بخرید. پاکت را روی داشبورد ماشین بگذارید و یا با چسب به فرمان بچسبانید.
اگر هم به ورزش علاقه ندارد، بلیط چیزی را که دوست دارد، مانند فیلم مورد علاقه یا کنسرت خواننده ی خاصی را برای هر دو نفرتان تهیه کنید.

0

نظر دهید

*