چگونه لب های خود را بزرگ تر نشان دهید

چگونه لب های خود را بزرگ تر نشان دهید
همه ی خانم ها لب های پُفی را دوست دارند. ولی متأسفانه همه ی خانم ها با این چنین لب هایی به دنیا نمی آیند. ولی نگران نباشید. ما به شما راه هایی را نشان می دهیم تا شما هم لب هایی زیبا و برجسته داشته باشید. از تزریقات دردناک و کِرِم های سوزاننده دوری کنید. ما راه هایی بهتر سراغ داریم.
اگر لب هایی زیبا می خواهید، باید آن ها را در وضعیتی مناسب نگه دارید و مراقب باشید که کاری نکنید که لب هایتان کوچک تر از اندازه ی واقعی شان به نظر برسند. خیلی راحت است که هر روز از یک آرایش روتین استفاده کرد، اما گاهی اوقات این آرایش روتین، آن قدر که باید، کارساز نیست.
آرایش یکی از ارزان ترین و راحت ترین راه هایی است که با آن می توانید ظاهر خود را تغییر دهید. روش های معمول بزرگ کردن لب، گران و دردناک است. پس، قبل از انجام هر کاری، این مطلب را بخوانید!
روشن کنید
همه ی ما می دانیم که رنگ های تیره، همه چیز را باریک نشان می دهد و این موضوع، شامل حال لب ها نیز می شود. پس، از طیف های روشن استفاده کنید.
به یاد داشته باشید که بین رنگی روشن که لب های شما را مخملی و رنگی روشن که لب های شما را بیمارگونه نشان می دهد، به اندازه ی یک مو فاصله وجود دارد. سعی کنید از رنگ های یخ زده دوری کنید و به دنبال رنگ های برّاق باشید.
رنگ لب های شما تأثیری دراماتیک روی ظاهر شما دارد، پس با احتیاط انتخاب کنید! رُژ لب باعث جلب توجه کردن لب های شما می شود. اگر لب های شما کم کم شروع به چروک خوردن می کند، از رنگ های پُر رنگ استفاده نکنید.
برّاق کنید

برّاق کنید

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برق لب و رُژ های برّاق، نور را انعکاس می دهد و ظاهر شما را سالم و شاداب می سازد. این، یکی از راحت ترین و ساده ترین راه ها برای داشتن ظاهری آراسته است.
شما می توانید برق لب را نقطه نقطه روی مرکز لب هایتان بزنید تا خطای دید ایجاد کنید. این گونه، همه ی توجهات را به سمت بخش پهن تر و گوشتی تر لب جلب می کنید.
ارزش های خود را برجسته تر کنید
از یک مداد سفید یا برنزی برای خطِ لب خود استفاده کنید. این گونه، یک اِفِکت سه بعدی ایجاد می کنید! به یاد داشته باشید که خط باید خیلی دقیق باشد. اگر پوستتان روشن است، از یک مداد سفید استفاده کنید. برای پوست های تیره تر از یک مداد برنزی استفاده کنید. خط باید به خوبی به بخش رُژ خورده بچسبد و با آن ترکیب شود.
اگر طیفی مناسب از سفید یا برنزی پیدا نمی کنید، از یک پوشاننده که یک پرده روشن تر از رنگ پوستتان است، استفاده کنید. اگر از پوشاننده استفاده کنید، می توانید محدوده ی وسیع تری را نسبت به مداد پوشش دهید.
کمی پوشاننده را به نوک انگشتتان بزنید و به آرامی دور لب خود بمالید.
برای زیر کُلُفت ترین قسمت لب پایینی خود، کمی از خط چشم قهوه ای استفاده کنید. یک خط به پهنای ناخن انگشت کوچک خود بکشید و به خوبی آن را با پوست خود همرنگ کنید. با این کار، طوری به نظر می آید که لبتان آن قدر پُفی و بزرگ است که روی صورتتان سایه انداخته است. اگر به درستی رنگ قهوه ای را با رنگ پوست خود ترکیب نکنید، طوری به نظر می آید که انگار روی صورت شما گِل چسبیده است. پس به اندازه ی کافی وقت بگذارید.
در مرکز لب هایتان از یک پودر های لایت استفاده کنید تا نور بیشتری را انعکاس دهد. پودر ( یا رُژ گونه ی یخی یا سایه ی چشم) را بردارید و انگشتتان را کمی به آن آغشته کنید. سپس لب های خود را باز کنید و انگشت خود را در وسط لب ها به آرامی فشار دهید.
به یاد داشته باشید که کلّ دهان شما نباید یخی شود. فقط باید کمی خطای دید از انعکاس نور ایجاد کنید.
لب ها را بزرگ کنید
لب ها را بزرگ کنید

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برای این که لب هایتان موقتاً بزرگ شود، به آرامی آن ها را با یک مسواک، ماساژ دهید. با این کار، گردش خود در لب ها بالا رفته و باعث تورم لب ها می شود. این کار را با یک ماده ی مرطوب کننده انجام دهید تا لب هایتان خشک شود.
درست است که این کار فقط برای مهمانی رفتن فکر خوبیست، اما شما باید هر روی این کار را انجام دهید تا پوست های مُرده از لب هایتان جدا شوند و مرطوب کننده بتواند کار خود را انجام دهد.
سعی کنید به این کار عادت کنید و مانند مسواک، هر شب قبل از خواب آن را انجام دهید.
محصولات حاوی دارچین و زنجبیل می تواند گردش خون را در لب ها زیاد کند. پس سعی کنید از آن ها از آن ها استفاده کنید. مانند همه ی محصولات جدید، اول آن را امتحان کنید. کمی از آن را به وسط لب خود بمالید و منتظر بمانید تا اگر به آن حساسیت داشته باشید، متوجه شوید.
بسیاری از محصولات موجود در فروشگاه های لوازم آرایشی و بهداشتی، این ترکیبات را دارند. پوست افراد مختلف، واکنش های مختلفی نسبت به مواد مختلف نشان می دهد. چیزی که برای دوستتان کارساز است، ممکن است برای شما تأثیر عکس داشته باشد. البته به یاد داشته باشید که این محصولات به این دلیل مفید هستند که برای پوست لب حساسیت ایجاد می کنند. بیشتر متخصصان پوست، این محصولات را به مقدار کم توصیه می کنند تا همیشه لب هایی ملتهب نداشته باشید.
قبل از این که چیزی برای لب های خود بخرید، محتویات و طرز عملکرد آن را مطالعه کنید. چون بسیاری از محصولات، آن گونه که به نظر می رسد، کارآمد نیستند. بسیاری از متخصصان بر این باورند که استفاده از کُلاژن برای لب هیچ تأثیری ندارد. ممکن است در آخر کمی لب هایتان پُر شود، ولی به اندازه ی کُلاژن ساخه شده توسط لب، مفید نیست. پِپتید ها هم ممکن است مفید باشند ولی مدرکی دالّ بر این موضوع وجود ندارد.
هنگامی که به خرید می روید، به دنبال چیزی باشید که لب های شما را مرطوب کند و مانعی برای جلوگیری از خشک شدن لب ها ایجاد کند. چیزهایی مانند گلیسرین، لانولین، روغن کرچک، روغن بادام و وازلین لب ها را نرم، لطیف و مرطوب می کنند.
بیرون از خط
یکی از رایج ترین حقّه ها برای بزرگ تر نشان دادن لب ها، رُژ زدن بیرون از خط لب هاست. احتمالاً کسانی را دیده اید که با این کار، به جای این که لب های خود را زیبا کنند، آن ها را خراب می کنند. پس مراقب باشید! با استفاده از یک خط لب همرنگ پوست، بالاتر از لب ها را خط بکشید ولی زیاده روی نکنید. فقط کمی از خط طبیعی لب ها خارج شوید. سعی کنید از یک مداد خط لب با برندی قابل اعتماد استفاده کنید تا به راحتی صورتتان را لکّه نکند.
تثبیت
تثبیت

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

مطمئناً دوست ندارید که آن همه کار و تلاش و استفاده از محصولات مختلف، با خوردن یک فنجان چای یا قهوه نابود شود! شما برای ماندگاری آرایش خود به وسایل گران قیمت نیازی ندارید. فقط از کمی پودر برای تثبیت آن ها استفاده کنید.
به روش معمول خود از رُژ لب استفاده کنید، سپس یک دستمال کاغذی را به آرامی روی آن بکشید. لب های خود را با پودر های نامرئی بپوشانید. ممکن است پس از اعمال پودر، لبتان افتضاح به نظر برسد، اما نگران نباشید. روی پودر رُژ لب بزنید. ممکن است دوباره کاری به نظر برسد، ولی این گونه آرایشتان ماندگاری بیشتری خواهد یافت.
ایجاد یک تغییر بزرگ
اگر واقعاً می خواهید در لب هایتان تغییر ایجاد کنید، با یک پزشک مشورت کنید. مواد پُر کننده ی قابل تزریق، گزینه ای رایج و جایگزین روش قدیمی تزریق کُلاژن است که شش ماه ماندگاری دارد و شکل، ساختار و اندازه ی لب هایتان را عوض می کند.
بزرگ کردن لب راه حلی بلند مدّت است. در این روش، چربی را به داخل لب هایتان تزریق می کنند. تأثیر این روش خیلی سریع است، اما همچنین، با مشکلاتی نیز مواجه می شوید که مسلما روش های دیگر بهتر هستند تا تزریق.در این مطلب از سایت یک متخصص مد هم به نکاتی درباره لب اشاره شده.
بی خیال شوید
اگر همه چیز را امتحان کرده اید و باز هم از لب های خود ناراضی هستید، بی خیال شوید! قانون قدیمی جلب توجه به یک بخش خاص هنوز هم کاربرد دارد.
اگر چشم های خود را دوست دارید، روی آن ها تمرکز کنید. اگر بعضی از جاهای بدنتان به اصطلاح مشکل دارد، سعی کنید با استفاده از بخش های دیگر، توجهات را از آن ها دور کنید.

0

نظر دهید

*