کیف جدید Fendi برای پاییز و زمستان

کیف جدید Fendi برای پاییز و زمستان ۲۰۱۳: Fendi 2jours
برند ایتالیایی Fendi برای پاییز و زمستان ۲۰۱۳ مدلی را ارائه کرده است که هر دوست دار مُدی خواهان داشتن آن است.
کیف های Fendi 2Jours کیف هایی کاربردی و زیبا هستند که حسی خانمانه و با وقار دارند. تنها ظاهر این کیف نیست که حرفی برای گفتن دارد. کیف های Fendi 2Jours از پارچه های با کیفیت مانند پوست اسب، مخمل، پوست کروکدیل، مار پیتون و خز روباه ساخته می شوند. این کیف دارای سایزها، رنگ ها و طرح های مختلف است. در این مطلب، ما پنج مدل مختلف از این کیف را به شما معرفی می کنیم.
این کیف مدرن و جادار، برای هر موقعیتی مناسب است و برای صاحبش هیچ جای نگرانی باقی نمی گذارد.
اگر می پرسید که برای روزهای سرد زمستان چه کیفی مناسب است، جواب شما Fendi است. ممکن است کمی گران باشد، اما شما فقط یک کیف نمی خرید، بلکه دارید چیزی بدون تاریخ مصرف می خرید که با هر لباسی، زیبا است.
Fendi 2jours طرح پوست حیوانات
برای خانم هایی که لباس های جذّاب و با کلاس می پوشند، کیف های Fendi 2Jours با طرح پوست حیوانات انتخابی هوشمندانه است. این مدل با رنگ های قرمز و مشکی خیلی می آید و برای شما هنگام انتخاب رنگ، جای شک باقی نمی گذارد. کفش های پاشنه بلند، گوشواره های بزرگ و یک کاپشن ساده ی مشکی، انتخاب هایی مناسب برای سِت کردن با این کیف هستند.
Fendi 2jours طرح پوست حیوانات

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fendi 2jours طرح هندسی
طیف های بِژ و قهوه ای رنگ های مناسبی برای پاییز هستند. عینک های بزرگ  و  نیم بوت های پشانه بلند ظاهری دهه ی هفتادی به شما می دهند. یک لباس زیبای زیتونی یا آبی انتخاب کنبد تا ظاهری رمانتیک و مدرن به شما بدهد.

Fendi 2jours طرح هندسی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fendi 2jours قرمز تیره
با این که پوشیدن رنگ هماهنگ با این رنگ زیبای Fendi خیلی خوب است، اما تضاد رنگ نیز جذّابیت خاص خود را دارد. لباس ساده ی ارغوانی خود را با گوشواره های بزرگ زمرّدی و ساعت طلایی خود به نمایش بگذارید. کفش های پاشنه پُر قرمز خود را نیز با این ترکیب، سِت کنید تا خودتان از جذّابیت خودتان انگشت به دهان بمانید.
Fendi 2jours قرمز تیره

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fendi 2jours سبز زیتونی
شلوار جین دمپا گشاد و تی شرت یا پیراهن پولک دار انتخابی مناسب برای سِت کردن با این کیف است. برای این که کمی کلاس به این ظاهر به نظر معمولی اضافه کنید، از Fendi 2Jour زیتونی با همین رنگ کفش پاشنه پُر اضافه کنید. یک کُت قرمز ملایم و گوشواره های پَر شکل ظاهری مهربان تر به شما می دهد. همچنین، می توانید از رُژ لب قرمز نیز استفاده کنید.
Fendi 2jours سبز زیتونی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fendi 2jours سفید
این ظاهر هم راحت و هم زیباست. یک ژاکت پشمی خاکستری، کفش های پاشنه تخت و زیور آلات طلایی، ظاهری مهربان و دوست داشتنی به شما می دهد.
Fendi 2jours سفید

 

0

نظر دهید

*