۱۰ مدل موی چتری زیبا

۱۰ مدل موی چتری زیبا

۱۰ مدل موی چتری زیبا
مدل چتری، یکی از زیباترین مدل های مو است که برای هر موقعیتی مناسب است.
به دنیای موهای چتری خوش آمدید. در ابتدا، ممکن است این گونه به نظر بیاید که فقط لبه های مو به طرف پیشانی حالت داده شده است، اما حقیقت بیش از این هاست.
این مدل، کارهای زیادی با چهره ی شما می کند: گونه هایتان را برجسته می کند، انحنای فکِ شما را مشخص تر می کند، و بطور کلّی چهره ی شما را کمی لطیف تر نشان می دهد. این مدل نه تنها چهره ی شما را متقارن می سازد، بلکه چشم های شما را نیز برجسته تر نشان می دهد.
مدل شماره ی ۱
مدل مو چتری

به آرایشگر خود بگویید کمی قیچی را قوس دار حرکت دهد و کمی نوک موها را تیغ بزند تا چتری جلوی موهایتان پُر حجم باشد. این مدل، بسیار زیباست و ظاهر شما را به کلّی تغییر می دهد. چون در این مدل پایین موها در یک خط راست کوتاه نمی شود، چتری می تواند بدون این که بالا پایین یا بهم ریخته به نظر برسد، رشد کند.
این مدل با موهای بلند، بسیار جذّاب می شود. موهای باز و دُم اسبی با این مدل بسیار زیبا می شود.
مدل شماره ی ۲
مدل مو چتری

با کج کردن چتری خود، به راحتی ظاهری اروپایی داشته باشید. چون در این مدل موهای چتری به یک سمت مایل هستند، با بسیاری از مدل های مو می آیند. دو طرف موهای خود را فِر کنید و به موهای خود یک سنجاق پُر نگین بزنید و یا یک روبان به موهای خود ببندید تا ظاهرتان تکمیل شود.
سعی کنید موهای خود را تمیز و زیبا نگه دارید. پس از اتمام مدل دادن نیز ابتدا از سِروم صاف کننده ی مو و سپس، کمی از تافت استفاده کنید.
مدل شماره ی ۳
مدل مو چتری

امسال و به خصوص در این فصل، موهای بافته شده طرفداران زیادی پیدا کرده است. موهای چتری خود را بچرخانید و با یک سمت موهای خود ببافید. سپس، موها با سنجاق محکم کنید و تافت بزنید.
برای زیباتر کردن این مدل، یک دسته از آن موهایی را که قرار است بافته شود، رنگ کنید. این گونه، آن رنگ در بافت پیچ می خورد و بسیار زیبا می شود.
مدل شماره ی ۴
مدل مو چتری

برای همه ی خانم های زیبا و جذّاب، موهای جمع شده در پشت سر فوق العاده زیبا و کلاسیک خواهد بود. در این مدل، لبه های چتری باید قوس دار قیچی بخورد. ولی این به دلخواه شماست که به سمت پیشانی تاب داشته باشد یا کاملاً صاف باشد.
مدل شماره ی ۵
مدل چتری

امسال، استفاده از تیغ و به دنبال آن، چتری های بریده بریده و نامتقارن نیز طرفداران زیادی پیدا کرده است. این مدل، بهتر از دیگر مدل ها به چهره ی شما چارچوب می دهد و برای موهای با اندازه ی متوسط فوق العاده خواهد بود.
برای این مدل می توانید موها را صاف کنید، آشفته کنید، هر طور که دوست دارید، عمل کنید.
با گذر زمان، بخش چتری موها هر چقدر که رشد کنند، زاویه شان بیشتر می شود.
مدل شماره ی ۶
مدل چتری

این مدل، طوری است که انگار موها در معرض باد شدید بوده اند! با استفاده از سشوار و تافت، به راحتی می توانید به این مدل زیبا برسید.
برای زیباتر شدن کار، نوک موها را با ژل یا واکس، بچرخانید. سپس، با استفاده از تافت، چتری را ثابت کنید. هر چه آشفته تر، بهتر!
این را هم اضافه می کنیم که این مدل نیز یکی از مشتقّات استفاده از تیغ است.
مدل شماره ی ۷
مدل چتری

صورت خود را با موهای چتری کودکانه، قاب بگیرید. همه ی خانم های زیبا این مدل کوتاه و فرشته گونه را دوست دارند.
اگر موهای چتری کوتاه شما کوتاه است و می خواهید بدون این که از آن ها خجالت بکشید، رشد کنند، از این مدل استفاده کنید. در این مدل، موهای چتری برای درست ماندن، به هیچ نوع وسیله و ماده ای نیاز ندارند و به زیبایی جلوی پیشانی قرار می گیرند.
برای داشتن چهره ای زیبا و دلنشین مانند یک فرشته، قسمت چتری موهای خود را کوتاه کنید و با استفاده از آرایشی مناسب، از مدل زیبای موهای خود لذّت ببرید.
مدل شماره ی ۸
مدل چتری

در این مدل، باید از روش های معمول برای درست ماندن مو استفاده کنید. این مدل چتری برای موهای متوسط، صاف و سالم بسیار مناسب است. از محصولات ضد رطوبت، اطوی مو و سِروم باید برای داشتن این مدل استفاده کنید.
با استفاده از یک اسپریِ ضد رطوبت مو، ظاهر خود را بی نقص کنید. با این مدل باید مراقب رشد موهای خود باشید، چون در غیر این صورت، نامتقارن خواهند شد.
مدل شماره ی ۹
مدل چتری

موهای تاب دارِ خیس و موهای آشفته را همه جا می توان دید. این به این است که این مدل ها طرفداران زیادی در سراسر دنیا دارند.
اگر می خواهید ظاهری منحصر به فرد داشته باشید، قسمت چتری را فِر و دیگر قسمت ها را صاف کنید و از جذّابیت بی پایان خود لذّت ببرید.
مدل شماره ی ۱۰

مدل چتری
موهای خود را صاف و قسمت چتری را به سمت عقب ببرید. ممکن است کمی عجیب به نظر برسد، اما طراحان مُد سال هاست که از این مدل برای مانکن های خود استفاده می کنند.
موهای خود را مثل همیشه صاف کنید و قسمت چتری را به سمت عقب سنجاق بزنید. به موهای خود یک تافت قوی بزنید و با استفاده از یک شانه ی آرایشگری، موهای خود را به سمت عقب شانه کنید. پس از این که موهایتان خشک شد، می توانید سنجاق را بردارید تا موهایتان آزاد شود. همیشه یک تاقت اضافه در کیف خود داشته باشید تا اگر موهایتان از حالت خود خارج شد، بتوانید آن ها را دوباره به حالت اولیه ی خود برگرداید.

 

0

۳ نظر ها

  1. الاله - دی ۱۵, ۱۳۹۳

    خیلی خوب بودن مر۳۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰

نظر دهید

*

English English Persian Persian