۱۰ مدل موی برتر در شبکه های اجتماعی

۱۰ مدل موی برتر در شبکه های اجتماعی

۱۰ مدل موی برتر در شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی به یکی از قدرتمندترین ابزارها برای پیدا کردن مدل ها و ایده های جدید تبدیل شده است. به همین دلیل، تصمیم گرفتیم که در سایت یک متخصص مد ۱۰ مدل برتر در شبکه های اجتماعی را برای شما ارائه کنیم.
کیست که شبکه های اجتماعی را دوست نداشته باشد؟ آن هم در این موقعیت که میلیون ها انسان به آن ها وابسته شده اند. ما از شبکه های اجتماعی برای الهام و ایده گرفتن استفاده می کنیم.
شما را نمی دانم، ولی خودم شخصاً عادت دارم که هر روز، بخشی از وقت خود را به جستجو در شبکه های اجتماعی برای فهمیدن علایق مردم و مدل های جدید اختصاص دهم.
البته این مدل های پُر طرفدار در شبکه های اجتماعی، یک نوع آموزش برای دست یابی به یک مدلِ مشخص است. از همه ی این ها گذشته، ما با فقط نگاه کردن به این مدل ها راضی نمی شویم. چون دوست داریم که آن ها را مطابق با استایل خود در آوریم تا دفعه ی بعد که به یک میهمانی می رویم، ظاهری جذّاب داشته باشیم. و حالا ۱۰ مدل:
۱٫ جمع شده ی پیچیده

جمع شده ی پیچیده

پر طرفدار ترین مدل مو در شبکه های اجتماعی، موهای جمع شده با جزئیات است. این مدل جادویی، ترکیبی از ظرافت و آشفتگی است که بدون ایجاد هرگونه اغراق، آن را خاص می سازد. این مدل بهترین گزینه برای یک عروس زیبا و یا یک مهمانی مهم است، ولی بهتر است که از آرایشگر خود بخواهید برایتان انجامش دهد.
۲٫ بافت موهای جلوی سر

2. بافت موهای جلوی سر

در این عکس، مدل ما موهای جلوی سر خود را بصورتی پیچیده بافته است که راهی عالی برای جلوگیری از ورود موها به صورت است. اگر موهایتان تاب دار باشد، این مدل ظاهری زیباتر به شما خواهد داد و شما را جذّاب تر خواهد کرد.
۳٫ گیس رومانتیک

3. گیس رومانتیکیک گیس ملایم و مورّب ظاهری شیرین و دخترانه ایجاد می کند. اگر شما در گیس بافتن موهایتان تجربه نداشته باشید، رسیدن به این مدل برایتان بسیار سخت خواهد بود، اما وقتی که یاد گرفتید، به راحتی می توانید به یک ظاهر چند بُعدی زیبا و مناسب برای هر موقعیتی دست پیدا کنید.
۴٫ سَربند طبیعی

4. سَربند طبیعی

به اولین آموزش در این فهرست می رسیم. این خانم مو قرمز زیبا به شما نشان می دهد که چگونه با گیس بافتن موها بصورت یک تِل مو و یک دُم اسبی یک طرفه به ظاهر زیبا و جذّابی دست پیدا کنید که برای هر موقعیتی مناسب باشد.

 ۵٫ پشت سر

 5. پشت سر

هنگامی که موهایتان را پشت سر خود می برید، فوراً ظاهری آراسته پیدا می کنید. موها را با سنجاق در پشت سر ثابت کنید و بقیه ی مو را باز بگذارید.
۶٫ دریای بلوند
6. دریای بلوند

من همیشه می گویم که مردم امواج دریا را دوست دارند و این هم گواه این مدّعا! در رده ی ششم این فهرست، تصویری زیبا از یک خانم جوان با موهای بلند، موج دار و زیبا قرار دارد.
۷٫ یک دُم اسبی متفاوت

7. یک دُم اسبی متفاوتاین هم یک آموزش دیگر برای شما عزیزان همراه.
این بار، مدل با عقب بردن و فِر کردن مو قصد دارد که یک دُم اسبی جدید را به ما نشان دهد. البته در اینجا دو رنگ بودن موی مدل تأثیری زیبا گذاشته است، اما با موهای تک رنگ نیز این مدل فوق العاده می شود.
۸٫ گیس های موج دار

8. گیس های موج دار

این نیز یک مدل تاب دار زیباست که با یک گیس افقی همراه شده است. گیس فقط بالای سر را شامل می شود و بقیه ی موها باز و رها هستند. این مدل ممکن است سخت به نظر بیاید، ولی مطمئن باشید ارزشش را دارد.
۹٫ گره بالای سر
9. گره بالای سر

این مدل مخصوص تابستان است، چون هم بسیار راحت است و هم با بالا نگه داشتن موها کاری می کند که کمتر اذیت می شوید. موها را از پایین به بالا گیس ببافید و قسمت آزاد موها را بالای سر خود جمع کنید، به همین راحتی!
۱۰٫ آخرین و متفاوت ترین گیس
10. آخرین و متفاوت ترین گیس

حتماً تا کنون فهمیده اید که دختر خانم ها دوست دارند موهای خود را گیس ببافند. این مدل به این دلیل متفاوت است که هم بزرگ است و هم از تمام موها استفاده می کند، نه از یک بخش خاص.
باز هم می گوییم که اگر شما در گیس بافتن موهایتان تجربه نداشته باشید، رسیدن به این مدل برایتان بسیار سخت خواهد بود، ولی این مدل با بقیه متفاوت است و ظاهری جذّاب و فوق العاده دارد. پس به شما پیشنهاد می کنیم که از همین امروز گیس بافتن موهایتان را تمرین کنید.

0

نظر دهید

*