۱۶ ترکیب زیبا از رنگ قهوه ای برای مو

۱۶ ترکیب زیبا از رنگ قهوه ای برای مو

۱۶ ترکیب زیبا از رنگ قهوه ای برای مو
چه کسی گفته که فقط موهای بلوند زیبا هستند؟! نگاهی به این رنگ های زیبا و جذّاب قهوه ای بیاندازید تا رنگ قهوه ای مورد علاقه تان را که به شما ظاهری خیره کننده می دهد، پیدا کنید. کلّ موهایتان را قهوهای کنید یا برای داشتن موهای دو بُعدی، کمی کنتراست بلوند به آن اضافه کنید.
۱٫ قهوه ای کاراملی
به این موهای کوتاه زیبا با کناره های حجیم نگاهی بیاندازید.

 قهوه ای کاراملی

بهترین رنگ پوست و مدل مو: یک رنگ بین قهوه ای پُر رنگ و کاراملی، رنگی مناسب برای کسانی است که رنگ پوستشان روشنِ رو به گَرم است. از کاراملی پُر رنگ برای هر موقعیتی می توانید استفاده کنید. اگر دوست دارید چشم های خود را های لایت کنید، به آرایشگر خود بگویید از رنگ کاراملی در حاشیه ی چشمانتان استفاده کند. برای این که گونه هایتان برجسته تر شود، موهای خود را در قسمت جلوی گوش خود، دو بخش کنید
۲٫ قهوه ای خنثی
این هم رنگ قهوه ای براق خنثی. تک رنگ ها را می توان به میزان های مختلف و با لایه های مختلف اضافه کرد و برای داشتن ظاهری آراسته می توان موها را تاب دار یا صاف کرد.
 قهوه ای خنثی

بهترین رنگ پوست و مدل مو: قهوه ای خنثی برای کسانی مناسب است که رنگ موی طبیعی شان خاکستری است یا موهای خود را خیلی خنثی رنگ کرده اند. خانم های با رنگ پوست کمی گَرم می توانند از این رنگ ها استفاده کنند. اما خانم های خیلی سبزه باید به دنبال رنگ های گَرم تری باشند. فِر فِری، صاف، تاب دار، آشفته و …، هر نوع مویی با این رنگ زیباست.
۳٫ دو رنگ
با یک های لایت ساده، کمی هیجان به موهای خود اضافه کنید. قهوه ایِ شِنیِ مدیوم با بلوند کم رنگ، گونه های شما را برجسته و صورتتان را کشیده تر می سازد.
قهوه ای دو رنگبهترین رنگ پوست: رنگ های روشنِ قهوه ای خنثی و بلوند کم رنگ برای کسانی مناسب است که رنگ پوستشان خنثی و سرد است. ترکیب این مدل مو و رنگ، در موهای صاف بیشترین زیبایی را دارد.
نکته: چگونه باید بفهمید که پوستتان با یکی از این رنگ ها مطابقت دارد؟ پوست های خنثی رنگ پریده تقریباً هیچ جهت گیری ای ندارند، یعنی نه متمایل به زرد هستند و نه متمایل به صورتی. کسانی که پوست سرد دارند، اطراف گونه هایشان کمی صورتی است.
۴٫ قهوه ای تیره
موهای براق نشان دهنده ی موهای سالم هستند و رنگ قهوه ای تیره نیز از این قاعده مستثنی نیست.

قهوه ای تیره

بهترین رنگ پوست: همه موها در همه ی انواع باید سالم باشند تا این رنگ با هر مدلی بیاید. همانطور که در عکس مشاهده می کنید، موهای این مدل از نیمه به پایین فِر دارد. اما کسانی که کلّ موهایشان فِرِ طبیعی است، کامل ترین زیبایی را با این رنگ خواهند داشت. اگر رنگ پوستتان طلایی روشن مایل به مدیوم است، این مدل را انتخاب کنید.
۵٫ قهوه ای مایل به قرمز
قهوه ای مایل به قرمز به این خانم مو خرمایی زیبایی خاصی داده است. رگه های کوچک در جلو مو، چشم ها را درخشان تر کرده و پوست گَرمش را گَرم تر کرده است.
5. قهوه ای مایل به قرمز

بهترین رنگ پوست و مدل مو: این رنگ با چشم های آبی یا قهوه ای و رنگ پوست های گَرم، فوق العاده جذّاب خواهد بود. موهای صاف برای این مدل ضروری است، اما هر شکلی از مو با این رنگ زیبایی فراتر از تصوّری خواهد یافت.
۶٫ رگه های دارچینی
رگه های کوچک قهوه ای مسی مدیوم و بلوند تیره ی گرم، این مدل بلند با حاشیه ی گِرد را خیلی زیبا ساخته است.
رگه های دارچینی

رگه های دارچینی

بهترین رنگ پوست مدل مو: موهای بلند صاف بهترین مدل برای این رنگ هستند، چون این گونه، رگه ها خود را بهتر نشان می دهند. این مدل مو با این رنگ و این رگه ها، به زیبایی صورت را قاب گرفته و مخصوص کسانی است که رنگ پوستشان خنثای مدیوم و چشم هایشان رنگی است. موهایتان فِر است؟ با خیال آسوده از این رنگ ها استفاده کنید.
۷٫ قهوه و خامه
این مدل زیبا با کناره ی تاب دار و مقدار زیادی کنتراست قهوه ای و بلوند، ظاهری درّنده خو به شما می دهد!
قهوه و خامه

قهوه و خامه

بهترین رنگ پوست و مدل مو: موهای صاف و ضخیم، بهترین پیشنهاد ماست. در انتها، کمی با اطوی مو، لبه های مو را تاب دهید ( اطوی موی مسطح، نه بابلیس). این مدل مو و رنگ برای پوست های روشنِ سرد بسیار مناسب است. سعی کنید محدوده ی لبه های مو بلوند باشد تا چشمانتان برجسته تر شود.
۸٫ قهوه ای مایل به یاقوتی
قرمز یاقوتی، ابعاد جدیدی به قهوه ای سنّتی می دهد. این ترکیب قرمز و قهوه ای با موهای فِر، شما را به نگین مجلس تبدیل می کند.
قهوه ای مایل به یاقوتی

بهترین رنگ پوست و مدل مو: اگر چشم هایتان روشن است ( مخصوصاً سبز)، این رنگ باعث می شود چشمانتان برق بزند. مطمئن نیستید که آیا از این رنگ استفاده کنید یا خیر؟ این رنگ، رنگ شماست. چون با هر رنگ پوستی می آید. اگر پوستتان تیره یا برنزه است، از ترکیبی استفاده کنید که رنگ قهوه ای بیشتری داشته باشد.
۹٫ مسی
فِر های باز، این رنگ را بیشتر نشان می دهد.
مسی

بهترین رنگ پوست و مدل مو: چون پرده های مسی، گرمای لطیف پوست را به خوبی نشان می دهد، این رنگ برای خانم های با پوست برنزه ی روشن مایل به مدیوم، مناسب است. خانم های زیبایی که موی فِر دارند، به راحتی می توانند به این ظاهر دست بیابند. اما اگر موهایتان صاف است، تسلیم نشوید. با استفاده از یک بابلیس با قطر یک اینچ، این مدل زیبا را به موهای خود بدهید.
۱۰٫ های لایت مسی و قهوه ای
های لایت مسی، به رنگ قهوه ای ظاهری جدید می دهد. مدل چتری بالای ابرو نیز چشم های شما را برجسته تر نشان می دهد.
 های لایت مسی و قهوه ای

بهترین رنگ پوست و مدل مو: این مدل، مخصوص موهای صاف است، اما خانم های با موهای فِر و تاب دار نیز می توانند از این مدل استفاده کنند. های لایت مسی، به خوبی گونه ها و چشم ها را برجسته تر نشان می دهد. اگر رنگ پوستتان هلویی روشن است، ما این مدل را به شما پیشنهاد می کنیم.
۱۱٫ های لایت خرمایی
های لایت قهوه ای مدیوم روی بِیس قهوه ای تیره یه این موهای فِر، ابعادی زیبا بخشیده است. از طرف دیگر، این مدل با موهای بلند و صاف نیز ظاهری فوق العاده می سازد.
های لایت خرمایی

بهترین رنگ پوست و مدل مو: این مدل با رنگ پوست های مدیوم و نسبتاً گَرم، بسیار زیباست. بهترین نوع مو برای این مدل، موی باز است. اگرچه، موهای خیلی فِر را نیز می توان با اطوی مو، صاف کرد.
نکته: هنگام استفاده از اطوی مو، از محصولات محافظت کننده در برابر گرما برای مو های خود استفاده کنید تا به آن ها آسیبی نرسد.
۱۲٫ کَج
در اینجا، قهوه ای مدیوم گَرم با های لایت های طلایی زیبایی ترکیب شده است. مدل های زیادی با این حالت کج زیبا می شوند. این مدل مخصوص کسانی است که به دنبال مدلی هستند که دردسر زیادی نداشته باشد.
18

بهترین رنگ پوست و مدل مو: این ترکیب رنگ می تواند با چهره های خیلی روشن معجزه کند! همچنین، این ترکیب رنگ برای کسانی که رنگ پوست خنثی یا کمی گَرم دارند و موهایشان صاف یا خیلی کم تاب دار است، مناسب است. کسانی هم که موهای فِر دارند، برای این مدل نیز باید از اطوی مو زیاد استفاده کنند. اما برای زیر روسری نیاز به اطو کشیدن نیست و مدل فِر، مناسب است.
۱۳٫ باز هم دو رنگ!
در اینجا، قهوه ای گَرم را زیر لایه ای از بلوند مدیوم خنثی داریم.

 باز هم دو رنگ!

بهترین رنگ پوست و مدل مو: اگر موهای بلندی دارید، این مدل برای شما مدل مناسبی است. بهترین رنگ پوست برای این مدل، رنگ های سرد و یا خنثای مدیومِ مایل به روشن است. این مدل مناسب موهای صاف، فِر، تاب دار، ضخیم، متوسط و نازک است.
نکته: ما پیشنهاد می کنیم که موهای نازک را کمتر لایه لایه کندی تا پُر پُشتی خود را حفظ کند. از طرفی دیگر، موهای ضخیم را باید بیشتر لایه لایه کرد تا ظاهری متناسب داشته باشند.
۱۴٫ Ombré وارونه
در این تصویر، یک رنگ روشن لطیف با رنگ قهوه ای تیره ترکیب شده است.
Ombré وارونه

بهترین رنگ پوست و مدل مو: بهترین رنگ پوست برای این مدل، رنگ پوست های مدیومِ سرد، مدیومِ خنثی و مدیومِ گَرم است. از این مدل می توان برای موهای تاب دارِ ضخیم، متوسط و نازک استفاده کرد.
نکته: اگر موهایتان صاف است، با استفاده از بابلیس می توانید به این ظاهر دست یابید.
۱۵٫ جادوی نسبتاً سیاه
قهوه ای خیلی تیره روی موهای بلند، تقریباً مشکی براق نشان می دهد و اگر دور صورت ریخته شده باشد ( مانند تصویر)، توجهات را به چشم ها و گونه ها معطوف می کند.
 جادوی نسبتاً سیاه

بهترین رنگ پوست و مدل مو: ما این رنگ را برای چهره های روشن پیشنهاد می کنیم. این کنتراست با چشم های روشن و زیبا، فوق العاده می شود. از این مدل برای موهای صاف یا موهایی که خیلی کم تاب دارند، استفاده کنید.
۱۶٫ یک مدل زیبای دیگر مسی
در این مدل ( مانند تصویر) موها از ریشه تا میانه به رنگ مسی هستند و از میانه به پایین، قوه ای پُر رنگ. این مدل نیز یک مدل دو رنگ است.
Untitled-1

بهترین رنگ پوست و مدل مو: پوست های برنزه ی مدیوم زیباترین جلوه را با این مدل دارند. موهای صاف، بهترین شکل برای این مدل هستند، اما می توان برای موهای بلند فِر و تاب دار نیز استفاده کرد.
خانم های سبزه با استفاده از این ترکیب رنگ زیبایی فراتر از تصوّری خواهند داشت.
سعی کنید هر چند وقت به چند وقت مدل خود و همچنین، ظاهر خود را تغییر دهید تا ظاهری تازه تر داشته باشید، و هیچ وقت لبخند را فراموش نکنید! با توجه به پرسش ها و سوالاتی که مطرح شده مرکز مشاوره زیبایی یک متخصص مد راه اندازی شده و اگر مشاوره یا راهنمایی خواستید می تونید از مشاوره آنلاین زیبایی یک متخصص مد در خواستتون رو ارسال کنید که شامل مشاوره لباس و استایل و ارایش و مو و … میشه و از این خدمات استفاده کنید.

0

۱۶۴ نظر ها

 1. نیوشا - بهمن ۱, ۱۳۹۲

  به یه دختر ۲۰ ساله با رنگ صورت مایل به سفید چه رنگ موی قهوه ای میاد

  • boutik - بهمن ۱, ۱۳۹۲

   اولین عکس رو مشاهده بفرمایید قهوه ای کاراملی فکر میکنم مناسب باشه براتون البته با دیدن چهره بهتر امکان نظر دادن وجود داره. این رنگ قهوه ای واقعا جذاب هستش و با توجه به اینکه میگین رنگ پوستتون مایل به سفید هستش باید ترکیب خوبی باشه براتون.

 2. زینب - اسفند ۵, ۱۳۹۲

  سلام من میخواستم بپرسم هایلات شکلاتی و کرم کثیف برای پوست سبزه مناسب هست و چه عکسی شبیه به این رنگ هست؟

  • boutik - اسفند ۵, ۱۳۹۲

   با عرض سلام و احترام اگر پوستتان تیره یا برنزه است، از ترکیبی استفاده کنید که رنگ قهوه ای یا شکلاتی بیشتری داشته باشد و در مورد رنگی که میگین باید رنگ موی شکلاتی رو در نظر بگیرین با رگه های دارچینی که بین این عکس ها رگه دارچینی رو میتونید مشاهده کنید ولی رنگی که باهاش استفاده شده شکلاتی نیست

 3. فرزانه - اسفند ۵, ۱۳۹۲

  سلام و خسته نباشید من موهامو ۸/۱ و ۹ گارنیه گذاشتم حالا می خوام رنگ قهوه ای خیلی شیک و خوشکل در بیارم ممنون میشم راهنماییم کنید

  • boutik - اسفند ۵, ۱۳۹۲

   با سلام
   درسته که شماره رنگ رو اعلام کردید ولی باید دید رنگ قبلی که رو موهاتن بود چی بوده و در حال حاضر موهاتون دقیقا چه رنگی هستش چون هر شماره رنگ با توجه به وضعیت فعلی مو ممکنه اثری که میذاره روش برای همه اشخاص و رنگ ها یکسان نباشه و دومین مورد هم اینکه شما می فرمایید رنگ “قهوه ای شیک و خوشکل” که این بستگی به نوع موهای شما و میزان بلندی و مدل مو و همچنین به رنگ پوست شما داره که با چهره شما خوب در بیاد…از مطالب سایت با توجه به اینکه تو کدوم دسته قرار می گیرین رنگ مو رو انتخاب کنید و حتما عکس رو نزد یه آرایش گر خوب ببرید تا با دیدن رنگی که موهای شما در حال حاضر داره تشخیص بده دقیقا باید چطور رنگی رو که هدفتون هست براتون در بیاره. موفق باشید

 4. مریم - اسفند ۷, ۱۳۹۲

  باسلام من پوستم سبزه نه خیلی به نظرشما رنگ قهوه ای بامش طلایی چه جوری میشه؟

 5. آزاده - اسفند ۱۲, ۱۳۹۲

  سلام
  من پوستم سفیده و صورتم درشته چشامم تقریبا عسلی تیرس می خواستم بدونم رنگ موی تناژ قرمزی مثل ماهاگونی و .. (رنگایی که قرمزی دارن) بهم میاد یا رنگایی که تناژ زردی دارن؟؟(مثل نسکافه ای و ..). کدوم یک از عکسایی ک اینجا هست برام قشنگتره؟
  ممنون. عکساتونم خیلی خوشگل و باحالن.
  مرسی

 6. parsi - اسفند ۲۲, ۱۳۹۲

  سلام. من پوستی سفید دارم با گونه های سرخ یا صورتی و لبای قرمز. میخوام واسای اولین بار همه موهامو رنگ بزنم. بعضیا میگن n9 بعضیا میگن کاراملی . دوست دارم روشن بشه هرچند رنگ طبیعی موهام قهوه ایه تیرست. ولی نمیخوام به پایه برسه. به نظر شما کدومو انتخاب کنم؟ چون من با رنگها هیچ آشنایی ندارم. مرسی

  • امیر عمادی - اسفند ۲۳, ۱۳۹۲

   با عرض سلام و احترام
   با این مشخصاتی که می فرمایین این نعمت خوبی هستش که خودتون رنگ موی طبیعی قهوه ای تیره دارید اگر واقعا تصمیم دارید تغییری در رنگ موهاتون بدید با تصوری که از چهره تون دارم با توجه به گفتتون به نظرم کاراملی تغییره مناسبی براتون هستش . اگر هم دوست دارید تو چهره و مو تغییراتی انجام بدید بدون رنگ کردن می تونید این تغییر رو با تغییر مدل انجام بدین مثلا مطلب مدل موی میدی یا مدل موی لایه لایه رو مشاهده بفرمایید با تغییر مدل هم می تونید هم تنوع داشته باشید و هم از رنگ طبیعی موهاتون هم استفاده کنید شاد و موفق باشید.

 7. فرشته - فروردین ۲۷, ۱۳۹۳

  سلام.۳۰سالمه با پوست گندمی مایل به روشن.بلندی موها متوسط.رنگ اصلی موهام تقریبا مشکیه.ولی چند بار رنگ کردم هیچ کدوم رو نپسندیدم.موهام وزه.رنگ روشن هم دوست ندارم.لطفا راهنماییم کنید.چشمهام قهوه ای تیره وصورتم تقریبا گرده.اگه هایلات مناسبی هم هست بگید باذکرشماره ومارک.اصلا رنگهارو نمیشناسم.فراوان ممنون

  • فرشته - اردیبهشت ۶, ۱۳۹۳

   سلام.چرا سوال منو جواب نمیدید.ضروریه.لطفاااااااا

   • امیر عمادی - اردیبهشت ۷, ۱۳۹۳

    عذرخواهی میکنم بابت دیر پاسخ دادن به دلایلی امکان رسیدگی نبود و در وب سایت هم مدتی هستش مطلب منتشر نشده به زودی کار ادامه پیدا خواهد کردن و با مطالب جدید در خدمت شما عزیزان خواهم بود.موفق باشید

  • امیر عمادی - اردیبهشت ۷, ۱۳۹۳

   سلام
   با مشخصاتی که دادین رنگ روشن خیلی شما رو جذاب تر می کنه مخصوصا اینکه میگین موهاتون وزه و چشم های قهوه ای دارین..ولی علایق شما هم مهمه چون میگین روشن دوست ندارید اگر میخوایین روشنه روشن نباشه با توجه به وز بودن موهاتون می تونید رنگ عسلی رو انتخاب کنید..نظر من اینه که روشن تر باشه جذاب تر میشید..رنگ هم به آرایش گر بگید براتون در میاره…برای عسلی فکر میکنم یک تیوپ کامل ۱۲ با ۹ درصد اکسیدان بشه در آورد…ولی اگر من بودم برای موهای وز روشن تر انتخاب می کردم 🙂 موفق باشید

 8. مژده - فروردین ۲۹, ۱۳۹۳

  با سلام . من میخوام موهامو بدون دکلره رنگ شکلاتی تیره کنم و روش بدون دکلره چندتا لایت با یک رنگ دیگه در بیارم .شما میتونید ننودرباره ی شماره رنگهایی که باید استفاده کنم راهنمایی کنید. ممنون میشم

  • امیر عمادی - اردیبهشت ۷, ۱۳۹۳

   سلام در مورد شماره رنگ برای شکلاتی از این فرمول استفاده میشه( نصف تیوپ بلوند شکلاتی تیره ۶٫۷ + یک سوم تیوپ قهوه ای شکلاتی ۴/۷ + ۲۰ سانت بلوند مسی تیره ۶/۴۴ + ۶۰ سی سی اکسیدان نمر ه یک ) ولی رنگی که رو موهاتون قبلا خورده رو رنگی که در نهایت در میاد تاثیر میذاره حتما اگر خودتون می خوایین رنگ کنید با یک آرایشگر مشورت کنید و رنگی که هدفتون هستش رو با عکس یا هر طوری نشون بدید و با توجه رنگ فعلی موهاتون دقیقا نظر بدن اگر هم که میخوایین آرایشگر انجام بده که بحثی نیست خودشون استاد هستن 🙂 موفق باشید

 9. فرشته - اردیبهشت ۱۱, ۱۳۹۳

  ممنون.خیلی لطف کردین

 10. الی - اردیبهشت ۳۱, ۱۳۹۳

  سلام امیدوارم حالتون خوب باشه
  من دلم یه مدل دورنگ هایلایت دخترونه میخواد ۲-۳باره که موهامو رنگ کردم یه بار زیتونی که اصن راضی نبودم یه بار تنباکویی که بدنبود واین بارم قهوه ای شماره ۴ رولن گذاشتم که بار آخریه بیشتر راضیم کردموی خودم هم خرمایی تیرست (البته همش هم بدون دکلره) و پوستم سفیده و رنگ چشمم هم خرمایی تیرس.. میشه راهنماییم کنید که چه مدل موی دورنگی بمن میاد؟؟ اگه قشنگ بشه پایین موهامو با دکلره موافقم. در ضمن شما خودتون آرایشکاه دارید جایی که بتونیم بیایم؟

  • امیر عمادی - اردیبهشت ۳۱, ۱۳۹۳

   سلام متشکرم امیدوارم شما هم خوب باشید در مورد سوالتون پوستتون چون سفید هستش رنگ های تیره با هایلایت روشن باید براتون جالب باشه نمیدونم موهاتون صاف هستش یا فر و اندازه و مدل موهاتون رو هم نگفتین چون بهتر میشه نظر داد…اگر موهای صافی دارین و رنگ هایی که استفاده کردید شما رو راضی نکرده می تونین یه تغییر بدین تو موهاتون البته نمی دونم چقدر اهل تغییر هستین اگر اماده یه تغییر درست حسابی هستین مثلا کل موهاتون مشکی بشه با هایلات خیلی کم شبیه این عکس یا اینکه اگر دوست دارید تضاد هم توش باشه شبیه این عکس اینطوری رنگ متفاوتی میشه که تا حالا استفاده نکرده بودین اگر می خوایین سنگین تر باشه یا اینکه تغییر کمتری توش باشه می تونید قهوه ای تیره استفاده کنید با هایلایت خاص مثلا شبیه این عکس….به نظرم بین اینایی که گفتم همون ترکیب مشکی برای شما بهتر باشه البته من چهره شما رو ندیدم چطوره ولی پوست سفیدتون با موهای صاف اندازش هم تقربا متوسط باشه شبیه دو عکس اول باید براتون تغییر خوبی باشه 🙂 در مورد آرایشگاه هم میدونین که تو ایران محدودیت هایی هست و برای خانم ها رسما نمی تونم مرکزی افتتاح کنم و خودم توش فعالیت کنم ولی در نظر دارم که یه مرکز مشاوره حضوری راه اندازی بشه…ببینیم آینده چطور میشه…همیشه شاد و زیبا و سلامت باشید

 11. avin - اردیبهشت ۳۱, ۱۳۹۳

  با سلام و خسته نباشید خدمت شما.
  من ۳۳سالمه و موهای متوسط بلند وتقریباموجدار دارم. پوستم سفید وچشم هایی قهوه ای تیره .قبلا خودم موهامورنگ کردم از رنگ نسکافه ای شماره ۶ مارک مارال استفاده کردم الان میخوام رنگ موهامو به شرابی تغییر بدم اگه امکان داره برای مارک اندازه وشماره رنگ مو کمکم کنید بی نهایت از شما ممنون میشم

 12. avin - اردیبهشت ۳۱, ۱۳۹۳

  ضمنا من یادم نبود که عرض کنم موهای من خیلی هم سفید شده خیلی به راهنماییتون نیاز دارم.رنگهای مورد علاقه من گروه شرابی و بادمجانی هستن ولی اصلا نمیخوام به قرمزی بزنه

  • امیر عمادی - خرداد ۱, ۱۳۹۳

   سلام در مورد رنگی که می خوایین من تو این نظر فرمول چند شرابی رو میذارم ولی به نظرم چون همچین تغییر رنگی می خوایین انجام بدین آرایشگاه برید موهاتون رو ببینه و انجام بده ریسکش کمتره بعد از اینکه یه بار رفتین براتون رنگ رو در آوردن دفعه های بعد می تونید منزل رنگ کنید و همون بازه رنگ ها رو ادامه بدید ولی در حال حاضر رنگ موهاتون تو یه بازه دیگه هستش…. به هر حال پیشنهاد بود هرطوری خودتون مایلید..موفق باشید

   فرمول ۱ شرابی بنفش

   ابتدا کل موها را با مقدار ۱/۳ تیوپ از رنگ شماره ۴٫۶ پرفکت به اضافه مقدار ۲/۳ تیوپ از رنگ شماره ۴۴٫۶۵ پرفکت همراه با مقدار لازم اکسیدان ۶%

   فرمول ۲ :

   مقدار ۲/۳ تیوپ از رنگ شماره V2 + مقدار ۱/۳ تیوپ از رنگ شماره ۳٫۶ + اکسیدان ۹%

   شرابی سیکلمه :

   فرمول ۱ :

   مقدار ۲/۳ تیوپ از رنگ شماره ۳٫۶ و ۱/۳ از رنگ شماره ۴٫۶ + اکسیدان ۶%

   فرمول ۲ :

   مقدار ۲/۳ از رنگ شماره WR4 آتوسا به اضافه ۱/۳ از رنگ شماره RV6 آتوسا + اکسیدان ۶%

   شرابی بور گاندی

   فرمول ۱ :

   مقدار ۲/۳ از رنگ شماره ۷٫۴۵ آتوسا ژله ای + ۱/۴ از رنگ WR4 آتوسا

   شرابی انگوری

   فرمول ۱ :

   مقدار ۲/۳ از رنگ RV6 آتوسا + ۱/۳ از رنگ شماره ۶٫۵۵ پرفکت + اکسیدان ۹%

   فرمول ۲ :

   مقدار ۲/۳ از رنگ شماره ۶٫۹۹ ایگورا رویال + ۱/۳ از رنگ ۶٫۵۵ پرفکت + اکسیدان ۹%

   شرابی ارغوانی

   مقدار ۲/۳ از رنگ V6 + مقدار ۱/۳ از رنگ ۶۶٫۴۶ پرفکت + اکسیدان ۹%

   شرابی مسی

   فرمول ۱ :

   مقدار ۲/۳ از رنگ ۶۶٫۴۴ + ۱/۳ از رنگ ۴۴/۴۶ + ۲ سانت واریاسیون پرتقالی مانند ۰٫۴۳ + اکسیدان ۹%

   فرمول ۲ :

   کل تیوپ از رنگ ۵۵٫۴۴ + ۵ سانت از رنگ ۷۷٫۴۶ + اکسیدان ۹%

   فرمول ۳ :

   ۲/۳ از رنگ V5 از هر مارکی + ۱/۳ از رنگ ۸۸٫۴۳ پرفکت + ۲ سانت واریاسیون پرتقالی + اکسیدان ۹%

 13. avin - خرداد ۱, ۱۳۹۳

  بازم نهایت تشکر رو دارم چشم حتما پیشنهاد شمارو انجام میدم دست شما درد نکنه.متشکرم

 14. الی - خرداد ۶, ۱۳۹۳

  بسیارممنون از این سلیقه و انتخاب زیباتون در مورد رنگ ها
  درجواب پیام قبل ک داده بودین باید بگم که من موهام کاملا صاف هست وبلندیش تا بازوهام. اما چون صورتم کشیده هست قصد دارم اندفه کاملا لایه لایه یا مدل میدی کوتاهش کنم با عکس ۱و۲ ک گذاشته بودین خیلی موافقم.. ولی آرایشگرای زیادی بنظرم نمیتونن این طلایی خوشرنگو در بیارن میشه خواهش کنم ترکیب هایلایت عکس۲ و همینطورطلایی مات رو برام بزارین؟ منظورم یه طلایی که یه کمم تیره تر ازین باشه … بهرحال کاملا بشه گفت که طلایی مات هست:-)
  منهم امیدوارم بزودی بتونم تو مرکز مشاورتون حضور داشته باشم… بی نهایت ممنون

 15. الی - خرداد ۶, ۱۳۹۳

  یادم رفت بگم که من از مارکای رولن و ریتون استفاده کردم و راضی بودم اگر بشه مارکی معرفی کنین که به همین اندازه و ازینم بهتر باشه ممنون میشم:-)

  • امیر عمادی - خرداد ۶, ۱۳۹۳

   سلام نظر لطف شماست خوب در مورد اینکه موهاتون هم صاف هستش خیلی خوبه حتما با مدلی که انتخاب کردین زیباتر میشین رنگ مو ۱۰/۱ میتونین بگیرید برای اون قسمت استفاده کنید…دو برند رنگی که گفتید خوب هستند می تونید اکوالی هم استفاده کنید . قبل از انتخاب و تصمیم گیری این مطلبم رو که در مورد اخرین مدل موهای بهار ۲۰۱۴ هستش رو هم یه نگاهی بندازین.در مورد آرایشگر ها هم بدبین نباشید یه آرایشگر با تجربه پیدا کنید و میتونین عکس هم بهشون نشون بدید دقیقا ببینن شما چی میخوایین براتون همون رو دربیارن… همیشه شاد و سلامت و زیبا باشید

 16. ليدا - خرداد ۱۲, ۱۳۹۳

  با سلام و خسته نباشید من میخوام موهامو شکلاتى بدون دکلره کنم لطف میکنید راهنماییم کنید ممنون

 17. رها - خرداد ۲۰, ۱۳۹۳

  سلام.ممنون میشم هرچه سریعتر جواب من روبدید.آخه ضروریه.
  رنگ پوست من گندمی و تقریبا روشنه.چشمانم هم قهوه اییه.برای اولین بار میخوام موهام رو رنگ کنم.رنگ موهام قهوه ای تیره است.دوست دارم بدون دکلره کردن موهام رو رنگ کنم.از رنگها هم چیزی سرم نمیشه.از رنگ نسکافه ای و دارچینی خوشم میاد.بنظرتون به من میان؟چه رنگهایی باید تهیه کنم؟p

  • امیر عمادی - خرداد ۲۲, ۱۳۹۳

   سلام نمیدونم چقد می خوایین تغییر کنین اگر نمی خوایین هایلایت کنید یا زیاد با رنگ ها بازی نکنید می تونید یه چیزی مثل این عکس رو انتخاب کنید که رنگ پوستتون رو هم روشن تر نشون میده…البته سنتون رو نمی دونم اگر دوست دارید از همین رنگ تیره استفاده کنید و یه سبک رنگ دخترونه تر و شیطون تر باشه می تونید همون رنگ تیره رو با یه لایت ترکیب کنید به طور مثال این عکس و اگر می خوایین تغییرتون بیشتر باشه و از این سری رنگ ها بیرون بیایید می تونید از این رنگ هم استفاده کنید ولی بیشتر با موارد اول موافقم تا این اخری اگر خواستین از این اخری استفاده کنید ابروهاتون تیره باشه و موهاتون هم صاف یا حالت دار اگر فر هستش از اخری استفاده نکنید به نظرم جالب نمیشه…یه پیشنهاد وسوسه انگیز هم براتون دارم 🙂 استفاده از مدل های دو رنگ با توجه به رنگ پوستتون یه نگاهی به این عکس بندازین بعضی از مدل های دو رنگ واقعا جذاب هستن تو این مطلبم می تونید چند مدل دو رنگ ببینید…البته فکر کنم شما نمی خوایین اینقدر تغییر داشته باشید اگر حدسم درسته رو همون گزینه اول فکر کنید. شاد و زیبا باشید

 18. saba - تیر ۷, ۱۳۹۳

  سلام ه نضرتون رنگ قهوه ای تیره با مش های روشن یا دکلره به چهره ی سبزه میاد البته مشاشو میخوام بدم نازک بزنن
  به نظرتون قشنگ میشه ؟؟

 19. tk - تیر ۱۰, ۱۳۹۳

  سلام من موهای کوتاه پرپشت وضخیم و سیاهی دارم پوستم سبزه س و چشمام قهوه ای تیره رنگ موی مناسب من چه رنگیه؟ ممنون

 20. مریم - تیر ۲۱, ۱۳۹۳

  مریم

  سلام خسته نباشید من رنگ پوستم سبزه است رنگ چشمام هم قهوه ای روشنه مو های فر دارم الانم رنگ موهام شکلاتی ۶/e ولی از رنگش خوشم نیومد به نظر شما چه رنگی بذارم که به چهره ا م بیاد

  • امیر عمادی - تیر ۲۲, ۱۳۹۳

   سلام ممنون فکر میکنم با توجه به رنگ پوستتون از سبک های تیره تر استفاده کنید جالب باشه مثلا شبیه این عکس این در صورتی هستش که می خوایین تک رنگ باشه اگر دوست دارید یکم مدرن تر عمل کنید و بیشتر مطابق مد باشید می تونید از طرح های دو رنگ استفاده کنید که بعضی هاشون خیلی زیبا هستن مخصوصا چون موهاتون فر هستش مدل های زیبایی براتون پیدا میشه با توجه به رنگ پوستتون این عکس هارو بهتون پیشنهاد می کنم عکس اول و عکس دوم البته نمی دونم بلندی مو هاتون چقدره اگر بلند و حالت داره این عکس هم ببینید . مطلب موهای دورنگ هم یه نگاهی بندازید . همیشه زیبا و سلامت باشید.

 21. فاطمه - مرداد ۱۱, ۱۳۹۳

  من موهای سیاه با پوست سبزه روشن داریم لطفا راهنمایی کنید چه رنگی مناسب منه که هم منو زیبا میکنه هم رنگی که انتخابی خیلی به چشم میاد ؟ممنون

  • امیر عمادی - مرداد ۲۱, ۱۳۹۳

   سلام کاش رنگ چضم هاتون هم می گفتید … اخرین مطلبی که در مورد مد رنگ مو منتشر کردم چهار رنگ مو مشکی جذاب بود.. پیشنهاد میکنم اون مطلب رو بخونید و با توجه به رنگ چشم و علاقتون یکی از اون چهار رنگ رو انتخاب کنید . رنگ های خوبی هستن به چند نفر مشاوره دادم و با این رنگ ها خیلی زیباتر شدن. شاد و زیبا باشید

 22. nasim - مرداد ۱۱, ۱۳۹۳

  سلام
  من ژوست تیره با موهایی معمولی و کم پشت هستم.میخواهم موهایم دو رنگ ولی خیلی روشن نباشد.تو مایه های قهوه ای.چه کاری پیشنهاد میکنید؟

 23. زهرا - مرداد ۱۹, ۱۳۹۳

  سلام خدمت دوست عزیزم،من ۲۰ سالمه .رنگ پوستم گندمی. چشمام درشت قهوه ای تیرست.ازدواج کردم موقع عروسیم موهامو عسلی شکلاتی کردم.الان ۸ ماه از عروسیم میگذره،حالا میخوام موهامو رنگ کنم،لطفا کمکم کنید.لازم به ذکره که خودم رنگ های روشن رو دوست ندارم.ممنون میشم اگه زود جواب بدید

 24. امیر عمادی - مرداد ۲۰, ۱۳۹۳

  عذرخواهی می کنم اگر دیر شد 🙂 موفق باشید

 25. fariba - شهریور ۷, ۱۳۹۳

  چطور میتونم روی موی قهوهای متوسط نسکافه ای دربیارم؟

  • امیر عمادی - شهریور ۹, ۱۳۹۳

   سلام در مورد رنگ ها باید به ارایشگر مراجعه کنید براتون با توجه به خواسته ای که دارید ترکیب کنن…استثنا جواب این سوالتون رو میدم ولی از خوانندگان درخواست میکنم هر سوالی دارن بپرسن بجز پرسیدن شماره رنگ ها ! چون این کار وظیفه ارایشگر هستش و اینکه بهتره به یک ارایشگر با تجربه مراجعه کنید تا اینکه خودتون در منزل رنگ کنید … چون اونطور که من شمارو راهنمایی میکنم و چیزی که تو عکس ها میبینید رو نمیتونید خودتون در بیارید…برای اینکه نسکافه ای متوسط در بیاد باید رنگ ۶d رو با ۱۰٫۱ ترکیب کنید و ۱۰٫۱ دوبرابره ۶d باشه با اکسیدان شماره ۲…. موفق باشید

 26. nafas - شهریور ۷, ۱۳۹۳

  سلام من ۲۲ سالمه رنگ پوستم سفیده و رنگ چشمهام و موهام قهوه ای تیره هست. سال پیش ۱بار هایلایت عسلی کردم( از روی رنگ موهای طبیعی خودم- قهوه ای تیره) حالا میخوام کلا موهامو رنگ کنم تا یه تغییری بکنم و البته جذاب هم بشه؛میخوام رنگ موهام روشن بشه. چه رنگی بهتره واسم؟ خودم عسلی دوس دارم چون اون لایت های عسلی خیلی بهم میومدن.
  عسلی خوبه یا عسلی مایل به کاراملی؟؟؟
  توروخدا زود جواب بدین ۲روز دیگه میرم موهامو رنگ کنن. مرسییییییی

  • امیر عمادی - شهریور ۷, ۱۳۹۳

   سلام چه ترکیب خوبی 🙂 باید خیلی زیبا و جذاب باشید جنس و اندازه موهاتون هم خیلی خوبه همون لایت رو موهای خوش رنگتون باید خیلی قشنگ باشه یا مثلا ترکیب رنگ ابرو و موی مثل این عکس هم شما رو جذاب تر می کنه ولی چون دوست دارید یه تغییر دیگه داشته باشید و روشن تر کنید به نظرم می توینین از ترکیبی شبیه این عکس استقاده کنید و اگر باز هم دلتون بیشتر تغییر می خواد و می خوایین حسابی نگاه ها سمت شما باشه و متوجه تغییرتون بشن می تونید از ترکیبی شبیه این عکس استفاده کنید که خیلی روشن تر از موهای الان شماست.به غیر از این ترکیب ها بهتون پیشنهاد میکنم اخرین مطلبی که درباره چند نوع رنگ موی مشکی جذاب منتشر کردم رو هم یه نگاهی بندازید شاید وسوسه شدید بجای روشن تصمیم دیگه ای بگیرید 🙂 همیشه شاد و زیبا باشید.

 27. nafas - شهریور ۷, ۱۳۹۳

  ببخشید من تو پیام قبلیم شرایط موهامو نگفتم.
  بلندی موهام تا کمرم میشه، و فرم موهام زود حالت میگیره نه کامل صاف هست و نه فر. فرم موهام خیلی خوبه

 28. بهار - شهریور ۸, ۱۳۹۳

  جواب منو ندادی:-)

 29. بهار - شهریور ۸, ۱۳۹۳

  سلام,من موهای تقریبا قهوه ایی تیره زدم تا الانم دکلره نکردم و زیادم دوس ندارم ,پوستم تقریبا سبزه تقریبا!!!!رنگ چشمهام قهوه ایی روشنه, میشه لطفا راهنمایی کنید چه رنگی بهم میاد فقط بدون دکلره استفاده بشه,وموهامم کوتاهه

  • امیر عمادی - شهریور ۸, ۱۳۹۳

   سلام قهوه ای تیره با چشم هاتون میاد حالا اگر قهوه ای تیره نظرتون رو جلب نکرده برای اینکه تنوع ایجاد بشه میتونید ترکیبی عمل کنید حالا با توجه به میزان تغییری که دوست دارید بهتون چند انتخاب رو پیشنهاد میکنم . اگر می خوایین کم تغییر و زیبا باشه می تونید از ترکیبی شبیه این عکس استفاده کنید البته اینجوری کمتر تغییر رنگ مو تون به نظر میاد و با توجه به چشم هاتون که قهوه ای روشن هستش می تونید از ترکیب های دو رنگ روشن تر استفاده کنید به ترتیب از تیره تر به روشن تر این سه عکس براتون باید جالب باشه عکس اول . عکس دوم . عکس سوم . عکس چهارم . من بیشتر با ترکیب رنگ موی عکس اول براتون موافقم میبینید که با رنگ ابرو و چشم ها و رنگ پوست ترکیب خوبی ایجاد شده اگر موهاتون خیلی کوتاه هستش پیشنهادم عکس چهارم هستش. خوب حالا تصمیم گیری با شماست 🙂 بهتون پیشنهاد می کنم علاوه بر این مدل های ترکیبی که بهتون گفتم مطلب موهای دو رنگ مد ۲۰۱۴ رو که چند وقت پیش منتشر کردم رو هم ببینید شاید ایده ای جدید تو ذهنتون اومد. بابت دیر پاسخ دادن عذر خواهی می کنم همیشه شاد و زیبا و سلامت باشید.

 30. ندا - شهریور ۸, ۱۳۹۳

  با سلام و خسته نباشید
  من موهام هایلایت روشن دارد و زمینه را هم با رنگ روشن کردم
  رنگ چشمام مشکیه
  به نظرتون موهامو چه رنگی بکنم چون از این رنگ خسته شده ام

  • امیر عمادی - شهریور ۸, ۱۳۹۳

   سلام رنگ پوستتون چطور کاش رنگ پوستتون رو می گفتید..ولی چشم های زیبای مشکی تون بهونه خوبی برای یه پیشنهاد وسوسه کننده بهم میده اگر سفید پوست باشید که بهتر 🙂 مخصوصا که از رنگ روشن خسته شدین و دوست دارید یه تغییر درست حسابی داشته باشید من بهتون موهای مشکی ترکیبی زیبا رو پیشنهاد می کنم اگر شهامت تغییر رو دارید بهتون پیشنهاد می کنم مطلب ۴ رنگ موی مشکی جذاب رو که به تازگی منتشر کردم رو مشاهده کنید و مدل های زیباش رو ببینید اگر زیاد دوست ندارید تو چشم باشید می تونید یه ترکیب ملایم تر از بین همون مدل ها انتخاب کنید مثلا این عکس با توجه به چشم مشکی بودن شما دستتون تو انتخاب کردن بین اون ۴ نوع رنگ بازتر خواهد بود و پیشنهاد من به شما بیشتر ترکیب های اول از همون مطلب هستش.همیشه جذاب و سلامت باشید.

 31. سحر - شهریور ۹, ۱۳۹۳

  سلام.من موهای تقریبا پری دارم بلندیش هم تا کمرم میرسه ولی درکل مدلش تیکه تیکه بوده و رنگ موهام هم کاملا مشکی نیست کمی روشنتر هستش حدودا۸ ماهه پیش یه رنگ تقریبا قهوه ای طبیعی گذاشته بودم که الان یک سو م موهام به رنگ ریشه رسیدن چشام قهوه ای تیرس پوستم سبزه س. میخوام رنگ یاهایلایت کنم ولی اصلا نمیدونم چه رنگی بهم بیشتر میاد در ضمن صورت تقریبا گردی دارم و موهام هم نازکند

 32. بهارموسوی - شهریور ۲۵, ۱۳۹۳

  سلام :
  من ۳۰ ساله موهای مصری کوتاه لخت و مشکی پوست صورت سفید گندمی چشمهایی قهوه ای تیره میخوام عسلی تیره رنگ کنم لطفا راهنماییم کنید و بفرمایید چه رنگهایی به این مشخصات من میاد و میتونه جذابیت منو بیشتر کنه

  • امیر عمادی - مهر ۴, ۱۳۹۳

   سلام با مشخصاتی که گفتید حتما الان موهاتون با رنگ مشکی باید زیبا باشه و بهتون بیاد ولی خوب همه به تغییر نیاز دارن به نظرم مطلب ۴ نوع رنگ مشکی هم یه نگاهی بندازید مواردی که توش هست مخصوصا این عکس بهتون میاد و برای موهای زیباتون خوبه..عسلی تیره هم خوب میشه و علاوه بر اون برای چشم های قهوه ای تون میشه ترکیب هایی شبیه این عکس و این عکس و این عکس هم استفاده کنید. همیشه سلامت و زیبا باشید.

 33. سمیرا - مهر ۱, ۱۳۹۳

  سلام وخسته نباشید.من یه مدت پیش موهامورنگ تنباکویی کردم.خب خوبه به پیشنهاد یکی از دوستام میخواستم از داخلش تکه های کرم استخونی در بیارم.نمیدونم اصلا خوب میشه یا نه؟میشه لطفا راهنماییم کنید

 34. سمیرا - مهر ۱, ۱۳۹۳

  عذر میخوام من تو پیام قبلیم فراموش کردم بگم رنگ پوستمم تقریبا گندمیه رنگ چشمامم قهوه ای (تقریبا تیره) هستش.ضمن اینکه موهام کم حجم و تارهای نازکی داره.

  • امیر عمادی - مهر ۴, ۱۳۹۳

   سلام بله پیشنهاد خوبی دادن میتونید این کارو بکنید و چند تا لایت استخونی بهش اضافه کنید فقط توش زیاده روی نکنید و تعدادش بیش از اندازه زیاد نشه…همیشه شاد و سلامت باشید

 35. مریم - مهر ۲, ۱۳۹۳

  با سلام .من دختر ۲۵ ساله هستم .موهای خیلی بلندی ندارم یعنی تا شونه هام هستم .رنگ پوستمم تقریبا سفید هست. صورت کشیده ای هم دارم. میخوام موهامو فر کنم و رنگ اما نمیدونم چه مدلی با چه رنگی بهم میاد . از رنگ قهوه ای براق هم برا موهام خیلی خوشم میاد .میخواستم راهنماییم کنین چجور فری با چه رنگ و مارکی بذارم.و درصمن موهامم خیلی پرپشتن . ممنونم بخاطر مطالبتون .با تشکر

  • امیر عمادی - مهر ۴, ۱۳۹۳

   سلام خواهش می کنم در مورد اینکه موهاتون رو کاملا فر کنید موافق نیستم نمی دونم موهاتون الان صاف هستش کاملا یا حالت داره کمی…رنگ چشم هاتون هم تاثیر داره که اونم نمیدونم چه رنگی هستش … بهتون پیشنهاد میکنم مدل کوتاه و حالت دار انتخاب کنید شبیه این عکس یا مدلی شبیه این عکس انتخاب کنید که یبار مهمونی یا جایی خواستید برید بتونید از مدل های ترکیبی صاف و حالت دار شبیه این عکس استفاده کنید . در مورد رنگش هم همون رنگ قهوه ای بهتون میاد اگر هم خواستید از رنگ بندی روشن تر استفاده کنید می تونید از ترکیب رنگ اولین عکس استفاده کنید که باهاش با آرایش چشم دودی برای مهمونی ها می تونید زیبا تر بشید. همیشه شاد و سلامت باشید.

 36. باران - مهر ۱۵, ۱۳۹۳

  سلام.من بیست سالمه اولین باره میخوام موهامو رنگ کنم موهام بلنده یکم موج داره رنگ موهامم خرمایی تیرس.رنگ پیشنهادیه شما چیه؟نمیخام رنگش خیلی روشن باشه.مرسی

 37. باران - مهر ۱۵, ۱۳۹۳

  ببخشید یادم رفت رنگ چشمامم بگم.قهوه ای تیره .اگه ممکنه زودتر جوابمو بدین متشکرم

  • امیر عمادی - مهر ۲۱, ۱۳۹۳

   سلام چه ترکیب زیبایی موهای بلند خرمایی تیره چشم قهوه ای 🙂 باید زیبا باشید خوب اگر دوست دارید رنگ مو استفاده کنید و تغییر داشته باشید می تونید در کنار همین رنگ ظبیعی تون یه رنگ دیگه استفاده کنید که یه مدل ترکیبی در بیاد ..اولین رنگی که بهتون پیشنهاد میکنم تیره هستش شبیه این عکس اگر خیلی اسرار دارید تغییرتون بیشتر باشه می تونید چیزی شبیه این عکس و این عکس استفاده کنید بهتون میاد اگر باز هم راضی نشدید و روشن تر می خوایین می تونید ترکیبی شبیه این عکس انتخاب کنید..همیشه زیبا و سلامت باشید

 38. الهام - آبان ۱, ۱۳۹۳

  باسلام، من ۲۶سالمه و رنگ چشام قهوه ای تیره هست ومیخام که موهامو آناناسی کوتاه کنم پوستمم نسبتا روشنه، الان موهام استوایی رنگه یعنی کمی روشنتر از طلایی، میخام که برام یه رنگ خیلی قشنگ که بهم میاد معرفی کنید چه رنگی کنم به من میاد? البته موهام چند وقت پیش تقریبا ۴ماه پیش دکلره کردم

 39. safiye - آبان ۳, ۱۳۹۳

  با سلام و تشکر از سایت خوبتون
  اگه میشه سریع جوابمو بدید
  من قبلا موهامو دکلره کرده بودم بخاطر بارداریم دیگه رنگ نکردم الان تقریبا ۱۳ سانت از موهای خودم رشد کرده میخوام خودم رنگ کنم میخواستم کمکم کنید چه رنگی بزنم نمیخوام دکلره کنم میخوامم رنگ موم روشن بشه مو هام صاف تقریبا نزدیک ار نجم بلندیش موهای خودم که در اومده خرمایی تن قرمزی داره
  ممنون لطفا سریع راهنماییم کنید

  • امیر عمادی - آبان ۱۳, ۱۳۹۳

   سلام موهاتون چون قسمت دکلرش بیرنگ شده یه دست نمیشه می تونید یه رنگی بذارید که هارمونی داشته باشه با اون قسمت … من بهتون پیشنهاد می کنم حتما به یه آرایشگر خوب مراجعه کنید و قبلا هم تو این مطلب اعلام کردم در مورد فرمول رنگ مو لطفا سوال نپرسید و به آرایشگر مراجعه کنید ولی اگر خیلی مایلید که خودتون انجام بدید می تونید قسمت دکلره شده رو ۶/۱ با اکسیدان ۹ درصد بذارید و قسمت طبیعی رو از دو سانت مونده به ریشه تا قسمت دکلره رو ۱۰/۱ با اکسیدان ۱۲ درصد بذارید و در نهایت ریشه موهاتون رو ۱۰/۱ با یه بند انگشت ۶/۱ ترکیب و با اکسیدان ۹ درصد بزنید…موفق باشید.

 40. mahsa - آبان ۷, ۱۳۹۳

  سلام. مرسی بابت عکسای خوبتون. من موهای شرابی داشتم به هزار زحمت روشنش کردم و الان بلوند دودی با لایتهای تیره دودی. میخوام روی کل موهام قهواه ای بزنم که قرمزی نداشته باشه. راهنماییم کنید لطفا . ممنون

 41. mahsa - آبان ۷, ۱۳۹۳

  و اینکه بلوند خیلی بهم میاد ولی تکراری شده بیشنهادی جز قهوه ای داشته باشید هم ممنون میشم. از موهای دو رنکم خوشم میاد

  • امیر عمادی - آبان ۱۳, ۱۳۹۳

   سلام شما در مورد رنگ چشم هاتون و صاف و فر بودن و اندازه موهاتون بهم نگفتید و اینکه رنگ پوستتون هم نمی دونم و عکستون هم ندارم ! اینطور نظر دادن شاید درست نباشه…ولی از هر استایل و سبکی که باشید بهتون پیشنهاد می کنم از این مطلب هم بازدید کنید حتما موردی که دوست دارید رو پیدا می کنید. شاد و سلامت باشید

 42. safiye - آبان ۱۲, ۱۳۹۳

  سلام چرا جواب سوال منو نمی دید آقای امیر عمادی

 43. sanaz - آذر ۲۳, ۱۳۹۳

  سلام من میخام از روی یک عکس موهام رو رنگ کنم
  چجوری میتونم عکس رو براتون بفرستم تا درموردش بهم اطلاعات بدین؟؟
  ممنون میشم اگه ج بدین

 44. shima - آذر ۲۵, ۱۳۹۳

  salam.bebakhshin man latin mitypam keyboardam farsi nemishe.mikham muhamo ghahveyi sheni bezanam albate bedune dekolore.age mishe begin az che rangi estefade konam va che nokati ro dar nazar begiram.zemnan alan entehaye muham taghriban asali has va muhaye khodam meshki ama na kheili tire.agar ham momkene y ax az ghahveyi sheni bezarin baram.mer30
  b nazare shoma ghashang mishe man pustam sefide chesham ghavveyi.

 45. ترنم - دی ۴, ۱۳۹۳

  سلام
  من۲۲سالمه،رنگ پوستم سفیده،رنگ چشمام عسلیه وموهام هم خرمایی روشن
  موهام بلندوصافه وزودحالت میگیره
  برای اولین بارمیخوام موهامورنگ کنم ومیخوام روشن ترازرنگ پایه بشه،
  من هیچ آشنایی بارنگهاندارم،ممنون میشم راهنماییم کنیدکه چه رنگی بهم میاد

  • امیر عمادی - دی ۶, ۱۳۹۳

   سلام چه ترکیب زیبایی حتما شما خیلی زیبا هستید 🙂 موهای خرمایی زیباتون به رنگ پوست و چشای قشنگتون میاد ولی حتما دوست دارید تنوع داشته باشید…بهتون چند پیشنهاد میدم اگر دوست دارید از ترکیبات روشن استفاده کنید بهتون پیشنهاد میکنم ترکیبی شبیه این عکس یا این عکس رو انتخاب کنید چون موهاتون بلند و صافه مخصوصا اولین عکس خیلی زیبا میشه رو موهاتون اگر مایل بودید از ترکیبات تیره استفاده کنید می تونید انتخابی شبیه این عکس و این عکس داشته باشید… همیشه شاد و سلامت باشید.

 46. الي - دی ۶, ۱۳۹۳

  باسلام و عرض تشکر از پاسخگویی هاتون.من ۳۳ سالمه و پوست سبزه تیره است و چشمام هم قهوه ای تیره وموهام موج دار و خیلی بلند.برای اولین بار میخوام رنگ کنموهمسرم روشن اصلا دوس نداره.چه پیشنهادی دارید که تنوع خوبی واسم بشه و سنم رو هم زیاد نکنه؟ممنون

  • امیر عمادی - دی ۶, ۱۳۹۳

   سلام خواهش می کنم چقدر خوبه که به علایق همسرتون توجه می کنید خیلی عالیه از این حرفتون لذت بردم … در باره رنگ مو هم چون پوستتون تیره هستش چشم هاتون هم رنگ زیبای قهوه ای هستش اگر روشن کنید چهره تون شیطون تر میشه و بعضی هایلایت ها هم بهتون خیلی میاد حالا که نمی خوایین موهاتون رو روشن کنید می تونید از موهای دو رنگ هم استفاده کنید چون موهای بلندی دارید باید خیلی قشنگ بشه به طور مثال این عکس یا ترکیبی تیره شبیه این عکس هم براتون خوبه… امیدوارم نظراتم براتون مفید باشه…ممنون که در نظرات شرکت کردید همیشه شاد و سلامت باشید.

 47. فاطیما - دی ۱۷, ۱۳۹۳

  با سلام.
  من رنگ موهام مشکی طبیعی است و تا حالا رنگ نکردم.
  رنگ شماره ۸٫۵ روی موهای من چطور خواهد شد؟ پوستم سفید و چشام مشکی. در ضمن ۲۴ سالمه. نمیخام سنم زیاد نشون داده بشه. شما چه رنگی پیشنهاد میکنید؟

  • امیر عمادی - دی ۱۸, ۱۳۹۳

   سلام بهتون ۸٫۵ هم میاد ولی پوست زیبای سفید و چشم شرقی مشکی راه های انتخاب زیادی براتون به ارمغان میاره …. نمی دونم موهاتون بلنده یا کوتاه نمی دونم موهاتون صافه یا فر یا حالت داره یا چطوره … به هر حال من چند پیشنهاد براتون دارم…اگر موهای متوسطی دارین و مخصوصا اگر موهاتون صاف هستش همچین ترکیبی به پوست سفید و چشم های قشنگتون خیلی میاد ولی ممکنه یکم سنتون رو بیشتر کنه ولی خیلی بهتون میاد اگر موهاتون با اندازه متوسط هستش و حالت داره و می خوایین دخترونه تر باشه و سنتون رو بالا نبره می تونید از یه ترکیب رنگ مو شبیه این عکس استفاده کنید هم زیباست هم دخترونه تره… اگر موهای بلندی دارید و موهاتون صاف یا حالت داره بهتون ترکیبی شبیه این عکس رو پیشنهاد می کنم که اگر موهاتون بلند باشه خیلی بهتون میاد … اگر موهاتون کوتاه هستش می تونید ترکیبی شبیه این عکس استفاده کنید .. اگرم می خوایین خیلی تغییرتون کم باشه می تونید رنگ موهای خودتون رو با یه رنگ دیگه کمی ترکیب کنید شبیه این عکس از خانم مگان فاکس زیبا…. به هر حال پوست سفید و چشم های مشکی شما انتخاب زیادی براش هست … فک کنم پیشنهادات اولیه ای که بهتون کردم بیشتر براتون جذاب باشه امیدوارم موهاتون بلند باشه …بهتون پیشنهاد می کنم از یک متخصص مد هم دیدن کنید اونجا هم مواردی هست… همیشه شاد و سلامت باشید

 48. یاسمن - دی ۱۸, ۱۳۹۳

  سلام,خسته نباشید,این اولین باره که میبینم به سوالات بازدیدکنندگان به خوبی پاسخ داده میشه,خیلی خیلی خوشحالم وممنون,
  یه سوال داشتم,من قبلاموهامو مشکی زدم,الان بعدازحدود سه ماه رنگ بژ شماره ۷,مارک هیرلایت زدم,اما موهام قرمزشد,درضمن پایین موهام هنوزمشکیه,یعنی ازریشه۱۰سانت قهوه ای قرمز و بقیه مشکی,چکارکنم که یک دست بشن و رنگ زیتونی تیره دوست دارم,ممنون میشم راهنماییم کنید

  • امیر عمادی - دی ۲۲, ۱۳۹۳

   سلام ممنون بله همیشه سعی میکنم پاسخگو باشم…در مورد رنگ مو بارها از بازدیدکنندگان عزیز خواستم درباره شماره رنگ و مسائلی از این قبیل به آرایشگاه مراجعه کنن و خودشون این کار رو انجام ندن چون احتمال اینکه رنگی که میخوان در بیاد کمه! در مورد شما باید موهاتون دکوپاژ بشه …دکلره ضعیف بشه برای اینکار پودر دکلره و اکسیدان و کمی شامپو همراه مقداری اب رو ترکیب کنید و اول ساقه که مشکی هستش و بعد ریشه رو بزنید… بعد از شستن میتونید رنگ ۵٫۲ یا ۶٫۲ بزنید…بهتون پیشنهاد میکنم به ارایشگر مراجعه کنید. همیشه شاد و سلامت باشید.

 49. یاسمن - دی ۲۱, ۱۳۹۳

  سلام,چندروزه منتظرجواب شماهستم,چرا جواب نمیدید??

  • امیر عمادی - دی ۲۲, ۱۳۹۳

   سلام ببخشید که دیر پاسخ دادم بهتون…میتونید به یک متخصص مد هم مراجعه کنید به یک متخصص مد کمتر سر میزنم … به زودی مرکز مشاوره انلاین یک متخصص مد هم راه اندازی میشه و دیگه این تاخیر در پاسخگویی پیش نخواهد امد…بازم ازتون عذر خواهی میکنم بابت دیر پاسخ دادن … همیشه شاد و سلامت باشید .

 50. زهره - دی ۲۹, ۱۳۹۳

  سلام خسته نباشید .من ۲۰سالمه رنگ پوستم گندمی مایل به روشنه چشامم سبز پررنگه موهامم مشکی برا اولین میخوام موهامو رنگ کنم همسرم از رنگ های روشن خوشش نمیادممنون میشم راهنماییم کنید که چه رنگی بهم میاد.

  • امیر عمادی - بهمن ۴, ۱۳۹۳

   سلام ممنون چه چشم های زیبایی دارید … خوبه که به علایق همسرتون توجه می کنید.. رنگ موهای طبیعیتون هم با توجه به رنگ پوستتون خوبه بهتون میاد … برای شما انتخاب های مختلفی وجود داره اگر می خوایین کمتر تغییر کنید و از رنگ های تیره استفاده کنید می تونید قهوه ای خیلی تیره با موهاتون ترکیب کنید البته اینجوری خیلی کم تغییر می کنید ولی بهتون میاد پوستتون هم روشن تر نشون میده با چشم های زیباتون هم میاد شبیه این عکس یا این عکس اگر ترکیب تیره خواستید از ترکیبی شبیه این عکس هم می تونید استفاده کنید اگر مایل بودید که از ترکیب روشن تر استفاده کنید می تونید از ترکیبی شبیه این عکس استفاده کنید خیلی بهتون میاد… بازم اگر مشاوره یا راهنمایی خواستید می تونید از مشاوره آنلاین زیبایی یک متخصص مد در خواستتون رو ارسال کنید که شامل مشاوره لباس و استایل و ارایش و مو و … میشه ….همیشه شاد و سلامت باشید.

 51. زهره - دی ۲۹, ۱۳۹۳

  عذرمیخوام من یادم رفت اندازه موهامو بگم
  موهام کوتاهه مدلشم فارای کوتاهه ممنون

 52. عسل بانو - بهمن ۵, ۱۳۹۳

  با سلام من الان موهام عسلی روشن رو ب طلایی با ١٠سانت ریشه مشکی ک رنگ اصلی موهای خودم .میخوام موهام و بلوطی کنم .راهنمایی کنید.

  • امیر عمادی - بهمن ۹, ۱۳۹۳

   سلام دلیل پاسخ ندادن این بود که چندین بار تو نظرات و جاهای مختلف از بازدید کنندگلن خواهش کردم که درباره شماره رنگ ها سوال نپرسن و این کار رو خودشون انجام ندن و به آرایشگر ها بسپارن … استثنا جوابتون رو میدم … اگر منظورتون از بلوطی قهوه ای قرمزه از رنگ ۵/۶۵ استفاده کنید اگر تیره میخوایین از ۴/۶۵ اگر روشن تر می خوایین از ممیز رو بالا تر ببرین… همیشه شاد و سلامت باشید.

 53. شیرین - بهمن ۶, ۱۳۹۳

  سلام من موهای با قدمتوسط ورنگ ۰۰۰دارم (روشن ترین درجه قهوه ای) می خوام بالباس خردلی ست کنم چه رنگی بزنم که خیلی جذاب بشم واسه عروسی داداشم؟ لطفا سریع جواب بدین با تشکر…. رنگ پوستم تقریبا گندمی باچشمای عسلی وصورت لوزی تقریبا

  • امیر عمادی - بهمن ۶, ۱۳۹۳

   سلام قهوه ای خیلی روشن خوبه … نمیدونم لباس خردلی که دارید روشن یا تیره هستش ولی با رنگ خردلی می تونید از رنگ موی با ترکیباتی شبیه این عکس و این عکس و این عکس استفاده کنید اگر دوست دارید رنگ موهاتون روشن تر باشه می تونید از ترکیبی شبیه این عکس استفاده کنید…. با خردلی رنگ مو تیره تو هر شرایطی خوب نمیشه تیره ترین حالتی که می تونم براتون تصور کنم رنگ مویی شبیه این عکس هستش….بازم اگر مشاوره یا راهنمایی خواستید می تونید از مشاوره آنلاین زیبایی یک متخصص مد در خواستتون رو ارسال کنید که شامل مشاوره لباس و استایل و ارایش و مو و … میشه ….همیشه شاد و سلامت باشید.

 54. عسل بانو - بهمن ۹, ۱۳۹۳

  سلام چرا جواب سوال من رو نمیدید؟

  • امیر عمادی - بهمن ۹, ۱۳۹۳

   سلام دلیل پاسخ ندادن این بود که چندین بار تو نظرات و جاهای مختلف از بازدید کنندگلن خواهش کردم که درباره شماره رنگ ها سوال نپرسن و این کار رو خودشون انجام ندن و به آرایشگر ها بسپارن … استثنا جوابتون رو میدم … اگر منظورتون از بلوطی قهوه ای قرمزه از رنگ ۵/۶۵ استفاده کنید اگر تیره میخوایین از ۴/۶۵ اگر روشن تر می خوایین از ممیز رو بالا تر ببرین… همیشه شاد و سلامت باشید.

 55. باران - بهمن ۱۳, ۱۳۹۳

  سلام خسته نباشید . به پوست گندمی با چشمای سبز چه رنگ مویی میاد ؟؟
  ۲۴ سالمه وموهام بلند و فر هستش.
  اگه ممکنه پاسخ رو به ایمیلم بفرستید.

  • امیر عمادی - بهمن ۱۳, ۱۳۹۳

   سلام ممنون چشم های خوش رنگی دارید خیلی خوبه…با توجه به رنگ پوست و چشم هاتون می تونید از ترکیبی شبیه این عکس و این عکس یا این عکس استفاده کنید اگر دوست دارید موهاتون رو روشن تر کنید می تونید از ترکیبی شبیه این عکس استفاده کنید … ولی پیشنهاد های اول که بهتون گفتم بیشتر به چشم های قشنگتون میاد اگر هم تیره تر دوست دارید مشکی و رنج تیره هم شبیه این عکس هم بهتون میاد …همیشه شاد و سلامت باشید.

 56. انسیه - بهمن ۲۲, ۱۳۹۳

  سلام من عیدزن دایم موهامو رنگ سه صفرباروشن کننده قاتی کرد روموهام گذاشت قرارشدموهام سفیدبشه بعداز۴۵ دقیقه بعدرنگ دودی زیتونی بذاره نشدمو رنگ شد زرد من بیخیال رنگ دوم شدم بعداز چندماه رنگ تیره گذاشتم ولی یکدست نشد چیکارکنم یک دست بشه پوستم گندم گونست

  • امیر عمادی - بهمن ۲۳, ۱۳۹۳

   سلام بنده همیشه به همه افرادی که در وب سایت سوال می پرسند در مورد ترکیب رنگ این هشدار رو میدم که خودشون انجام ندن چون ترکیب درست رنگ ها و حتی اینکه کدوم ناحیه سر رو چطور رنگ و چه زمانی رنگ بزنید مهمه! اینکه موهاتون خراب شده تعجبی نداره … به نظرم شما به یک آرایشگر خوب مراجعه کنید مشکلتون رو می تونه رفع کنه…همیشه شاد و سلامت باشید

 57. حدیث - بهمن ۲۳, ۱۳۹۳

  سلام من ۲۵ سالمه و برای اولین بار میخوام رنگ کنم رنگ چشمام قهوه ای تیره و پوست صورتم سفید گندمی به نظر شما موهامو چه رنگی کنم؟

  • امیر عمادی - بهمن ۲۴, ۱۳۹۳

    

   سلام نمی دونم موهاتون فر یا صاق و کوتاه یا بلنده ولی با توجه به رنگ زیبای چشم هاتون بهتون چند پیشنهاد میدم…اگر از ترکیبات تیره استفاده کنید پوستتون روشن تر به نظر میاد ترکیبی شبیه این عکس یا این عکس استفاده کنید بهتون میاد اگر دوست دارید موهاتون رو روشن تر کنید می تونید از ترکیبی شبیه این عکس یا این عکس استفاده کنید از این حالت ها اگر روشن تر خواستید روشن ترین رنگ مویی که براتون می تونم تصور کنم ترکیبی شبیه این عکس هستش ….ولی به نظرم با توجه به سنتون و پوستتون از همون ترکیبات اولیه که گفتم استفاده کنید اینطوری رنگ پوستتون هم روشن تر نشون داده میشه … اگر باز به راهنمایی بیشتر نیاز داشتید می تونید از مرکز مشاوره زیبایی یک متخصص مد استفاده کنید همیشه شاد و سلامت باشید.

 58. رها - بهمن ۲۵, ۱۳۹۳

  سلام من رنگ پوستم سبزه صورتم گرد میخوام رنگ قهوه ای شکلاتی روشن بذارم به نظرتون خوبه؟

  • امیر عمادی - بهمن ۲۶, ۱۳۹۳

   سلام رنگ چشم هاتون رو نمی دونم و نمیدونم موهاتون فر یا صاف یا حالت دار هستش … ولی فکر کنم بهتون بیاد و اگر از رنگ های روشن تر استفاده کنید کمی صورتتون رو تیره تر نشون بده… خواستید مشخصاتتون رو کامل تر اعلام کنید بهتون چند پیشنهاد بدم یا به مرکز مشاوره زیبایی یک متخصص مد مراجعه کنید و عضو بشید تا بتونم بهتون پاسخ بهتری بدم….همیشه شاد و سلامت باشید.

 59. یاسمن - بهمن ۲۷, ۱۳۹۳

  سلام من یک رنگ و مش واقعا خاص میخوام برای سال جدید. زمینه چه رنگی کنم؟
  مش هم میخواهم پر و روشن باشه

 60. زهرا - اسفند ۳, ۱۳۹۳

  سلام من ۱۹ سالمه و چشمامم سبز زیتونی و پوستمم سفیده رنگ طبیعی موهام قهوه ای تیرس بنظرتون چه رنگی مناسبمه؟

  • امیر عمادی - اسفند ۴, ۱۳۹۳

   سلام چه چشم های خوش رنگی دارید پوستتون هم رنگش خوبه …. با این ترکیب انتخاب های زیادی دارید می تونید …چون پوستتون سفیده می تونید از رنگ های روشن هم استفاده کنید … اگر از ترکیبات روشن می خوایین می تونید از ترکیبی شبیه این عکس یا این عکس استفاده کنید این رنگ ها بهتون خیلی میاد ولی از طرفی ۱۹ سال دارید شاید دوست داشته باشید دخترانه تر باشه تیپتون می تونید از ترکیبات تیره تر استفاده کنید که با اون چشم های خوش رنگتون هم دخترونه تر باشید هم زیبا ترکیبی شبیه این عکس یا این عکس یا این عکس …. ولی خوب ترکیبات اول که بهتون گفتم بیشتر بهتون میاد … نمیدونم موهاتون صاف یا فر هستش و اینکه بلندیش چطوره … امیدوارم موهای صاف یا حالت دار بلند داشته باشید… باز هم اگر سوالی بود میتونید از مرکز مشاوره زیبایی هم اقدام کنید… موفق باشید.

 61. مشکات - اسفند ۳, ۱۳۹۳

  سلام من موهامو هشت نه ماه پیش رنگ و مش کردم که البته دکلره خوب عمل نکرد و مش توی موهام معلون نیست. موهای خودم مشکی والان که در اومده موهام سه رنگ شده.میخام یه رنگ قهوه ای تیره به موهام بزنم تا وقتی دوباره موهام در اومد با مشکی همخونی داشته باشه. و محبور نشم دوباره رنگ کنم.میشه راهنمایی کنین چه رنگهایی رو باید با هم ترکبب کنم؟

  • امیر عمادی - اسفند ۴, ۱۳۹۳

   با عرض سلام و احترام … اول از همه بهتون توصیه می کنم به یه آرایشگر خوب مراجعه کنید تا براتون انجام بده … رنگ هم میتونید ۳/۱ بذارید برای اینکه قهوه ای تیره بشه …. همیشه شاد و سلامت باشید.

 62. زهره - اسفند ۵, ۱۳۹۳

  سلام. من موهام کمی ازشونه هام بلندتره رنگ موهای طبیعی خودم خرمایی وبه اندازه ۱۰سانت نوک موهام مش داره البته مش هام رو ی موهای خودم هست پوستم گندمی چشمام خرمایی می خوام رنگ کنم از رنگ های که زردی وطلایی ومسی نارنجی داره خوشم نمییاد. رنگ های شکلاتی دارچینی وکاکایویی رو دوست دارم سنم ۳۳است یه رنگ جذاب وخوش رنگ میخوام دوست دارم بدون آرایش هم بهم بیاد.مرسی مرسی ممنون

  • امیر عمادی - اسفند ۹, ۱۳۹۳

   سلام چشم های زیبایی دارید با توجه به علایق و رنگ پوست و چشمتون می تونید از ترکیبی شبیه این عکس یا این عکس استفاده کنید اگر دوست دارید رنگ موهاتون تیره تر باشه می تونید از ترکیبی شبیه این عکس هم استفاده کنید اگر دوست دارید رنگ روشن تری انتخاب کنید ترکیبی شبیه این عکس یا این عکس هم براتون خوبه….من از اولین عکسی که بهتون پیشنهاد دادم بیشتر خوشم میاد … امیدوارم یه تصمیم خوب بگیرید و از زیباییتون لدت ببرید ….. همیشه شاد و سلامت باشید.

 63. فرزانه - اسفند ۸, ۱۳۹۳

  سلام. خسته نباشید. فرمول رنگ زیتونی-قهوه ای تیره و خوشرنگ رو میخواستم. ممنون

 64. مارال - اسفند ۹, ۱۳۹۳

  سلام امیر عزیز. من دیشب موهامو شرابی آلبالویی کردم و با اینکه رنگش خیلی قشنگ شده اما الان خیلی پشیمونم چون به رنگش عادت ندارم و حس میکنم اصلا بهم نمیاد حالا با توجه به اینکه موهام به دکلره حساس هستن چه رنگی به جز مشکی میتونم روی این بزنم که از این وضع در بیاد . خیلی دپرس شدم خواهش میکنم زود جوابمو بدین

  • امیر عمادی - اسفند ۹, ۱۳۹۳

   سلام رنگ پوست و چشم هاتون رو نمی دونم ولی با رنگی که گذاشتید فکر کنم یکی از نزدیکترین راه هاش اینه که رنگ شماره ۴/۱ بذارید تا موهاتون قهوه ای تیره بشه .. قهوه ای تیره به خیلی از رنگ پوست ها و چشم ها میاد… امیدوارم با این رنگ احساس بهتری داشته باشید دوست ندارم هیچ زیباروی پارسی رو بخاطر همچین موضوعی ناراحت و دپرس ببینم 🙂 همیشه شاد و سلامت باشید.

 65. مارال - اسفند ۹, ۱۳۹۳

  سلام و ممنون از راهنماییتون رنگ پوستم گندمی روشنه و چشمام سبز عسلیه ولی این رنگ خیلی برام غریبه راستش یه توناژبنفش داره که دوسش ندارم . میتونم قهوی ای روشنتر بزنم ؟مثلا ۵یا ۶؟چون ۴فکر کنم یکباره خیلی تیره ش میکنه…

  • امیر عمادی - اسفند ۱۱, ۱۳۹۳

   سلام میتونید بزنید ولی چون رنگ فعلی موهاتون شرابی البالویی هستش شاید چیزی که می خوایین در نیاد … حتما به یه ارایشگر خوب و حرفه ای مراجعه کنید واقعا حیف نیست با اون رنگ پوست و چشم های زیبایی که دارید رنگ موهاتون خراب شه ؟ حالا نمیدونم چطور شد با این چشم های زیبایی که دارید شرابی البالوییی انتخاب کردید با چشم های قشنگتون می تونستید ترکیبات تیره شبیه این عکس یا این عکس یا این عکس و یا از ترکیبات روشن تر شبیه این عکس و این عکس استفاده کنید…. البته اندازه موهاتون و نوعش رو نمیدونم و چهره تون رو نمیدونم چه فرمی داره … به هر حال نگران نباشید این رنگ که ابدی نیست می تونید برای اینده تصمیمات دیگری بگیرید … باز هم اگر سوال داشتید از مرکز مشاوره زیبایی هم میتونید استفاده کنید …همیشه شاد و سلامت باشید.

 66. sara - اسفند ۱۰, ۱۳۹۳

  سلام من ۲۸ ساله ومتاهل هستم موهای بلند مشکی (پرکلاغی )وچشمهای درشت مشکی وپوست سبزه وصورتی تقریبا کشیده دارم میخواهم موهایم قهوه ای خیلی روشن با بلوند۶۰درصد مش کلاهی باشد.نظر شما چیست ؟لطفا جواب را هرجه سریعتر به ادرس ایمیل من ارسال کنید. ممنونم……………………

  • امیر عمادی - اسفند ۱۱, ۱۳۹۳

   سلام چقدر ترکیبی طبیعی خوبی دارید .. خدا خودش به شما زیبایی داده و ترکیب طبیعی خوبی دارید … موهای پرکلاغی بلند با پوست سبزه و چشم های درشت مشکی واقعا ترکیب زیبا و جذابیه حتما شما نمونه ای از یک دختر شرقی زیبا هستید 🙂 …. انتخابی که کردید بد نیست چهره تون رو شیطون تر می کنه و یک جذابیت متفاوت نسبت به الان بهتون میده شاید برای همسرتون هم یه تنوع و جذابیت خاصی باشه و با ترکیب فعلی که دارید طبیعی تر و معصوم تر هستید بخصوص اگر موهاتون رو باز بذارید …چند انتخاب دیگر هم بهتون میگم اگر مایل بودید می تونید از ترکیب های شبیه این عکس و این عکس و این عکس هم استفاده کنید مخصوصا اولین عکس فکر کنم خیلی بهتون بیاد..اگر ترکیب روشن تر دوست دارید می تونید از ترکیبی شبیه این عکس یا این عکس استفاده کنید … همیشه شاد و سلامت باشید.

 67. فرزانه - اسفند ۱۰, ۱۳۹۳

  سلام، لطفا فرمول رنگ قهوه ای زیتونی خوشرنگ دقیقا چی هستش؟ ممنون

 68. فرزانه - اسفند ۱۰, ۱۳۹۳

  می شه لطفا جواب من رو هم بدین؟؟! هفته دیگه عروسی داریم خببب!!!

  • امیر عمادی - اسفند ۱۱, ۱۳۹۳

   سلام بابت تاخیر عذرخواهی می کنم… اگر سوالتون رو تو یک متخصص مد بپرسید شاید سریعتر جواب بگیرید اونجا بیشتر سر میزنم..در مورد اینکه میگید رنگ قهوه ای زیتونی خوش رنگ….. نمیشه پاسخ درستی به این سوال داد … چون خوش رنگ بودن از نظر هر شخصی می تونه متفاوت باشه و مخصوصا در مورد رنگ مو که رو موهای هر شخصی با توجه به رنگ فعلیش متغیر هستش و علاوه بر اون به شدت بستگی به رنگ پوست و چشم ها و نوع مو داره ممکن رنگ مویی زیبا برای شخصی اصلا زیبایی نداشته باشه و اینکه ترکیب رنگ ها رو میپرسید احتمالا می خوایین خودتون موهاتون رو رنگ کنید که من همیشه هم اعلام کردم به آرایشگر خوب و حرفه ای مراجعه کنید که موهاتون و زیبایی تون رو به خطر نندازید … کمکی که من می تونم بهتون بکنم اینه که با توجه مشخصات ظاهری رنگ پوست و چشم هاتون و …. بهتون چند پیشنهاد زیبا بدم که بعد خودتون با دیدن این پیشنهادات می تونید تصمیم بگیرید و هر طوری که مایلید و فکر می کنید زیباتره رو انتخاب کنید… اگر خواستید علاوه بر مشخصاتی مثل رنگ پوست و چشم و مواردی از این قبیل رو اعلام کنید که بررسی بشه می تونید از مرکز مشاوره یک متخصص مد هم استفاده کنید …. همیشه شاد و سلامت باشید.

 69. فرزانه - اسفند ۱۱, ۱۳۹۳

  منظورم رنگیه که بین قهوه ای و زیتونی باشه.. در کل ترکیب زیتونی با قهوه ای که مشکلی نداره؟ حتی شنیدم کمی دودی هم میشه بهش اضافه کرد. رنگ چشمام قهوه ای تیره و البته درشت هستش. رنگ پوستم هم گندم گون. ممنون بابت راهنماییتون

 70. فرزانه - اسفند ۱۱, ۱۳۹۳

  البته اینم بگم رنگ الان موهام دودی زیتونی روشنه که فکر می کنم پایه مناسبی باشه(تقریبا ۹ماه پیش رنگ کردم که الان اون رنگ اولیش به خاطر شستشو و … خیلی نمونده و بیشتر به زردی دکلره میزنه)

 71. راحله - اسفند ۱۵, ۱۳۹۳

  سلام خسته نباشیدـ من رنگ پوستم تیره و چشم عسلی صورتم بیضی و کوچیکه در حال حاضر رنگ موهام قهوه ای و دوست ندارم یه رنگ شیک میخوام ممنون از لطفتونـ

  • امیر عمادی - اسفند ۲۱, ۱۳۹۳

   سلام با مشخصاتی که میگید اگر رنگ موهاتون قهوه ای تیرست باید بهتون بیاد ولی چون می گید دوست ندارید و برای اینکه تنوعی هم با توجه به چشم های زیباتون داشته باشید اگر مایل باشید می تونید از ترکیبی های تیره و قهوه ای دار شبیه این عکس یا این عکس یا این عکس یا این عکس استفاده کنید… اگر می خوایید روشن تر کنید چون پوستتون تیرست زیاده روی نکنید می تونید از ترکیبی شبیه این عکس یا این عکس یا این عکس یا این عکس استفاده کنید…ولی تیره ها براتون بهتره…همیشه شاد و سلامت باشید.

 72. مهتاب - اسفند ۱۶, ۱۳۹۳

  سلام.من ۲۴ سالمه موهام فر درشت تا نیمه ی بازومه. چشام مشکیه و پوستم گندمی و صورتم بیضی شکله.تقریبا ۹ ماه پیش مشکی پرکلاغی گذاشتم.قبل از اون حدود ۱ سال موهام شرابی قرمز بود.موهای خودمم کاملا مشکیه.میخواستم بدونم الان امکانش هست بدون دکلره موهامو قهوه ای کنم و توش هایلایت دربیارم؟ البته میخوام کمی هم موهامو کوتاه کنم.من اتفاقی وارد سایت شما شدم و از عکسا و نظرات خیلی لذت بردم.ممنون میشم اگه جواب بدید.موفق باشید.

  • امیر عمادی - اسفند ۲۱, ۱۳۹۳

   سلام مشکی پر کلاغی به اون چشم های مشکی و موهای فرتون خیلی میاد و باعث میشه پوستتون روشن تر بنظر بیاد … باید ترکیب خوبی باشه …. در مورد اینکه می خوایین موهاتون رو قهوه ای کنید قسمتی که مشکی کردید رو نمیتونید همینجوری قهوه ای کنید باید دکوپاژ کنید اول بعد رنگ کنید تا بهتون قهوه ای بده… خیلی متشکرم نظر لطف شماست ممنونم از اظهار نظرتون… ازتون دعوت می کنم از سایت یک متخصص مد هم دیدن کنید خیلی وقته که اینجا کمتر مطلب می نویسم و بیشتر تو یک متخصص مد می نویسم …. امیدوارم همیشه شاد و سلامت باشید.

 73. مریم - اسفند ۲۰, ۱۳۹۳

  سلام من چشمهای درشت سبز مایل به ابی دارم و پوست تنم هم برنزه است میخواهم بدونم چه رنگ مویی به من میاد با توجه به اینکه لباس شب من طلایی مایل به قهوه ای هستش لطفا راهنمایی کنید .
  سپاسگزارم

  • امیر عمادی - اسفند ۲۱, ۱۳۹۳

   سلام چقدر چشم هاتون زیباست خوش به حالتون … در مورد رنگ لباس چطور شد همچین رنگی انتخاب کردید؟ الان لباس رو دارید و دوختید یا هنوز میخوایین تصمیم بگیرید…؟ اگر دارید و براتون ممکنه تصویری از لباستون رو ارسال کنید تا بهتر بتونم بهتون چند پیشنهاد زیبا بدم…از مرکز مشاوره هم می تونید اقدام کنید یا می تونید عکس رو ایمیل کنید … همیشه شاد و سلامت باشید.

 74. مریم - اسفند ۲۰, ۱۳۹۳

  در ضمن موهای من رگه های سفید دارد و همیشته از رنگ موی n4 استفاده میکنم

 75. عسل - اسفند ۲۲, ۱۳۹۳

  سلام من ۲۲سالمه میخام برای اولین بار موهامو رنگ کنم..موهام مشکی و فر درشته و پرپشت ..تقریبا بلند تا وسط کمرم…چشمامم مشکی و پوستم سبزه روشنه..اگه میشه بگید که چه رنگهایی بیشتر بهم میاد.مرسی از راهنماییهاتون

  • امیر عمادی - اسفند ۲۶, ۱۳۹۳

   سلام چه ترکیب خوبی موهاتون باید خیلی زیبا باشه و خیلی بهتون میاد نمونه یه دختر شرقی جذاب هستید … خداوند ترکیب رنگ خوبی براتون انتخاب کرده رنگ طبیعی زیبایی دارید ولی اگر خیلی دوست دارید که تغییری داشته باشید یا رنگ کنید بهتون چند پیشنهاد میدم اگر می خوایین تغییرتون کم باشه و بر پایه موهای طبیعیتون باشه می تونید ترکیب رنگی شبیه این عکس یا این عکس یا این عکس استفاده کنید اگر دوست دارید بیشتر شیطونی کنید و تغییرتون بیشتر و روشن تر باشه می تونید از ترکیباتی شبیه این عکس یا این عکس یا این عکس استفاده کنید مخصوصا دو تا اخری خیلی به چشم های قشنگتون میاد و چون موهاتون تا کمرتونه شما رو جذاب تر میکنه…ولی باز هم میگم شما ترکیب طبیعی که دارید خیلی زیباست با دقت انتخاب کنید … همیشه شاد و سلامت باشید.

 76. SAHAR - اسفند ۲۴, ۱۳۹۳

  سلام ..وقتتون بخیر..
  من موهای مشکی با پوست سبزه و چشم ابروی مشکی داارم…چند وقت پیش موهام رو هایلایت کردم..زمینه موهام رو عسلی کردم و روش لایت های طلایی در آوردم..حالا به نظرم به رنگ پوستم خیلی نمیاد…میشه یه رنگ مناسب رو زمینه عسلی پیش نهاد بدین که به پوست سبزه بیاد؟؟؟
  در ضمن پیش نهاد خودم نسکافه ای یا فندقی هستش..
  ممنون

  • امیر عمادی - فروردین ۳, ۱۳۹۴

   سلام اینکه پوستتون سبزه هستش و موهاتون مشکی خودش ترکیبه خوبیه حالا نمیدونم چرا سمت روشن تر رفتید … ولی تصمیم الانتون خوبه و با فندقی موافقم می تونید تیره تر و زیتونی تیره و قهوه ای هم استفاده کنید و کلا فکر می کنم با توجه به مشخصاتتون انتخاب هایی شبیه این عکس و این عکس و این عکس و این عکس براتون مناسب باشه همیشه شاد و سلامت باشید.

 77. شادی - اسفند ۲۸, ۱۳۹۳

  سلام من بیست و هفت سالمه حدودا یک ماه قبل موهامو مش شرابی قرمز کردم که همه معتقد بودن خیلی بهم میاد خودمم دوسش داشتم اما به دلایلی مجبور شدم جلوی موهام رو رنگ قهوه ای زدم که تیره بشه نشد برای همین شماره یک زدم که الان دو رنگ شده چکار کنم که یکدست بشن؟؟ هیچوقت رنگ مویی که بهم بیاد رو نتونستم انتخاب کنم :'( در مورد رنگ موی خودمم باید بگم موهای خیلی پرپشت و بلند دارم و شدیدا موهام مشکیه به حدی که همه فکر میکنن رنگ کردم و اینکه رنگ دانه موهام جوریه که قرمز میشه با بعضی رنگها..رنگ پوستمم سبزه روشن و صورتمم یکم کشیده.تو رو خداا کمکم کنید باید زودتر موهامو یکدست کنم وااجبه :'(

  • امیر عمادی - فروردین ۳, ۱۳۹۴

   سلام رنگ چشم هاتون رو نگفتید .. اینکه موهاتون پر پشت و بلنده خیلی خوب و زیباست و رنگ موی مشکیتون با توجه به رنگ پوست سبزه ای که دارید خیلی خوبه … حس می کنم از رنگ فعلی موهاتون خیلی ناراحت هستید ..در مورد اینکه چه رنگ مویی انتخاب کنید می تونم کمکتون کنمو بهتون چند پیشنهاد زیبا بدم ولی قبل از اون بهتره موهاتون رو یکدست کنید … باز هم قبل از هر چیز پیشنهاد می کنم برای اینکار حتما به ارایشگر مراجعه کنید … برای اینکه یکدست بشه اون قسمت از موهاتون رو که یک گذاشتید دکوپاژ یا دکلره ضعیف بکنید و وقتی که موهاتون باز شد رنگ ۴/۱ بزنید یدست میشه … موهاتون یه دست شد در مورد انتخاب رنگ مو هم مشورت خواستید رنگ چشم هاتون رو هم بگید چند پیشنهاد بدم بهتون…همیشه شاد و سلامت باشید.

 78. Ava - فروردین ۱۸, ۱۳۹۴

  سلام خسته نباشید.من۲۷سالمه، ۴بار موهامو رنگ کردم البته فقط جلوی موهامو، چون سنم که رفته بالا موهای پشتم از جلو روشنتره یعنی خرمایی، هر بار که رنگ کردم تن قرمز داره، یه جورایی مثل رنگ حنا میشه، آرایشگام رفتم بازم همونجوری شد، الان چند روز قهوه ای شماره ۳ گذاشتم تیره شده اما ریشه موهام یکم تن قرمز داره،میخوام بدونم چرا اینجوری میشه؟بعد رو این موها میشه رنگ عسلی کرد؟پوستمم روشنه چشامم قهوه ای تقریبا روشن موهامم تا پایین کمرمه.

  • امیر عمادی - فروردین ۲۰, ۱۳۹۴

   سلام حتما رنگی که انتخاب می کنید تن قرمز داره باید از رنگ هایی که سری دودی دارن استفاده کنید رنگ هایی که ممیز یک دارن مثلا ۵/۱ و ۶/۱ و … اگر بخوایین موهاتون رو عسلی کنید باید با رنگ ۱۰/۱ موهاتون رو روشن کنید بعد عسلی کنید … همیشه شاد و سلامت باشید .

 79. Reyhane - تیر ۲۳, ۱۳۹۴

  سلام من میخوام واسه اولین بار موهامو رنگ کنم. مدل موهام و رنگ پوستم هم دقیقا شبیه این عکس ریحانا هست

  میشه بهم چند تا پیشنهاد بدین؟؟

 80. Reyhane - تیر ۲۳, ۱۳۹۴

  عه پس چرا لینک عکس نیومده؟؟؟ 😐
  میشه ایمیلتون رو بدین واستون بفرستم؟

 81. nahid - تیر ۳۰, ۱۳۹۴

  ۴۰ سالمه باپوست سبزه چشمهای مشکی موهای صاف وتاگردنم.می خوام رنگ شیک بذارم ازرنگ های خیلی روشن بلوند خوشم نمی آید نمی خوام سن را بالا نشان بده لطفا راهنمایی کنید ترکیب رنگش راهم به من بگوییدش

  • امیر عمادی - مرداد ۱, ۱۳۹۴

   سلام با چشم های مشکی و رنگ پوستی که دارید به نظرم ترکیبات تیره براتون مناسب تره و شما رو جوون تر هم نشون میده و می تونید از ترکیباتی شبیه این عکس یا این عکس یا این عکس یا این عکس استفاده کنید …. می تونید از تک رنگهای تیره هم استفاده کنید شبیه این عکس البته شما چون الان موهاتون مشکی هستش اگر از رنگ های تیره شبیه اخرین عکس استفاده کنید تغییرتون زیاد احساس نمیشه اگر دوست دارید رنگ جدیدی که استفاده میکنید بیشتر تغییرتون بده بهتره از رنگ های ترکیبی که اول بهتون پیشنهاد دادم استفاده کنید … همیشه شاد و سلامت باشید .

 82. nahid - تیر ۳۰, ۱۳۹۴

  ببخشید یادم رفت بگم که الان هم موهایم مشکیه

 83. nahid - تیر ۳۱, ۱۳۹۴

  خواهش می کنم جواب بدین

 84. nahid - مرداد ۶, ۱۳۹۴

  سلام وقت بخیر ازاینکه جوابمون دادنی ممنون ، موهای عکس چهارم خوب بود چه رنگی حساب می شه؟!!! لطفا ترکیب رنگ عکس چهارم راهم بگین .می خوام بدونم که رنگهای قهوه ای مایل به قرمز یا قهوه ای مایل به یاقوتی یاقهوه ای کاراملی بهم می آد چونکه احساس می کنم اونها رنگهای شادتری هستن بازهم ممنونم…

  • امیر عمادی - مرداد ۸, ۱۳۹۴

   سلام ممنون بین رنگ های که گفتید فکر کنم قهوه ای کاراملی برای پوستتون مناسب تر باشه … در مورد ترکیب رنگ ها هم لطفا به آرایشگر مراجعه کنید نمیتونم در مورد ترکیب رنگ بهتون کمک کنم …همیشه شاد و سلامت باشید.

 85. nahid - مرداد ۸, ۱۳۹۴

  سلام امیدوارم سالم شاداب باشید من چندروزه منتظر جوابم میشه لطفا جوابم را بدین لطفا فرمول ترکیب رنگها را هم بهم بدین لطفا

 86. زهره - مرداد ۱۰, ۱۳۹۴

  با سلام و خسته نباشید ببخشید من پارسال موهامو دکلره کردم وزیتونی دودی زدم الان میخوام قهوه ای تیره بزنم میشه راهنماییم کنین درضمن ریشه هایی که دراومده واندازه ۱۰سانته نمیخوام دکلره بزنم…لطفا مارک رنگم بگید ممنون

 87. حورا - مرداد ۱۰, ۱۳۹۴

  سلام خسته نباشید. من ی ماه دیگه عروسیمه و برای اولین بار میخام موهامو رنگ کنم. موهام یکم حالت داره و تا پشت کمرم هست. رنگ موهام خرماییه و رنگ پوستم سفید و چشمام هم عسلی ولی خیلی روشن نیس چشمام.
  و چون عروسیمه میخام تغییر کنم و بیشتر نظرم روی رنگ ترکیبیه و نمیخام دکلره کنم موهامو. خیلی هم عجله دارم واسه تصمیم رنگ موهام. لطف میکنین راهنماییم کنین؟ ب راهتمایی شما احتیاج دارم. ممنون میشم جواب رو اینجا واسم بنویسین یا واسم ایمیل کنین؟ و این ک رنگ شکلاتی خوب میشه واس عروس و با شرایط من؟ من خودم رنگ روشن خیلی دوست ندارم. خیلی دوست دارم نظرتون رو بدونم؟ در ضمن من ۲۳ سالم هست.

  • امیر عمادی - مرداد ۱۲, ۱۳۹۴

    

   سلام ممنون قبل از هر چیز بهتون تبریک میگم امیدوارم کنار همسرتون خوشحال و خوشبخت باشید . چقدر ترکیب زیبایی دارید موهای حالت دار بلند خرمایی در کنار پوست سفید و چشم های عسلی واقعا دیوونه کننده و زیباست …. شما ترکیب طبیعی خوبی دارید … من خودم رنگ موی طبیعی تون رو به شکلاتی ترجیح میدم ولی شکلاتی هم به پوست سفید و چشم هاتون میاد …البته چون می خوایین عروس بشید انتخاب کمی متفاوت هستش شاید اگر مهمان بودید بهتون خیلی ترکیبی تر و روشن تر پیشنهاد میدادم … مثلا این عکس رو ببینید چقدر عروس زیبا و طبیعی و جذابه … لباس عروستون رو انتخاب کردید ؟ چه مدلی داره ؟ پشت باز هستش ؟ چون انتخاب لباس و مدل مو رو انتخاب رنگ موهاتون تاثیر داره …. اگر ترکیبی دوست دارید به نظرم بیایم شلوغش نکنیم و مثلا می تونید ترکیباتی شبیه این عکس یا این عکس و این عکس هم داشته باشید ….اگر روشن تر دوست دارید می تونید ترکیباتی شبیه این عکس هم داشته باشید … شکلاتی که خودتون گفتید هم خیلی بهتون میاد … اصلا موهاتون حیفه ادم دلش نمیاد رنگ کنه خدا خودش طبیعیت شما رو طوری افریده که با هم هماهنگ و زیباست … البته این طبیعی هستش که افراد دوست دارن تغییر و زیبایی متفاوتی داشته باشن … اگر سوالی داشتید یا خواستید دقیق تر در مورد مدل مو و لباسی که انتخاب کردید می تونید از مرکز مشاوره زیبایی هم اقدام کنید … تا تصور بهتری از تون داشته باشم بتونم نظر بدم … همیشه شاد و سلامت باشید .

 88. زهره - مرداد ۱۱, ۱۳۹۴

  سلام ببخشید من عجله دارم مجلس،داریم میخوام موهامو رنگ کنم میشه جواب منو بدید

  • امیر عمادی - مرداد ۱۲, ۱۳۹۴

   سلام بابت تاخیر عذرخواهی می کنم … در مورد شماره رنگ و ریشه موهاتون که در اومده حتما به آرایشگر مراجعه کنید … دلیل اینکه من همیشه اسرار دارم به آرایشگر مراجعه کنید این هستش که بعضی افراد در منزل خودشون انجام میدن و در زمان بندی و ترکیب دقت لازم رو ندارن که باعث میشه موهاشون اون طور که میخوان در نیاد …. در مورد انتخاب رنگ مو و پیشنهاد رنگ مو با توجه به استایل و رنگ پوست و مو و سن و سالتون و … می تونم پیشنهاداتی که به نظرم زیبا هستن رو بدم و افراد هم اگر دوست داشتن می تونن از بین این پیشنهادات انتخاب هایی داشته باشن و با مراجعه به یه آرایشگر با تجربه و خوب درخواستشون رو بهش اعلام کنن تا خدایی نکرده رنگشون خراب نشه و از نتیجه ناراضی نباشن … همیشه شاد و سلامت باشید .

نظر دهید

*

English English Persian Persian