۵ ایده برای پوشیدن بوت های گاوچرانی

۵ ایده برای پوشیدن بوت های گاوچرانی

۵ ایده برای پوشیدن بوت های گاوچرانی
آیا نمی دانید که با بوت های گاوچرانی چه بپوشید؟ ما در این مطلب چند ایده ی جالب برای شما داریم.
یک جفت چکمه ی زیبای گاوچرانی می تواند مجموعه ی شما را تازه کند. انگار این چکمه ها هیچ وقت قرار نیست از مد بروند و می توان آن ها را تقریباً با هر چیزی – از لباس های یکسره گرفته تا شلوار جین و کاپشن- سِت کرد.
برای بهار و تابستان از بوت های مُچی و برای روزهای سردتر از بوت های زیر زانو استفاده کنید. این بوت ها را می توانید تقریباً در هر رنگی – از مشکی گرفته تا صورتی برّاق- تهیه کنید. ولی به نظر من رنگ های پررنگ قهوه ای بهترین گزینه هستند.
شماره ی ۱
با ظاهر ساده ی تگزاسی شروع می کنیم. یک شلوار جین، یک پیراهن راه راه یا چهارخانه، و شما آماده ی سوارکاری هستید. این ظاهر برای یک مهمانی خودمانی که نیاز به لباس های خیلی شیک ندارد بسیار مناسب است. ظاهر خود را با چند النگو، یک گردنبند و یک عینک  زیبا با رنگ هماهنگ با رنگ تی شرت بیارایید. با استفاده از یک برق لب قرمز نیز می توانید جذّابیت ظاهر خود را چند برابر کنید.
5 ایده برای پوشیدن بوت های گاوچرانی

شماره ی ۲
برای یک ظاهر رمانتیک، بوت های خود را با یک لباس یک سره سِت کنید و خود را شبیه یک دخترشاه پریان اهل تگزاس بسازید. تماشای تضاد بین پارچه ی ظریف لباس با چرم بوت همیشه زیبا خواهد بود. بوت را تیره و لباس را روشن انتخاب کنید، موهای خود را تاب دار کنید و باز نگه دارید، و خود را با زیور آلات درشت  بیارایید. اگر دوست داشته باشید، می توانید یک کاپشن جین نیز روی لباس خود بپوشید. نکته ای جالب درباره ی این ظاهر این است که در عین سادگی، بسیار تأثیر گذار است.
2شماره ی ۳
این ترکیب زیبا، به راحتی توجه دیگران را به شما جلب خواهد کرد. شما با استفاده از کمی از هر چیز، جذّابیتی مثال زدنی به خود می بخشید. همه چیز این ترکیب، خنثی است: یک تاپ سفید، یک جلیقه ی مشکی، شلوارک یا شلوار جین با کمی رنگ از یک کیف دخترانه و کش مو. همه چیز را ساده نگه دارید تا بوت های شما توجه دیگران را به خودشان جلب کنند.

3شماره ی ۴
برای داشتن ظاهری با کلاس و نوگرایانه، از یک دامن طرح دار با کمر بلند استفاده کنید و آن را با یک پیراهن با جنس خشک و یک کیف مجلسی بزرگ ترکیب کنید. دامن گلدار بسیار زیباست، ولی می توانید از طرح های حیوانی ( مانند پلنگی) و یا طرح های بومی نیز استفاده کنید. با استفاده از یک گردنبند زیبا، یک لاک ناخن خوش رنگ و یک عینک خلبانی قهوه ای می توانید ظاهر خود را بیارایید.

4شماره ی ۵
برای یک ظاهر معمولی پاییزی، بوت ها را ساده نگه دارید و آن ها را با یک شلوار جین نازک و یا ساپورت بپوشید. برای بالاتنه نیز یک سوئی شرت یا بافت گشاد بِژ را روی تاپ مشکی بپوشید و از گوشواره های حلقه ای استفاده کنید. اگر نمی خواهید رنگ های مختلف را امتحان کنید، این ترکیب ساده، با کلاس و مناسب برای هر موقعیتی است.
5

0

نظر دهید

*

English English Persian Persian