۵ مدل دُم اسبی سریع و زیبا

۵ مدل دُم اسبی سریع و زیبا

۵ مدل دُم اسبی سریع و زیبا
دُم اسبی مدلی بدون تاریخ مصرف و تطبیق پذیر است که می تواند هر موقعیتی را پوشش دهد. ما در این مطلب ۵ مدل زیبا و جذّاب را به شما معرفی می کنیم که هم اکنون بسیاری از هنرمندان و افراد معروف دنیا از این مدل ها استفاده می کنند.
دُم اسبی مدلی زیبا و راحت است که جای هیچ گونه نگرانی برای فرد باقی نمی گذارد.
بسیاری از آرایشگران معروف و مشتریانشان از طرفداران پروپاقرص این مدل هستند.
دُم اسبی گزینه ایست که می توانید تقریباً برای موقعیتی انتخاب کنید، از یک بعدازظهر خودمانی با دوستان گرفته تا یک مجلس عروسی.
ما در سایت یک متخصص مد در این مطلب ۵ مدل را فهرست کرده ایم تا هر گاه در تنگنا قرار گرفتید و نمی دانید که چه مدلی را انتخاب کنید، نگاهی به آن بیاندازید و با طی کردن مسیری کوتاه، به موهایی زیبا و جذّاب دست پیدا کنید.
فِر یکطرفه

دم اسبی فِر یکطرفه

جدا از راحت بودن این مدل، دُم اسبی یکرفه ظاهری جذّاب و رومانتیک به شما می دهد. تعجبی ندارد که چرا افراد معروف دنیا از طرفداران این مدل هستند.
پس از این که موهای خود را سشوار زدید، موهای خود را به یک طرف شانه کنید با یک کش مو بصورت یک دُم اسبی شُل ببندید. سپس یک دسته از موها را بردارید و با آن، کش مو را بپوشانید و با سنجاق ببندید.
اگر موهای چتری دارید، بهترین گزینه این است که آن ها را به همان سمتی که موهای خود را بسته اید، شانه کنید.
دفعه ی بعد، بابلیس خود را روشن کنید و با آن موهای خود را یکنواخت فِر کنید. بر اساس طول موهایتان، دُم اسبی باید روی شانه تان باشد. در انتها باید موهای خود را با لایه ی نازکی از تافت بپوشانید.
دُم اسبی شُل پیچیده
دُم-اسبی-شُل-پیچیده

این مدل بسیار خاص است، چون می توانید آن را مخصوص خودتان کنید. موضوع منحصر به فرد بودن است، هر بار یک دُم اسبی.
موهایتان را پشت گردنتان دُم اسبی شُل ببندید. حال می توانید موهایتان را در همین حالت رها کنید و یا مانند مدل قبل یکطرفه بپیچانید. یک دسته از موهایتان را دور کش مو بپیچانید. اگر نیاز بود، موهای پیچانده شده را با سنجاق سر محکم کنید. شما می توانید بالای موهای خود را با توجه به سلیقه و بسته به فُرم صورتتان به بهترین نحو ممکن آرایش کنید.
به موهای خود تافت بزنید تا ظاهری مات و آشفته بگیرند.
دُم اسبی بخش بخش

دُم-اسبی-بخش-بخش
این مدل توهم ایجاد می کند که موهایتان بلندتر از میزان واقعی آن است. رسیدن به این مدل بسیار آسان است و به راحتی می توان با آن دیگران را تحت تأثیر قرار داد.
کناره و بالای موهای خود را به سمت عقب شانه کنید و پشت موهایتان را باز بگذارید. شما می توانید هر طور که دوست دارید موهای جمع شده را ببندید، با یک کش مو، با یک کلیپس و یا با یک سنجاق سر. همه چیز به شما بستگی دارد. در انتها نیز به موهای خود تافت بزنید.
دُم اسبی با لَچَک
دُم اسبی با لَچَک

یکی از مواردی که در این مدل باید مورد توجه قرار گیرد این است که باید به درستی با دیگر لباس ها ترکیب شود.
این مدل را با یک تِل یا لچک پهن یا باریک با رنگ دلخواهتان ترکیب کنید. مدل دُم اسبی کاملاً به خودتان بستگی دارد. هر کاری که دوست دارید بکنید. موهایتان را بپیچانید، فُر کنید، یکطرفه بگذارید و … .
لچک را با سنجاق در جای خود محکم کنید. در انتها، مهم ترین چیزی که این مدل نیاز دارد، یک لبخند زیباست!
دُم اسبی سرکِش

دُم اسبی سرکِش

بهترین راه برای ایجاد این مدل این است که بگذارید تصوّراتتان همه ی کارها را انجام دهند. نکته این است که پا را از محدوده ی خود فراتر بگذارید و مدلی ایجاد کنید که فریاد بزند: « این مدل رو من اختراع کردم! ممکنه ناجور باشه، ولی من اینجوری دوستش دارم!» با سنجاق سرها و موهایتان بازی کنید لذّت ببرید!

23

نظر دهید

*

English English Persian Persian