۶ نکته برای استفاده از رژ لب مشکی

۶ نکته برای استفاده از رژ لب مشکی

۶ نکته برای استفاده از رژ لب مشکی
۱٫ لب های خود را آماده کنید

عاشقان رژ لب می دانند که اعمال رنگ های تیره به لب های خشک می تواند فاجعه بیافریند. رژ لب ترک بر می دارد و ظاهری زشت و نامتقارن ایجاد می کند.
برای این که لب هایتان ظاهری نرم داشته باشد و رژ لب تان ماندگاری بیشتری داشته باشد، باید از پوست پوست شدن لب هایتان جلوگیری کنید.


1. لب های خود را آماده کنید

برای این کار می توانید یک لایه وازلین به لب هایتان بمالید و یک دقیقه به آن وقت بدهید. سپس، با یک مسواک مخصوص کودکان ( توجه کنید! مخصوص کودکان، نه معمولی. مسواک های معمولی خشن هستند.)، لب هایتان را بصورت دایره ای مسواک بزنید تا پوست های اضافه جدا شوند. ساده بود، نه؟
در انتها، به لب هایتان یک لایه مرطوب کننده ی لب اضافه کنید تا لب هایتان را برای مرحله ی بعد، نرم و مرطوب نگه دارد.
۲٫ از خط لب استفاده کنید
برای این که رژلب را محدود کنید، قبل از استفاده از آن، به لب های خود خط لبی بزنید که با رنگ رژ لب، هماهنگ باشد.
اگر خط لب مشکی ندارید ( دلیلی هم ندارد داشته باشید. مگر چند بار پیش می آید که از آن استفاده کنید؟)، مداد چشم مشکی هم همان کار را انجام می دهد. از وسایل کِرِمی استفاده نکنید، چون به راحتی لکّه لکّه می شود.
۳٫ بُرُس لب
بُرُس لب

کنترل کردن ماتیک های ضخیم، سخت است و همین موضوع باعث می شود شکل لب ها نامساوی شود.
یک برُس لب می تواند کنترل خوبی نزدیک خط لب برایتان فراهم کند. این مرحله خیلی ضروری نیست، ولی برای استفاده از رژ لب تیره، کمک بزرگی است.
۴٫ پاک کنید و پاک کنید
اگر رژ لب های قرمز یا صورتی پاک شود، مسئله ای نیست، چون تقریباً هم رنگِ رنگ طبیعی لب ها است. ولی هنگامی که رژ لب مشکل پاک شود، یک ترکیب زشت مشکی صورتی ایجاد می شود. پس مهم است که رژ لب خود را تثبیت کنید.
شما می توانید با اعمال یک لایه پوشاننده به عنوان زیرسازی و پایه، ماندگاری رژ لب خود را بیشتر کنید. سپس، پس از اعمال اولین لایه ی رژ مشکی، رنگ اضافه را با استفاده از یک دستمال کاغذی پاک کنید. قبل از اعمال پودر شفاف برای تثبیت رژ لب، یک بار دیگر این کار را تکرار کنید.
در انتها، آخرین لایه ی رژ لب مشکی خود را بزنید. یک بار دیگر مراحل را برایتان تکرار می کنیم: پوشاننده، رژ لب، پاک کردن، رژ لب، پاک کردن، پودر، رژ لب.
۵٫ آرایش چشم ساده
 آرایش چشم ساده

یک یادآوری سریع: اگر می خواهید لب هایتان خودنمایی کنند، چشم هایتان باید ساده باشند. برای پلک ها از رنگ های خنثی استفاده کنید. سپس، از کمی خط چشم و مقدار زیادی ریمل استفاده کنید.
۶٫ برای جدّی بودن آماده باشید
مهم نیست که چقدر رژ لب خود را خوب تثبیت کرده باشید، اگر می خواهید تمام شب در مهمانی ثابت و زیبا باقی بماند، باید مراقب لب های خود باشید. در ابتدا، ممکن است کمی خود را جدّی نشان دهید. کمی ناجور است، اما هر چقدر که زمان بگذرد، چهره ی جدّی شما مهربان تر خواهد شد!
اگر قرار است شربت زیاد بنوشید، ان نی استفاده کنید تا لب هایتان با لیوان تماس نداشته باشد.
این هم از لب های مشکی زیبای شما. هر زمان، به هر مناسبت و بنا به هر موقعیتی، می توانید با به کار گیری این ۶ نکته، لب هایی زیبا و جذّاب خواهید داشت.

0

نظر دهید

*