آیا می توان بدون استفاده از اطوی مو، موهایی صاف داشت؟

آیا می توان بدون استفاده از اطوی مو، موهایی صاف داشت؟
البته این موضوع به جنس مو و شرایط محیطی بستگی دارد، اما روش هایی وجود دارد که با استفاده از آن ها می توان به این چنین موهایی رسید.
۱٫ موهای خود را با آب وِلرم رو به سرد و شامپو و نرم کننده ی مورد نظر خود بشویید.
۲٫ پس از این که شامپو و نرم کننده را از موهای خود شستید، یک بار دیگر موهای خود را با آب سرد بشویید تا لایه های مو نرم و بهم نزدیک شوند. آب باید تا بیشترین حدّ تحمّلتان سرد باشد.
۳٫ پس از این که موهای خود را با حوله خشک کردید، به موهای خود محصولات محافظ در برابر گرما و یا سِروم های حالت دهنده بزنید و به انتهای موهای خود رسیدیگی کنید. سپس، موهای خود را با شانه های دندانه درشت، با دقّت و به آرامی از بالا تا پایین شانه کنید.
۴٫ موهای خود را با گرمای ملایم و با یک نازل متصل به سشوار، شسوار بکشید. سر انگشتان خود را هم به دقت با سشوار گرما بدهید تا از رسیدن اندک رطوبت از طریق سر انگشتانتان به موها، جلوگیری شود. سپس، موهای خود را به سه تا شش قسمت ( بسته به مقدار موهایتان) تقسیم کنید و با کلیپس، از هم جدا نگه دارید. سپس با استفاده از یک برس لوله ای در یک سمت و سشوار در سمت دیگر، موهای خود را از ریشه تا انتها خشک کنید.
۵٫ پس از این که همه ی بخش ها خشک شد، هوای سشوار را خنک کنید و یک بار دیگر از سشوار و برس لوله ای برای موهای خود استفاده کنید. هوای خنک، مدل دادن را راحت تر می سازد.
۶٫ حال، کمی از سِروم نرم کننده یا براق کننده ی مورد علاقه تان را از وسط موها تا به انتها بزنید.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*