ابروهای بزرگ برای پاییز و زمستان

ابروهای بزرگ برای پاییز و زمستان
امسال، مُد به خانم ها می گوید که موچین را کنار گذاشته و بگذارید ابروهای زیبایتان خودنمایی کند. پاییز و زمستان امسال، فصل ابروهای بزرگ است.
ما در این مطلب به شما می گوییم که چگونه ابروهایی تحسین برانگیز داشته باشید و از همه مهم تر، چگونه آن ها را حفظ کنید.
۱٫ اول از همه، مقدار خود را مشخص کنید
1. اول از همه، مقدار خود را مشخص کنید

همه می گویند که شکل صورت و ابرو باید متناسب باشند و ما هم شدیداً با این موضوع موافقیم. هیچ چیز بدتر از این نیست که ابروهایتان با صورتتان همخوانی نداشته باشد.
Amanda Shackleton، یکی از متخصصین آرایش، روشی خاص برای تعیین طول ابرو و مکان اوج کمان ابرو، ارائه کرده است. ابرو باید از وسط برآمدگی بینی ( در تصویر) آغاز شود، اوج کمان باید در دو سوم ابرو باشد و انتهای ابرو باید روی خطی باشد که از برآمدگی بینی شروع شده و از گوشه ی چشم، می گذرد.
۲٫ ابروهایتان را رها کنید
Heather Nelson، یکی از آرایشگران معروف و باتجربه ی لُس آنجلس می گوید: « اگر می خواهید ابروهای زیبا و پُر پشت داشته باشید، باید آن ها را رها کنید. باید به ابروهایتان فرصت رشد بدهید. اگر هم می خواهید مدل ابروی خود را تغییر دهید، حتماً تقارن و فُرم صورت خود را در نظر بگیرید.»
رشد ابروهایتان می تواند فرآیندی طولانی باشد. برای تسریع این فرآیند می توانید از سِروم های ابرو استفاه کنید.
۳٫ اگر لازم است، رنگشان کنید
3. اگر لازم است، رنگشان کنید

اگر رنگ طبیعی ابروهایتان روشن است، با مراجعه به یک آرایشگر متخصص می توانید آن ها را رنگ کنید.
Nicole Tott-Berger، یکی از آرایشگران حرفه ای و صاحب San Francisco’s Social Beauty Company Salon، به کسانی که می خواهند ابروهای پُرپشت داشته باشند، توصیه می کند که از آرایشگر خود بخواهند برای این که ابروهایشان پُر تر به نظر برسند، از رنگ های پایه حنا استفاده کنند.
۴٫ با ابروهای کم پشت چه باید کرد؟
اگر در ابروهایتان نقاط کم پشت وجود دارد، نگران نباشید چون تنها نیستید! پس امید خود را از دست ندهید. Shackleton می گوید: « در ابتدا، با استفاده از یک لایه زیر سازی، پلک ها و ابروهای خود را بپوشانید. سپس به خوبی به آن ها پودر بزنید. این کار خیلی مهم است. چون اگر پوست به درستی آماده نشود، چربی های طبیعی پوست، مداد ابرو را می شویند.»
حال، با استفاده از یک مداد ملایم، به آرامی نقاط کم پشت ابروهای خود را پُر کنید.
۵٫ با استفاده از مداد، به ابروهای خود فُرم دهید
5. با استفاده از مداد، به ابروهای خود فُرم دهید

 

Shackleton می گوید: « هنگام خط کشیدن روی ابروهایتان، مداد را به خوبی فشار دهید تا خط، جدا جدا نشود و یکدست باشد. »
ما به شما مداد ابروی Anastasia Beverly Hills Brow Wiz را پیشنهاد می کنیم. چون تنوع رنگ بالا و کیفیت نوکِ نرمی دارد و به راحتی نقاط کم پشت را محو می کند.
۶٫ پودر ابرو
اگر به تازگی تصمیم گرفتید که ابروهای خود را پُرپشت کنید، پودر ابرو کمک زیادی می تواند بکند.
به گفته ی Joey Healy، متخصص و آرایشگر ابرو در نیویورک، با استفاده از پودر ابرو، می توان ابرو را پُررنگ کرد. او می گوید: « با استفاده از یک برُس زاویه دار و سفت و کمی پودر، کار خود را آغاز کنید. سعی ابروهای خود را بیش از حد کشیده نکنید. سعی کنید با همین امکانات، روی نقاط کلیدی ابروی خود تأکید کنید.»
۷٫ استفاده از ژل ابرو
شما به آخرین چیزی که نیاز دارید، ابروهای آشفته است! پس، با استفاده از یک ژل ابروی بی رنگ، ابروها را در جای خود ثابت نگه دارید.
۸٫ بقیه ی صورت خود را ساده نگه دارید
8. بقیه ی صورت خود را ساده نگه دارید

 

ابروهای پُر باید نقش کلیدی را در چهره ی شما ایفا کنند. پس، با هماهنگ کردن ابروهای زیبای خود با یک رُژ لب رنگ پوست، گونه های ملایم و آرایش چشم ساده، چهره ی خود را برای خودنمایی ابروهای زیبایتان، ساده نگه دارید.

8

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*