استایل زیبا در پاییز و زمستان

استایل زیبا در پاییز و زمستان :

در این مطلب از یک متخصص مد می خوام چند استایل ساده و زیبا و دوست داشتنی برای پاییز و زمستان رو بررسی کنم البته بهتون پیشنهاد می کنم دو مطلب زمستونی که در این ادرس هستش و قبلا منتشر کردم هم مطالعه کنید می تونه بسیار به استایلتون کمک کنه و توش ایده های بسیار خوبی وجود داره .

لب های کبود و تیره

یکی از استایل های آرایش لب که منو دیوونه میکنه لب های کبود و تیره هستن … اصلا فرقی نمیکنه موهاتون رو چطور رنگ کرده باشید با هر رنگ مویی می تونید یک جذابیت فوق العاده ایجاد کنید . تصویر زیر رو ببینید واقعا نمیشه به این تصویر نگاه کرد و به لب هاش توجه نکرد البته چشم های زیبا و فوق العاده ای هم داره … مخصوصا اگر لب های حجم داری دارید می تونید کاملا با این آرایش روانی کننده باشید و از زیبایی قلب ادم رو به تپش بندازید .

تصویر زیر رو ببینید چقدر ترکیب شیطون و زیبا و جسوری شده …. چطور میشه از لب هاش گذشت اخه ؟‌ موهای روشن و با یک هایلات بسیار موزیانه و زیبا که حسابی استایل پاییزی و زمستونی داره … البته در این مورد خیلی باید حساس باشین اگر آرایشگر حرفه ای نداشته باشید میتونه حسابی تمام این استایل رو خراب کاری کنه و یه کله زرد به شما تحویل بده … با لب های زیبا و تیره ای که درست کرده در کنار این موها تموم توجه ها رو به لب هاش جلب کرده من که دوست دارم فقط باهاش صحبت کنم و به هر بهانه ای به لب هاش نگاه کنم … واقعا فوق العاده نیست ؟ میشه ساعت ها با هم تو جنگل قدم بزنیم و صحبت کنیم اینقدر لبهاش دوست داشتنیه که حتی ادم دوست داره کلی برای ادم قرقر و زر زر کنه اصلا… بعضی وقت ها انسان ها خیلی درگیر مسائل و مشکلات روزمره میشن افکار منفی روزانه و درگیری با مشکلات می تونه ادم رو خیلی نا امید کنه … من که می تونم لحظاتی با تمرکز و توجه به این زیبایی ها خودم رو از همه افکار دیگه دور کنم و وارد دنیای زیبایی و مد بشم و حسابی ازشون لذت ببرم . در چند تصویر بعدی هم می تونید چند نمونه از این استایل زیبا و فوق العاده رو ببینید که امیدوارم شما هم مثل من مات و مبهوت این زیبایی بشید و بتونید ایده های خوبی برای خودتون جمع و جور کنید تا پاییز و زمستون زیباتری رو برای خودتون بسازید .

 

بوت

بوت ها که فوق العاده هستن و یکی از دلخوشی های فصل پاییز و زمستون بوت های زیبا می تونن باشن اصلا D: من قبلا در مورد انتخاب بوت مناسب مطلبی در یک متخصص مد منتشر کرده بودم که می تونید برای انتخاب بوت از مطلب انتخاب بوت مناسب هم استفاده کنید . تصویر زیر رو ببینید واقعا جذاب نیست ؟‌ چطور میشه این زیبایی رو توصیف کرد اصلا ؟ واقعا خدا خانم ها رو به شدت زیبا افریده … شما اینقدر زیبا افریده شدید که با داشتن یک برنامه ورزشی و رژیم درست می تونید زیبایی طبیعی بدنتون رو حفظ کنید و حتی بدون اینکه چیزی بپوشید هم فوق العاده دیدنی و زیبا باشید…. حالا وای به حال اینکه بخوایین این زیبایی خدادادی رو با یک محصول از یک هنرمند خلاق هم ترکیب کنید . در تصویر زیر ببینید چقدر ترکیب مشکی فوق العاده ای شده و با لاک مشکی که انتخاب کرده تونسته یک ترکیبی از زیبایی با تاریکی و سیاهی رو طوری کنار هم قرار بده که من رو حسابی تو فکر فرو ببره …. یک زن زیبا و بسیار قدرتمند که صدای پاشنه زیباش می تونه تن ادم رو به لرزه در بیاره بعد از شنیدن صدای این پاشنه ها و دیدن این استایل کافیه با لب های کبود و تیره ای که ست کرده با موهای بلوندش به ادم نگاه کنه و سوالی بپرسه تو همین حین که محو زیباییش شدم چطور می تونم بفهمم که چه سوالی کرده ؟‌ شاید اصلا نتونم صداش رو بشنوم و هنوز درگیر تجزیه و تحلیل استایلش باشم و مثل دیوونه ها خشکم بزنه و ازش بپرسم خیلی ببخشید میشه دوباره سوالتون رو بپرسین !؟

 

پاراگراف قبلی حتی تصورش هم برای من زیبا بود چه برسه به اینکه به صورت اتفاقی همچین استایلی رو ببینم …. می تونید اونقدرها هم کشنده و قدرتمند تو دید نباشید من نگران کشته شدن افرادی هستم که این زیبایی رو درک می کنن و می تونن متوجه این همه هنر و خلاقیت بشن … می تونید یک استایل بی شیله پیله تر داشته باشید و یک دختر گاوچرون باشید D: البته دختر گاو چرون هم می تونه خیلی وقت ها کشنده و خطرناک باشه … تصویر زیر رو ببینید به نظرم خیلی بی شیله پیله و خاص هستش ریش ریش هایی که داره من رو یاد طبیعت و سبزی یک دشت میندازه … یک دختر که موهاش رو باز گذاشته و با وزیدن باد موهای زیباش شروع به رقصیدن میکنه …

یکی دیگه از انتخاب های زیبای این فصل چکمه های زیر زانو و چکمه گاوچرانی هستش … این دسته رو خانم های قد بلند و متوسط بی مشکل می تونن استفاده کنن و خانم های قد کوتاه اگر استفاده نکنند بهتره چون تقریبا ساق پاشون با این مدل قطع خواهد شد و کوتاه تر به نظر خواهند رسید و در صورتی که خیلی علاقه مند به استفاده از این سبک هستن می تونن حداقل یه مدل پاشنه دارش رو انتخاب کنن که کمتر رو قدشون تاثیر بذاره. شخصا عاشق چکمه های گاوچرانی هستم مخصوصا وقتی با یک شلوارک یا دامن خیلی کوتاه همراه بشه می تونه ادم رو دیوونه کنه… تصویر زیر رو ببینید واقعا زیباست بند های ضربدری که پشتش تصویری از پاهای جذاب بهش زیبایی بیشتری داده … تاتو شلوغ و شیطونی که رو پاهاش داره به ادم حس یک زن زیبا و خوش استایل که هنوز شیطنت بچه گانه و شر بودن خاصی تو ذاتش وجود داره رو منتقل می کنه….چند مدل جذاب دیگر رو هم می تونید تو تصاویر زیر ببینید .

ژاکت و بافت

یکی دیگر از استایل های خیلی جذاب و دوست داشتنی در پاییز و زمستان استفاده از ژاکت و بافتنی های زیباست . تصویر زیر رو ببینید چقدر رنگ بندی جذاب و دیدینی داره … می تونید یک استایل خیلی شاد و سرزنده و جوان با رنگبندی خوب داشته باشید که در کنار مدل یقه باز بتونه بهتون جذابیت خاصی بده و بخشی از بدن زیباتون رو تو دید بذاره و هم رنگ بندی داشته باشه که به بیننده سرحالی و خوشحالی و زنده دل بودن شما رو منتقل کنه .  تصویر دوم رو هم ببینید مدل یقه خوبی داره و به نظرم میتونه براتون یک استایل گرم و شیک و سنگین باشه ….

بافت با شلوارک

یکی از استایل های ترکیبی که منو دیوونه وار به خودش جلب میکنه ترکیب یک بافت با شلوارک خیلی کوتاه هستش مخصوصا اگر پاهای جذاب و زیبایی دارید می تونید حسابی خواستنی بشید . میتونید این ترکیب رو با یک شلوارک چرم کوتاه یا یک شلوارک جین انجام بدید … تصویر زیرو رو ببینید یک رنگ بسیار ارامش دهنده و ملایم در کنار چهره معصوم و لبخند زیبا با موهای بی شیله پیله و خودمونی هم یک شخصیت بسیار آروم و نجیب و زیبا رو بهمون یادآور میشه و هم بهمون با پاهای زیبا و شونه ها و بدن زیبایی که داره این رو گوشزد میکنه که می تونه خیلی زیبا و جسور و جذاب باشه و در گوشی به ادم بگه که زیر اون لباس یک بدن  فوق العاده رو پنهان کرده . تو تصویر دوم می تونید یک استایل بافتنی دیگه همراه یک شلوارک جین رو هم مشاهده کنید …

بافتنی کوتاه و جذاب

میشه بافتنی کوتاه رو بدون شلوارک یا پوشش خاصی هم استفاده کرد می تونه خیلی جذاب و سکسی باشه…بعضی وقت ها ادم زمانی که از سر کار میاد خونه دوست داره که عشقش با همچین استایلی در رو به روی ادم باز کنه و مثل یک بچه شیطون و سرحال به ادم سلام کنه و ادم رو در اغوش بگیره حتی مثل یک نوجوان که شور و حال دویدن و بازیگوشی داره کیف ادم رو بگیره و به سمت میز بره و کیف رو روی میز کار بذاره … ادم وقتی به شلوارک جین کوتاه و استایلش نگاه می کنه نصف خستگیش رفع میشه و یادش میاد که سر و کله زدن با مردم و مشغله های کاری رو می تونه برای لحظاتی کنار بذاره چون اینجا خونه ماست یعنی جایی که قراره حسابی ارامش داشته باشیم و به بهترین چیزها در دنیا فکر کنیم و برای رسیدن بهشون با هم دیگه نقشه بکشیم و در همین حین که داریم به همه این چیزا فکر میکنیم و صحبت میکنیم میشه عشقمون با همچین استایل و پاهای زیبایی که داره این شور و حال و فضای خونه رو دو چندان زیبا کنه …. البته من خوشبختانه تونستم همچین ادم زیبا و وش استایلی رو تو زندگیم پیدا کنم ولی خیلی ها موفق نشدن امیدوارم که شما از اون دسته نباشید .

 

 

 

بافتنی با شلوار بلند

تو انتخاب بافتنی زیبا خیلی دستتون بازه البته بستگی به استایل بدنتون داره که چطور باشه و با توجه به شکل بدنتون می تونید خیلی زیرکانه از بخش های زیبای بدنتون استفاده کنید و بتونید خوش استایل تر و دیدنی تر باشید . اگر ادم سرمایی هستید و دوست دارید پاهاتون به هر دلیلی پوشیده تر باشه می تونید همین ترکیبات رو با شلوار بلند یا یک دامن هم استفاده کنید … مثلا یک شلوار جین یا چرم که در تصاویر زیر می تونید چند نمونه مشاهده کنید .

 

 

نیم تنه بافتنی

یکی از استایل زمستونی هایی که من رو به شدت تحت تاثیر قرار میده و واقعا دوستش دارم بافتنی نیم تنه هستش … اگر میخوایین بافتنی با شلوار رو انتخاب کنید و از طرفی کمی هم شیطون و جذاب بشید و شیطنت دخترونه خودتون رو هم به رخ بکشید و اگر شکم و ناف زیبایی دارید با این استایل می تونید خیلی جذاب باشید و دل ادم رو به لرزه در بیارید . دو تصویر زیر رو مشاهده کنید…  ببینید با وجود اینکه استایل های پوشیده ای هستن ولی واقعا جذاب و خوبن….

بافت بلند

می تونید از بافت های بلند هم به صورت تکی استفاده کنید و دیگه با شلوار یا دامن یا چیزی نیاز نداشته باشید . این استایل ها هم می تونن خیلی جذاب باشن و می تونید با انتخاب یک بوت مناسب با توجه به شکل بدنتون خیلی جذاب به نظر برسید و یک دختر زمستونی بسیار زیبا و خواستنی باشید .تصویر زیر رو مشاهده کنید به نظرم خیلی ساده و قشنگه مخصوصا با اشکال هندسی که در بخش یقه ایجاد شده بدن سفیدش رو بیشتر دیدنی کرده و اگر سینه های زیبایی دارید از اون مدل بافت هاست که می تونه شما رو خیلی جذاب تر از همیشه نشون بده ….  چند تصویر زیر رو ببینید امیدوارم بتونید ازشون ایده های خوبی بگیرید .

 

 

21

4 thoughts on “استایل زیبا در پاییز و زمستان

 1. سلام ممنون از مطلب خوبتون اتفاقا برای خرید لباس های پاییزی و زمستونی دارم اماده میشم از مطلبتون تونستم تصمیم خوبی بگیرم میبخشید تو مرکز مشاوره عضو شدم برای تشخیص شکل بدن کمی مشکل داشتم چطور می تونم باهاتون در تماس باشم ؟

  1. با عرض سلام و احترام
   ممنون از اینکه اظهار نظر کردید . در مورد فرم بدن برنامه ای هم اماده کردم که می تونید از طریق اون هم با دادن سایز خودتون فرم شکل بدنتون رو پیدا کنید . می تونید از لینک زیر بهش دسترسی داشته باشید :

   برنامه تشخیص فرم شکل بدن

   برای تماس هم اطلاعات تماس رو می تونید در بخش درباره من مشاهده کنید .

   همیشه شاد و سلامت باشید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*