استایل کنار دریا و اب بازی

استایل کنار دریا و اب بازی

تو اوج فصل اب بازی و دریا و ساحل و استایل تابستونی هستیم یکی از بهترین و جذاب ترین استایل های تموم سال که اگر در طول سال ورزش کرده باشید و به خودتون رسیده باشید می تونید با این استایل ها مثل یک ستاره و یک سوپر مدل بدرخشید و چنان زیبا و دیدنی باشید که همه نظر ها رو به خودتون جلب کنید . شخصا خودم وقتی کنار دریا هستم و نرمی شن ها رو زیر پاهام حس می کنم و به صدای دریا گوش می کنم می تونم تمرکز کنم و زمانی کوتاه تمام مشکلاتم رو فراموش کنم و بدنم رو رها کنم تا در حالتی کاملا ریلکس و راحت قرار بگیره …بعضی وقت ها حتی پنج دقیقه رها شدن افکار در بدن انسان می تونه براش استراحت بزرگی باشه … سعی کنید به صدای اب و باد با دقت بیشتری گوش کنید . سعی کنید جایی ساکت رو انتخاب کنید و با تمرکز کمی چشم هاتون رو ببینید و ماهیچه های بدنتون رو تا اونجا که می تونید شل کنید و بذارید جسم و ذهن شما استراحت کنه … افکارتون رو از هر چیز منفی خالی کنید اینقدر روی صدای اب تمرکز کنید که همه چیز از ذهنتون خالی بشه …. سعی کنید از ادم های خاله زنک دوری کنید و اگر به تفریح یا دریا میرید اجازه ندید این افراد با حرفهای پیش پا افتاده افکار شما رو آلوده به مسائل بسیار پیش پا افتاده و منفی کنن …. برای خودم بهترین حالتش وقتی هستش که تنهایی در ساحل باشم یا با معشوقه زیبام در کنار ساحل وقت بگذرونم D:حالا یکم میریم چند تا چیز میز و لباس و استایل خوشگل برای کنار دریا رو با هم ببینیم و رویا پردازی کنیم و چند وسیله اصلی که برای وقت گذرونی در ساحل و کنار دریا بهش نیاز دارید رو بررسی می کنیم که اگر برای خریدشون می خوایین اقدام کنید بسیار خوش استایل تر و زیبا تر از ساحل لذت ببرید .

مد و استایل کنار ساحل از روزهای دور و قدیمی

استفاده از ساحل و رفتن به کنار دریا از تفریحاتی هستش که از سال های خیلی دور تا به امروز رواج داشته و در هر دوران هم مد و فشن خاص خودش رو داره .. با مدل ها و فشن شوهایی که بررسی کردم واقعا طرح ها و ایده های دیوونه کننده ای براش وجود داره حتی اگر تصاویر مربوط به سال ها قبل رو مشاهده کنید باز هم پوشش و استایل بسیار جذابی رو می تونید پیدا کنید . در دو تصویر زیر میتونید مادر بزرگ های امروزی یا جوانان قدیمی که خودشون رو برای ساحل اماده کردن رو ببینید با این حال که خیلی حالت کلاسیک داره ولی باز هم زیباست و نظر ادم رو به خودش جلب می کنه .

دراز کشیدن و صحبت کردن

یکی از بهترین اتفاقاتی که تو کنار ساحل در کنار تفریح و آرامش می تونه بیوفته اینه که با همسر یا پارتنرتون یا حتی دوستتون زمان خوبی دارید که در مورد خواسته ها و آرزو ها و انتظارات و مسائل مختلف زندگیتون صحبت کنید . تموم سعیتون رو بکنید که جو رو منفی نکنید چون دوست دارم این لحظات فقط فکرتون و مغزتون آرامش و استراحت داشته باشه و بخاطر زدن حرفای منفی این لحظات رو از دست ندید ولی تو همچین محیطی میشه خیلی منطقی مسائل مختلف رو که قبلا فرصتش رو نداشتید در موردش صحبت کنید رو واکاوی کنید و به نظرم همچین شرایط مساعد ترین زمان برای همچین گفتگوهایی می تونه باشه و ممکنه ایده یا تصمیم مهمی در آینده رو براتون رقم بزنه … برای خودم این اتفاق خیلی افتاده که وقتی در دریا به صدای اب گوش می کردم به تصمیمات آینده و مسائل زندگیم فکر کردم و افکار و راه حل های جدیدی رو پیش روی خودم دیدم که تونستم تصمیمات درست تری بگیرم . میتونید دراز بکشید و ریلکس کنید و صحبت کنید یا قدم بزنید و اصلا حرف های عاشقانه بزنید و بیشتر از همیشه قلب پارتنرتون رو بدست بیارید و دیوونش کنید… بذارید لحظاتی جهان رو فراموش کنیم و فقط و فقط به خودتون فکر کنید بعضی وقت ها انسان ها نیاز دارن که بسیار خودخواه باشن و به فکر خودشون باشن نباید همیشه همه لحظات رو فدای دیگران کرد کمی هم برای خودتون زمان اختصاص بدید.

اگر شما زوجی هستید که دارای فرزند و فسقلی هم هستید به اونها هم در ساحل حسابی خوش خواهد گذشت … بچه ها عاشق شن بازی و اب بازی هستن و می تونید با دیدن خنده های این فسقلی ها در کنار همسر خودتون حسابی روحیه بگیرید و خوشحال باشید . در مورد اینده خودتون و بچه ها صحبت کنید و کمی بیخیال و بی شیله پیله آرامش داشته باشید . اصلا خودتون هم یک بچه باشید و مثل یک بچه شن بازی کنید و در ساحل مشغول توپ بازی بشید بذارید کمی بار سنگین مسئولیت و خستگی مشکلات روزمره از دوشتون برداشته بشه و لحظاتی واقعا افکارتون مثل یک کودک آزاد و بیخیال باشه . خوب این آرامش و ریلکس شدن رو تو ذهن خودتون نگه دارید قرار این لحظات خوش و فوق العاده رو با بهترین استایل ممکن تجربه کنید طوری که حتی دیدن شما در این لحظات برای افراد لذت و بخش و زیبا باشه … با هم در ادامه به چند استایل مربوط به کنار ساحل می پردازیم.

لباس بلند در ساحل

اگر از دسته افرادی هستید که کمتر دوست دارید بدنتون تو دید باشه یکی از استایل های راحت و خنک و زیبایی که می تونید انتخاب کنید یک لباس راحت و بلند هستش .. طرح پارچه زیر من رو یاد لباس عروس میندازه انگار که تو ماه عسل هستن و اومدن کنار دریا یکم زیادی خوش طرح و سفیده به ادم حس پاکی و زیبایی یک عروس دریایی رو منتقل می کنه … البته تو این سبک انتخاب های زیادی دارید تصاویر بعدی رو ببینید تا ایده های بهتری تو ذهنتون بیاد .

می تونید یک لباس راحت و چاکدار بپوشید تا هم باد خنک رو احساس کنید و هم از زیبایی یک لباس چاکدار خوش طرح بهرمند بشید. لباس زیر رو ببینید جزو کالکشن های ساحلی بود ولی اینقدر قشنگ و خوش دوخته که ادم دوست داره تو یه پارتی این لباس رو به تن کنه… شاید هم بشه ازش تو یه پارتی تو کنارساحل استفاده کرد برای اینکه اینقدر وسوسه نشیم و از سبک این لباس ها در جاهای دیگه استفاده نکنیم می تونیم انتخاب شاد تر و گل من گولی مثل تصویر دوم داشته باشیم D: طرح این پارچه شادی و نشاط خاصی داره با رنگبندی آبی که داره بهمون رنگ زیبای دریا و آسمون رو یادآور میشه … چطور میتونه همچین مدل و طرح پارچه ای کنارساحل ارامش بخش نباشه ؟‌ ادم وادار میشه که به شما نگاه کنه چقدر زیبا و متین و دوست داشتنی … شما یک خانم با وقار و زیبا هستید یک ساعت کنار ساحل با شما بودن می تونه زندگی انسان رو دگرگون کنه .

اگر شکم و ناف زیبایی دارید و هنوز اصرار دارید که بدنتون کمتر دیده بشه همین سبک لباس ساحلی رو می تونید به صورت نیم تنه استفاده کنید تا بخشی از شکم زیبا و دیدنی شما هم خودنمایی کنه … لباس های نیم تنه تو هر سبکی همیشه جذابیت خاصی به شما میده بخصوص اگر ورزش کنید و شکم و اندام مناسبی داشته باشید از این دسته لباس ها تو هر سبکی میخوایین انتخاب کنید و استفاده کنید . در کنار هر سبکی که انتخاب می کنید کلاه هم یادتون نره شاید نور خورشید تو طولانی مدت اذیتتون کنه علاوه بر این زیبایی خیلی خاص و سنگینی داره تو تصویر بعدی مشاهده کنید این استایل در کنار کلاه چقدر خانومانه تر و چقدر پخته تر شده بهم حس سنگینی خاصی رو منتقل میکنه . تو چند تصویر بعدی طرح های شادتر و سرزنده تری مشاهده می کنید .

شلوار در کنار ساحل

خوب اگر هنوز اصرار دارید که از لباس های پوشیده برای ساحل استفاده کنید یا اینکه دوست دارید بدنتون تو هاله ای از زیبایی بین پوشیدگی و برهنگی گیرکرده باشه و جوری باشید که همه منتظر باشن که فقط ببینین بدنتون تو بیکینی چطور خواهد بود می تونید به شکل بسیار موزیانه و عوضی گونه از شلوار استفاده کنید . تصویر اول رو ببینید واقعا زیباست و دیگه داره از حالت یک شلوار خارج میشه ولی با چاکدار بودنش با جنس نازک و خنکی که داره سایه ای از بدن زیبای شما رو به آدم سیلی میزنه و یک استایل ساحلی بسیار مدرن و جذاب و دوست داشتنیه من که دیوونه وار این طرح و برش رو دوست دارم … حالت خشن و جسوری که در گوشه گوشه این شلوار می بینید به آدم در کنار زیبایی یک جسارت و قدرت خاصی رو نمایش میده … شاید کنار ساحل این استایل رو ببینیم کلی برداشت مختلف ازش بکنم …. شاید اصلا کسی که این استایل رو انتخاب کرده بتونه یک سیاستمدار خوب باشه …

 

بازم نیم تنه ! اصلا با شلوار که دیگه می تونه خیلی زیباتر باشه .. یک استایل خنک و زیبا و دوست داشتنی واقعا جذاب نیست؟‌ جون میده برای قدم زدن کنار ساحل اصلا قدم بزن برام کلی قر قر بزن از مشکلات و ناراحتیات بگو … ادم وقتی با همچین استایلی حتی با شخصی صحبت کنه می تونه بسیار تاثیرگذار تر باشه . بذار دست تو دست یک ربع تو ساحل اروم اروم قدم بزنیم و از این طبیعت زیبا که خداوند به ما هدیه داده استفاده کنیم . میتونید از طرح های شادتر با ایده های متفاوت هم استفاده کنید مثلا تصویر بعدی رو ببینید چقدر استایلش با خنده ها و چهره پر انرژی که داره زیباست با طرح پارچه لباسش طعم فوق العاده میوه های استوایی تو ذهن ادم تداعی میشه . حتی اگر میوه هم تو دستش نباشه به ادم حس خوبی میده و بارها لذت طعم این میوه ها رو توسط یک زن زیبا و خوش استایل به آدم گوشزد می کنه .

 

شلوارک در کنار ساحل

خوب رسیدیم به بخش مورد علاقه من ! واقعا با شلوارک می تونید خیلی جذاب باشید . به نظرم یکی از بهترین استایل های کنار دریا می تونه استفاده از یک شلوارک خوشرنگ و شاد و جذاب باشه . تصویر زیر رو ببینید واقعا فوق العاده نیست ؟ نمی تونم از آرایش مناسب و رژ لب زیباش چشم پوشی کنم واقعا زیباست و به رنگبندی لباسش فوق العاده ست شده … رنگ موهاش واقعا جذابه و با مدل لباسش واقعا به طور کلی یک استایل دیوونه کننده رو بوجود اورده …. رنگ چشم های زیبا با این استایل ادم رو لحظه ای از کنار دریا دور میکنه شاید با چشم تو چشم شدن و صحبت کردن باهاش لحظه ای نه تنها مشکلات و دغدغه های روزمره رو فراموش کرد …. لحظه ای در دنیای دیگر بود و به جز استایل و چشم ها و بدن و استایل زیباش به چیزی فکر نکرد …. میشه ساعت ها در مورد زیبایی و استایل خوبش رویا پردازی کرد …. بهم حس بهشت و نعمت های فوق العاده خداوند رو میده و به نظرم در کلمات نمیشه این زیبایی رو توصیف کرد .

چند شلوارک دیگه هم از مجموعه های مختلف در فشن شو های مختلف مشاهده کردم براتون جدا کردم تا به اشتراک بگذارم . رنگبندی بسیار شلوغ و پر انرژی که این پارچه ها دارن انسان رو ساعت ها به نگاه کردن وا میداره .. تصویر اول رو ببینید هاله ای از گل های زیبا و مختلف در کنار این رنگبندی جذاب واقعا خیره کننده شده … اینقدر تو طرح و پارچه این شلوارک فرو رفتم که همین می تونه من رو از افکار منفی و مشکلات روزمره دور کنه چه برسه به اینکه در کنار دریا و ساحل با همچین استایلی مواجه بشم .

مدل تاپ شلوارک دیگه ای که نظرم رو به خودش جلب کرد رو می تونید تو تصویر زیر ببینید. یک استایل بسیار سنگین و جذاب … یک رنگبندی تیره و تاریک و جذاب که سایه ای از بدن زیبا و فوق العاده رو به ما نشون میده مخصوصا با بیکینی مشکی که ست شده واقعا انگار به لباس افکت خاصی داده شده و برای این خانم بلوند ما جذابیت ویژه ای ایجاد کرده . اگر دوست دارید تو کنار ساحل هم سنگینی خاصی داشته باشید می تونید از مدل جذاب شلوارک در تصویر دوم هم استفاده کنید . طرح ساده پارچه در کنار مدل فانتزی و سنگین شلوارک یک سنگینی و جذابیت خاصی رو ایجاد کرده .

یکی دیگر از شلوارک هایی که طرح  و مدل جالبی داشت و بهم حس سنتی و طرح بندی های قدیمی رو میده تو تصویر زیر می تونید مشاهده کنید . ترکیبی از طرح ها و کاشی های سنتی با یک استایل مدرن و جدید … این ترکیب می تونه نگاه خاصی در ادم ایجاد کنه … یک طرح سنتی که افکار ادم رو به تاریخ کهن و طرح بندی های بسیار قدیمی میبره که در پوششی استفاده شده که در گذشته جایگاه چندانی نداشته و پوششی مدرن به حساب میاد … با انگشتری که در این استایل استفاده شده به نظرم می تونه استایل مرموز و خاصی باشه که هر جایی دیده نشده . می تونید از شلوارک در کنار ساحل به صورت مدرن تر و جدید تر و اسپورت تر هم استفاده کنید مثلا تصاویر بعدی رو ببینید با چند استایل بسیار راحت و بی شیله پیله و ساده روبرو خواهید شد یک استایل خودمونی و جالب … حتی می تونید از طرح های بامزه و کارتونی استفاده کنید… با دیدن این طرح ها تراوت و شادابی جوانی به ادم منتقل میشه .. یک خانم خوش اخلاق که هنوز شیطنت و کودک درون پر شوری داره .

لباس شنا یا مایو در کنار ساحل

یکی از استایل های اساسی و مهم تو کنار ساحل مایو زنانه یا لباس شنا هستش که واقعا مدل های خیلی جذاب و زیادی داره . تصویر اول رو ببینید چقدر پارچه خوش طرح و برش هستش . بازی با درس هندسه و اشکال هندسی جالب تو این لباس شنا به چشم ها نظم و زیبایی خاصی رو نشون میده و طوری به زیبایی این بدن جذاب رو در پوشش قرارداده که در کنار حس هنری این طراحی افکار رو سمت یک نظم هندسی زیبا می بره و ادم دوست داره ساعت ها بهش نگاه کنه و از این زیبایی لذت ببره .

مدل لباس شنا در تصویر زیر رو ببینید بخش های پهلو شما رو یاد چی میندازه ؟ برای من این طرح نمایان گر حفره ها و دریچه های ابشش یک کوسه خشن و زیبا و خونسرد می تونه باشه …خشونت خاصی در این طرح وجود داره .. دقیقا مثل یک کوسه زیبا که در کنار شجاعت و جسارت می تونه بسیار خشن و درنده باشه … لباس شنا با مدل های مختلفی رو تو مجموعه لباس های ساحلی امسال دیدم که هر کدوم من رو به فکر فرو برد و تخیلات من رو جریحه دار کرد و سخنانم در مورد این مدل ها دیوونه کننده بود و جلوی خودم رو گرفتم که اون لباس ها رو در این مطلب نذارم چون شاید نظراتم در مورد این لباس ها دیوونه وار و تخیلی بود D:

 

 

بیکینی یا مایو دوتکه در کنار ساحل

اگر اندام خوبی دارید و به خودتون می رسید بهترین استایل و معروفترین استایل کنار دریا بیکینی هستش . استایل بیکینی هیچوقت قدیمی نمیشه و از مد نمیره … سال هاست که تو تمام فشن شو ها از کلاسیک و قدیمی تا جدید همیشه شاهد ارائه بیکینی های مختلف از برند های معروف دنیا هستیم . یک خانم خوش اندام میتونه با انتخاب یک بیکینی مناسب بینظیر و فوق العاده جذاب باشه . در چند تصویر زیر می تونید چند مدل معروف رو ببینید که اولین تصویر مربوط به خانم Candice Swanepoel از سوپر مدل ها و مانکن های معروف ویکتوریا سیکرت هستش رو مشاهده کنید . به نظرم انتخاب یک بیکینی خوب به اندازه انتخاب یک کراوات خوب سخت هستش و دارای تنوع بسیار زیادی هستش . تو چند تصویر بعدی هم می تونید چند بیکینی زیبا با طرح های متفاوت و جذاب رو مشاهده کنید .

 

عینک افتابی در کنار ساحل

خوب تا اینجا هر استایلی که دارید و انتخاب کردید قرار شد یک کلاه زیبا در کنارش ست کنید .. مورد بعدی دیگری که مهم هستش تا چشمان زیبای شما اسیب نبینه انتخاب یک عینک آفتابی استاندارد و مناسب برای کنار دریا هستش که می تونه شما رو هم بسیار خوش استایل تر و جذاب تر کنه . در جدول زیر می تونید با توجه به فرم صورتتون ببینید که چه مدل عینک هایی برای چهره شما مناسب هستش . سعی کنید در انتخاب مدل فریم عینک دقت لازم رو داشته باشید که با فرم صورت شما هماهنگی داشته باشه و بتونید در زیباترین حالت ممکن باشید . امیدوارم از این مطلب یک متخصص مد لذت برده باشید من هم کم کم در حال برنامه ریزی برای کنار دریا هستم و امروز غروب رو می خوام کمی استراحت کنم امیدوارم برای شما هم این شرایط فراهم باشه و بتونید از زندگیتون لذت ببرید .

 

 

 

50

2 thoughts on “استایل کنار دریا و اب بازی

  1. خیلی مطلب جذابی بود اتفاقا من عاشق دریا هستم و چند روز دیگه برای تعطیلات می خوام مسافرت برم از ایده هایی که دادید حتما استفاده می کنم مخصوصا شلوارک های قشنگی که تو این مطلب بود

    1. با عرض سلام و احترام

      خیلی خوبه که این امکانات رو دارید و می تونید به مسافرت برید حتما از تمامی لحظاتتون به خوبی استفاده کنید و لذت ببرید تا روحیه و انرژی بگیرید . بله من خودم هم خیلی استایل با شلوارک رو دوست دارم واقعا خیلی زیباست . خیلی ممنونم از اینکه اظهار نظر کردید . همیشه شاد و سلامت باشید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*