برای مهمانی آماده شوید

برای مهمانی آماده شوید : عنوان این مطلب از سایت یک متخصص مد رو “برای مهمانی آماده شوید” انتخاب کردم و قصد دارم در این مطلب به چند نکته بپردازم که قبل از مهمانی رفتن باید به آن ها توجه کنید تا زیباتر و جذاب تر باشید. بعضی وقت ها برای آماده شدن دچار استرس می شوید یا لباسی را می پوشید که وسط مهمانی کلافه و خسته می شوید برای اینکه در مجلسی که هستید هم راحت باشید هم زیبا باشید باید به چند نکته کوچک نوجه کنید.

تصمیم بگیرید و انتخاب کنید

cool-usernames-for-girls

یکی از مهم ترین چیزهایی که موثر است ایستادن جلوی آینه و نگاه کردن است ببینید نسبت به خود احساس خوبی دارید ؟ تصمیم بگیرید دوست دارید چه سبک لباسی بپوشید به چه مجلسی می روید ؟ ایا لباس باز مناسب مجلس است ؟ با توجه به مراسمی که دعوت شدید باید تصمیم بگیرید مثلا رسمی تر باشید یا خودمانی تر؟ یا مثلا به مراسم خاصی می روید که شرایط خاصی دارد؟ مثلا اگر می خواهید به مهمانی بروید که خیلی فعالیت داشته باشید یا رقص کنید باید کفشی بپوشید که احساس راحتی کنید.

انتخاب کغش پاشنه دار

البته قبول دارم هیچ وقت نمیشه به راحتی از کفش های پاشنه بلند گذشت حتی اگر باعث اذیت شدن پاها بشن چون همیشه زیبایی بی نظیری به خانم ها میده تو راه رفتن تو حرکت پاها تو هر قدمی که ورداشته میشه زیبایی خاصی رو به زن میده من که عاشقشون هستم اگر زن بودم خودم ازشون به راحتی دست نمی کشیدم و ساعت ها وقتم رو برای خرید و دیدن این کفش ها صرف می کردم ولی خوب تصور کنید به یک مهمانی دعوت شدید که می خوایین کلی خوش بگذرونید و برقصید پس اگر کفش راحتی داشته باشید دچار کمر درد یا پا درد نخواهید شد.در مورد کفش با توجه به لباس هم می تونید تصمیماتی بگیرید که به قول معروف نه سیخ بسوزه نه کباب و یک کفش مناسب و زیبا انتخاب کنید که هم راحت باشید و هم زیبایی خودش رو داشته باشه .

مدل مو و آرایش

مدل مو

خوب تا اینجا یه تصمیماتی گرفتید و می دونید می خواهید چه لباسی یا چه کفشی با چه سبکی رو انتخاب کنید. خوب بعد از انتخاب لباس و کفش مناسب یکی از مهم ترین مواردی که واقعا در زیبایی افراد تاثیر زیادی داره انتخاب مدل مو و آرایش هستش . شما میتونید با انتخاب آرایش و مدل موی مناسب خیلی چهره خودتون رو تغییر بدید. خوب اینجور مواقع سوالی پیش میاد اینه کدوم مدل و سبک رو انتخاب کنم بعضی وقت ها سبک ها و مدل ها به قدری جذاب و متنوع هستند که واقعا انتخاب مشکل خواهد بود.برای این انتخاب مهم و اینکه علاوه بر زیبا بودن مطابق مد باشید و از آخرین مدل های زیبا استفاده کنید بهتره قبل از تصمیم گیری برای انتخاب مدل کمی مدل ببینید و بررسی کنید مثلا اگر مطالب یک متخصص مد رو دنبال کنید همیشه از اخرین مدل ها و مد آرایش و مدل مو با خبر خواهید بود و هر سال مدل های زیبایی مد می شوند که حتما می توانید با دیدن این مدل ها یک انتخاب زیبا داشته باشید البته این مورد درباره انتخاب لباس هم صدق می کنه اگر برای آماده شدن وقت کافی دارید و می خوایین یک لباس جدید داشته باشید می تونید یکی از اخرین مدل لباس هایی که در یک متخصص مد وجود داره رو انتخاب کنید و بدید یک خیاط خوب براتون اون مدل رو در بیاره. یه چیز رو هم فراموش نکنید سعی کنید خودتون ببینید و انتخاب کنید و از یه دوست خوش صلیقه نظر بخوایین اینجور انتخاب ها رو به آرایشگر ها واگذار نکنید که بسیاری از مواقع ممکنه شانس با شما یار نباشه و انتخاب خوبی نکنن! من شخصا عاشق ست کردن لباس و انتخاب مدل مو و رنگ مو و آرایش هستم اگر هم دوست داشتید می تونید بگید تا تو انتخاب ها کمکتون کنم.

احساس راحتی داشتن

احساس راحتی داشتن

خوب تقریبا با توجه به مهمانی که دعوت شده اید حتما تا اینجا یک تصمیماتی گرفتید و سبک لباس و کفش و آرایش و … را انتخاب کرده اید خوب خیلی خوبه قدم قدم دارید آماده می شید. یکی از مواردی که شاید خیلی ها به اون توجه نکنند لباس زیر هستش! درسته که تو مهمانی شاید کسی لباس زیر شما رو نبینه ولی انتخاب لباس زیر خوب خیلی مهم هستش چون اگر لباس زیر مناسبی به تن نداشته باشید شاید باعث اذیت شدن شما بشه و مطمئنم که در کلافه و خسته کردن شما خیلی تاثیر خواهد داشت . راحت بودن راحت نشستن و راحت راه رفتن همه در ظاهر شما تاثیر خواهند داشت وقتی شخصی هنگام نشستن و راه رفتن یا رقصیدن احساس راحتی نداشته باشد حتی چهره و رفتار او تغییر خواهد کرد.شما باید یکی از زیباترین مهمان ها با اعتماد به نفس بالا و چهره ای آرام و زیبا باشید وقتی احساس راحتی کنید راه رفتن و رقصیدن و رفتار خیلی بهتری خواهید داشت و علاوه بر اینکه همه مجذوب شما خواهند شد خودتان هم لذت بیشتری از مهمانی و زیبایی خود خواهید برد و اعتماد به نفس بیشتری خواهید داشت.

توجه به نکات کوچک

بعد از انتخاب لباس و مدل و رنگ مو و سبک آرایش و … حالا باید به ترکیب همه این ها فکر کنید حواستون به نکات ریز باشه مثلا اگر لباس پشت باز انتخاب گردید باید مراقب لباس زیر خودتون باشید و درست انتخاب کنید که به خوبی کمر زیباتون خود نمایی کنه و لباس زیری انتخاب نکنید که دیده بشه یا مثلا بعضی از مدل لباس های جلو باز هستن که باید بدون سوتین پوشیده بشن تا زیبایی آن ها چند برابر و خیره کننده باشه. حتما خودتون بهتر از من این موارد رو می دونید فقط خواستم بهتون یاد آوری کنم البته مواردی هست که من تو مهمانی های مختلف خیلی زیاد بهشون بر خوردم به طور مثال استفاده از کرم پودر های مختلف یا استفاده از آرایش برنزه فقط در صورت! باید به این موارد دقت کنید بارها آرایش برنزه رو دیدم که یکنواخت استفاده نشده وقتی که از این سبک آرایش ها استفاده می کنید حتما در همه قسمت های بدنتون که نمایان هست استفاده کنید رنگ پوستتون رو یکنواخت کنید البته خوب در بسیاری از موارد این اشتباه ها از طرف آرایشگر ها هستش بعضی هم در استفاده از مواد آرایشی قصد صرفه جویی دارن و استفاده نمی کنند.این شما هستید که باید توجه کنید و حواستون به مدل لباس و این مسائل باشه شاید ارایشگر به این توجه نکنه که ارایشتون برنزه هستش و از طرفی لباستون کاملا پشت باز هستش و بدنتون با رنگ گاملا سفید نمایان هستش! رعایت نکردن و توجه نکردن به همین نکات تاثیر زیادی خواهند داشت به طور مثال همین موردی که بهتون گفتم میتونه شخص رو شبیه حاجی فیروز کنه که هر سال در عید نوروز با صورت سیاه میبینین یا با رعایت کردن و توجه کردن تبدیل به یک برنزه خوشکل و جذاب کنه که آدم رو یاد شکلات داغ بندازه 🙂

قبل از عکس گرفتن آماده شوید!

قبل از عکس گرفتن آماده شوید!

تو هر مجلسی احتمال اینکه عکس بگیرید خیلی زیاده و اگر دقت کرده باشید هر شخصی در زاویه خاص و با حالت چهره خاص می تونه خیلی تو عکس ها جذاب تر باشه. حتما شما هم خودتون رو در عکس های مختلف بارها و بارها دیدین و به این موضوع پی بردین که در حالت خاصی عکس هاتون خیلی زیباتر میشه . اگر حالت زیباتر خودتون رو می دونید که خیلی خوبه اگر تا به حال به این موضوع دقت نکردید و به عکس توجه نکردید حتما این کارو بکنید و از خودتون تو حالت های مختلف عکس بگیرید و بررسی کنید تا بهترین موقعیت بهترین لبخند بهترین نگاه بهترین مدل ایستادن خودتون رو پیدا کنید و زمانی که خواستید عکس بگیرید کاملا بدونید از چه فیگوری استفاده کنید تا تو عکس ها جذاب و زیبا باشید بخاطر داشته باشید که حتی از زیباترین و جذاب ترین افراد هم میشه عکس هایی گرفت که جذاب نباشن و این موضوع رو هنر پیشه ها و افراد مشهور همیشه می دونن و بهش توجه می کنن اگر در فرش قرمز و مراسمی شبیه اون دقت کرده باشید متوجه این مسئل خواهید شد.

همیشه به پوست خود برسید

همیشه به پوست خود برسید

چه مهمانی می روید چه نمی روید همیشه به پوست بدن خود توجه کنید و از لوسیون های مختلف استفاده کنید تا همیشه پوست بدنتان جوان و شاداب باشد. یکی از مواردی که در زیبایی خیلی مهم است نگهداری از پوست است پس اگر به زیبایی و سلامتی خودتون اهمیت می دید استفاده از لوسیون و کرم ها رو در برنامه بهداشتی خودتون قرار بدید علاوه بر اینکه باعث زیبایی و سلامتی شما میشه باعث آرامش خودتون هم میشه مثلا از شوهر یا عشقتون بخواهید بدنتون رو با لسیون ماساژ بده شاید هم اینکارو دوست داشته باشه و ازش لذت ببره و علاوه بر اینکه باعث آرامش و سلامتی شما میشه باعث میشه با هم در مورد مسائل مختلف روزمره صحبت کنید و با هم وقت بگذرونید و اگر این کار رو ادامه بدید و عادت همیشگی بشه می تونه همیشه پوستتون رو زیبا و جوان نگه داره و زمانی که برای مهمانی آماده می شید هر قسمتی از بدنتون که خودنمایی می کنه زیبایی دو چندان داشته باشه.

آخرین تمرین نمایش 🙂

آخرین تمرین نمایش :)

 

خوب دیگه آماده هستید قبل از اینکه به مهمانی برید با دقت خودتون رو تو اینه نگاه کنید تا چیزی رو قراموش نکرده باشید. امیدوارم از این مطلب لذت برده باشید اگر نظری دارید لطفا به اشتراگ بذارید با نظراتتون خوشحالم می کنید.

53

4 thoughts on “برای مهمانی آماده شوید

  1. سلام .چه سایت عالیییییییی!!چه قدرمطالب جالب وکاربردی گذاشتین.دستتون درد نکنه .من عاشق مهمونی رفتن و مد وخلاصه تمام این چیزا هستم.

    1. سلام خیلی خوشحالم که مورد توجه شما قرار گرفته .. بله واقعا خوبه مد واقعا جذاب و دوست داشتنی هستش و می تونه زندگی ادم رو دگرگون کنه…امیدوارم زندگیتون پر از شادی و مهمانی باشه 🙂 موفق باشید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*