جذاب و خوش عطر

جذاب و خوش عطر : در این مطلب از یک متخصص مد تصمیم گرفتم به یکی دیگر از جذاب ترین و تاثیرگذارترین موارد تو استایل و جذابیت شما زیبارویان پارسی بپردازم .. قبل از اینکه این مطلب رو شروع کنم باید به اطلاع شما برسونم که بخش جدید زندگی روزمره و برند هم از منوی بالایی سایت در دسترس هستش که می تونید به مطالبی که قبلا در این باره منتشر کرده بودم و در یک متخصص مد وجود نداشت دسترسی داشته باشید در بخش زندگی روزمره به موارد مختلف در زندگی روزمره از جمله روابط عاشقانه و مشکلاتی که هر فردی ممکن در زندگی روزمره داشته باشه  پرداخته میشه و در کنارش به نکاتی خواهم پرداخت که اگر در زندگی روزمره رعایت کنید میتونید زندگی بهتری داشته باشید و خوش استایل تر باشید . در بخش برند هم به برند های برتر و معرفی اون ها خواهم پرداخت امیدوارم که این دو بخش جدید هم مورد توجه شما قرار بگیره اگر نظر یا پیشنهادی در این باره دارید خیلی خوشحال میشم به اشتراک بگذارید .

خوب یکی از موارد تاثیرگذار تو جذابیت و استایل می تونه عطر باشه بله عطر ! عطر دیدنی نیست ولی یادتون باشه بویایی یه حس خیلی قوی می تونه باشه و تاثیر زیادی روی احساسات و عواطف ما انسان ها داره ….  من همیشه به عطر خیلی چیزها توجه می کنم عطر گل ، عطر غذا ، عطر لباس ، عطر بدن …. یکی از زیباترین و بهترین عطر هایی که تو زندگی می تونه دیوونه وار ادم رو به خودش وابسته کنه عطر بدن هستش مخصوصا عطر بدن کسی که عاشقش هستید …. واقعا خداوند احساسات مارو خیلی زیبا و دوست داشتنی آفریده …

جذاب و خوش عطر

وقتی به یک زن زیبا و عطر فکر می کنم یاد فیلم Perfume: The Story of a Murderer میوفتم … فیلم جالبی بود اگر شما هم از علاقمندان عطر هستید بهتون پیشنهاد می کنم این فیلم رو که به کارگردانی Tom Tykwer ساخته شده تماشا کنید … خلاصه داستان از این قراره که کودکی عجیب با حس بویایی خیلی زیاد پا به این دنیا میذاره و اگر فیلم رو تماشا کنید از همون لحظه اول متوجه خواهید شد که فضا سازی بسیار خوبی داره و واقعا حس بویایی خاص رو به شما نشون میده … زیاد نمیخوام جزئیات رو بگم که اگر خواستید این فیلم رو تماشا کنید ، داستان رو نگفته باشم فقط همین قدر بگم که نقش اصلی فیلم بخاطر حس بویایی قوی که داشت از عطر خیلی چیزها در زندگیش لذت میبرد و دلش می خواست هر کاری انجلم بده تا بتونه خوش بو ترین عطر رو تولید کنه که با یکی از زیباترین و خوش عطر ترین رایحه های این دنیا مواجه میشه اون هم عطر زن هستش ! او با دختری زیبا اشنا میشه و متوجه این عطر فوق العاده میشه و تصمیم میگیره به هر قیمتی شده برای تولید عطر مورد نظرش مجموعه ای از عطر بدن افراد زیبای مختلف رو تهیه کنه ، حتی برای اینکه به هدفش برسه دست به جنایت میزنه، چون در کارگاه گلاب گیری راهی برای حفظ بوی خوش بدن زنان پیدا کرده بود شروع به شکار زن ها و استخراج رایحه خوش تن اونها میکنه…. ادامه رو میذارم به عهده خودتون که این فیلم رو تماشا کنید … تصویر زیر هم کاور این فیلم جالب و زیباست من که از دیدن این فیلم حس و حال خاصی داشتم و برام خیلی جالب بود .

جذاب و خوش عطر

خوب از فیلم بگذریم و برگردیم سر زندگی روزمره و استایل های مختلفی که تو محل کار و خونه و مهمونی و حتی زمانی که به تخت میرید دارید. دلم می خواد وقتی جایی حضور دارید با استایل و عطرتون همه افراد رو تحت تاثیر قرار بدید … واقعا میتونه فوق العاده و تاثیر گذار باشه به طور مثال خودم رو در یک مهمانی تصور می کنم ایستاده و مشغول تماشای یک اثر هنری زیبا روی دیوار محو تماشای یک تابلو زیبا ، بدون اینکه جای دیگری رو نگاه کنم یک زن جذاب و خوش استایل از پشت سرم قدم زنان حرکت میکنه بدون اینکه استایلش رو ببینم عطر دیوونه کنندش رو حس می کنم با خودم میگم یعنی استایلش چطوره ؟ کسی که همچین عطری رو انتخاب کرده و با اومدنش با خودش عطری از بهشت رو یاد آور ما شده چطور می تونه خوش استایل و خوش سلیقه نباشه ؟ اصلا چطور میشه شخصی اینطور با صدای پاش با حس کردن عطرش ادم رو تحت تاثیر قرار بده و شخصیتی جالب و دوست داشتنی نداشته باشه ؟ همه این احساسات مثبت و مبهم بدون اینکه دیده بشه می تونه برای ادم به وجود بیاد …. میبینید چقدر عطر می تونه تو استایل و جذابیت یک شخص تاثیر گذار باشه …. البته نتیجه عکس هم داره همین سناریو رو با یک عطر بد در نظر بگیرید ! حتی اگر خوش استایل هم باشه عطر زننده و تندش ممکنه باعث بشه که ادم حس خوبی نداشته باشه …بعد از اینکه از کنارم رد میشه بر میگردم ببینم کیه که اینطور افکارم رو درگیر کرده که یهو اون رو در ذهنم در یک سرزمین با طبیعت زیبا خواهم دید …. شایدم من زیادی احساساتی شدم و بیش از اندازه افکارم پرواز میکنه ولی باور کنید که عطر رو جذابیت شما تاثیر داره و می تونه توجه ها رو به خودش جلب کنه ….

خوش عطر و جذاب

خوش عطر بودن فقط مربوط به مهمانی یا مجلس خاصی نیست متاسفانه خیلی افراد رو دیدم که تصورشون از استایل خوب فقط در موقعیت های خاص یا مهمانی هستش …. یک شخص خوش استایل در همه مواقع باید جذاب باشه … مورد دیگری که بهتون گفتم مهمه بوی بدن هستش که حتی ممکن با استفاده از یک شامپو بدن خوب بدست بیاد و بدن خوش عطری داشته باشید ، طوری که اگر عشقتون شما رو در اغوش گرفت از عطر بدنتون لذت ببره و با علاقه و لذت بیشتر شما رو ببوسه و از زیباییتون لذت ببره ….

vyjyxjsh

یکی از بهترین دلایل برای خوش استایل و خوش عطر بودن باید عشقتون باشه یکی از زیباترین و بینظیر ترین محبت هایی که خداوند به ما هدیه داده عشق هستش … وقتی معشوقه ادم خوش استایل و زیبا باشه ادم با علاقه و عشق بیشتری مجذوبش میشه …. اصلا من به دنیا اومدم که تورو نگات کنم تو کنارمی نمیذاری از زندگی خسته شم … چی میخوام تا وقتی که رویای تو با منه ؟ تو این روزها زندگی ساده نیست تو باعث شدی من تحمل کنم … چشاتو تو دنیای سردم نبند که آینده تو چشم تو روشنه….

بازم مطلبم داره رویایی میشه و من میشم یک متخصص عشق ! بهتره برگردیم سر مواردی که با هم مرور کردیم … در مورد تاثیر عطر تو استایلتون صحبت کردیم که فقط هم مربوط به مهمانی یا جای خاص نیست حالا باید چطور عطر رو استفاده کنیم ؟ اینکه اینقدر عطر رو تاثیرگذار دونستم دلیل نمیشه که شما خودتون رو با عطر بشورید و اینقدر زیاده روی کنید که از یک کیلومتری همه عطرتون رو حس کنن … دقت کنید که یکی از اشتباهاتی که خیلی افراد مرتکبش میشن همین زیاده روی هستش … مخصوصا برای استایل خونه و یا وقتی که می خوایین عشقتون رو ملاقات کنید می تونید عطر رو در جاهای خاصی از بدنتون استفاده کنید که اتفاقا خیلی هم بهتون جذابیت خاصی میده مثلا می تونید عطر رو با فاصله ۸ سانتی متر سمت موهاتون اسپری کنید وقتی که عشقتون به موهاتون دست میکشه اروم و ملایم عطرش بلند شه و یه حس خوبی رو بهتون بده … یا وقتی شما رو در اغوش می گیره و بهتون نزدیک میشه عطر خوب موهاتون رو حس کنه … در این مورد حواستون باشه که عطر هایی که الکل زیادی دارن رو به موهاتون نزنید و عطر مناسب برای این کار استفاده کنید ….می تونید اصلا بعد از پاشیدن عطر اروم موهاتون رو شونه کنید تا قشنگ عطر تو موهاتون پخش شه …. دلم میخواد عشقم اینکارو بکنه و بهش بگم قربون اون موهای قشنگت برم که وقتی دست میکشم توش بوی بهشت میده 🙂

خوش عطر و جذاب

نقاطی از بدن که جریان خون قوی و پوست گرم تر از دیگر نقاط داشته باشن برای عطر زدن مناسب ترن و باعث میشه عطر ماندگاری داشته باشه مثلا مچ دست، پشت گوش، قفسه سینه، گردن، پشت زانوها و داخل آرنج ها رو میتونیم از این دسته نقاط بدونیم و بهتره که این نقاط رو برای عطر زدن در نظر داشته باشین….با توجه به حرفایی که زدیم برای خوش عطر بودن تو استایل های مختلفتون باید عطر و لوسیون مناسب برای هر زمان و فصل رو داشته باشید که می تونید از مطلب چگونه عطر مناسبی انتخاب نماییم؟ که توش به موارد خوبی اشاره شده هم سری بزنید و استفاده کنید .

4qarf2q2

در آخر هم مورد دیگری که درباره این مطلب به ذهنم میرسه اینه که برای فصل های سرد بهتره از رایحه های گرم و برای فصل های گرم از رایحه های سرد استفاده کنید. درباره انواع عطر ها و محصولات و دسته بندی اون ها توضیح مختصری هم میدم که امیدوارم براتون مفید باشه ….

از پرفیوم ها شروع می کنیم… پرفیوم ها بهترین و با دوام ترین نوع رایح ها با ۲۲ درصد اسانس روغنی هستند بعد از پرفیوم ها، ادوپرفیوم ها هستند که این گروه با داشتن ۱۵ الی ۲۲ درصد روغن معطر رتبه دوم رو دارن و ادوتویلت ها ۸ تا ۱۵ درصد اسانس روغنی دارند همینطور ادکلن ها که برای مردان استفاده میشه تنها حدود ۴ درصد روغن دارن و اما رقیق ترین عطرها اصطلاحا ادوفرش نامیده میشن که ۳ درصد اسانس روغنی دارن و برای افرادی که دوست دارن عطر بسیار ضعیف و ملایم داشته باشن مناسبه … هر چقدر میزان اسانس روغنی یک عطر بیشتر باشه قیمت و ماندگاری بیشتری هم داره. برای همین با توجه به استایل های مختلفتون و با توجه به استفاده ای که از عطرتون می خوایین بکنین یکی از دسته های بالا را انتخاب کنید. معمولا برای مهمانی ها دسته اول و دوم گزینه های بسیار مناسبی هستند، به خصوص اونهایی که دوست ندارن عطرشون رو همراه خودشون داشته باشن و دوباره به خودشون عطر بزنن …. برای استفاده های روزمره و محیط های کاری، از ادوتویلت ها و ادوفرش ها که رقیق تر و ملایم ترن میتونید استفاده کنید. امیدوارم از این مطلب یک متخصص مد هم لذت برده باشید و تونسته باشم نظر شما رو جلب کنم…

 

61

2 thoughts on “جذاب و خوش عطر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*