جواهرات و زیور آلات برای یک لباس کوتاه مشکی

جواهرات و زیور آلات برای یک لباس کوتاه مشکی :
در این مطلب در سایت یک متخصص مد به این می پردازیم که چگونه لباس ساده و کلاسیک مشکی خود را با کمی زرق و برق و زیور آلات درشت، زیبا کنید.
کم کم داریم به ایام نوروز و تعطیلات نزدیک می شویم البته تقریبا یک ماه وقت داریم برای پرداختن به نوروز و همه ی ما می دانیم که این روزها، روزهای مهمانی ها و جشن ها با مناسبت های مختلف است. ما به جای خرید لباس های گران قیمت و پُر کردن کمد لباس هایتان، پیشنهاد می کنیم که با زیور آلات خاص و مناسب، لباس مشکی  ساده ی خود را به جلوه و نما بیاورید.
لباس کوتاه ساده ی مشکی یکی از خاص ترین لباس های مجموعه ی هر خانمی است که تقریباً برای بیشتر مجالس مناسب می باشد. ولی تنها چیزی که این لباس نیاز دارد، یک همراه برای خودنمایی است.
۱٫ گُل سینه
گُل سینهگُل سینه فقط برای مادر بزرگ ها و خانم های مسنّ فامیل نیست. حتّی افراد مشهور نیز از گُل سینه استفاده می کنند. گُل سینه ی نگین دار راهی مناسب برای دراماتیک کردن لباس ساده ی مشکی شماست. مکان اصلی نصب گُل سینه، مابین دو برگردان یقه است، ولی شما می توانید آن را در ناحیه ی کمر، نوک یقه هفت ( V شکل) و حتی روی یکی از شانه ها نصب کنید. سایزها، اشکال و انواع مختلف گُل سینه را با هم ترکیب کنید تا ظاهرتان بیشتر دراماتیک شود. در ضمن، این گُل سینه ها را می توانید به یقه و جاهای مختلف لباس خود نیز نصب کنید.
گُل سینهگُل سینه
گُل سینه

گُل سینه (2)

گُل سینه

۲٫ گردنبند
یک گردنبند درشت لزوماً ارزان قیمت به نظر نمی آید. در حقیقت، این گردنبندها شیک تر و گران قیمت تر از مثلاً حلقه های بدلی هستند. یک گردنبند بزرگ و رنگارنگ مطمئناً بهترین راه برای جلب توجه مثبت در یک مهمانی و جلوه دادن به لباس مشکی ساده ی شماست. این گردنبندها را روی پیراهن های جلو بسته نیز می توانید بپوشید ولی با لباس کوتاه مشکی که جلو باز هم باشد بسیار جذاب و خیره کننده خواهند شد.

گردنبند

گردنبند (2)گردنبند22گردنبندسس

گردنبند

3

14

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*