ده برند برتر شلوار جین

ده برند برتر شلوار جین
۱۰٫ G-Star RAW
G-Star RAW یا همان G-Star یک کمپانی طراحی لباس هلندی است که لباس های با کیفیت و مُد روز تولید می کند. این برند در بین دانش آموزان اروپایی محبوبیت بسیاری پیدا کرده است و همیشه در مراسم مختلف، دیده می شود.

G-Star RAW

۹٫ Wrangler
Wrangler تولید کننده ی شلوار جین و لباس است که تحت مالکیت کمپانی VF Corporation قرار دارد. کمپانی VF Corporation برند های دیگری مانند Lee، JanSport و The North Face را نیز تحت مالکیت خود دارد. دفتر مرکزی این شرکت در مرکز شهر Greensboro در شمال Carolina قرار دارد. این برند توانسته با تولید شلوار جین در طرح ها و رنگ های مختلف، سلایق متفاوتی را در سراسر دنیا پوشش دهد.
Wrangler

۸٫ Calvin Klein
Calvin Klein یک کمپانی مُد است که توسط طراح مُد آمریکایی، Calvin Klein تأسیس شده است. دفتر مرکزی این کمپانی در منهتن نیویورک قرار دارد و در حال حاضر، صاحب آن Phillips-Van Heusen می باشد. مانند دیگر برندها، Calvin Klein نیز نماد مخصوص خود را دارد: “cK”.
Calvin Klein

 

۷٫ Lee
Lee یک برند شلوار کتان است که برای اولین بار در شهر Salina کانزاس تولید شد. این کمپانی تحت مالکیت VF Corporation، بزرگ ترین کمپانی پوشاک دنیا قرار دارد. دفتر مرکزی این کمپانی در حال حاضر در Merriam کانزاس است. این کمپانی مدّعی است که یک تولید کننده و فروشنده ی بین المللی لباس های معمولی و لباس کار است و بیش از  ۴۰۰ نفر در ایالات متحده کارمند دارد. در استرالیا، این کمپانی از سال ۲۰۰۷ از کمپانی Yakka خریداری شده و تحت مالکیت Pacific Brands درآمد.
Lee

 

۶٫ Miss Sixty
Miss Sixty یک خط تولید لباس و بخشی از برند لباس Sixty Group است. Sixty Group در سال ۱۹۹۰ تأسیس شد و به سرعت توانست توجه همه ی جهان را به خود جلب کند. اولین شعبه ی این برند در ایالات متحده در سال ۱۹۹۲ تأسیس شد.
. Miss Sixty

 

۵٫ ۷ For All Mankind
این برند کار خود را با طراحی لباس برای خانم ها آغاز کرد. خط تولید شلوار های مردانه ی این برند در پاییز سال ۲۰۰۲ و مجموعه ی شلوار های کتان آن برای کودکان نیز در پاییز سال ۲۰۰۷ راه اندازی شد. کمپانی ۷ for All Mankind علاوه بر شلوار جین، تولیدات دیگری مانند دامن و ژاکت کتان نیز دارد و محصولاتش در ۸۰ کشور دنیا از جمله اروپا، کانادا و ژاپن به فروش می رسد.

7 For All Mankind

 

 

۴٫ True Religion
این کمپانی در سال ۲۰۰۲ توسط Jeffrey Lubell تأسیس شد. مؤسس، رئیس و مدیر اجرایی این برند، آن را بر اساس اصولی مانند کیفیت، کتان آمریکایی با ظاهری بدون تاریخ مصرف و زیبایی پایه ریزی کرده است. این برند، محدوده ی وسیعی از مدل ها را مناسب برای هر فردی در اختیار علاقه مندان قرار می دهد. لباس های True Religion برای کسانی است که از مُد پیروی نمی کنند، بلکه خودشان مُد را می سازند.
True Religion

 

۳٫ Diesel
این کمپانی توسط Renzo Rosso در سال ۱۹۷۸ تأسیس شد. رقابت Diesel در سال ۱۹۸۵ آغاز شد. در سال ۱۹۸۸ طراحان ارشد کالج مُد را بطور مستقیم استخدام کرد، در سال ۱۹۹۱ بازار بین المللی خود را راه اندازی کرد و در سال ۱۹۹۶، اولین فروشگاه منتخب خود را در خیابان Lexington شهر نیویورک، تأسیس نمود. Renzo Rosso می گوید که ما بازاریابی و فروش را از آمریکایی ها، خلاقیت را از ایتالیایی ها و نظم را از آلمانی ها آموختیم.
Diesel

 

۲٫ Guess
کمپانی GUESS توسط Georges، Armand، Paul و Maurice Marciano، چهار برادر  مراکشی که در مارسی فرانسه بزرگ شدند، تأسیس شد. آن ها در سال ۱۹۷۷ از فرانسه به کالیفرنیا مهاجرت و کمپانی را در سال ۱۹۸۱ تأسیس کردند. سرمایه ی شروع این کار توسط خانوانده ی Nakash، صاحب امپراطوری کتان Jordache تأمین شد. اولین محصولات این کمپانی، شلوار های جین سه زیپ بود که “Marilyn” نام گذاری شد. منتقدان و فروشگاه ها در ابتدا اهمیتی به جین های کتان سنگ شور این کمپانی نمی دادند، ولی پس از این که خانواده ی Bloomingdale با Georges توافق کرد که ۲۴ عدد از این شلوارها را به عنوان یک لطف به این چهار برادر خریداری کند، این شلوارها به سرعت فروخته شدند.
Guess

 

۱٫ Levis
Levi Strauss در Buttenheim ایالت Bavaria آلمان به دنیا آمد. او فرزند Hirsch و Rebecca  Strauss بود. Strauss در سن ۱۸ سالگی به همراه مادر و دو خواهرش با کشتی به ایالات متحده رفتند تا به دو برادر خود Jonas و Louis که در شهر نیویورک یک کسب و کار راه انداخته بودند، بپیوندد.
Levis

0

1 thought on “ده برند برتر شلوار جین

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*