رنگ های بهار ۲۰۱۴

رنگ های بهار ۲۰۱۴ :
در این مطلب از سایت یک متخصص مد به رنگ های بهار ۲۰۱۴ که طراحان در این فصل مد از آنان استفاده کرده اند می پردازیم .طراحان مد در بهار ۲۰۱۴ از ترکیب سبک های مدرن و کلاسیک استفاده کرده و رنگ های ملایم را با رنگ های روشن شاد ترکیب نموده اند تا یک تعادل زیبای رنگی ایجاد کنند. آنها برای این منظور از رنگ گل ها ایده گرفته اند.
در این فصل مشتریان به دنبال یک سبک متفکرانه‌ احساسی و دارای تعادل هنرمندانه هستند. بنابر گفته مدیر اجرایی موسسه بین المللی پنتون تنوع ذاتی رنگ ها اجازه داد که آنها را برای ایجاد یک ظاهر جدید باهم ترکیب کنیم‌.
۳ رنگ از رنگ های بسیار زیبا که آنها را به کررات در طبیعت می بینیم به طور خلاقانه ای با طیف های رنگی دیگر ترکیب می شوند.
آبی کم رنگ مانند تصویر زیبایی از آسمان آرام و اطمینان بخش حس آرامش عمیقی ایجاد می نماید‌.

آبی کم رنگ مانند تصویر زیبایی از آسمان آرام
برخلاف آن رنگ بنفش (به رنگ لاله بنفش)٬ این رنگ رمانتیک حس اشتیاق را برمی انگیزد.

رنگ بنفش (به رنگ لاله بنفش)
مانند رنگ سبز برگ درختان در بهار٬ شوکران رنگ سبز تابستانی است که کاملا جنبه زینتی دارد و با رنک سبز فصل های اخیر متفاوت است. هر یک از این رنگ های زیبا را می توان با رنگ های قوی تر (پررنک تر) ترکیب کرد تا ظاهری مطابق روز داشت.

شوکران رنگ سبز تابستانی
رنگ ماسه ای که از جمله رنگ های خنثی است بسیار دلنشین و تداعی کننده تصویری از ساحل روزهای خوش تابستانی است.

رنگ ماسه ای

رنگ ماسه ای را با شوکران به کار ببرید تا تعادل طبیعی را حفظ نموده و ظاهر جذابی داشته باشید. پالوما یکی از رنگ های خنثی اصلی است و به اندازه کافی جذاب است که بتوان آن را به تنهایی پوشید و یا آن را با هر رنگ دیکری ست نمود.
قرمز ( به رنگ فلفل قرمز): این رنگ قرمز را می توان به عنوان رگه ای گرم و تند به رنگ های خنثی افزود‌‌.

قرمز ( به رنگ فلفل قرمز)

این رنگ وقتی به رنگ فریزیا اضافه می شود بسیار مهیج می کردد.فریزیا رنگ زرد آتشین است که به طور قطع در این فصل به کمد لباس شما جلوه ویژه ای می بخشد.

رنگ فریزیا
پارچه ای به رنگ استوایی گلدار با رنگ فریزیا و با ترکیبی از رنگ نارنجی سلوسیا بسیار زیبا می باشد‌ ترکیب نارنجی سلوسیا با بنفش لاله ای برای داشتن یک ظاهر فریبنده کافیست و دقیقا شبیه آفتاب تابستان می باشد‌.

نارنجی سلوسیا

یکی دیگر از رنگ های این فصل ارغوانی براق می باشد که شباهت زیادی به بنفش لاله ای دارد. آبی تیره خیره کننده که نقطه مقابل آبی ملایم می باشد یکی دیکر از رنگ های زیبا می باشد‌‌.
این رنگ های زیبا و پرطراوت به خوبی با هم ست می شوند و موجب افزایش اعتماد به نفس و سرزندگی می گردند. امیدواریم این مطلب مورد توجه شما قرار گرفته باشد 🙂

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*