قانون برای استفاده از زیور آلات دُرشت

۷ قانون برای استفاده از زیور آلات دُرشت
استفاده از زیور آلات راهی مناسب برای روح بخشیدن به لباس و برجسته تر کردن ویژگی های شماست.
زیور آلات دُرشت لوازمی مناسب برای زیباتر کردن ظاهر هستند، اما اگر به درستی استفاده نشوند، تأثیر عکس خواهند داشت. زیبایی این زیور آلات در این است که با یک تکّه، ظاهر شما را متفاوت می کند. راهش این است که از یک تکّه ی ساده استفاده کنید و از آن، ترکیبی مناسب با لباس خود بسازید.
از انگشترهای نگین دُرشت گرفته تا دستبند های پهن و سینه ریز ها، زیور آلات دُرشت در همه نوع سایز، رنگ، طرح و شکلی موجود هستند. این زیور آلات می توانند ظاهری خیره کننده به یک لباس ساده بدهند و به شما کمک کنند آن بخش هایی را که دوست دارید، برجسته تر کنید.
۱٫ کمتر، بهتر است

 کمتر، بهتر است

کمتر، بهتر است

زیور آلات بزرگ، برجسته هستند، پس آن ها را نزدیک هم استفاده نکنید تا به شما ظاهری شلوغ بدهد. ما پیشنهاد می کنیم که هر بار، از یکی استفاده کنید. اما اگر می خواهید در هر بار، از بیش از یکی استفاده کنید، از دستبند پهن با انگشتر بزرگ استفاده نکنید و گوشواره های بزرگ را با سینه ریز نیاندازید.
دستبندهای پهن و گوشواره های چند شاخه خیلی با هم زیبا هستند و همچنین، یک انگشتر نگین دُرشت و یک سینه ریز بلند. فقط مطمئن شوید وسایلی که انتخاب می کنید با هم متناسب باشند.
سینه ریز های زنجیری چند لایه را اگر به درستی از آن ها استفاده کنید، ظاهری جذّاب به شما می دهد. فقط سعی کنید زنجیرها خیلی بهم نزدیک نباشند.
از زنجیرهای بلند استفاده نکنید. گردنبند هایی که دور گردن کیپ می شوند و سینه ریزها را می توانید به تنهایی استفاده کنید. پس بگذارید این ها خودنمایی کنند و دیگر زیور آلات را فراموش کنید.
سادگی

سادگی

وسایل بزرگ را باید با لباس های ساده استفاده کرد. هنگام استفاده از زیور آلات بزرگ، از چیزهای شلوغ مانند لباس های پولک دوزی شده استفاده نکنید. به یاد داشته باشید که می خواهید این زیور آلات خود نمایی کنند، پس با دقّت انتخاب کنید.
لباس مشکی برای یک یا دو عدد از این زیور آلات، سِتی مناسب است در حالی که شلوار جین و یک تی شرت سفید ساده نیز می توانند انتخاب های ایده آلی برای یک انگشتر، گردنبند و یا دستبندِ بزرگ، براق و خوش رنگ باشند. سعی کنید هنگام استفاده از زیور آلات براق، از رنگ های خنثی استفاده کنید.
توجهات را از زیور آلات بزرگِ خود دور نکنید و هنگام استفاده از آن ها، از وسایل کوچک با رنگِ همان فلز یا نگین استفاده کنید.
گوشواره ها را به دقّت انتخاب کنید

 گوشواره ها را به دقّت انتخاب کنید

گوشواره های بزرگ، زیبا هستند و نمی توان به سادگی از آن ها گذشت. آن ها اولین چیزهایی هستند که وقتی کسی با شما صحبت می کند، متوجه آن ها می شود. برای این که به زیبایی صورت شما را قاب بگیرند، جفتی را انتخاب کنید که با شکل صورتتان بیاید و زیبایی شما را بیشتر جلوه دهد. اگر گوشواره ها را به درستی انتخاب نکنید، ذهن ها را منحرف می کند. پس به جزئیاتی مانند طول، رنگ و شکل آن ها و همچنین، لباسی که قرار است با آن بپوشید، خیلی توجه کنید.
وقتی می خواهید از گوشواره های گلوله ای ( یا به زبان عامیانه، منگوله ای!) استفاده کنید، موهایتان باید صاف و سایز گوشواره نباید خیلی بزرگ باشد. به یاد داشته باشید که مهم ترین چیز، تعادل است. پس گوشواره های بزرگ را با موهای موج دار استفاده کنید تا تعادل بهتری داشته باشد.
همچنین، می توانید موهای خود را شینیون کنید. مراقب باشید که آرایش صورتتان با گوشواره هایتان متناسب باشد. اگر از گوشواره های براق و رنگی استفاده می کنید، آرایش باید خیلی ساده باشد.
انتخاب گردنبند مناسب
4

بهترین راه برای این که یک گردنبند زیباتر جلوه دهد این است که با شکل یقه متناسب باشد. لباس ها یا تی شرت های بندی، شانه افتاده، یقه گرد یا یقه هفت انتخاب های ایده آلی هستند.
باید از لباس های یقه دار، جلوبسته و خیلی نزدیک به صورت دوری کنید، چون با زیور آلات بزرگ همخوانی ندارند. در حالی که یک بلوز یقه اسکی تک رنگ اندامی به زیبایی با گردنبندهای بزرگ جور هستند.
سعی کنید که گردنبندهای بزرگ را با تی شرت های ساده ی تک رنگ استفاده کنید تا ظاهری شیک داشته باشید و گردنبندتان به زیبایی خود نمایی کند. رنگ های خنثی همیشه عالی هستند. بنابراین، گردنبندهای براق و زیبا را با رنگ های مشکی، سفید و یا رنگ پوست بدن استفاده کنید تا ظاهری برازنده داشته باشید.
توجه به دست ها
توجه به دست ها

به یاد داشته باشید که استفاده از انگشتر های نگین درشت، توجهات را به سمت دست ها و ناخن هایتان جلب می کند. پس سعی کنید ناخن هایتان آراسته و مرتب باشند و سعی کنید مانیکور کنید.
مراقب باشید که رنگ لاک ناخنتان با رنگ نگین انگشترتان در تضاد نباشد و سعی کنید از انگشترهای خیلی بزرگ و رنگارنگ با ناخن های نگارنگ، طرح دار و درخشان، استفاده نکنید. ممکن است که این کار برای یک نوجوان، بامزّه به نظر برسد، اما مطمئن باشید که زیبایی خاصّی ندارد.
این انگشترهای زیبا، کوچک ترین سایز زیور آلات بزرگ هستند. پس، تا می توانید از آن ها لذّت ببرید. هر چه بزرگ تر و براق تر، بهتر. فقط به یاد داشته باشید که تعادل خیلی مهم است، پس از هر کدام به تنهایی استفاده کنید.
دست های خود را زیبا کنید
دست های خود را زیبا کنید

دستبند های پهن انتخابی ایده آل هستند. می توانید از یک دستبند پهن روی یک پیراهن یا تی شرت آستین بلند تک رنگ استفاده کنید. همیشه از یک دستبند استفاده کنید تا شلوغ کاری نشود.
النگو، یکی دیگر از گزینه هاست. اگر می خواهید از چند النگو استفاده کنید، حداکثر ۶ عدد از آن ها را آن هم فقط در یک دست خود بیاندازید. دلیل این که می گوییم نهایتاً ۶ عدد این است که زیاده روی نشود و الگوی رنگ هایشان با هم در تضاد قرار نگیرند. سعی کنید هنگام استفاده از النگوها، یک یا دو عدد از آن ها طلایی یا نقره ای باشد تا ترکیب رنگی زیباتر ایجاد شود.
زیور آلات مناسب
7

به یاد داشته باشید که هدف ای استفاده از این زیور آلات این است که به ظاهر شما شخصیت و جذّابیت ببخشد، بنابراین، این لوازم را طوری انتخاب کنید که کلّ ظاهر شما را تحت تأثیر مثبت قرار دهد. اگر به دنبال ظاهری آراسته و با وقار هستید، مروارید را انتخاب کنید.
لوازم گُل مانند به ظاهر شما تِم رمانتیک و زنانه می دهند. اگر هم به دنبال ظاهری اسپورتی تر هستید، می توانید از گردنبند های با مهره های رنگی استفاده کنید. یک دستبند پهن با یک لیاس نیم تنه با رنگ های گرم مناسب است. در حالی که گوشواره های چند شاخه با یک لباس بلند.

 

0

2 thoughts on “قانون برای استفاده از زیور آلات دُرشت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*