لباس عروس های خاص و جذاب

 

لباس عروس های خاص و جذاب

یکی از بهترین و رویایی ترین روزهای زندگی روز عروسی شماست . روزی که لباس سفید و رویایی که شاید بعضی از خانم ها از کودکی حتی تصورش می کردن رو به تن خواهید کرد . خیلی افراد مدت ها قبل از عروسی مشغول دیدن لباس عروس های مختلف با مدل های خاص هستن و ساعت ها در موردش با دوستاشون و افراد مختلف صحبت می کنن و از اینکه قراره یه مدل زیبا رو انتخاب کنن حسابی لذت میبرن برای من که دیدن فشن شوهای لباس عروس و کالکشن های جدید دیوونه کنندست و وقتی چشمم به این همه زیبایی میوفته گذر زمان رو حس نمی کنم . در این مطلب از یک متخصص مد براتون بهترین مدل لباس عروس ها و ایده هایی رو که در کل کالکشن های لباس عروس سال ۲۰۱۸ به چشمم خرد و من رو لحظه ای به دنیای دیگری برد رو جمع آوری کردم به طوری که بتونید حداقل از یک بخشش استفاده کنید و ایده بگیرید تا بتونید با مزون عروس یا خیاطی که دارید مشورت کنید و در روز عروسیتون بیشتر جذاب و مطابق با مد باشید .

 لباس عروس با شنل

بین بهترین کالکشن های لباس عروس ۲۰۱۸ چند مدل لباس عروس با شنل دیده میشه که ایده بدی هم نیست . به طور مثال تصویر زیر رو از کالکشن زیبای برتا ببینید .واقعا زیباست . شنل کلا به روشی قدرت و اون رسمی بودن رو به چشم ها منتقل می کنه . یک عروس بسیار زیبا و سنگین ….  بسیار جسور و زیبا …. بسیار رسمی و با متانت …. اصلا وقتی همچین لباس مقدسی رو با یک شنل به این زیبایی رو پوشیده باشید چطور می تونید سر سنگین نباشید . می دونید این شنل و لباس و تاج بهتون چنان سنگینی و رسمیتی میده که باید خیلی با متانت رفتار کنید . شنل از دسته مواردی هستش که تو سال های مختلف تو مجموعه لباس عروس های گوناگون دیده شده و با توجه به طراحی که داره می تونه هر سال طبق مد حرفی برای گفتن داشته باشه .

لباس عروس های خاص و جذاب

لباس عروس های خاص و جذاب

لباس عروس های خاص و جذاب

طرح مشکی در لباس عروس !

یکی از مواردی که در کالکشن های لباس عروس سال گذشته در موارد مختلف دیدم استفاده از طرح مشکی در لباس عروس بود ! به نظرم می تونه طراحی رو بسیار خاص بکنه ولی به نظرم یه حس غم رو در کنار زیبایی به چشمان ما منتقل میکنه …

bride dress black

انگار که عروس با تمام زیبایی و لبخندی که داره تو قلبش یک ناراحتی وجود داره… البته واقعیت زندگی همینطوره همه ما ترکیبی از احساسات مختلف مثل غم و شادی و عشق و … هستیم ! در بعضی طرح ها هم واقعا زیبا میشه ولی به نظر من عروس بدون هیچ لکه سیاهی باشه حس بهتری به ادم منتقل میکنه حداقل بذارید اون روز به کلی به حس خوب فکر کنیم و لباس عروس مثل همیشه سفید باشه . بذارید همه بیخیال کل دنیا فقط به رقص و خوشحالی فکر کنن با تمام این حرفا باز هم چند طرح زیبا که با مشکی ترکیب مناسبی داشت رو براتون جدا کردم اگر به شما این حس بد رو نمیده می تونید ازشون استفاده کنید . البته بعضی از این تصاویر واقعا وسوسه برانگیز هستن مثل همین مدل لباس عروسی که در تصویر زیر مشاهده می کنید اگر شما هم مثل من وسوسه شدید شاید بشه کلک رشتی زد و مثلا از این لباس برای مراسم نامزدی یا سالگرد ازدواج استفاده کرد اینجوری هم میتونید متفاوت باشید و هم میتونید از هر دو سبک بهره ببرید .

لباس عروس چین دار

اگر عروسی هستید که دوس دارید خیلی شلوغش کنید فکر کنم بتونید طرح لباس عروس چین دار که در چند مجموعه مختلف لباس عروس ارائه شده بود استفاده کنید . البته تصویر اول رو که مشاهده می کنید واقعا خیلی شلوغ و پر سر صداست باید خیلی عروس شر و شیطون باشه تقریبا فک کنم همچین عروسی می تونه به راحتی پدر داماد رو در بیاره D: ولی از شوخی گذشته طرح شلوغ و جالبی هستش فک کنم تو رقصیدن هم خیلی جالب تر بشه و خودشو بیشتر نشون بده انگار که عروس ما یک شوالیه تو جنگ هستش که حتی راه رفتن سادش هم میتونه پر سر صدا و پر از تکون های جالب باشه … میدونید یه جور شلخته و شلوغ و جذابه شاید باید جون بکنه ادم تا بتونه کلمه ای واقعا مناسب توضیح این حس پیدا کنه D:

 

اگر از لباس عروس چیندار خوشتون اومده و حوصله شلوغی رو ندارید می تونید کمی خلوت ترش کنید و اونقدر ها هم شر و پر سر صدا نباشید … مثلا تصویر زیر رو مشاهده کنید این لباس عروس هم چین دار و شیطون هستش ولی خیلی کم تر از دو مدل قبل که دیدید و با توجه به مدلش میتونید یه عروس نیمه شر و شیطون به نظر بیایید D:

 

لباس عروس گلدار

خوب طرح های گلدار هر سال تو مجموعه های لباس عروس دیده میشه و قدیمی نمیشه و حتی قدیمیش هم زیباست . مخصوصا اگر مراسم ازدواجتون در فصل بهار یا تابستون هستش می تونید یه لباس عروس بسیار خنک و راحت در کنار زیبایی داشته باشید . البته اشتباه نکنید وقتی میگیم لباس عروس گلدار منظور مثل لباس های گل من گلی رنگارنگ و درب و داغون نیست D: اگر به مزون ها سر زده باشید حتما بحث شیرین دانتل پیش اومده که روی لباس های عروس کار میکنن و زیبایی خاصی رو به لباس عروستون میده . در واقع منظور از گلدار طرح گل بر روی لباس عروس هستش به طور مثال تصویر زیر رو مشاهده بفرمایید واقعا فوق العاده نیست ؟ یادتون باشه در استفاده از طرح گل زیاده روی نکنید که زیبایی خودش رو از دست نده .

در تصویر زیر ببینید چقدر موزیانه و خلاقانه از طرح گل در لباس عروس استفاده شده . مخصوصا قسمت هایی از لباس که گل به طور کامل بر روی بدن نمایان هست و مثل یک خالکوبی زیبا چشم ها رو خیره می کنه . گویی این طرح زیبا بر روی بدن زیبای عروس حک شده وقتی این گل رو بو بکشید عطر بینظیر بدن یک زن زیبا رو حس می کنید تو تخیلات و رویا انگار لحظه ای در بهشت هستیم و بوی بدن یک حوری زیبا در کنار این طرح گل, انسان رو مدهوش از احساسات و زیبایی می کنه .

لباس عروس مروارید دار

لباس عروس مروارید دار هم از دسته لباس عروس هایی هستن که در سال های مختلف تو مجموعه های لباس عروس مختلف دیده شده و اگر به درستی در لباس عروس کار بشه میتونه دیوونه کننده باشه و سبکی هستش که می تونه لباس عروس رو با شکوه تر کنه . البته مروارید رو می تونید تو بخش های مختلف لباس عروس استفاده کنید می تونید در طرح اصلی پارچه و در متن کل لباس ازش استفاده کنید مثلا شبیه تصویر دوم در پایین که اینطوری کمتر در دید قرار می گیره . همینطور میتونید در بخش پشت لباستون استفاده کنید که کمرتون رو زیباتر می کنه و هم این که کاملا خودش رو نشون میده به طور مثال تصویر زیر رو مشاهده کنید به نظرم ترکیب خوبی شده و مدل پشتش رو خیلی زیبا تر کرده اگر مروارید رو از این لباس حذف کنید خیلی مدلش ساده تر میشه و این مروارید هستش که به مدل پشتش زرق و برق خاصی داده .

اگر دوست ندارید در طرح کلی لباس عروس از مروارید استفاده کنید می تونید به صورت زیورآلات با لباستون به صورت ترکیبی از کمر یا گردنبند لباستون رو درگیر مروارید کنید . به طور مثال تصویر زیر رو ببینید یک لباس عروس زیبا خشن و ساده و بسیار شیک مخصوصا با دستکش هایی که داره انگار یک ملکه رو مشاهده می کنید و شاید کسی جرات نکنه به عروس بگه بالای چشمت ابرو! در کنار این خشونت و زیبایی می بینید که مروارید در بخش کمرش چقدر زیبایی بدنش رو بیشتر کرده یا در تصویر دوم مشاهده بفرمایید که در کنار مروارید های روی لباس عروس در قالب یک گردنبند هم از مروارید استفاده شده و با اینکه مدل لباس بسیار سادست ولی واقعا سنگینی و زیبایی خاصی به لباس عروس داده … خوب بیشتر از این سرتون رو درد نمیارم امیدوارم که از این مطلب یک متخصص مد لذت برده باشید با نظراتتون میتونید بنده رو خوشحال کنید و بهم انرژی برای نوشتن مطالب جدید بدید .

29

2 thoughts on “لباس عروس های خاص و جذاب

  1. وای چقدر لباس عروس های قشنگ تو این مطلبتون بود من قراره تا دو ماه دیگه عروس بشم و خیلی تو انتخاب لباس عروس دو دل شدم و مدل های زیبای مختلفی دیدم شما مزون لباس عروس یا خیاط خاصی هست که معرفی کنید بتونم با اطمینان یک مدل خوب انتخاب کنم ؟

    1. با عرض سلام و احترام
      در مورد انتخاب لباس عروس با توجه به استایل و فرم بدن شما می تونید در مرکز مشاوره رایگان یک متخصص مد عضو بشید و بعد از تکمیل اطلاعات مربوط به صورت و بدن مشاوره دریافت کنید تا با توجه به فرم بدنتون بتونم بهتون مدل لباس عروس خوبی رو پیشنهاد کنم و تو تصمیم گیری بهتون کمک کنم . در مورد خیاط یا مزون بستگی داره کدوم شهر تشریف داشته باشید ولی تو ایران خیاط و مزون های قوی هم وجود دارن که بتونن بهتون کار جذابی تحویل بدن در این مورد هم حتما در مرکز مشاوره اعلام کنید تا در صورت توان بهتون کمک کنم.ممنون از اینکه اظهار نظر کردید .

      همیشه شاد و سلامت باشید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*