لباس مجلسی از برند CRISTALLINI

لباس مجلسی از برند CRISTALLINI :

در این مطلب از یک متخصص مد می خوام باهاتون چند مدل لباس شب فوق العاده زیبا از برند نو پا criistallini به اشتراک بگذارم .. من که از بعضی کارهاشون واقعا لذت بردم و حتی چندین بار به بعضی از مدل لباس هاشون خیره شدم و با دقت خیلی زیادی بهشون نگاه کردم امیدوارم این مدل لباس ها برای شما هم اینقدر جذاب باشه و بتونید ازش ایده های خوبی بگیرید. CRISTALLINI در سال ۲۰۰۹ در بخارست تأسیس شد و با سرعت بسیار زیادی به یکی از بهترین مارک های لوکس در رومانی ، با نفوذ بسیار خوبی در سایر کشورها تبدیل شد. با دیدن چند مجموعه لباس از این برند حسابی تحت تاثیر قرار گرفتم و بهم واقعا حس زیبایی و آرامش خاصی داد . تصویر زیر رو ببینید چقدر در کنار سادگی و زیبایی یک استایل بسیار سنگین رو خلق کرد …

 

با دقت به طرح و نقش و نگار استفاده شده در قسمت بالا تنه این لباس نگاه کنید … واقعا زیبا نیست ؟ وای با یک پاشنه بلند مشکی کافیه قدم برداره صدای پاشنه اش میتونه دیوونه کننده باشه … پوست زیباش زیر این نقش و نگار ادم رو جلوی این مخلوق زیبا به زانو در میاره …. واقعا ترکیب این نقش و نگار با مدل خاص شلوارش خیلی ترکیب ویژه و دوست داشتنی شده … اول کار با دیدن این تور ها و نقش و نگار ها در قسمت بالا تنه شاید ادم انتظار داره در ادامه هر چیزی بجوز شلوار ببینه ولی طراح این لباس حسابی مارو سورپرایز کرده و من واقعا از این سورپرایز لذت بردم…بهم حس یک لباس overall با شکوه رو میده … یک زن بی باک و جسور و زیبا با پوشیدن این لباس جسارت و زیبایش رو به رخ ادم می کشه …. شاید اصلا دلم می خواست ازش بخوام باهام قرار بذاره و بیرون بریم تا باهاش بیشتر آشنا بشم … یعنی زنی که این لباس رو انتخاب کرده چه شخصیت و اخلاقی می تونه داشته باشه ؟

 

خیلی به پارتی هایی که توش نقاب استفاده میشه علاقه دارم واقعا بعضی نقاب ها به شدت ادم رو زیبا و مرموز می کنن …بهم یه حس فوق العاده میده … یک زن زیبا مخفی شده در نقاب میتونه بسیار کشنده و خطرناک باشه …. یک مخلوق زیبا و خطرناک که کشش وسوسه کننده ای داره و اینقدر شیرین و دوست داشتنیه که ادم خودش رو در این زیبایی رها می کنه و بدون در نظر گرفتن خطراتش دوست داره که باهاش وقت بگذرونه و از بودن در کنارش لذت ببره ….به نقش نگار های این لباس ها نگاه کنید به نظرم در عین سادگی مدلش یک شکوه و معنای خاصی بهشون داده … برای من این استایل ها خیلی جذاب و خاص هستن.

یکی دیگر از استایل های بسیار شاد و پر هیاهویی که تو این مجموعه لباس های این برند دیدم رو می تونید تو تصویر زیر ببینید . عاشق رنگ قرمزم چنان جلب توجه می کنه که شاید در یک مهمانی مدام نگاه ادم رو جلب خودش کنه و ادم خیلی از استایل های دیگر رو اصلا نبینه !‌ البته قرمز داریم تا قرمز! به شدت بستگی به نوع رنگ قرمز داره ! قرمز روشن، قرمز توت فرنگی، سرخابی، خرمایی، ارغوانی، شرابی، یاقوتی و قرمز تیره به عنوان طیف های مختلف رنگ قرمز شناخته میشه … لب خوش رنگش با این لباس کشنده شده واقعا D: چطور میشه بهش نگاه نکرد ؟ یک لباس چاکدار بسیار زیبا و خوشرنگ که با چشمان ادم بازی می کنه …. ادم دوست داره نازش رو بکشه براش همه کارهاش رو انجام بده و بهش بگه چشم بادومی زیبای من همینجا بمون تا به پیشخدمت بگم برامون نوشیدنی بیاره واقعا لب های زیباش وقتی که می خواد نوشیدنی بنوشه دیوونه کننده میشن . این لباس واقعا بهش میاد و با توجه به پوست زیبا و خوشرنگش زیبایی این استایل دو چندان شده .

ببینید چقدر استایل و انتخاب رنگ و مدل لباس می تونه تاثیر گذار باشه … همین شخص تو استایل قبلی خیلی شر و شیطون و بیباک و دوست داشتنی شده بود  ( من استایل های شر و بیباک رو دوست دارم ) تو تصویر زیر می تونه نماد آرامش و یک شخص بسیار ملایم و مهربان باشه … یک زن پر احساس و مهربان و حساس شاید اصلا بهش نتونی بگی بالای چشمت ابرو …. باید باهاش مثل یک زن که به زلالی آب و پاکی برف هستش رفتار کرد … به این رنگ و استایل که نگاه می کنم احساس می کنم واقعا ادم بسیار احساساتی و حساسی رو باید همراهی کنم … یک ادم بسیار کم حرف با صدای بسیار اروم و دوست داشتنی …. اینا احساساتی هستش که از روی استایل شخص به ادم منتقل میشه شاید هم اصلا همه اینها برام یک رویا باشه و با یک زن که خیلی غرغر میزنه و بسیار مخ ادم رو شصتشو میده طرف باشیم D: خلاصه از استایل اشخاص خیلی چیزها رو میشه متوجه شد و بعضی از علایق و احساسات و رفتار های شخص رو حدس زد بقیه ماجرا وقتی که شروع به صحبت می کنه گندش در میاد که واقعا چجور ادمی هستش .

یکی از ایده هایی که نظرم رو جلب کرد بازی تک رنگی و موذیانه در مدل لباس هایی که طراحی میکنه بود … با دقت به نقش و نگار در تصویر زیر نگاه کنید زیبا نیست ؟ انگار بدن یک ماهی یا ملکه دریایی رو میبینیم …. اگر همین کار رو با رنگ بندی مختلف انجام میداد به نظرم خیلی ناجور میشد و شاید یک ترکیب افتضاح بوجود میومد مخصوصا با براق بودن این پارچه یک سبک گل من گولی درب و داغون میشد D: ولی ترکیب بخش توری و ساخت گل های کوچک و جلوگیری از رنگ بازی های بی مورد تونستن یک استایل جالب رو خلق کنن تصویر بعدی رو ببینید لطفا .

با دید کلی تر و فاصله گرفتن از جزئیات این مدل لباس میبینید که سبک ویژه ای بوجود اومده … اسم این لباس رو چی میشه گذاشت ؟‌ البته با دیدن تصویر کلی این استایل من دیوونه وار مجذوب مدل کفش شدم … مدل کفشش واقعا با این استایل میاد به نظرتون زیبا نیست؟ وقتی به دو تصویر زیر نگاه میکنم ناخودآگاه نگاهم سمت این کفش زیبا و لاک های خوشرنگش میره … ترکیب این رنگ ها با مشکی بسیار زیرکانه و جالبه …

اگر دوست دارید یک پولکی ( به معنی پولک دار نه یک شخص پول دوست D: ) مشکی و سنگین به تن داشته باشید می تونید از مدل لباس زیر هم استفاده کنید .پر زرق و برق ولی باز هم سنگینی خودش رو حفظ کرده . بیشتر شبیه خواهر شوهر ها می مونه سنگین و عوضی و دوست داشتنی با کمی موذی بازی ولی در نهایت باز هم می تونن خوب باشن اسمشون بد در رفته همه هم اینطوری نیستن البته :)) مدل کفشش داره اعصابمو خرد میکنه واقعا دوست داشتنیه نمیشه بهش توجه نکنم …. ببخشید دست خودم نیست همش به کفشش نگاه می کنم خیلی پاهاش رو قشنگ کرده .

مورد دیگری که به نظرم یک امتیاز مثبت دیگری به این مجموعه لباس ها از این برند میده اینه که میدونه چطور از ترکیب ها استفاده کنه که لباسی مدرن و هنرمندانه و زیبا خلق کنه به طور مثل از زرق و برق لباس زیر کم کرده ولی یک ترکیب رنگ خاص و زیبا با رنگ مشکی انجام داده این لباس با اینکه پر از رنگ مشکی هستش ولی با ترکیب رنگ درست یک استایل پر انرژی با پیام عشق و قدرت و اشتیاق با خودش به همراه داره…رنگ پاهای زیباش زیر نقش و نگار دوست داشتنی خود نمایی می کنه و به  ادم گوشزد میکنه که زیر این لباس یک بدن جذاب و زیبا پنهان شده … لباس بسیار شیک و مدرن با نقش و نگار کلاسیک که دارای زیبایی هنری جاودانست ترکیب شده … از بیشتر لباس های کالکشن های برند CRISTALLINI لذت بردم و برای این برند آینده ای بسیار روشن و پر افتخاری رو پیشبینی می کنم .

خوب یکم از رنگ مشکی بیایم بیرون یکم بریم رو طرح های روشن تر … تصویر زیر رو ببینید یک لباس بسیار با روحیه مثبت که نماد جواهر و برلیان می تونه باشه وقتی به این پارچه نگاه کنید بهتون حس یک صخره یا کوه رو میده که با خطوط جواهر پوشیده شده یک بدن زیبا که با جواهر پوشیده شده … از همین سبک در لباس بعدی که در تصاویر مشاهده می کنید هم استفاده شده … این لباس ها به اندازه لباس های بالا من رو هیجان زده نکردن ولی زیبایی خاص خودشون رو دارن و به نظرم برای فصل بهار بسیار مناسب هستن و اب و رنگ استایلتون رو با این فصل هماهنگ تر میکنن.

 

 

 

این پارچه برام واقعا یاد آور یاقوت هستش … یاقوت در زمان های گذشته نماد قدرت و ثروت بود و به نظرم این استایل هم می تونه همچین پیامی رو بهمون بده . یک لباس چاکدار که با پاهای زیبای این خانم خیلی زیباتر شده … انتخاب همچین لباسی نشانه قدرت در کنار مهر و محبت و آرامش می تونه باشه ….رنگ ملایم قسمت پایین این لباس ادم رو به آرامش دریا یا آسمان آبی میبره … چطور حس یک آسمان آبی رو میشه در کنار یک یاقوت زیبا و قدرتمند ترکیب کرد … چطور عظمت و ارامش دریا می تونه با زیبایی و قدرت یاقوت ترکیب بشه …. به نظرم یک شخصیت قدرتمند و آرام رو می تونه توصیف کنه …شخصی که میشه باهاش حسابی صحبت کرد و حتی درد دل کرد شخصی که به آرامی با مسائل کنار میاد و می تونه حامی ادم باشه …. صورت و چشم های زیباش واقعا آرام بخشه …خوب بیشتر از این سرتون رو درد نمیارم و امیدوارم از این مطلب از یک متخصص مد لذت برده باشید ….  براتون چند مدل لباس دیگر از این برند در ادامه قرار دادم امیدوارم که براتون جذاب باشه .

 

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*