لباس های زیبا از Zuhair Murad

 

قبلا چند مطلب در مورد مجموعه لباس های zuhair murad در یک متخصص مد منتشر کرده بودم که اگر قبلا مطالعه نکردید می تونید از این لینک بهشون دسترسی پیدا کنید . شخصا برای zuhair murad و آثار هنری فوق العادش احترام خاصی قائلم و همیشه از مجوعه لباس هایی که ارائه می کنه لذت میبرم . امروز کمی وقت ازاد داشتم و داشتم از تماشای چند مجموعه لباس ارائه شده از zuhair murad در ۲۰۲۰ و ۲۰۱۹ و ۲۰۱۸ لذت می بردم که تصمیم گرفتم بهترین لباس های این مجموعه ها رو باهاتون به اشتراک بگذارم امیدوارم که برای شما هم جذاب باشه …. مشغول وب گردی یا ول گردی در وب بودم که با تصویر از مجموعه لباس resort 2020 از Zuhair Murad مواجه شدم واقعا بسیار زیرکانه و موذیانه با رنگ قرمز تو این طراحی بازی کرده به نظرتون خاص و زیبا نیست ؟ البته می دونید که من عاشق رنگ قرمز هستم مخصوصا اگر با مشکی ترکیب شده باشه شاید به خاطر علایق شخصیم هستش که این طرح پارچه منو مجذوب خودش کرده … با دیدن این طراحی و نقش و نگار بهم حس بسیار مبهم و زیبا و مرموزی داده شد…. چطور میشه با این دختر به مذاکره عشق پرداخت وقتی همچین لباس مبهم و مرموزی به تن کرده ؟ رنگ قرمز شلوارش اینقدر چشم هام رو درگیر خودش کرده که اصلا دیگه ارایش بی شیله پیله ای که داره برام مهم نیست علاوه بر این , بدن زیباش که زیر این نقش و نگار خاص به صورت سایه ای مرموز تو دید قرار داره و افکار ادم رو به بازی میگیره و نمیذاره ادم از فکر این زیبایی خلاص بشه   ….

در مجموعه لباس های ۲۰۲۰ از  Zuhair Murad تو بعضی لباس ها یک حس مدرن در کنار کلاسیک رو حس خواهید کرد ! تصویر زیر رو ببینید … اولین چیزی که با دیدن قسمت بالا تنه این لباس به ذهنم رسید اینه که مادربزرگ جذاب و خوش استایلش این لباس رو از دوران جوانی بهش هدیه داده و تو زمان خودش با این لباس برای خودش جیگری بوده D: من رو به دوران کودکی و استایل های قدیمی برد و برام جالب بود که این سبک رو با یک شلوار مدرن چطور ترکیب کرده بهم حس خاصی می ده مثل این میمونه که تو ظرف غذات یه طرف قرمه سبزی بریزی یه طرف قیمه و هر لقمه غذا رو متفاوت بخوری!

طرحی خاص و پر نقش و نگار با رنگی خاص و استایلی کلاسیک …. چطور این طراح لباس اینقدر در زمان سفر می کنه ؟ بهم یک حس بسیار مبهم از گذشته و آینده میده انگار با شخصی مواجه شدم که از اینده به گذشته سفر کرده و هر نقش و نگار روی بدنش نمایش یک راز و معما از خلقت جهان هستش … انگار چیزهایی می دونه که ما نمی دونیم و از اینده خبر داره … واقعا زیباست و البته باید در مجالس و مراسمی استفاده بشه که بینندگان هوشیار و هنر دوستی شرکت کرده باشند تا بتونن این طرح و رنگ رو درک کنن..تصویر بعدی رو مشاهده کنید یک خانم بسیار سنگین و مودب از اینده که خیلی با وقار و رسمی صحبت می کنه شاید اصلا ادم نتونه به رقص دعوتش کنه باید باهاش یک نوشیدنی یا قهوه نوشید و صحبت کرد …. به این چند لباس که در تصاویر زیر میبینید لقب مسافر زمان رو میدم و امیدوارم این حس رو درک کرده باشید

 

مدل لباس بسیار شیک و رسمی و جذاب … چنان با این لباس بدن زیباش رو به رخ میکشه که اگر واقعا اندام زیبایی دارید می تونید با این لباس تو هر مجلسی خیره کننده و زیبا باشید . کافیه اروم قدم بزنید و لباس زیباتون با چاک هاش تو هر قدم پاهاتون رو تو دید قرار بده و خیلی اروم و با متانت شروع به صحبت کردن کنید و خیلی اروم نوشیدنی تون رو یک جرعه بنوشید و ادامه بدید …. واقعا همه شیفته شما خواهند شد . تو تصویر بعدی هم دو مدل لباس چاکدار اما پوشیده تر رو می تونید ببینید … ولی اولی من رو بیشتر به هیجان اورده و برام دوست داشتنی تره ….

تو کالکشن ۲۰۱۹ از این طراح لباس مدل های دخترونه تر و شیطون تری هم می تونید مشاهده کنید تصویر زیر رو ببینید … بسیار ساده و خودمونی اما خاص و جذابه … من از مدل استینش خیلی خوشم اومد به نظرم بدون این استینها این لباس چنان آش دهن سوزی هم نبود و نمی شد اینقد با اب و تاب ازش حرف زد …. میشه گفت آش بدون پیاز داغ میشد ! اصلا تو این کالکشن نمیشه سر سنگین نبود ! هر چقدر هم که بخواییم خیلی دخترونه و جوون و با شور حال باشیم باز هم استایلش یک سنگینی خاصی داره که دیوونه ترین ادم هم با پوشیدنش یک شخصیت خاصی پیدا میکنه و کمتر شوخی می کنه و دیوونه بازی و بی شیله پیله بودن رو کنار میذاره ….

 

 

 

ولی می دونین بچه ها من از مجموعه لباس های zuhair murad در سال های ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ بیشتر لذت بردم و از عملکرد کلیش تو سال ۲۰۲۰ زیاد رازی نبودم شاید حالا امسال از لحاظ روحی و شرایط محیطی تو حال و هوای خاصی باشه که رو کارهاش هم تاثیر گذاشته … بگذریم خوب دختر خانوم های جوان و پر شور نگران نباشید چند مدل دخترونه بی شیله پیله و شر و شیطون از یکی دیگر از کالکشن های ۲۰۱۹  zuhair murad براتون جدا کردم . تصویر زیر رو ببینید واقعا مجلل و زیبا و هنرمندانست …. طرح زیباش ادم رو یاد پیچیدگی یک تمدن با تاریخچه مرموز میندازه نظر شما چیه ؟ پاهای زیبا در کنار این استایل با کفش خاصی که براش انتخاب شده بهم حس زیبایی و قدرت میده … یعنی این دختر کی می تونه باشه ؟

عاشق این مدل شلوارک ها شدم واقعا رنگ و مدل خوبی دارن … مخصوصا اگر پاهای جذابی داشته باشید می تونید بسیار با این استایل ها روانی کننده باشید . یک کار بسیار شلوغ و پر تنش و پر نقش و نگار با یک شلوارک ساده که رنگش با جزئیات نقش و نگار این لباس ست شده و زیبایی خاصی رو ایجاد کرده … باید وقتی راه میره حتما صدای پاشنه هاش گوش ادم رو کر کنه …. وقتی از پشت سر به سمت ادم حرکت میکنه صدای پاشنه بلندش ادم رو از حضورش اگاه کنه وقتی صدای پاشنش میاد ادم منتظر دیدنش و راه رفتنش و استایلش باشه …. باید دیوونه فشن و استایل باشید تا اینجوری در زیبایی این هنر فرو برید ….

کمی هم به فشن شو های ۲۰۱۸ از zuhair murad سر میزنیم … یکی از لباس های بسیار رسمی و خشن و قدرت طلب از این مجموعه لباس ها رو می تونید تو تصاویر زیر مشاهده کنید . یک لباس چاکدار و رسمی زیبا … با دیدن این استایل اولین چیزی که به ذهنم میرسه قدرته ! یک زن بسیار با سیاست و قدرتمند شاید هم یک ملکه باشه که زیبایی و جسارت و قدرت خودش رو به رخ میکشه و میتونه تمام عیار هوای پادشاه رو داشته باشه و علاوه بر اینکه همسر زیبایی هستش می تونه بسیار با تدبیر باشه …. راه رفتنش واقعا مجذوبم کرد البته اینجا شما فقط عکسش رو مشاهده می کنید اگر دوست دارید تو نظرات اعلام کنید تا تو مطالب یک متخصص مد براتون ویدئو هم قرار بدم …  تصویر دوم رو هم ببینید باز هم یک شور و حال بسیار رسمی و قدرتمند رو به ادم منتقل میکنه و به نظرم می تونه انتخاب بسیار زیبا و رسمی و خاصی باشه .

 

لباسی که در تصویر زیر مشاهده می کنید می تونه بسیار زیرکانه به ذهن نفوذ کنه …. انگار که تو همین جا که ملکه حضور داشت این خانم به عنوان سفیر یک کشور قدرتمند حضور داره یک سفیر که با طرح این لباس داره عظمت و قدرت و پیچیدگی تمدن خودش رو به رخ میکشه … با زرق و برقی که این پارچه داره این نقش و نگار رو همچون طلاکوب ارزشمند تر و با شکوه تر میکنه …. این زیبایی و پیچیدگی در تمدن یک نسل که به رنگ طلا با نظم و دقت و هنر ترکیبی زیبا و پیچیده رو به وجود اورده…. واقعا دیوونه کنندست !

 

جالب اینجاست که در این فشن شو در کنار این همه شکوه و زرق و برق و زیبایی یک مدل لباس بسیار خودمونی و بی شیله پیله دیده میشه ولی از قسمت پایین تنش خیلی خوشم اومد … تو هر قدمی که بر میداشت ادم رو وادار می کرد که با دقت بیشتری بهش نگاه کنه و پاهای زیباش هر لحظه در سایه ای از لباس خاصش خودنمایی می کرد …. انگار در این مجلس با شکوه دختر کوچک پادشاه هم حضور داره که زیاد حوصله سیاست و قدرت طلبی نداره و  بیشتر دوست داره تو خودش باشه و در دنیای خودش وقتش رو بگذرونه …

لباسی که تو تصویر زیر می بینید هم به نظرم رنگبندی جالب و خاصی داره و با توجه به ترکیبش با مشکی حسابی طرح پارچه رو تو چشم های ادم فرو می کنه … البته بشتر از استایل چپی خوشم اومده به نظرم میزان نقش نگاری که داره قابل قبوله شاید سمت راستی شلوغ و پر دردسر باشه یکم توش زیادی شلوغ کاری شده ادم سردرد می گیره اصلا  … امیدوارم از این مطلب از یک متخصص مد لذت برده باشید و تونسته باشم شماره لحظاتی به دنیای مد ببرم و درگیر این زیبایی و هنر شده باشید .

 

3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*