مدل بافت موی زیبا ۲۰۱۴

مدل بافت موی زیبا ۲۰۱۴

در این مطلب از سایت یک متخصص مد به بررسی و آموزش یک بافت زیبا می پردازیم.احتمالا مراسم گلدن گلوب ۲۰۱۴ را مشاهده کرده اید یکی از زیباترین مدل های مویی که خود نمایی می کرد این بافت زیبا بود که نظر بسیاری را به خود جلب می کرد و به خصوص با لباس های باز مدل موی بسیار مناسبی به نظر آمده و امیدوارم از این مطلب لذت ببرید و از این مدل در مجالس و مهمانی ها استفاده کنید مخصوصا زمانی که لباسی با مدل باز برای ان مهمانی در نظر دارید.

۱٫    یک قسمت مو را مانند تصویر ببندید: مو را به اسپری آغشته کنید،یک قسمت از موی تاج سر را جمع کرده ، با شانه ی دم باریک جمع کنید و به عقب بکشید ، و آنرا در داخل قسمتی که دم اسبی که بسته اید بیاندازید. قسمت دم اسبی را پوش دهید ، و آن موی بسته شده ی اولیه را با این دسته موی جدید با هم مانند تصویر دسته کرده و  کار را محکم کنید.

مدل بافت موی زیبا 2014
۲٫    صاف کردن و سنجاق کاری: سپس یک اینچ جلوتر از تاج سر، مو را پوش داده و صاف کرده و روی دسته موی بسته شده بیاورید.

مدل بافت موی زیبا 2014
۳٫    مدل خود را محکم کنید: یک بسته موی کوچک دیگر  در وسط بسته ی درست شده ایجاد کرده و با سنجاق به شکل X در آورده وخوب محکم کنید.

3
۴٫    مو های خود را قسمت بندی کنید. سه قسمت جدا کنید- دو قسمت به فاصله ی دو اینچ از پشت گوش سمت راست و چپتان و یکی دقیقا قسمت پس گردنتان بگیرید. سپس هر تکه را به سمت دسته موی کوچک مانند تصویر  تابانده و سنجاق کاری کنید. انتهای دسته موها را آزاد بگذارید.

مدل بافت موی زیبا 2014
۵٫    سه تکه ی که آزاد هستند را ببافید.

مدل بافت موی زیبا 2014
۶٫    بافت ها را دور دسته موی خود بپیچید. شما بایستی کاری کنید که دسته موی پایه ای که درست کردید پنهان شود و ظاهر آن را با گیس بافتهای روی آن بهتر کنید. یکی از گیس بافت ها را در قسمت میانی دسته موی خود برای جدا کردن این دو دسته مو از هم گذاشته و دو بافت دیگر را در امتداد آن بگذارید.

مدل بافت موی زیبا 2014
۷٫    بافت ها را محکم کرده و همه ی قسمتهای انتهائی بافت و کش های زیر بسته شده را پنهان کنید. این کار را با سنجاق های موئی U شکل و سنجاق سر انجام دهید.سنجاق موئی ها ، مو را در جای خود  بدون اینکه نشان داده شوند،ثابت نگه می دارند و سنجاق سر استایل مو ی شما را از باز شدن حفظ می کند.

مدل بافت موی زیبا 2014
۸٫    بتابانید و گیس کنید: قسمتی از مو که در قسمت شقیقه ها آزاد مانده را بگیرید و جلوی سر را فرق باز کنید. این دو تکه را تا پشت گوشتان بتابانید و به داخل دسته موی خود سنجاق کنید. سپس قسمت جلوئی مو را بردارید ، در هر دو سمت از قسمت میانی، وآنها را  تا پشت گیس بافت فرانسوی کنید ، و با سنجاق سر در قسمت جلوی دسته موی اولیه که درست کرده بودیم محکم کنید.

مدل بافت موی زیبا 2014
از اسپری مو برای اینکه مو ی شما را ثابت نگه دارد، استفاده کنید.همانطور که مشاهده می کنید این مدل علاوه بر مهمانی ها و مجالس برای عروس خانم ها هم قابل استفاده است و با بسیاری از مدل های لباس عروس زیبایی را دو چندان می کند. امیدوارم از این مدل مو لذت ببرید.

مدل بافت موی زیبا 2014

4

2 thoughts on “مدل بافت موی زیبا ۲۰۱۴

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*