مدل های دُم خرگوشی ۲۰۱۳

مدل های دُم خرگوشی ۲۰۱۳
مهم ترین چیز درباره ی دُم خرگوشی های ۲۰۱۳ سادگی آن هاست. حتی پیچیده ترین مدل های آن فقط به شانه، تافت و سنجاق سر نیاز دارد. یعنی آسان تر از این نمی شود.
یکی از خوبی های دُم خرگوشی این است که با همه می آید.
بالای سر
مدل شماره ی ۱
مدل های دُم خرگوشی 2013

دُم خرگوشی بزرگ و نرم بالای سر، بالاتنه را بلند تر و لاغر تر و گردن را کشیده تر نشان می دهد.
این مدل، همچنین شانه ها را نیز برجسته تر می سازد با لباس های یک طرفه خیلی زیبا می شود.
 مدل شماره ی ۲
2

با این مدل، ظاهری فوق العاده داشته باشید.
با استاده از یک برُس نرم، همه ی موهای خود را به بالای سرتان ببرید و دُم اسبی ببندید. سپس موها را بپیچانید. سپس، این موهای پیچیده را بصورت حلزونی جمع و با سنجاق سر محکم کنید تا کارتان تمام شود! این مدل با هر لباسی فوق العاده می شود.
مدل شماره ی ۳
3

این مدل در دهه ی ۱۹۹۰ خیلی متداول بود و امروزه نیز دوباره مُد شده است. کار خود را با یک دُم اسبی صاف در بالای سر شروع کنید. ادامه ی دُم اسبی را ببافید و بصورت یک دایره جمع کنید.
برای محکم کردن کار، از تافت و سنجاق سر استفاده کنید. برای متفاوت بودن کار، می توانید ادامه ی دُم اسبی را به تعداد زیاد و سایز کوچک ببافید و هر کدام را در جهات مختلف بپیچانید.
این مدل به تافت و سنجاق سر زیادی نیاز دارد ولی ظاهری فوق العاده زیبا ایجاد می کند.
مدل شماره ی ۴
4

به جای موی بلند، خود را با این مدل تصور کنید. با استفاده از نرم کننده ها و شامپوهای حجم دهنده می توانید به این مدل دست پیدا کنید.
با استفاده از یک برُس، موها را به عقب ببرید. سپس، با استفاده از یک شانه ی معمولی موها را پوش دهید بدون این که موها را بخوابانید، آن را به عقب ببرید.
با احتیاط کامل، موها را در بالای سر خود دُم اسبی ببندید. موها را به شُل ترین شکل ممکن ببندید. سپس به موها تافت بزنید و آن را بپیچانید.
میانه ی سر
مدل شماره ی ۵
5

هیچ مدلی مانند این مدل، وقار و کلاس را نشان نمی دهد. این مدل با موهای تمیز و سالم فوق العاده می شود.
برای این مدل، سرُم نرم کننده و تافت ضروری است. این مدل زیبا، تاریخ مصرف ندارد و برای هر موقعیتی مناسب است.
مدل شماره ی ۶
6

به این مدل نامتقارن و منحصر به فرد دُم خرگوشی سلام کنید! این مدل نیز مانند مدل بالا زیبایی می آفریند، ولی به جای وسط سر، در کنار سر قرار دارد.
مانند همیشه، کار خود را با یک دُم اسبی شروع کنید، موها را بپیچانید و بچرخانید، در انتها هم با استفاده از سنجاق سر و تافت، موهایتان را محکم کنید.
مدل شماره ی ۷
7

یک دُم خرگوشی بزرگ و پُر حجم می خواهید؟ ابتدا موهای خود را با استفاده از نرم کننده ها و شامپوهای حجم دهنده بشویید. برای حجم بیشتر، موهای خود را با سشوار و برُس، خشک کنید.
کارتان که تمام شد، مانند دیگر مدل ها، موهایتان را دُم خرگوشی کنید؛ موهایتان را شُل دُم اسبی ببندید، آن ها را بپیچانید، بچرخانید و محکم کنید. اگر هم موهایتان فِر باشد، حجم و زیبایی بیشتری به این مدل می بخشد.
پایین سر
مدل شماره ی ۸
8

ظاهر خود را شبیه ملکه های زیبایی کنید. این مدل دُم خرگوشی، یک مدل زنانه و زیباست که در پایین سر قرار می گیرد. شما می توانید برای داشتن حجم بیشتر، موها را پف دار ببندید.
هنگامی که دُم اسبی را در پشت سر خود بستید، موهایتان را بپیچانید، بچرخانید و محکم کنید. برای دُم خرگوشی هایی که در پایین سر بسته می شوند، باید از تافت بیشتری استفاده کنید تا به گردن شما نخورد.
مدل شماره ی ۹
9

با چند مرحله ی ساده، به راحتی به این مدل زیبا دست پیدا کنید. ابتدا موهای خود را با استفاده از نرم کننده ها و شامپوهای حجم دهنده بشویید. سپس، موهای خود را با سشوار و برُس، خشک کنید.
هنگامی که موهایتان خشک شد، آن ها را به دو بخش تقسیم کنید و هر کدام را دُم اسبی ببندید. سپس، هر کدام از این بخش ها را آن قدر بپیچانید تا پیچ خوردگی به بالای گردنتان برسد. هر دو بخش را با تافت و سنجاق سر محکم کنید.
شما می توانید هر بخش را به شکل حرف U ببندید و یا برای یک دُم خرگوشی بزرگ، هر بخش را دور یکدیگر ببندید.
مدل شماره ی ۱۰
10

یک نکته
به موهای خود برّاق کننده بزنید، روی آن گُل مصنوعی و گُل خشک شده بگذارید، با روبان آن را ببندید، هرکاری که فکر می کنید موهایتان را زیباتر می کند، انجام دهید. حتی می توانید در جاهای مختلف سر خود، موهایتان را ریز ریز ببافید.
مطمئناً هر مدلی را که انتخاب کنید، با شما می آید. این خاصیت مدل های دُم خرگوشی است.

23

Leave a Comment

*