هفت مدل ناخن برای پاییز و زمستان

هفت مدل ناخن برای پاییز و زمستان
آیا می خواهید رنگ ناخن هایتان را زنده کنید؟ یکی از این هفت راه را انتخاب کنید تا به این خواسته ی خود برسید و ناخن هایی زیبا داشته باشید.
لاک زدن ناخن ها، نوعی هنر و نوعی نقاشی ساده و آسان به حساب می آید که می توانید آن را در خانه انجام دهید. برای این هفت مدلی که ما به شما ارائه می کنیم، نیازی نیست که حرفه ای باشید و هزینه ی زیادی صرف کنید. این شما و این هفت مدل:
۱٫ کهکشانی
1. کهکشانی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

این طرح زیبا و رنگارنگ، باعث می شود خود را خارج از این جهانِ زیبا حس کنید. البته، این طرح به وسایل زیادی نیاز دارد. اول از همه، شما به لاک های ناخن با رنگ های مختلف نیاز دارید. مشکی، آبی تیره، طلایی، سبز، نارنجی و لاک درخشان ( برق ناخن) گزینه های مناسبی هستند. همچنین به یک اسفنج آرایش ضخیم هم نیاز است.
ابتدا، ناخن خود را با لاک مشکی بپوشانید و بگذارید خشک شود. سپس، اسفنج را از وسط نصف کنید و از لبه ی آن برای زدن رنگ های مختلف به ناخنتان استفاده کنید.
در ابتدا ممکن است کمی شلخته به نظر برسد، اما سرانجام خواهید دید که در کنار هم چه زیبا خواهند بود. اگر رنگ ها را به این ترتیب بزنید، بهتر است: نارنجی، طلایی، سبز و آبی. پس از این که این لاک ها خشک شدند، با برق ناخن، ناخن هایتان را بپوشانید. اکنون، مدل کهکشانی را روی ناخن هایتان دارید. فقط مراقب باشید که این مدل، به راحتی پوسته پوسته می شود.
۲٫ پای هشت پا!
این طرح، از کهکشانی خیلی راحت تر است. یک رنگ پایه مانند آبی انتخاب و ناخن هایتان را با آن لاک بزنید. سپس، با یک لاک مخالف مانند صورتی، یک خط از ریشه تا نوک ناخن بکشید. مراقب باشید خط باید هرچه به نوک نزدیک تر می شود، نازک تر شود.
حال، یک رنگ دیگر مانند ارغوانی را برداشته و با آن بصورت دندانه دندانه و چپ و راست در امتداد پای هشت پا، نقطه نقطه بگذارید. با این مدل، قدم به دنیای زیر آب می گذارید!
۳٫ جواهر نشان
جواهر نشان

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اگر فکر می کنید که نمی توانید مدل هشت پا را روی ناخنتان پیاده کنید، یک طرح ساده و زیبای دیگر هم وجود دارد که با نگین های چسبی درست می شود. این نگین ها را از هر خرّازی یا داروخانه ای می توانید تهیه کنید.
اگر به دنبال چیزی تک و منحصر به فرد برای روزهای ابری زمستان هستید، به یک خرّازی بروید و مقداری نگین تهیه کنید. اکنون، تنها کاری که باید بکنید، این است که با یک لاک، کلّ ناخنتان را بپوشانید و پس از این که خشک شد، با استفاده از چسب ناخن، نگین ها را به ناخنتان بچشبانید. تمام شد!
۴٫ فرِنچ
اگر ظرف زیاد می شویید، مدل جواهر نشان فکر خوبی نخواهد بود. اما نگران نباشید. مدل های دیگری هم هست. بخش اصلی ناخن خود را لاک بزنید و با یک لاک که چند پرده روشن تر از رنگ لاک اصلی است، بخش سفید رنگ ناخنتان را بپوشانید. ما این ترکیب ها را به شما پیشنهاد می کنیم: بخش اصلی آبی و بخش سفید رنگ، نقره ای-  بخش اصلی سفید یا کرم و بخش سفید رنگ، طلایی. البته مهم ترین چیز، تصورات شماست. پس، هر رنگی را که بخواهید می توانید با هم ترکیب کنید.
۵٫ هر ناخن، یک رنگ
هر ناخن، یک رنگ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

یکی از راه هایی که با آن می توانید به یک روز ابری، رنگ ببخشید، این است که برای هر یک از ناخن هایتان از یک رنگ استفاده کنید. برای این کار، به پنج لاک با رنگ های مختلف نیاز دارید.
در قدم اول، پنج رنگ را از یک خانواده انتخاب کنید. سایه های مختلف قرمز یا آبی خیلی زیباست. اگر هم می خواهید که ناخن هایتان با هر رنگ لباسی که می پوشید، بیاید، از رنگ های رنگین کمانی استفاده کنید.
۶٫ XOXO
این مدل، مخصوص کسانی است که می خواهند کاری جالب با ناخن هایشان بکنند، اما نمی خواهند کلّی خرید برای این کار انجام دهند. این یک روش سریع است. هر رنگی را که دوست دارید، انتخاب کنید و ناخن هایتان را با آن لاک بزنید. حال، یک رنگ دیگر ( هر نگی که دوست دارید. هماهنگی مهم نیست) انتخاب کنید. روی یکی از ناخن هایتان یک X بزرگ و روی دیگری یک O بزرگ بکشید و این کار را بصورت متناوب انجام دهید.
۷٫ چشم های تا به تا
چشم های تا به تا

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

یک راه سریع دیگر، کشیدن چشم های تا به تا روی ناخن هاست. با یک لاک زیبا، ناخن خود را بپوشانید و  با استفاده از لاک های سفید و مشکی، روی ناخن هایتان چشم بکشید. مطمئناً نمی توان به این مدل نه گفت و به آن لبخند نزد!
ایجاد حس زیبایی، امری ضروری برای سلامتی روحی است. این طرح ها و مدل های سریع و جالب، راهی خوب برای رنگ بخشیدن به روزهای بی رنگِ ابریِ زمستان و یا سرگرم شدن در یک روز بارانی است. فقط به کمی خیال و لاک ناخن نیاز دارید.

 

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*