پاهای جذاب با جوراب

پاهای جذاب با جوراب شلواری

چند روز پیش مشغول تماشای فشن شوی CALZEDONIA Leg Show 2019 بودم که با طرح ها و ایده های فوق العاده زیبایی در این فشن شو مواجه شدم و تصمیم گرفتم در این مطلب از یک متخصص مد باهاتون استایل های جذاب و زیبایی رو که می تونید با جوراب شلواری داشته باشید و زیبایی پاهاتون رو دو چندان کنید رو به اشتراک بگذارم.Calzedonia یک برند مد ایتالیایی است که در سال ۱۹۸۷ توسط Sandro Veronesi در Verona تاسیس شد ، و از سال ۲۰۱۶ بیش از ۱۷۵۰ مغازه در سراسر جهان دارد. استفاده از جوراب در انواع مختلف می تونه واقعا شما رو دیوونه کننده و جذاب کنه تو تصویر زیر ببینید حتی با استفاده از یک جوراب شلواری ساده میشه پاها رو جذاب تر از یک پای برهنه در دید قرار داد . چقدر بدن و  چهره و موهای زیبایی داره این مدل واقعا یک ترکیب فوق العاده زیبا رو با استایل مشکی به وجود اورده که نمیشه بهش نگاه نکرد . تاتوی خاص و فریبنده ای هم روی دست هاش داره که توجه من رو به خودش جلب کرد .

یکی از معروف ترین و محبوب ترین طراحی های برند Calzedonia رو می تونید تو تصویر زیر ببینید با پاهای زیبایی که این مدل داره ادم چطور می تونه حتی یک ثانیه هم دست از نگاه کردن بهش بکشه ؟ نوشته ها و طرح خاص این جوراب طوری روی این پاها جذابیت ایجاد کرده که انگار مشغول نگاه کردن به یک کتیبه ارزشمند که در اون راز های بزرگ خلقت نوشته شده هستم … کتیبه ای که باید خیلی اروم و با دقت نگاش کرد و به ارومی روش دست کشید تا خراب نشه با لباس کوتاه مشکی و پاشنه بلند زیبایی که انتخاب کردن این زیبایی رو دو چندان شده .اگر تو فکر این هستید که از همچین استایل هایی استفاده کنید در ادامه می تونید چند مدل و طرح مختلف از محصولات پر طرفدار این برند رو مشاهده کنید .

استفاده از جوراب یا جوراب شلواری با استایل های مختلفی می تونه ست بشه … شما چه استایل اسپورت داشته باشید چه رسمی می تونید از جوراب شلواری به صورت خیلی زیرکانه استفاده کنید و خودتون رو به اون راه بزنید و همه رو با این استایلتون دیوونه کنید و دل همه رو ببرید . تصویر زیر رو مشاهده کنید .  یک استایل بسیار راحت و بی شیله پیله اما کشنده و خطرناک !‌ ببینید پاهاش با نقش و نگاری که روش به وجود اومده چقدر خاص و ویژه شده و در عین سادگی استایلش یک زیبایی و هنر رو در چشمان بیننده فرو می کنه و بسیار اسپورت و جذاب و دیدنی شده . تو تصویر دوم می بینید که یک کت و دامن رسمی با تمام سنگینی و رسمی بودنش می تونه در کنار یک جوراب شلواری با طرح و نقش نگاری خاص جذابیت قوی و فوق العاده ای داشته باشه … یک زن قدرتمند رسمی یک وکیل یا مشاور که اطلاعات خیلی زیادی داره و یک زن قدرتمند که می تونه حتی زندگی و کسب و کار یک مرد رو تغییر بده …. لباس رسمیش با این استایل می تونه ادم رو حسابی غرق در افکار مختلف کنه و وقتی ادم متوجه میشه این خانم یک وکیل یا یک مشاور قوی هستش به شدت جذابیت بیشتری پیدا میکنه …  یک خانم با استایل رسمی که بسیار زیبا و با هوش هستش … کدوم مردی می تونه در مقابل این قدرت و استایل ایستادگی کنه و بهش توجه نکنه ؟

 

تصویر زیر رو ببینید واقعا زیبا نیست ؟ من که دوست دارم ساعت ها بهش نگاه کنم و باهاش صحبت کنم حالا اصلا میخواد یک مشاور یا یک اشپز یا یک دختر نازنازی و سوسول که همش غرغر میزنه و ایراد میگیره باشه … نقش و نگاری که روی پاهاش شکل گرفته نگاه ادم رو دیوونه وار به بازی می گیره … چقدر موهای خوشرنگ و چهره زیباش دیوونه کنندس و با پاهای زیبایی که داره این استایل رو بیشتر نفس گیر و زیبا کرده تو هر مهمونی یا اینوتی باشه با کفش های پاشنه بلندش با قدم زدن هاش می تونه چشم ها و نگاه ها رو بدزده و همه رو مجذوب خودش کنه با صدای پاشنه های این کفش همه خبردار میشن که زیباترین فرد مهمونی با استایل خاصش داره میاد… به نظرم اصلا حق داره حسابی ناز کنه و بهانه بگیره حتی بهانه گرفتن هاش هم برای یک مرد میتونه جذاب و بیچاره کننده باشه D: اشکال هندسی روی پاهای زیباش طوری موج میزنه که شاید یک اخم کوچیکش طوری باشه که نفس رو تو سینه ادم حبس کنه . شاید هم خیلی سنگین رفتار کنه و طوری باشه که حتی ادم جرات نکنه وسط حرفاش بهش بگه که شما واقعا زیبا و خوش پوش هستید و جذابیت خاصی دارید ولی مطمئنا از نگاه ها و تعداد نفس های یک مرد خودش این جذابیت رو متوجه میشه و میفهمه که چطور داره جلوی خودش رو میگیره تا حرفی نزنه.

با این جوراب شلواری ها می تونید استایل های بسیار متضاد و گوناگونی داشته باشید . اصلا می تونید خیلی ساده و مهربون هم باشید. تصویر زیر رو مشاهده کنید یک چهره مهربان و دلسوز که با یک استایل مشکی ساده و بی شیله پیله تو مهمونی نشسته … تو چهره و استایلش یک نزدیکی و دوستی خاصی میشه دید انگار با شخصی مواجه شدم که می تونم به راحتی در مورد هر چیزی باهاش صحبت کنم … انگار سالهاست دوست بودیم و می تونیم درددل کنیم و اصلا خیلی بدون اینکه کلاس بذاره میشه باهاش صحبت کرد و از هم نشینی باهاش لذت برد . طرح های روی پاها رو ببینید ارامش و نظم خاصی داره واقعا انتخاب طرح در این استایل راحت نیست و مدل های زیبای مختلفی وجود داره که هر کدوم جذابیت و حس  و حال خودش رو داره و به ادم حس خاصی رو منتقل میکنه .

دامن کوتاه و شلوارک با جوراب شلواری

همونطور که در تصاویر قبل هم دیدید یکی از اصلی ترین استایل ها که با جوراب شلواری همیشه زیبا بوده و در خیلی از ایونت ها مشاهده میشه استفاده دامن کوتاه و شلوارک با جوراب شلواری هستش . تو تصویر زیر یک خانم خال خالی جذاب رو می تونید ببینید بدن سفیدش زیر تور رنگ زیبایی رو بوجود اورده و سایه ای از بدنش زیبایی خاصی به این استایل داده . تصویر دوم رو ببینید اگر دوست ندارید پاهاتون اینقدر تو دید باشه میتونه از طرح های پر رنگ تر و تیره تر و شلوغ تر هم در کنار یک دامن خیلی کوتاه یا یک شلوارک خیلی کوتاه استفاده کنید اصلا شاید از دور به نظر برسه که یک شلوار بسیار نازک و طرح دار پوشیدید … اگر پاهای خوش تراشی داشته باشید واقعا زیبا و جذاب میشه. تو چند تصویر زیر می تونید چند نمونه از این استایل ها رو مشاهده کنید .

 

دامن چاکدار با جوراب شلواری

تو مجله یک متخصص مد در خیلی از مطالب لباس های چاکدار بسیار زیبایی رو قبلا با هم بررسی کردیم و یکی از استایل های محبوب و واقعا جذاب محسوب میشه اما خیلی از شما ها همیشه تو مرکز مشاوره یک متخصص مد اعلام کردید که دوست ندارید پاهاتون تا ران تو دید باشه البته من زیاد توصیه نمی کنم ولی افرادی که واقعا همچین مشکلی دارن می تونن از جوراب شلواری با طرح خاص در کنار لباس های چاکدار استفاده کنن . می تونید یک نمونه از این استایل ها رو تو تصویر زیر ببینید .. تو تصویر بعدی هم می تونید یک نمونه زیبای دیگه هم مشاهده کنید … البته یادتون باشه در صورتی از جوراب شلواری استفاده کنید که واقعا چاک لباستون تا بالای ران باشه به نظرم اگر لباس بلندتری به تن دارین استفاده از جوراب شلواری می تونه یک اشتباه باشه و استایلتون رو خراب کنه .

جوراب شلواری مشبک یا لانه زنبوری

یکی از طرح ها و نقش نگار هایی که تو جوراب شلواری ها بسیار جذاب و خاص هستن طرح های مشبک هستن … طرح های مشبک دقیقا مثل یک حصار یا یک زندان برای پاها میمونن ولی یک زندان زیبا که میخواد از زیبایی پاها و بدن زنانه شما محافظت کنه . تو تصویر زیر ببینید مثل یک تور ماهی گیری انگار پاها رو در خودش بغل کرده … یک حس شیطنت خاصی توش هست با اینکه یک استایل خانومانه داره ولی با اون طرح مشبک داره کمی شیطنت دخترانه به خودش اضافه می کنه … البته بیشتر افراد جوراب شلواری مشبک رو با شلوارک های خیلی کوتاه یا دامن های خیلی کوتاه استفاده می کنن که واقعا استایل جذاب و شیطونی محسوب میشه به نظرم شیطنت دخترانه توش زیاده و برای هر سن و سال و هر مکانی شاید مناسب نباشه …

جوراب شلواری زرق برق دار

یکی از طرح های خاصی که تو کالکشن های این برند دیدم استفاده از زرق برق خاص و کار بسیار ظریف و بازی با سنگ های زیبا روی این محصولات بود … زرق برقی که جذابیت پاها رو بیشتر می کنه و کاری میکنه که هر بخشی از این زیبایی با برق زدن و سوسو زدن مثل ستاره های درخشان به پاها حالت خاصی بده . تصویر زیر رو ببینید چقدر زیباست … با لباس کوتاهی که پوشیده بیشتر زیبایی پاهاش رو به رخ میکشه و با هر قدمی که بر می داره می تونه زیبایی خیره کننده ای داشته باشه … پوشیدن همچین جوراب شلواری با یک لباس کوتاه می تونه اقایون رو دیوونه کنه و به شدت شما رو جذاب می کنه …

 

 

 

جوراب شلواری خال خالی

جوراب شلواری با طرح های خال خالی هم یکی از ایده های بسیار بامزه و جذابه که می تونید ازش استفاده کنید البته من بیشتر از اولین مدل ها و طرح هایی که باهاتون به اشتراک گذاشتم لذت بردم و برام خیلی جذاب بودن شما هم می تونید با سلیقه و علایق خودتون تصمیماتی زیبا بگیرید و از این ایده ها استفاده کنید و یک استایل جذاب برای خودتون بسازید در ادامه بعد از دیدن چند استایل خال خالی چند طرح جوراب شلواری دیگه هم براتون جدا کردم که امیدوارم ازشون لذت ببرید و بتونید استفاده کنید .

 

 

 

 

 

27

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*