چشم بزرگتر و روشن تر با خط چشم سفید

چشم بزرگتر و روشن تر با خط چشم سفید : آیا شما زیبا رویان پارسی می دانستید که با استفاده از خط چشم سفید درقسمتی از چشم ها می توانید کاری کنید تا چشم هایتان بزرگتر و روشن تر به نظر برسند؟  می توانید این سبک آرایش را آزمایش کنید برای استفاده از خط چشم سفید شما هم می توانید از این خط چشم در گوشه چشم یا قسمت پایینی یا بالایی چشم خود استفاده نمایید به طور مثال تصویر زیر را مشاهده بفرمایید:

خط چشم فقط در گوشه چشم

در تصویر قبل فقط در گوشه چشم استفاده شده است روش دومی که می توانید استفاده کنید به روش زیردر قسمت پایینی چشم  است:

چشم هایی بزرگتر و روشن تر با خط چشم سفید

به نظرم استفاده از هر دو روش جذابیت خاص خودشون رو دارن ولی انتخاب هر کدوم رو با توجه به حالت چشم و سبک آرایش و رنگ بندی که استفاده می کنید انتخاب کنید به طور مثال تصویر زیر را مشاهده بفرمایید :

چشم هایی بزرگتر و روشن تر با خط چشم سفید

این ترکیب آرایش و رنگ لباس و رنگ  مو ها زیبایی خاصی را با سبک آرایش ایجاد کرده در صورتی که ممکن است شخصی با چهره و چشم های متفاوت و سبک آرایش متفاوت از خط چشم سفید استفاده کند و بجای اینکه از روش گوشه چشم استفاده کند تمام قسمت پایینی چشم را خط چشم سفید استفاده کند و نه تنها باعث زیبایی نشده بلکه ظاهری بد داشته باشد به طور مثال در عکس زیر می توانید یک ترکیب غلط را مشاهده نمایید:

ترکیب غلط خط چشم سفید

ترکیب غلط خط چشم سفید

در این تصویر می بینید که استفاده از خط چشم سفید زیاد جالب نبوده . با نشان دادن این عکس به شما می خواستم به این نکته توجه کنید که درست است می توان از خط چشم سفید برای بزرگتر و روشن تر کردن چشم ها استفاده کرد ولی حتما به حالت و اندازه چشم ها و رنگ لباس و … توجه کنید به این دلیل که وب سایت یک متخصص مد به زیبایی و جذابیت بیشتر شما فکر می کند و توجه کنید که استفاده از بعضی روش ها در همه شرایط مناسب نیست. در ادامه چند عکس دیگر رو با هم مشاهده می کنیم که در آن از خط چشم سفید به خوبی استفاده شده .

چشم هایی بزرگتر و روشن تر با خط چشم سفیدچشم هایی بزرگتر و روشن تر با خط چشم سفیدچشم هایی بزرگتر و روشن تر با خط چشم سفید چشم هایی بزرگتر و روشن تر با خط چشم سفید چشم هایی بزرگتر و روشن تر با خط چشم سفید چشم هایی بزرگتر و روشن تر با خط چشم سفید

 

55

5 thoughts on “چشم بزرگتر و روشن تر با خط چشم سفید

  1. ببخشید شما با خط چشم البته با مداد توی قسمت WATERLINE چشم موافقید ؟؟ و اینکه شما میدونید بهتره از چه نوع مدادی استفاده بشه که دوومش توی اون ناحیه بیشتر باشه ؟

    1. بله خیلی وقت ها زیباترین انتخاب هستن مثلا تو این عکس می تونید بهتر تفاوت و تاثیرش رو تو چشم کنید … از لحاظ زیبایی توش بحثی نیست فقط موردی که باید بهش توجه کرد بهداشت هستش که چشم هاتون دچار مشکل و الودگی یا عفونت نشه مثلا هرگز از لوازم ارایش دیگران استفاده نکنید مخصوصا تو موارد WATERLINE چشم اینطوری راحت تر دچار مشکل میشه .. خیلی ها هم اصلا مخالف این سبک ارایش هستن و میگن از کشیدن خط چشم در قسمت مرطوب چشم و گوشه داخلی چشم اجتناب کنید. به هر حال سلامتی در درجه اول مهمه بعد زیبایی اگر می تونید با ارایش چشم دبگری هم زیبا باشید از این سبک ترجیحا استفاده نکنید. امیدوارم همیشه شاد و سلامت باشید.

      1. . خیلی ممنون از نکاتی که گفتین … اخه توی اون قسمت برای من که خیلی جذابیتش بیشتره !! ئ همینطور کمتر هم دیده میشه .. اخه توی بعضی شرایط بهتره که ارایش چشم زیاد توی دید نباشه !! ولی خب خیلی ممنون از این توصیه هاتون… سعی میکنم دیگه کمترتوی اون ناحیه استفاده کنم 🙂 .. مرسییی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*