چند استایل جذاب زمستانی و پاییزی

چند استایل جذاب زمستانی و پاییزی

چند استایل جذاب زمستانی و پاییزی : امروز کمی تو خیابون قدم زدم و چند فروشگاه لباس دیدم همونطور که قدم میزدم به لباس ها و پالتو های مختلف نگاه می کردم تنها بودم و یه هم پا کم داشتم که در مورد این مدل ها باهاش صحبت کنم هر چی بود تو دلم میریختم و با خودم گفتم امشب می تونم تو یک متخصص مد مطلب منتشر کنم 🙂 بعضی استایل ها واقعا جذاب بودن خودمونیم درسته که زمستون فصل پوشش و سرماست ولی میشه طوری هم لباس پوشید که این پوشش بیشتر باعث جذابیت بشه حتی بیشتر از لباس های باز که بدن رو به نمایش میذارن. به نظرم همونقدر که یک بدن زنانه خوش استایل با برهنه بودنش می تونه خیلی جذاب و دیوونه کننده باشه با پوشش هم می تونه جذاب و دیوونه کننده باشه ! شاید متوجه منظورم نشدین مثلا شلوار های تنگ یا مثلا ساپورت با این حال که یک پوشش هستن و کاملا بدن رو می پوشنن ولی چون کاملا قوس ها و شکل و شمایل بدن زیبا رو نشون میدن بعضی وقت ها حتی بیشتر از بدن برهنه جذاب هستن و این جذابیت حالت خاصی پیدا می کنه چون هم از طرفی مثلا کاملا زیبایی و شکل ساق پا و زانو و ران پا رو نشون میده و از طرفی هم اون قسمت بدن رو پوشش میده و یجورایی میگه اینجا خیلی زیباست ولی منطقه ممنوعست تو نمی تونی ببینی 🙂 فقط بدون که اینجا یه ساق و زانو و ران پای خوش استایل مخفی شده همین! خودتون می دونید که همیشه منطقه ممنوعه برای انسان جذاب بوده بعضی وقت ها می شه از پوشش خیلی موزیانه استفاده کرد و زیباتر بود حتی به نظرم می تونه مثل یه راز جذابیت باشه.خوب بگذریم امروز تصمیم گرفتم چند استایل زمستونی رو بهتون پیشنهاد بدم که در کنار لباس های زمستونی زیباتون می تونید ازشون استفاده کنید .

۱- کیف و کفش و چکمه و پالتو پلنگی

هر چقدر از جذاب بودن این دسته از کبف و کفش ها بگم باز هم کمه ! واقعا بعضی خانم ها با این طرح کیف و کفش و لباس خیلی جذاب میشن مخصوصا اونایی که چشم های نازی دارن و خودشون مثل یه پلنگ زیبا هستن طوری که انگار خداوند اون هارو خیلی هنرمندانه نقاشی کرده. من که عاشق طرح پلنگی ام واقعا جذابه ادمو دیوونه می کنه از کیف و کفش و ساپورت و شال گردن بگیر تا لباس زیر! اصلا نه تنها تو این فصل تو فصل های دیگه هم می تونه خیلی جذاب باشه مثلا چند عکس زیر رو ببینید. عکس اول رو ببینین مثلا چقد قشنگ میشه فقط یه لحظه تصور کنید سویشرت پلنگی با اون خزی که رو کلاشه با کفش یا چکمه پلنگی خوشگل چقد دوست داشتنی و دیدنی میشه یا عکس دوم رو ببینید وای پلنگ سفید مخصوصا عکس چپ رو ببینید چه استایل دوست داشتنی داره مخصوصا با اون رنگ پوست سفید و موهای خوشگلش واقعا از به پلنگ سفید هم جذاب تر شده 🙂

کیف و کفش و چکمه و پالتو پلنگی

کیف و کفش و چکمه و پالتو پلنگی

تیپ پلنگی با همچین رنگ مویی هم بیشتر جذاب میشه البته به چشم ابرو مشکی ها هم خیلی میاد ولی این یه چیز دیگست چه موهایی داره این پلنگ خانم استایلش رو خیلی دوست دارم به نظر شما جذاب نیست؟ اگر نمی خوایین زیادی پلنگ  بشین میتونید مثلا از ست های دیگه استفاده کنید و یه کفش یا کیف یا مثلا ساپورت پلنگی باهاش ترکیب کنید مثلا تو عکس های پایین دومی رو ببینید چقدر پاها رو زیبا کرده یا تو عکس سوم با یه طرحی شبیه پلنگی باز هم زیبایی خاصی رو بوجود آورده.

کیف و کفش و چکمه و پالتو پلنگی

 

کیف و کفش و چکمه و پالتو پلنگی

b56a1613ffa5ddcc6e392a7debd369e8

می تونید تیپ های معمولی تر پلنگی هم بزنید مثلا عکس زیر رو ببینید یه تیپ خیلی ساده و زیبا و سنگین با پلنگی زده زیاد هم تو چشم نیست…یکی از مواردی که گفتم استفاده از کفش و چکمه با طرح پلنگی هستش به طور مثال عکس دوم و سوم پایین رو ببینید چقدر زیبا هستن. خوب خیلی در مورد استایل پلنگی گفتم مطلبش کم کم شد استایل پلنگی شایدم اشتباه کردم باید تو یه مطلب جدا فقط در مورد استایل پلنگی می گفتم واقعا دیوونه وار این استایل رو دوست دارم.

کیف و کفش و چکمه و پالتو پلنگی

کیف و کفش و چکمه و پالتو پلنگی

کیف و کفش و چکمه و پالتو پلنگی

بعد از استایل های زمستونی که از این طرح گفتم براتون دو عکس هم گذاشتم که فقط مربوط به این فصل نمیشه عکس های پایین رو ببینید وای نمیدونم چطور توصیفشون کنم اولی یک لباس زیر زیبا از طرح پلنگی و چهارمی خانم ادریانا لیما دوست داشتنی رو میبینید که یه لباس پلنگی به تن داره شما هم می تونید از همچین طرحی تو مهمونی ها استفاده کنید واقعا زیباست و چقدر به خانم لیما این لباس میاد  . خوب خلاصه خواستم بهتون گوشزد کنم که اگر لباس یا کیف یا کفش یا پالتو یا ساپورت یا حتی لباس زیر و مهمونی از طرح پلنگی ندارید به فکرش باشید چون می تونید با انتخاب درست و یه استایل درست جذابیتتون رو چند برابر کنید. دلم می خواد برف بیاد و من عشقم رو با یه سویشرت پلنگی و یه بوت زیبا و ساپورت ست شده ببینم و تو برف ها قدم بزنیم و تا میتونم نگاش کنم و نازش بدم حتی تصورش هم زیباست البته بعدش حتما دلم می خواد باهاش برف بازی کنم حسابی پرتش کنم تو برف ها …. شاید فکر کنید لباس اینقدر تاثیر نداره یا شاید هم بگید من زیادی احساساتی هستم نمیدونم ولی اینو میدونم همین جذابیت و زیبایی حتی همین برف بازی که براتون مثال زدم می تونه برای لحظاتی همه درگیری ها و غم ها رو از ذهنتون دور کنه و بهتون یه حس فوق العاده خوب و دوست داشتنی رو همراه آرامش بده که یه دنیا ارزش داره .

کیف و کفش و چکمه و پالتو پلنگی

کیف و کفش و چکمه و پالتو پلنگی

۲- شنل

خوب بعد از استایل پلنگی یکی دیگه از مواردی که می تونید باهاش تو فصل هایی مثل پاییز و زمستون جذاب تر باشید استفاده از شنل هستش … بله شنل البته منظورم یه شنل ساده و تنها نیست منظورم اینه که شنل بهتون پوششی میده که می تونید باهاش مواردی رو  مثل شلوار چسبان یا ساپورت همراه چکمه یا بوت و … ست کنید تا جذاب تر بشید.شنل ها هم کلاه دار درست میشن و هم بدون کلاه که هر کدوم زیبایی خودش رو داره بعضی شنل ها هم بلند هستن که به نظرم زیاد سمتشون نرید زیاد جالب نیستن و بیشتر شبیه زورو خواهید شد تا اینکه بهتون جذابیت بده به طور مثال چند عکس زیر رو می تونید ببینید که توش هر دو مدل کلاه دار و بدون کلاه رو مشاهده خواهید کرد .

شنلشنل

شنل شنل

شنل

شنل

cap (2)

۳- استفاده از چکمه یا بوت : پا یکی از جذاب ترین بخش های بدن شماست که واقعا اونایی که پاهای زیبا و خوش استایلی دارن خیلی راحت می تونن با یه لباس زیبا جذابیت خودشون رو چند برابر کنن .. پاها با بوت ها و چکمه ها تو این فصل می تونن بینظیر و دیدنی باشن و با انتخاب و ست کردن یک مدل مناسب می تونید جذابیت خودتون رو بیشتر و بیشتر کنید. در مورد چکمه و بوت بیشتر از این توضیح نمیدم چون در چند مطلب قبل در مورد انتخاب بوت و چکمه و مدل های مختلفش مطلبی رو منتشر کرده بودم که اگر این مطلب رو مطالعه نکردید میتونید از این لینک به اون دسترسی پیدا کنید. امیدوارم این مطلب مورد توجه شما قرار گرفته باشه اگر نظری دارید خوشحال میشم به اشتراک بذارید.

استفاده از چکمه یا بوت

 

استفاده از چکمه یا بوت

 

chakme-(2)

استفاده از چکمه یا بوت

58

22 Comments

 1. منم این طرح رو خیییییییلی دوست دارم …. به نظرم طرح به شدت باکلاس و شیکی … البته در ست کردن های پلنگی باید خیلی حواست رو جمع کنی چون کوچکترین اشتباه میشه یه تیپ خیلی بد ….. پلنگی یه طرح شلوغ و جذابه و بهتره اگه مثلا ساپورت پلنگی میپوشیم لباس و کفشمون رو ساده بگیریم که شلوغ و بد نشه

  1. بله خیلی طرح زیبایی هستش و اگر همه پوشش پلنگی انتخاب بشه شاید شلوغ بشه باید با دقت ست کنید که زیاده روی نشه…ممنون که نظر دادید همیشه شاد و سلامت باشید

 2. سلام-یه سوال داشتم که به این تاپیک مربوط نمیشه . من قدم۱۶۳ و وزنم۵۹٫ پاهام به نسبت بلند تره. و خیلی پره.بعضی ها چاق ان ولی این قدر پاهاشون و باسن شون پر نیست.حتی وقتی شلوار لگ میپوشن زانوهاشون برجسته نمیشه . خیلی شلوار های تنگ مثل لگ دوست دارم .اما وقتی چیزی مثل ساپورت یا شلوار کتان کش تنگ می پوشم احساس می کنم زانوهام خیلی بیشتر از اون ها میزنه بیرون.انگار یه برجستگی خاصی داره و بد نما میشه .چه سبک شلوار هایی رو پیشنهاد می کنین.ممنون
  راستی راجع به ارایش هم راهنمایی میکنین ؟
  نظر ها در سایت منتشر میشه؟

  1. سلام در مورد زانو شما می تونید از لباس هایی شبیه این عکس و این عکس استفاده کنید تا اون بخش کمتر به چشم بیاد و برای مهمونی ها هم از لباس هایی شبیه این عکس استفاده کنید که زیبایی جاهای دیگر بدنتون این موضوع رو پوشش بده یه مورد دیگه هم استفاده از جوراب یا چکمه های بالای زانو شبیه این عکس یا این عکس هستش که می تونه تا حدودی این موضوع رو حل کنه…بله فعلا نظرات هستن که تو سایت منتشر میشن ولی در حال راه اندازی مرکز مشاوره آنلاین زیبایی یک متخصص مد هستم که خیلی زود راه اندازی میشه و توش خیلی دقیق تر افراد می تونن پروفایل خودشون رو تکمیل کنن ومشاوره داشته باشن و امکانات مختلفی رو توش در نظر گرفتم …. بله این مشاوره ها شامل مو و رنگ مو و آرایش و ست کردن لباس و اینکه چه پوششی با توجه به اندام و استایل هر شخص براش جذاب تره و پیشنهاد لباس برای مراسم مختلف با توجه به آخرین مد روز و موارد مختلف زیبایی و جذاب بودن هستش که به زودی با ادرس ۱stylist.ir راه اندازی خواهد شد و تمامی عزیزانی که دوست دارن در مورد موارد مختلف با بنده مشورت کنن می تونن به راحتی و بدون اینکه اطلاعاتشون رو کسی ببینه با بنده در تماس باشن.. همیشه شاد و سلامت باشید.

 3. ولی من پلنگی دوست ندارم….
  فقط ساپورتاشو دوست دارم.
  بازم ممنون از اطلاعاتی که در اختیارمون قرار میدید.

  1. پلنگی میتونه خیلی شیک باشه ولی نه هر پلنگی ! من خودم خیلی لباس دیدم با طرح پلنگی ولی مدل و جنس پارچش اینقدر بد بود که واقعا این طرح رو خراب کرده بود … وقتی به پارچش دست میزدی و نگاه میکردی واقعا ادم حس میکرد داره به پتوی مسافرتی دست میزنه و واقعا جذاب نبود…اگر لباس از جنس پارچه خوب و مدل خوبی باشه میتونه بینهایت جذاب باشه …یا اینکه اصلا میتونه لباس از این طرح نباشه از موارد دیگری که با طرح پلنگی دیدم خیلی شیک بوده مثلا میتونم دستکش با طرح پلنگی و شال گردن و بوت رو هم نام ببرم که می تونید با لباس های رنگ دیگه ستش کنید … به هر حال با اظهار نظرتون خوشحالم کردید همیشه شاد و سلامت باشید.

 4. سلام.ممنون بابت راهنمایی.البته من بیشتر منظورم شلوار برای محیط های بیرون و غیر مهمونی مثلا دانشگاه بود.راجع به چکمه احساس می کنم باهاش قدم از اینی که هست کوتاه تر به نظر برسه .بابت توضیحات تون ممنون

  1. سلام بله درست می گین به قدتون توجه نکرده بودم چکمه به اون صورت اگر استفاده کنید قدتون رو کوتاه تر می کنه در این مورد مطلبی هم قبلا منتشر کرده بودم اگر مایل بودید می تونید از این لینک مطالعه کنید…در مورد شلوار بیرون مگر اینکه از مدل های شلوار جین که شلوغ هستن یا مثلا مدل جین پاره یا به هر صورتی که مدل دار باشن استفاده کنید که کمی طرح و مدل باعث بشه زانو کمتر مورد توجه باشه…ولی کلا موردی که گفتین ذهنم رو مشغول کرده تا حالا همچین موردی بر نخورده بودم که شخصی بگه زانوش همچین موردی داره شایدم شما زیادی حساس شدین…باز هم اگر مدلی دیدم که براتون مناسب باشه بهتون اعلام میکنم حتما …موفق باشید

 5. واااااااااااااااای این ایده ی مشاوره ی انلاین که گفتید میخواید راه بندازید عالیه …. واقعا مرسی

  1. بله تقریبا ۵۰ درصد طراحیش رو انجام دادم سعی میکنم زودتر تمومش کنم به محض اینکه راه اندازی شد اطلاع رسانی میکنم تو وب سایت…با این نظرتون و استقبالتون بهم انرژی دادید که زودتر برنامش رو اماده کنم و راه اندازی بشه…توش امکانات خوبی در نظر گرفتم حالا بعد از راه اندازی باز در طی زمان امکاناتش رو بیشتر خواهم کرد..ممنون که نظر دادید.شاد و سلامت باشید.

 6. سلام بر شما هنرمند عزیز
  سپاس فراوان از وب سایت عالیتون بنده بسیار لذت بردم از دیدن این همه ذوق و سلیقه شما
  دورد بر شما
  همیشه شاد شاد باشید و سر بلند وپیروز

  1. سلام خیلی متشکرم از اظهار نظر زیباتون خیلی خوشحالم کردین امیدوارم بتونم در آینده با مطالب بیشتر باز هم نظر شما رو جلب کنم..ممنون که نظر دادید همیشه شاد و سلامت باشید.

 7. سلام.مدلهای پلنگی زیباوجذاب هستند وشیک اما برای هرجا ست مناسبی نیست من به سلیقه ونظرتواحترام میگرارم و ست های خوبی هم روپیشنهاد میدهید .
  شنل جذابیت بک خانم رو چندین برابر میکند وبخصوص کسانی که خیلی به شیک پوشی درهرشرایطی اهمیت میدهند پیشنهاد واقعاعالی است
  وبوت هاعالی هستند وهمیشه شما روزیبا وباوقارنشون میده من توی پاییز وزمستون درانتخاب بوت هاوچکمه وسواس شدیدی دارم وچون اعتقاد دارم تیپ زمستونی روفقط وفقط بوت وچکمه کامل میکنه,ممنون

  1. سلام در مورد بوت که واقعا اینطوره من که عاشقشونم ادم و رو دیوونه میکنن و اگر درست انتخاب بشن پاها رو خیلی جذاب تر و دیدنی تر می کنن … بله از نظراتی که ثبت کردید معلومه خانم خوش استایلی هستین…ممنون که در نظرات شرکت می کنید..همیشه شاد و سلامت باشید.

 8. سلام،وقتتون بخیر، منم دقیقا قدو وزن پرنیان رو دارم و مشکلی مشابه او.کمرم باریک و شکم تخت، ساق پام پره و بغل زانوهام (از داخل) چاقه و این باعث میشه که بیشتره اوقات شلوارای راسته یا دمپا بپوشم، و از نیم بوت استفاده کنم، و در مجالس هم بیشتر پیراهنهای ماکسی تن کنم . لطفا راهنمایی کنید از چه سبکهایی بیشتر استفاده کنیم. تشکر

 9. سلام اقای عمادی ….. راستش چند وقتی بود که به دلیل حجم زیاد درس ها اصلا وقت اینترنت گردی رو نداشتم … اما تا کمی سرم خلوت شد اولین جایی که سر زدم سایت شما بود اما خیلی حالم گرفته شد که دیدم بعد از این همه مدت هنوز مطلب جدیدی نذاشتید …. چرا اخه انقدر دیر به دیر مطلب میذارید ؟؟؟؟!!!۱

  1. سلام ساقر عزیز خیلی ازت ممنونم که اینطور با شوق و ذوق از یک متخصص مد حمایت می کنی …. درست می گی خودمم ناراحتم که مطلبی منتشر نکردم ولی بجاش رو مرکز مشاوره کار می کردم و به زودی تمومش می کنم و راه اندازی میشه یه مطلب نیمه کاره هم دارم سعی می کنم زودتر تمومش کنم و تو این چند روز منتشرش کنم … مرکز مشاوره راه اندازی شد دیگه زود به زود مطلب منتشر خواهم کرد که عزیزی مثل شما از یک متخصص مد دلسر نشه 🙂 بابت تاخیر عذر خواهی می کنم همیشه شاد و سلامت باشید.

 10. سلام آقای عمادی
  من هم به دلیل مشغله کاری چند وقتی نشد بیام نت.اما تا اومدم سریع به یک متخصص مد خوش ذوق سر زدم
  آخه دارم برای نوروز خودم لباس طراحی میکنم گفتم بیام اینجا ببینم ایده ای میتونم بگیرم یا نه
  میخاستم خواهش کنم در مطالب بعدیتون اگه امکانش هست مدل های کت کوتاه دخترونه و تونیک های زیرش یا کت بلند با دامن های پلیسه کوتاه کار کنید.برای نوروز حتما برنامه دارین واس خانوما 🙂
  خیلی سپاسگذارم از همه زحماتتون

  1. سلام خیلی ممنونم چشم حتما تو کالکشن ها بهش خواهم پرداخت… منم عاشق مدل کت کوتاه هستم مخصوصا با شلوارک که تو چند کاکشن دیدم خیلی رسمی و شیک و جذابه اصلا حالت خاصی داره … ادم شخص رو جذاب و رسمی و جسور میبینه به ادم حس خاصی میده … شما طراح هستین؟ خیلی خوشحالم که یک متخصص مد نظرتون رو جلب کرده…اگر طراح هستین خیلی خوشحال میشم کاراتون رو برام ایمیل کنید ۱stylist.com@gmail.com … همیشه شاد و سلامت باشید.

 11. بازم سلام من طراح نیستم اما همه لباسلی خودمو طراحی میکنم و چون خیاط خوبی دارم باب میلم در میاد.ممنون که جواب دادین

 12. دروود به امیر عزیز سایت شما جذاب و پر از ایده ست و خودتون خودمونی و با ادب واقعا سپاسگذارم

  1. دروود بر شما خیلی ممنون نظر لطف شماست … از اینکه جدیدا به دلیل کمبود وقت مطلب کمتر منتشر می کنم ناراحتم البته موردی که بیشتر ناراحتم کرده فیلتر شدن سایت هستش خیلی از افرادی که به سایت دسترسی داشتن الان دسترسی براشون سخت شده و برای این موضوع باید یه فکر اساسی کنم و بعد با خیال راحت مطلب منتشر کنم … امیدوارم در آینده بتونم بهتر و بیشتر فعالیت کنم و بیشتر نظر زیبارویان پارسی رو به یک متخصص مد جلب کنم … ممنون که اظهار نظر کردید نظرات شما خیلی بهم دلگرمی برای ادامه کار میده … همیشه شاد و سلامت باشید.

Leave a Comment

*

Contact Us