چند مدل آرایش چشم برای یک مهمانی شب

چند مدل آرایش چشم برای یک مهمانی شب :
در این مطلب از سایت یک متخصص مد به چند مدل آزایش چشم برای مهمانی می پردازیم.وقتی شما یک کارت دعوت برای مهمانی شبانه داشته باشید، بنظر می رسد که فورا در فکر برنامه ریزی برای این مهمانی خواهید رفت.احتمالا در لیست برنامه ی مهمانی شما این موارد به چشم می خورد: رفتن به خرید برای اینکه ظاهری جدید برای خود بسازید، خرید کفش تازه، کیف مناسب با کفش خود پیدا کنیدو سرویس جواهرات انتخاب کنید، روی مدل موی خود تصمیم گیری کنید، به ناخن های خود برسید. هیچ جای این لیست به آرایش اشاره نشده است. وقتی شروع میکنید به آماده شدن با چهره ی رنگ پریده ی خود در آیینه مواجه می شوید، با ناامیدی آزرو می کردید که ای کاش روی آرایش صورت خود تمرین می کردید. خوب شما هر روز می توانید این کار را بدون این نگرانی که کسی به شما توجه می کند، تمرین کنید.
در این قسمت از آموزش های سایت یک متخصص مد می خواهم شما را با ۵ روش آرایش چشم  آشنا کنم ،که در برنامه ی مهمانی بعدی خود حس جذابیت و زیبایی خود را دو چندان کنید.
آرایش  با رنگ های روشن

آرایش--با-رنگ-های-روشن
می دانستید که استفاده از رنگ سفید دور چشم های شما باعث می شود آنها واضح تر،روشن ترو درشت تر بنظر برسند؟ یک مداد چشم سفید بخرید ( رنگ نقره ای هم  تاثیر مشابه دارد) و گوشه ی داخلی هر چشم را روشن کنید. یک سایه ی سفید براق بردارید و پشت پلک خود بزنید و از یک ریمل برای زیبا شدن مژه های خود استفاده کنید.این ترفند آرایشی  فوق العاده خیره کننده است مخصوصا اگر با یک پیراهن کوتاه مشکی ست کنید و بیشتر از سبک تک رنگی استفاده کنیدو لذت ببرید.
زیر چشم به رنگ دودی

2
همه ی ما در مورد چشمان دودی شنیده ایم –  یک ترفند آرایشی است که چندین سال پیش توسط طرفداران شریل کول ساخته شده است. برای داشتن این ظاهر و ایجاد چشمان خاکستری طبیعی ، ترکیبی از سایه ی خاکستری و مشکی و خط چشم مشکی بصورت محوو ترکیب با سایه، استفاده کنید . سایه را تا گوشه ی چشم گسترش دهید و با خط چشم زیرین ترکیبی زیبا در آورید- مراقب باشید خیلی زیر سازی شما را از بین نبرد- این کار فقط باید یک حالت خاکستری ملایم به شما بدهد که مانع از داشتن سیاهی مطلق چشم مثل پاندا باشد. کار را با ریمل مشکی به منظور حجم دادن و بلند کردن مژه ها به اتمام برسانید.
طرفداران مدل گربه ای

طرفداران مدل گربه ای
ظاهر جذاب گربه ای هیچ وقت از مد نمی افتد. برای اینکه خودتان را به این سبک آرایش کنید به یک دست بدون لرزش نیاز دارید. قبل از اینکه کار اصلی را شروع کنید ، ابتدا می توانید این کار را با سایه تمرین کنید.برای اینکه کار خود را آسانتر کنید و حالت زاویه های گربه ای دوچشم خود را  متقارن در آورید، از نقطه گذاری در امتداد خط چشمی که قرار است بکشید استفاده کنید. برای داشتن ظاهر دراماتیک تر این سبک آرایش چشم را با رژ  لب حجم دهنده قرمز تند ترکیب کنید.
بمب درخشان

بمب-درخشان
خودتان را در حال و هوای جشن با دانه های درخشان در نظر بگیرید. گاهی اوقات یک خانم نیاز به مقدار کمی درخشیدن در زندگیش نیاز دارد و این کم هزینه ترین روش برای رسیدن به آن است.  سایه ی براق و درخشان خود را انتخاب کنید  شاید رنگ قرمز یاقوتی یا یاقوتی کبود براق که مناسب فصل پاییز است در رنگهای موجود مورد پسند تر باشد. بعد سایه ی متناسب چشم خود را بالای هر پلک زده و پرایمر را روی آن آهسته بزنید تا اینجای کار یک زیر سازی برای چسباندن اکلیل ایجاد کردیم. یک قلم موی سایه چشم بردارید در اکلیل فرو کنید و اضافه ی آن را بتکانید. سپس روی هر چشم به حالت ضربه ای بزنید.این دیگر به سلیقه ی شماست که قسمت داخلی پلک خود را هم اکلیل بزنید یا به سادگی فقط دو گوشه چشم را با این کار زرق و برق دهید. کار را با ریمل زدن به اتمام برسانید.بقیه ی آرایش خود را کاملا طبیعی نگه دارید و مطمئن باشید که چشمان شما گویای همه چیز است.
چشمان ساده

چشمان ساده
نکته ی کلیدی در این نوع آرایش این است که چشمانتان حالت طبیعی و تا حد امکان سلامت خود راحفظ کنند. یک نوع آرایش کم دردسر و ایده ی خوبی برای شما که در آرایش چشم تمرین زیادی ندارید.برای شروع یک سایه ای که نمای طبیعی در پشت چشم شما دارد را به صورت ترکیبی متناسب با پوست خود بزنید- خانم هایی که پوست نرمالی دارند میتوانند از سایه ی رنگ گلی یا صورتی استفاده کنند درحالی که خانم هایی که رنگ پوست تیره دارند می توانند از رنگهای برنز مثل قهوه ای مایل به زرد استفاده نمایند. سپس خیلی آسان از براقی یک رژ لب خود برای اینکه پشت پلک سطح شفافی پیدا کند، استفاده نمایید. قسمت داخلی پلک پایین خود را با یک خط چشم یا مداد قهوه ای بکشید و آرایش خود را با ریمل زدن به مژه پایان دهید. اگر مواد به زیر چشم شما پخش شده باشد برای پوشاندن هر گونه عیب از کانسیلر و کرم های زیر سازی استفاده کنید. مکمل این نوع آرایش یک لباس پولکی و براق است و این باعث می شود که تمام توجه اطرافیانتان به لباس جذب شود.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*