چند مدل موی جذاب و خوشرنگ

چند مدل موی جذاب و خوشرنگ

در این مطلب از یک متخصص مد چند استایل مو زیبا رو با هم بررسی می کنیم . من که از دیدن این تصاویر واقعا لذت بردم امیدوارم برای شما هم جذاب و جالب باشه .

مدل موی دم اسبی یا Ponytail

یکی از مدل مو ها و استایل های مورد علاقه من دم اسبی هستش . مخصوصا اگر موهای بلندی داشته باشید … وای این استایل ها می تونه دیوونه کننده باشه تصویر اول رو ببینید در کنار سادگی می تونه ادم رو زمین گیر کنه ! با اون موهای خوش رنگ و خوش حالت حتی اگر خیلی ساده موهاش رو دم اسبی ببنده اصلا مشغول کتاب خوندن یا حرف زدن باشه و بحث مهمونی هم نباشه اصلا باز هم ادم دلش می خواد نگاش کنه … مخصوصا وقتی بخواد سمتی رو نگاه کنه دم اسبی زیباش تکون می خوره رو بدنش زیبایی بیشتری رو ایجاد می کنه … اینجا می نویسم و قول می دم که همچین استایل هاییی در چند هزار سال بعد هم هنوز دوست داشتنی هستش و می تونید تو فشن شوهای مختلف مشاهده کنید . چقدر گردن زیبایی داره و با استایلی که انتخاب کرده زیبایی گردن و پشتش واقعا بیشتر خیره کننده شده شاید اصلا ادم نتونه بهش نگاه کنه و به زیباییش فکر نکنه . همین طور که مشاهده می کنید در همچین مدل مویی گوشواره ها به شدت خودنمایی می کنن چون سبکش طوری هستش که گوشها رو به خوبی در دید قرار می ده پس اگر گوشواره زیبایی دارید بهترین زمان برای استفاده کردنش هستش می تونید با انتخاب یک گوشواره خوب در کنار این مدل مو و داشتن یک آرایش مناسب یک ست زیبا درست کنید …. مخصوصا همچین گوشواره های بزرگ و زیبایی که در دو تصویر زیر می بینید .

مدل موی دم اسبی رو می تونید هم بالا ببندید و هم پایین .. من که از هر دو مدل لذت میبرم ولی خوب بین خودمون باشه و به کسی نگید دم اسبی بالا بستن کمی بهتون استایل مدرن میده و واقعا قلب من رو که بیشتر تکون میده تو تصویر بالا دم اسبی بالا رو مشاهده کردید در تصویر زیر می تونید دم اسبی که پایین بسته شده رو بررسی کنید . اگر می خوایین جوان تر و جذاب تر به نظر برسید و اگر گردن کوتاهی ندارید و موهاتون بلند هستش بهتون توصیه می کنم از دم اسبی بالا استفاده کنید مخصوصا با موهای صاف واقعا جذاب هستش . تصویر بالا و چند تصویر پایین رو مشاهده کنید تا دید بهتری نسبت به گفته های من داشته باشید . دم اسبی پاین بهم حس مثبت میده و برام نمایان گر یک فرشته زیبا یا یک زن یا مادر زیباست که بسیار مهربان و خوش بین به زندگی در کنار ادم زیبایی خودش رو به رخ میکشه در کل دم اسبی پایین بهم به شدت حس مثبتی میده ولی چیزی که من رو بیچاره میکنه شر بودن در کنار زیبایی هستش که در تصویر های بعدی خواهید دید .

به تصویر زیر نگاه کنید ! این دم اسبی بهتون چه حسی میده ؟‌ نمیدونم شاید نگاه من بیش از اندازه دقیق شده و در زیبایی این تصویر فرو رفته …. مدل موی دم اسبی با موهای صاف و خوش رنگ و بلند با پوست سفید و گردن و بدن زیباش واقعا یک استایل جذاب و دیدنی رو خلق کرده . این خانم تو هر مهمونی یا جمعی باشه مطمئن باشید که همه نگاه ها رو به خودش جذب میکنه و توجه ها رو به سمت خودش میکشه . این دم اسبی با این رنگ مو بهم یک حس شر و شیطون و زیبا میده ! همون استایل هایی که بهتون گفتم می تونن ادم رو بیچاره کنن …. دیگه مثل تصاویر قبل این دم اسبی بی شیله پیله و نمایان گر یک فرشته یا یک مادر و زن مهربان نیست … این استایل یک زن بسیار زیبا و با اقتدار رو به چشم هامون نشون میده که شاید افکار شر و شیطون زیادی هم داشته باشه . یک استایل مدرن از مدل موی دم اسبی … من که با دقت زیادی در حال تماشای این تصویر هستم و برام بسیار جذابه … میدونم داشتن موهای بلند و صاف به این شکل شاید برای هر کسی به صورت طبیعی اتفاق نیوفته ولی خوب به راحتی می تونید کلک رشتی بزنید D: اگر موهاتون رو کراتین کرده باشه و موهای زیاد بلندی هم نداشته باشید می تونید از اکستنشن استفاده کنید البته باید به صورت خیلی حرفه ای ارایشگرتون این کار رو انجام بده تا گندش بیرون نیاد و بهتون توصیه میکنم اولا هر شخص با زیبایی که خداوند بهش داده می تونه یک استایل خوب داشته باشه ولی اگر حوس کردید شیطونی کنید و کمی ماجراجویی کنید حتما این کار رو با یک متخصص حرفه ای انجام بدید . چند ماه پیش در یک مهمونی دعوت بودم که خانمی رو با دم اسبی خیلی کوتاه تر از این تصویر دیدم با موهای تیره تر یک لباس یکسره قرمز تنش کرده بود با این حال که از اکستنشن یا کلک دیگری هم استفاده نکرده بود ولی واقعا دیوونه کننده بود موهای دم اسبی بالا در کنار یک لباس قرمز ماتیکی قشنگ مخصوصا با مدل صورت و چشمهایی که داشت بسیار جذاب شده بود حتی دیگه نزدیک بود که بهش مستقیما اعلام کنم که چقدر زیبا شدی و انتخاب خوبی کردی ولی گفتم شاید با خودش فکر و خیال دیگه ای بکنه و جلوی خودم رو گرفتم و چیزی نگفتم D: چند نمونه دیگر هم در تصاویر بعدی ببینید بسیار استایل مدرن و شر و دوست داشتنی هستش … من که همین تصویر اول رو دارم نگاه می کنم هنوز … شما برید تصاویر بعدی منم کم کم میام

دم اسبی بافته شده و پیوندی یا braided and linked ponytail

من هنوز درگیر همون عکس با مدل موی صافم سعی میکنم بیخیالش بشم ولی بازم زیبایی و شر بودن و اقتداری که داره بهم اجازه نمیده نگاش نکنم . سبک مدرن دم اسبی دیگری که شاید به چشمتون خورده باشه رو می تونید در تصاویر زیر ببینید . دم اسبی که انگار جزئی از بدنتون هستش ! اینجا دیگه با کش یا وسیله ای دم اسبی رو جدا نمیکنید . یک بافت و گیس زیبا که در نهایت دم اسبی شما رو تشکیل میده .. این مدل هم زیباست و می تونه هم بسیار دخترونه بیرون اوردش و هم در بعضی جاها بسیار مجلسی و سنگین هم باشه ولی من بیشتر مجذوب موهای دم اسبی کلاسیک یا پایین که بالا تر در موردش صحبت کرده بودیم هستم و زیباترین و مدرن ترین مدل موی دم اسبی از نظر بنده مدل موی دم اسبی که در بالا بسته میشه هستش که فکر کنم اینقدر با آب و تاب براتون ازش نوشتم که خودتون کاملا حسم رو بهش درک کردید .

مدل موی short updo

چند مدل مویی که در تصاویر زیر میبینید به شدت به زنگ موهای شما ربط داره و می تونه زیبایش به طور کلی با رنگ موی خاص فرق کنه . رنگ موهایی که در تصاویر زیر میبینید همگی زیبا هستن و می تونید با توجه به رنگ پوست و چشم هاتون ازشون استفاده کنید و تنوعی در استایل و ظاهرتون بدید . به نظرتون شیک و رسمی و سنگین نیست ؟‌ می تونید در یک مجلس بسیار سنگین و لاکچری ازش استفاده کنید . یک خانم بسیار باهوش و زرنگ در لباسی بسیار سنگین و رسمی … مثلا با یک کت و دامن مدرن و سنگین یا حتی در کنار یک کت و شلوار خوشرنگ و جذاب … تصور می کنم استایل بسیار سنگینی میشه جوری که هر کسی حتی جرات نکنه باهاتون صحبت کنه یا تو حرف های خاله زنک باز ها بگن اینو ببینید کی میتونه باشه چقدر رسمی و زیبا و خشنه … جوری نوشیدنی رو تو دستهاش گرفته و به ارومی صحبت میکنه که انگار این شخص سفیر یک کشور یا یک سیاستمدار بسیار مهم در مهمانی هستش .

مو چتری کوتاه

خوب همش گیر دادیم به موهای بلند خوب خانم های زیبا با موی کوتاه زیادی هم داریم که می تونن دیوونه کننده و زیبا باشن . یکی از مدل موهای دیگری که من واقعا دوسش دارم و اصلا برای من نگاه نکردن بهش امکان پذیر نیست مدل موی چتری هستش . یکی از سلطان های موی چتری هنرمند دوست داشتنی و خوش اخلاق خانم تیلور سویفت عزیز هستش که در تصویر زیر می تونید دو هیر استایل از ایشون ببینید . با توجه به مدل صورتش واقعا بهش میاد و خودش هم به خوبی میدونه که با مو چتری بودنش خیلی خواستنی و جذاب تر میشه .چقدر رنگ موهاش به پوستش و چشمهاش میاد من که خیلی دوستش دارم هم از استایل موهاش و هم از شخصیتی که داره واقعا هنرمند مردمی و دوست داشتنی هستش .

بچه ها شما با مدل موی چتری خیلی می تونید تغییر کنید شاید اصلا یکی از روش های تغییر چهره تو مدل موها باشه … چون وقتی موی چتری انتخاب میکنید پیشونیتون رو پوشش میدید و از دید خارج می کنید و می تونه به کلی مدل صورتتون رو تغییر بده مخصوصا اقرادی که پیشانی بلندی دارن یا پیشانی بزرگی دارن با مدل موی چتری می تونن خیلی تغییر خوبی داشته باشن . اتفاقا چند روز پیش در مرکز مشاوره یک متخصص مد یکی از کاربران از من در مورد مدل مو نظر خواست که با پیشنهاد همین مدل موی چتری تغییر چشم گیری در چهره خودشون پیدا کردن و از نتیجه کار به شدت راضی بودن . اگر رنگ موهاتون با رنگ چشم هاتون و پوستتون هماهنگی داشته باشه ادم نمیتونه چشم از شما برداره ! تصویر زیر رو ببینید چقدر موهای خوشرنگ و طبیعی داره و چقدر با رنگ زیبای چشمهاش دیوونه کننده شده …. ادم دوست داره الکی هم شده باهاش صحبت کنه و بهش نگاه کنه اصلا قربونت برم تا صبح درددل کن اصلا برام غر بزن بذار من چهره زیبا و استایل زیبات وقتی که داری غرغر میزنی هم نگاه کنم و از زیباییت لذت ببرم . براتون چند مدل موی جذاب و خوشرنگ چتری دیگر هم جدا کردم که امیدوارم ازش لذت ببرید .

مو چتری بلند

همونطور که بهتون گفتم موی چتری واقعا برای تغییر قیافه میتونه استفاده بشه به طور مثال تصویر زیر رو ببینید با پوشیده شدن پیشانی چقدر چهرش عوض شده ! یعنی مثلا همین شخص رو شما کلا با مدل موی چتری دیده بودید و جای دیگری بدون مدل موی چتری و رنگ مویی متفاوت ببینید احتمال شناخته نشدنش خیلی زیاده …  کلا مدل موی چتری برای موهای بلند بهم حس مهربون بودن و عشق میده  .. ولی با تمام این اوصاف که من عاشق موهای بلند هستم ولی در زمینه موهای چتری به نظرم موهای کوتاه که در بخش قبل با هم دیگه دیدیم خیلی با چتری می تونه زیباتر باشه تا موی بلند … البته این نظر شخصی منه شاید از نظر شما اینطور نباشه D:

 

Voluminous Waves یا موج های حجم دار

یکی از سبک هایی که همیشه بوده و هست و تو این چند سال اخیر به شدت می بینیم که سلبریتی ها و هندرمندان و افراد مشهور زیادی هم ازش استفاده میکنن موهای موج دار یا ویو هستش که واقعا با یک ترکیب رنگ موی خوب می تونه زیبایی بینظیری داشته باشه . وقتی این پیچ و تاب موها رو با نگاهم دنبال میکنم و تماشا می کنم بهم لذت زیادی دست میده و می تونم با دیدن این همه زیبایی در رنگ موها و این پیچ تاب ها حسابی رویا پردازی کنم . تصاویر زیر رو ببینید در عین سادگی و طبیعی بودن این موج ها زیبایی فوق العاده ای رو خلق کردن به نظرم این سبک شلوغ و زیباست مثلا تصویر زیر رو ببینید حتی با این حال که یک رنگ ساده برای مو استفاده شده ولی باز هم به شدت زیبا و دیدنی هستش .

اگر از هایلایت ها و ترکیبات رنگ متفاوت استفاده کنید می تونید این زیبایی رو خیلی بیشتر کنید البته این موضوع بستگی به خودتون داره که دوست دارید بیشتر استایل ساده و طبیعی و نچرال داشته باشید یا علاقه دارید که از رنگ های متفاوت استفاده کنید و استایل مدرن تر و متفاوت تری داشته باشید . تصاویر زیر رو مشاهده کنید و ببینید با مو های ویو میشه ترکیب رنگ های خوبی استفاده کرد .

      

Fabulously Frizzy Curlsl یا فرهای شگفت انگیز

خوب مو فرفری های بامزه D: البته همیشه موهای حالت دار یا صاف رو به فرفری ترجیح میدم ولی مو فرفری ها هم میتونن خوشگل و دیدنی باشن …. البته باید به این هم دقت کنید که باید به موهای فر حسابی رسیدگی کنید و اینکه بیشتر حالات فری که در فشن شو ها مشاهده میکنید فر هایی هستن که توسط آرایشگر به وجود اومدن و اگر دقت کنید یک نظم بسیار خاصی در این ویو ها و فر ها وجود داره … یعنی اینطور نیست که مثلا با موهای فر از خواب بیدار بشید و بدون اینکه هیچ کاری بکنید به این زیبایی و درخشش باشید . افرادی که موهای فر دارن باید حتما همیشه از نرم کننده استفاده کنند و یک سری نکات رو رعایت کنن که شاید در مطلب دیگری به این موضوع پرداختم . تصویر زیر رو ببینید به نظرم زیباست و با رنگ موهای زیبایی که داره ترکیب خوبی رو درست کرده شما هم اگر موهای فر ندارید میتونید برای متفاوت دیده شدن در یک مهمانی یا استایل خاص ازش استفاده کنید و با یک استایل متفاوت و با یک تغییر همه افرادی که شمارو همیشه با موی صاف دیدن سورپرایز کنید … در چند تصویر بعدی هم مو فرفری های بسیار جذاب و زیبایی رو می تونید مشاهده کنید .

  بوسه خورشید بر موها

انتخاب استایل در موها بعضی وقتها واقعا سخت میشه چون با روش های زیادی شما می تونید زیباتر باشید و میشه حسابی با رنگ ها بازی کرد و ترکیبات دیوونه کننده ای رو ایجاد کرد در مورد ویو ها کمی قبل صحبت کردیم در این قسمت ایده هایی رو میبینید که می تونید با تغییر رنگ موهاتون و استفاده از این مدل ها یک تغییر بسیار زیبا داشته باشید . مثلا تصویر زیر رو ببینید همین مدل حالت دار و ویو ساده رو میتونید بدون تغییر رنگ مو داشته باشید ولی وقتی که همچین مدل موهایی رو با کمی تغییر ساده در بخش ویو استفاده کنید و کمی حالت دو رنگ در مو ایجاد کنید زیبایی دو چندان شده و تغییرات در شما بسیار محسوس تر خواهد بود .یا در تصویر دوم ببینید چقد نگاهش شر و شیطونه آرایش چشمش هم بیشتر چهرش رو شر کرده … به ترکیب رنگ مو در قسمت بالا و پایین و وسط موهاش دقت کنید به نظرتون این سایه روشن ها زیبا نیست ؟ انگار که خورشید به بخشی از موهاش بوسه زده و رنگ روشنی رو ایجاد کرده که این رنگ تا بخشی از موها انعکاس داشته و قسمت های دیگر مو با رنگ زیبایی که از قبل داشته زیبایی همیشگی خودش رو داره … در تصاویر بعدی می تونید چند نمونه از بوسه های خورشید رو ببینید که برای هر کدوم یکجا بوسه زده D:

 

 دم ماهی بافته شده  یا half-up fishtail braid

اگر می خوایین کمی مدل موی شلوغ و پلوغ و پر سر صداتری داشته باشید  میتونید از این مدل مو استفاده کنید . در این مدل مو بخشی از موها بافته شده و قسمت جلو و بالای مو رو به سبکی خاص با قسمت پشتی مو جدا می کنن . به نظرم این مدل مو میتونه در شرایطی جذاب باشه که رنگ موهاتون زیاد تیره نباشه یا مشکی نباشه چون در این صورت خودش رو نمیتونه اون طور که باید نشون بده ..

اگر رنگ موهاتون تیرست و از هایلایت استفاده نکردید و موهای یک رنگ تیره یا موی مشکی دارید می تونید ار بافت به شکل زیر استفاده کنید و بخش دم ماهی رو بخیال بشید و بدون استخون رهاش کنید و بخش بالایی رو با نواری از بافت از بخش پایینی جدا کنید … با همچین مدل مویی می تونید بسیار مثبت و زیبا باشید . بهم حس مثبت یک فرشته رو میده اگز هم دقت کرده باشید نقاش ها بیشتر مواقع تصویر فرشته رو با موهای باز یا همراه یک گیس یا بافت به این شکل رسم می کنن .

لایه های ابشاری یا Waterfall Layers

یکی از مدل موهایی که خیلی زیاد این روزا دیدین و از بازیگر و مجری اخبار گرفته تا مهمونی های مختلف دیده میشه موهای لایه لایه هستش که مدل های مختلفی داره … اگر دوست دارید موهاتون رو همش باز بذارید و زیبایی طبیعی داشته باشید می تونید به این مدل مو هم فکر کنید ایده خوبی می تونه باشه . البته به مدل صورتتون هم خیلی بستگی داره شاید با هر صورتی همچین مدلی انتخاب کنید جالب نباشه اگر دوست داشتید می تونید از مرکز مشاوره هم استفاده کنید تا چند ایده بهتون پیشنهاد کنم و بعد تصمیم خودتون رو بگیرید تا تغییری که میخوایین انجام بدید حتما باعث زیبا تر شدن شما بشه … بهم خیلی حس طبیعی و ارامش میده تصویر زیر رو ببینید دقیقا مثل یک ابشار و یک رود جاری بسیار خوش رنگ که تو لایه لایه های موهاش میشه موج ها و سر صدا و جاری بودن اب رو حس کرد واقعا میتونه براتون یک مدل موی خانومانه و بسیار سنگین باشه که هم زیبایی خاصی بهتون بده و هم شماره خیلی طبیعی و سنگین زیبا نشون بده در چند تصویر بعدی می تونید باز هم از مدل موی لایه لایه ابشاری ایده های دیگری بگیرید .

 

لایه لایه های بلند یل Long Layers

تصاویر بالا رو دیدید ؟ اگر موهای بلندی دارید و دوست دارید کمی جوش و خروش رودخانه یا آبشار رو کم کنید و همون مدل ها رو می تونید به صورت لایه لایه های بلند استفاده کنید . در چند تصویر زیر می تونید چند سبک از لایه های بلند رو ببینید به نظرم می تونه خیلی استایل طبیعی و خوبی باشه حتی وقتی که تو خونه هستید و از خواب بلند شدید و خیلی هنوز به خودتون نرسیدید باز هم دیدن شما با این موهای بلند لایه لایه شده میتونه جذاب باشه و ادم دوست داره ناشتا شما رو در آغوش بگیره و ببوسه و به موهای لایه لایه و خوشرنگتون دست نوازش بکشه .

ترکیب پیچ و تاب و ویو با موهای صاف

یکی دیگه از ایده های جالبی که تو خیلی جاها دیدم ترکیب این استایل هاست مثلا بخش بالای موها صاف و در بخش پایینی استفاده از پیچ و تاب و ویو های درشت هستش که اگر این ترکیبات رو با بوسه خورشید بخوایید توش کمی ایده پردازی کنید می تونید خیلی موهای خاصی داشته باشید و ترکیباتی استفاده کنید که هم شمارو زیباتر کنه و هم بسیار مدل موی تک و ویژه ای داشته باشید …. واقعا ایده پردازی و تصمیم گیری تو مدل مو و رنگ مو برای خودش یک دنیا جا برای وقت گذاشتن داره و می تونه به شدت تو استایل شما تاثیر بذاره یادتون باشه که شاید اولین چیزی از شما که دیده بشه بعد از صورتتون موهای شما باشه که با توجه به مدل و رنگی که برای موهاتون انتخاب می کنید می تونید خیلی تغییرات خوبی داشته باشید حتما خودتون این موضوع رو بارها در فیلم های هالیوودی مشاهده کردید که چقدر بازیگران با هیراستایل یا مدل موی متفاوت می تونن تغییر کنن و در نقش های مختلف همیشه با مدل مو طوری بازی میکنن که حتی می تونه شخصیت یا احساسات مختلفی رو به شما منتقل کنن مثلا تصور کنید بازیگری با مدل موهای لایه لایه ابشاری در یک جنگل یا چمنزار در حال قدم زدن هستش و به درختان و شاخه ها با آرامش خاصی نگاه میکنه دیدن استایلش و همخونی که موهاش با محیط طبیعت داره می تونه خیلی راحت تر حس ارامش در طبیعت رو به ادم منتقل کنه تا یک بازیگر با موهای بسته شده خشن مثلا با یک استایل خیلی خشک و رسمی … البته بستگی به خودتون هم داره در مرکز مشاوره یک متخصص مد بودن افرادی که مثلا دوست داشتن خودشون خیلی خشک و رسمی باشن یا افرادی بودن که مایل بودن استایل یک مدیر رو داشته باشن و با توجه به موقعیت شغلی خودشون درخواست استایل جذاب و خاصی رو داشتن .. سلیقه ها بسیار متفاوت هستش به هر حال بیشتر از این سرتون رو درد نیارم و امیدوارم از این مطلب یک متخصص مد لذت برده باشید و علاقمند به هر سبکی که هستید همیشه شاد و سلامت و زیبا باشید .

25

2 thoughts on “چند مدل موی جذاب و خوشرنگ

  1. سلام خیلی خوشحالم که دوباره مطلب می نویسید :X از خوانندگان قدیمی سایتتون هستم مدتی بود مطلب جدید نمیذاشتید واقعا دلم برای مطالبتون تنگ شده بود ..اتفاقا میخواستم تغییری تو مدل موهام بدم حتما از ایده های خوبتون استفاده میکنم . ممنون

    1. با عرض سلام و احترام خیلی ممنون از اینکه اظهار نظر کردید 🙂 نظر لطف شماست .بله مدتی مشغله زیادی داشتم و کمتر مطلب منتشر می کردم ولی الان دیگه وقتم آزاد تر شده و سعی می کنم به صورت مداوم مطالب جدید منتشر کنم… اظهار نظرتون باعث میشه با انرژی بیشتری مطلب بعدی رو بنویسم . بله مدل موهای خیلی خوبی در این مطلب وجود داره باز هم اگر دوست داشتید اگر مدل خاصی رو انتخاب کردید اعلام کنید شاید بتونم در انتخاب درست تر بهتون کمک کنم . همیشه شاد و سلامت باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*